FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
JOE SATRIANI
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 12:00 pm    Temat postu: JOE SATRIANI Odpowiedz z cytatem

Nie widziałem tego tematu no więc powstaje Wink Jak wam sie widzi twórczość Joe Satrianiego, najciekawsze kawałki, płyty.

Ja mam wszystkie jego płyty łącznie z tą wydana miesiac temu "Super Colossal" - nie jest zła ale spodziewałem sie czegoś bardziej klimatycznego...

Najciekawsze numery wg. mnie to: Rubina, Untill We Say Goodbye, Surfing With The Alien, Satch Boogie, Midnight i wiele wiele innych Wink
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 12:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie posluchac, ale genralnie na krotko i niespecjalnie znam tytuly... za to 'anya' purpli z nim na gitarze na koncertach miazdzyla heh
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Joe Satriani ma sie pojawic we Wrocławiu pierwszego lipca (free show) w ramch europejskiej trasy koncertowej a supportem ma być niejaki Johnny A (???????) Ktoś z was słyszał jego wypociny ?
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety... nie znam
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielka szkoda że wyłącznie na trasie po Ameryce Północnej wybrał sie z Eric'em Johnsonem(jego Cliffs Of Dover jest cholernie optymistyczny!) a na Europe zabiera no name'a.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sweet Sister



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 137
Skąd: Nisko City

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Niestety... nie znam


Też nie znam...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Sister napisał:
wasdfg7 napisał:
Niestety... nie znam


Też nie znam...



uuuu braki musisz koniecznie uzupełnić. Eric Johnson to jeden z najciekawszych gitarzystów. Polecam płyty : Venus Isle oraz Ah Via Musicom
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ona chyba pisala o tym johnnym jakimstam Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
ona chyba pisala o tym johnnym jakimstam Wink


o żesz ! fakt przeoczyłem! sorry!
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
SPECJALista



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 43

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię, choć znam od niedawna i dość pobieżnie, utwory szczególnie przeze mnie 'katowane': War, The Extremist, Rubina, Surfing With The Alien, Cool #9, Starry Night, ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podziwiam Santrianiego za teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat gitary.
Jeden z najlepszych gitarzystów na świecie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

werty36 napisał:
Podziwiam Santrianiego za teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat gitary.
Jeden z najlepszych gitarzystów na świecie.

Więdzę jak i umiejętności ma niesamowite. Fakt.
Żałuję, że nie można kupić płyty, na której można by było usłyszeć gitarę Briana bez dodatku jakim jest jego wokal. Zwyczajnie takiej płyty nie ma. May mógłby się w końcu pogodzić z tym, że wokalista z niego kiepski (szczególnie na żywo) i powinien nagrać solową płytę z 10-12 kawałkami instrumentalnymi. Nie mam tutaj na myśli kolejnych
wersji Who Wants To Live Forever (ileż można) tylko o premierowym materiale właśnie na styl kompozycji Satrianiego.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yo Hitman! Popieram twoje slowa! Brian May powinien w koncu wydać instrumentalna płyte z nowym materiałem!!!


Ps 19 czerwca Birningham Symphony Hall. Juz niedługo koncert "łysola" na ktorym oczywiscie bede!!!!!
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem!!! Zajebisty koncert! Trwał 3 godziny. Wreszcie usłyszałem Johnny A gra w stylu Erica Johnsona - bardzo pozytywnie. Wiecej pozniej - musze odespać Wink
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie Satriani gra za szybko- bo gubi klimat. Duzo nut, malo czegokolwiek innego. I tak jest lepszy od Malmsteina...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wstałem i jestem w stanie opisać co sie działo Wink

Koncert zaczął sie od Flying In A Blue Dream a dalej to pisze w kolejnosci "co mi sie przypomni"

The Mystical Potato Head Groove Thing
The Extremist
Summer Song
Satch Boogie
Cool #9
Circles
Always With Me, Always With You (w środku piosenki zagrał A Little Help From My Friends - swietnie wyszło!)
Led Zeppelinow - Whole Lotta Love (zajebista wersja!)
Surfing With The Alien
Ice 9

Z nowej płyty (Super Colossal) :

Redshift Riders
Super Colossal
A Cool New Way
One Robot's Dream
Made of Tears
Crowd Chant (świetny numer na koncerty)
Just Like Lightnin'

Zreszta kawałki z nowej płyty świetnie sie sprawdzaja na koncertach! Na jednym z numerów wsadził sobie kostke w zęby i grał w ten sposób! Shocked Oczywiscie była prezentacja nowej gitary białej z jego wizerunkiem
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
thehitman79



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 156
Skąd: Weston-super-Mare

PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 4:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Jak dla mnie Satriani gra za szybko- bo gubi klimat. Duzo nut, malo czegokolwiek innego. I tak jest lepszy od Malmsteina...

Nie mogę się zgodzić. Eksperymentuje i robi to lepiej niż ....stary dorby tatko w lokach Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sob Lip 22, 2006 4:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Jak dla mnie Satriani gra za szybko- bo gubi klimat. Duzo nut, malo czegokolwiek innego. I tak jest lepszy od Malmsteina...


To lie jego kawałkow przesłuchałeś ? Własnie jak najbardzeiej zachowuje klimat!!

Zresztą idąc na koncert poltorej godzinny chcesz siedziec na dupie i słuchać ballad ???
Prosty przykład : na nie tak dawnym koncercie na ktorym byłem przed Satrianim grał Johnny A i mimo tego że jest świetnym gitarzystą zanudzil siedzac i grajac wolne numery natomiast żywy Joe obudził widownie Wink
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Diodek



Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 60
Skąd: Grodzisk Wlkp.

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2006 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem we Wrocku na nim Very Happy Wymiatał jak szalony! Cieszę się, że stworzył formację G3 Smile
_________________
Friends Will Be Friends!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowa płyta DVD Satriani LIVE! zostanie wydana 31 pazdziernika tego roku (podobno równoczesnie na całym świecie) :

Disc One
1. Flying In A Blue Dream
2. The Extremist
3. Redshift Riders
4. Cool #9
5. A Cool New Way
6. Satch Boogie
7. Super Colossal
8. Just Like Lightnin'
9. Ice 9
10. One Robot's Dream
11. Ten Words
12. The Mystical Potato Head Groove Thing
13. The Meaning of Love
14. Made of Tears
15. Circles
16. Always With Me, Always With You
17. Surfing With The Alien
18. Crowd Chant
19. Summer Song

Bonus Features:
The Tour Rehearsal
The Last US Show
In The Studio Recording "Crowd Chant"
Super Colossal Video

Disc Two (All Bonus Features)
Indian Documentary: "Flying In A Blue Dream"
European Tour Slide show
2006 Tour Podcasts #1 - #4
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pare dni temu kupiłem nowy album Professor Satchafunkilus and the Musterion of Rock - oczywiście wersję z bonus DVD. Album nie za bardzo odbiega materiałem od Super Colossal przez co nasuwa się wiele porównań. Szkoda, że zaledwie 10 utworów, to trochę mało... Oceniam troszke niżej od SC, myśle że poprzednik był nieco bardziej spójny. Joe nagrał kolejny numer na rozruszanie publiczności czyli I Just Wanna Rock, każdy kto był na koncercie Satrianiego doskonale zdaje sobie sprawe z tego jak bardzo potrzebował Crowd Chant i ciesze sie, że IJWR dołożył w tym roku. Poza tym interesującymi kompozycjami są Andalusia, Revelation, Musterion oraz Overdriver. Kompletnie nietrafionym pomysłem jest Professor Satchafunkilus, słuchając jedyne co mi przychodziło do głowy to a co to k***a ma być :/ Reasumując polecam ale nie zachwycił mnie aż tak jak w przypadku Super Colossal
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Sro Lip 09, 2008 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Satriani nie robi na mnie żadnego wrażenia. Nie lubię. Jego muzyka (i np. Vaia też) polega na 'popatrz co potrafię zrobić z gitarą', a nie o to w tworzeniu muzyki chodzi, przynajmniej wg mnie... To buractwo, ale żeby nie było - oczywiście szanuję i uznaję wielki talent i możliwości gry na gitarze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Lip 10, 2008 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leniu napisał:
Satriani nie robi na mnie żadnego wrażenia. Nie lubię. Jego muzyka (i np. Vaia też) polega na 'popatrz co potrafię zrobić z gitarą', a nie o to w tworzeniu muzyki chodzi, przynajmniej wg mnie... To buractwo, ale żeby nie było - oczywiście szanuję i uznaję wielki talent i możliwości gry na gitarze.


Ciekawa teoria ... przesłuchaj sobie np Rubina nie widze w tym jakiegoś jak to określiłeś buractwa Confused
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Gru 14, 2008 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Niestety... nie znam



Kocham swoje poprzednie ja Rolling Eyes Arrow Twisted Evil



A co do Satrianiego

O żesz kurde..... przez przypadek przesłuchałem jakiś tam utwór.... chyba Revelation czy jakoś tak. Od zawsze szukałem takich właśnie rodzai muzyki.... gdzie jest praktycznie sama gitara elektryczna. Chyba właśnie znalazłem.... Znawców (jak widzę do Ciebie to pytanie Stone Cold ) co poleciłbyś mi na początek? Najlepiej póki co takie ładne wspaniałe balladki, no chyba, że ma takie wszystko....a może jaka płyta na dobry początek?
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pon Gru 15, 2008 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jakbyś dorwał Joe Satriani Live In San Francisco tam jest najwięcej świetnie zagranych "znanych" utworów (pare postów wyżej podałem link do Rubiny właśnie z tego koncertu) Na początek powinno być git Wink
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Pon Sie 24, 2009 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drobny update, wielki Joe sformował kapele Chickenfoot, album już w sprzedaży a tutaj można posłuchać najnowszych wypocin Satrianiego i spółki

Odnośnie składu kapeli to wygląda to tak:

Sammy Hagar (eks wokalista Van Halen, Montrose),
Michael Anthony (eks basista Van Halen),
Joe Satriani
Chad Smith (perkusista Red Hot Chili Peppers)
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Paź 10, 2010 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem okazje słyszeć nową płytę Joe Satrianiego "Black Swans and Wormhole Wizards" i musze przyznać że zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, mocna zakorzeniona w rocku. Satriani bardziej skupił się na tym by pokazać siebie jako twórcę i kompozytora utworów a nie tylko genialnego technika, a to pierwsze nie jest w jego wypadku tak oczywiste.
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pon Paź 11, 2010 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciej napisał:
Satriani bardziej skupił się na tym by pokazać siebie jako twórcę i kompozytora utworów a nie tylko genialnego technika, a to pierwsze nie jest w jego wypadku tak oczywiste.

Czy ja wiem... Satch w sumie zawsze umiał pisać ładne, zgrabne utwory z melodyjnymi tematami. Na nowej płycie prochu nie odkrywa i w sumie wydaje mi się, że od wielu już lat gra ciągle jedną i tę samą piosenkę... Co nie zmienia faktu, że dