FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
PIWO
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 1:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bawi mnie trochę to przodowanie fristajlowych wątków piwno-wódkowych wraz z początkiem wakacji. Z dziwnych nowości - ostatnio piłam Złotego Bażanta w wersji grejpfrutowej i był nawet ok, orzeźwiającość, ale zakupiony potem takiż Schöfferhofer (z braku dziwnych Bażantów) było już bardzo nie ok.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

staropramen i zlotopramen cytrynowy i pomaranczowy nawet niezle, ale soczki Wink 2% Wink tak na orzezwienie Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
kater napisał:
Bizon napisał:
fortuna miodowa w czeskim lamusie pod nasypem we wro rulsuje Razz


po jakiemu on mówi

nie wiem, ale wszystko co jest miodowe to z zasady jest złe.


Nie o tym mówię (bo Ciechan Miodowy to rarytasik mały), ale weź przeczytaj to na głos. Brzmi jak hip hop.

Cytat:
Bawi mnie trochę to przodowanie fristajlowych wątków piwno-wódkowych wraz z początkiem wakacji. Z dziwnych nowości - ostatnio piłam Złotego Bażanta w wersji grejpfrutowej i był nawet ok, orzeźwiającość, ale zakupiony potem takiż Schöfferhofer (z braku dziwnych Bażantów) było już bardzo nie ok.


Ostatnio PrzyjacielZ Internetu gejfiutowe piwo zachwalał, może należy sprawdzić, bo przecież i piwo rox, i grejfrut rox.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staropramen grejpfrutowy całkiem niezły jako odmiana od zwykłego piwa, no i faktycznie świetny na upał. Polecam, lemur.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to tak powiem wam mało cenię piwo smakowe, ale nie jestem też koneserem, bo dla mnie byle Harnaś sprawia radość.

Piłem ostatnio amerykańskie piwa po polskimi nazwami (znaczy tak się na etykiecie reklamowali) jedno nazywało się Atak Chmielu a drugie jakoś równie rubasznie (strona podpowiada, że to Dymy Marcowe były). Były z dodatkiem jakiś kwiatów i tym podobnych i jakoś nie podeszły.

Piłem też te wynalazki typu Lech Shandy, bo szwagier zachwalał, że takie niezłe i wog'le ale też mi nie podchodziły.

Prostak ze mnie, pajace.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Kumix



Dołączył: 12 Gru 2012
Posty: 9

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kormoran wiśnia w piwie i kormoran warnijskie a także paulaner Smile
_________________
www.redtube.org.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odradzam Książęce Złote Pszeniczne. Nie pamiętam, kiedy ostatnio zdarzyło mi się nie dokończyć piwa i wylać zawartość butelki, a z Książęcym właśnie tak zrobiłem. Z piwem pszenicznym to raczej ma niewiele wspólnego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
Odradzam Książęce Złote Pszeniczne. Nie pamiętam, kiedy ostatnio zdarzyło mi się nie dokończyć piwa i wylać zawartość butelki, a z Książęcym właśnie tak zrobiłem. Z piwem pszenicznym to raczej ma niewiele wspólnego.


Przestań bluźnić Smile Każde piwo jest dobre, tylko musi być odpowiednio schłodzone Very Happy Jak ty piłeś jakieś ciepłe, co ma znacznie inny smak od pozostałych to się teraz nie dziw Very Happy

Moje ulubione to Żubr i Dębowe Mocne Wink
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
annie_m



Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 688
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oo dobry temat Very Happy Pił ktoś z was piwo c Ciechanowa? Moje rodzinne okolice Very Happy Ciechan miodowy, coś świetnego Very Happy Naprawdę dobre regionalne piwo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobre, dobre . Pszeniczny i Wyborny również super są Wink
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubolski napisał:
Odradzam Książęce Złote Pszeniczne. Nie pamiętam, kiedy ostatnio zdarzyło mi się nie dokończyć piwa i wylać zawartość butelki, a z Książęcym właśnie tak zrobiłem. Z piwem pszenicznym to raczej ma niewiele wspólnego.


A właśnie piję i nie jest źle, chociaż rzeczywiście jakby mi nie napisali to bym nie wymyślił, że to pszeniczne niby.

nowy kolega, która raz po raz mnie rozbawia napisał:
Przestań bluźnić Smile Każde piwo jest dobre, tylko musi być odpowiednio schłodzone

(...)

Moje ulubione to Żubr i Dębowe Mocne

_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:


nowy kolega, która raz po raz mnie rozbawia napisał:
Przestań bluźnić Smile Każde piwo jest dobre, tylko musi być odpowiednio schłodzone

(...)

Moje ulubione to Żubr i Dębowe Mocne


W Niemczech mieszka, to i mu się ich sławne poczucie humoru udziela Very Happy
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

> bądź w niemczech
> pij żubra

mózg rozjebany
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 1:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestań bluźnić Smile

Swoją drogą, przejrzałem właśnie ten temat - jakie ja kiedyś bzdury wypisywałem (tzn. teraz też, ale o piwa mi konkretnie chodzi), jedynie opinia o Żubrze i Harnasiu się utrzymała.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zinger menu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 396
Skąd: dzikie kraje

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 3:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór marki w moim przypadku zależy od ilości pieniędzy, jaka znajduje się w mojej kieszeni danego dnia. Jeśli wbijam do kumpla posłuchać muzyki, a mam 10 zł, to kupuję żubra - tak żeby wyszły cztery piwa, bo akurat w sklepie przy jego chałupie żubr kosztuje 2,50 zł.
Dolna granica, poniżej której nie schodzę, to właśnie te Harnasie i Żubry. Zdarza mi się zaopatrzyć w Tatrę - w mojej ocenie to tak z pół półki wyżej.
Za to polubiłem Żywca, odkąd się dowiedziałem, że tam jest prawdziwy chmiel, którego, jak się okazuje, nie ma nawet w Perle Chmielowej, którą wcześniej kultywowałem, będąc przekonanym, że piję klasyczne chmielowe piwo. Z tym Żywcem, to może być, nie ukrywam, efekt placebo. Choć przyznam, że nieźle mi się go pije i rzadko się po nim źle czuje.
Kiedyś piłem tylko Carlsberga. Ale nastał kryzys i są cięcia budżetowe i zaciskanie pasa. Jadę na Żubrach, ewentualnie Żywcach.
Słyszałem jeszcze o takich arystokratycznych odmianach piwa, jak jakiś Guiness itp. Ale nie mam z tym nic wspólnego.
Najsmaczniejszym piwem, jakie piłem, był Desperados, no ale to się trochę mija z głównym celem spożywania alkoholu. Dla smaku, to ja sobie Tarczyna pomarańczowego kupię, jak będę chciał.
_________________
2009 edo bentley continental gt speed 2006 edo volkswagen touareg red black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 4:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
> bądź w niemczech
> pij żubra

mózg rozjebany


A co ty myślałeś mózgu, że w Niemczech polskich browarów nie ma? Laughing Laughing Laughing A jak sobię kilka razy do roku przyjadę do Polski, to nadal śmiem sądzić, iż Żubr i Dębowe Mocne to moje ulubione piwa Wink No ja też się ubawiłem, w szczególności rozwaliła mnie wasza reakcja na mój post Laughing Normalnie teraz poczułem się jak Karol Strasburger Very Happy No cóź.... litości Laughing
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
Przestań bluźnić Smile Każde piwo jest dobre, tylko musi być odpowiednio schłodzone Very Happy Jak ty piłeś jakieś ciepłe, co ma znacznie inny smak od pozostałych to się teraz nie dziw Very Happy

Zaręczam, że moje piwo było optymalnie schłodzone. Wink A co do Twoich ulubionych piw, to nawet kijkiem bym ich nie tykał. Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam bez zmian - jak najbliższy sklep słabo zaopatrzony, a nie chce się biegać, to da radę Warka, Tyskie, ewentualnie Leszek. Ale generalnie wolę za ten sam (a czasem mniejszy) piniondz zaopatrzyć się w Perłę, Łomżę tudzież Kasztelana (szczególnie tego ostatniego dużo teraz uskuteczniam, bo jednak Perełka i Łomża mają charakterystyczny smak i na dłuższą metę trochę męczą). Ale i tak najlepiej, jak wypłata przyjdzie i przez parę dni można się zabawić w Żywe czy wspomnianego Ciechana Wink

Aha - Harnasie jak Cię mogę, Tatry da się pić, ale Żubry i Dębowe to ścierwo jakiego mało.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obecnie preferuję zaopatrywanie się w sklepach regionalnych zwłaszcza, że niektóre piwa są w cenach o wiele bardziej przyzwoitych niż koncerniaki. Uwielbiam Raciborskie Zielone, Twierdzowe i Twierdzowe Korzenne, świetny jest Namysłów Pils (zwłaszcza jeśli chodzi o stosunek cena-jakość), od czasu do czasu piwo na miodzie gryczanym. Z rozkoszą upijam się Fortuną Wiśniową lub serią owoców w piwie (choć przyznaję, że smaku piwa to to nie ma). Z bardziej standardowych rzeczy - Perła chmielowa, Łomża export, a jak jestem bogatszy Pilsner/Grolsch
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moich stronach króluje harnaś jak wiadomo z racji cenowej ale trzeba przyznać jak na tą cenę jakość nie najgorsza co do żubra to jak mawia mój kumpel sraka po nim murowana Laughing
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
uwielbiam Raciborskie Zielone, Twierdzowe i Twierdzowe Korzenne,

:*
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.

A ja wciąż się nie leczyłem i wciąż nie piję.

Żegnam.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie ciągle na pierwszym miejscu Tyskie. Bez odbioru kszzzzz!
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zinger menu napisał:

Najsmaczniejszym piwem, jakie piłem, był Desperados, no ale to się trochę mija z głównym celem spożywania alkoholu. Dla smaku, to ja sobie Tarczyna pomarańczowego kupię, jak będę chciał.


Nie bluźnij,desperados,to nie jest piwo Razz
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anunaki napisał:
zinger menu napisał:

Najsmaczniejszym piwem, jakie piłem, był Desperados, no ale to się trochę mija z głównym celem spożywania alkoholu. Dla smaku, to ja sobie Tarczyna pomarańczowego kupię, jak będę chciał.


Nie bluźnij,desperados,to nie jest piwo Razz


A mnie właśnie Desperados podchodzi całkiem dobrze. Zacny ma smak i można ładować w siebie całymi beczkami bez żadnych konsekwencji Very Happy Już wole to, niż te wasze siki, które tu wymieniliście Laughing
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
Anunaki napisał:
zinger menu napisał:

Najsmaczniejszym piwem, jakie piłem, był Desperados, no ale to się trochę mija z głównym celem spożywania alkoholu. Dla smaku, to ja sobie Tarczyna pomarańczowego kupię, jak będę chciał.


Nie bluźnij,desperados,to nie jest piwo Razz


A mnie właśnie Desperados podchodzi całkiem dobrze. Zacny ma smak i można ładować w siebie całymi beczkami bez żadnych konsekwencji Very Happy Już wole to, niż te wasze siki, które tu wymieniliście Laughing



_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Corey napisał:
Anunaki napisał:
zinger menu napisał:

Najsmaczniejszym piwem, jakie piłem, był Desperados, no ale to się trochę mija z głównym celem spożywania alkoholu. Dla smaku, to ja sobie Tarczyna pomarańczowego kupię, jak będę chciał.


Nie bluźnij,desperados,to nie jest piwo Razz


A mnie właśnie Desperados podchodzi całkiem dobrze. Zacny ma smak i można ładować w siebie całymi beczkami bez żadnych konsekwencji Very Happy Już wole to, niż te wasze siki, które tu wymieniliście Laughing





_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piwa nie pije, jedynie cidery (a to nie są piwa, bo na bazie jabłek, nie mylić z piwami smakowymi i mieszankami typu Somersby)
Miałam coś mądrego napisać Wink
napisze, ostatnio kontrola gastronomi i piwa z tzw. kija i o dziwo alkohol wedle deklaracji czyli nie było dolewki wody, chociaż po organoleptyce wydawało się, że będzie woda - ale zmysły nas oszukują, a aparaty już nie. No jeden lokal miał wtopę na dzień dobry - przeterminowane piwo Laughing
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Corey napisał:
kater napisał:
> bądź w niemczech
> pij żubra

mózg rozjebany


A co ty myślałeś mózgu, że w Niemczech polskich browarów nie ma? Laughing Laughing Laughing A jak sobię kilka razy do roku przyjadę do Polski, to nadal śmiem sądzić, iż Żubr i Dębowe Mocne to moje ulubione piwa Wink No ja też się ubawiłem, w szczególności rozwaliła mnie wasza reakcja na mój post Laughing Normalnie teraz poczułem się jak Karol Strasburger Very Happy No cóź.... litości Laughing


Pijesz siki i się jeszcze cieszysz Laughing Laughing Laughing
SIKI powiadam!
SIKI!

W sumie ostatnio piłem Dębowe, bo to było moje ulubione piwo w czasach kiedy poznawałem alkohol i przeżywałem swój nastoletni bunt (czyli jakoś 20 lat miałem). I CHCIAŁEM ŻEBY MI SZYBKO ZASZUMIAŁO W GŁOWIE no to przeżyję że smakuje siarą. A tu się okazuje że piwo mocne to tylko trochę mocniejsze niż piwo normalne - to w sumie po cholerę to kupować?

mike napisał:
świetny jest Namysłów Pils (zwłaszcza jeśli chodzi o stosunek cena-jakość)


Zajebisty w chuj, bym go codziennie (ups, wydało się, no nic) kupował razem ze Starovarem, ale przez jebaną budowę metra mam strasznie dookoła trasę do tego monopolowego co go mają i muszę pić Łomże.

O właśnie Łomża Niepasteryzowana i Łomża Niefiltrowana całkiem daje radę (znaczy w porównani z Łomżą Export, która jest straszna).

Ach, nie ma to jak pogadać o piwie przez internet, pijąc piwo i patrząc jak brzuch rośnie i czuć się jak prawdziwy mężczyzna. Tylko mi żony jeszcze brakuje, żeby na mnie krzyczała.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek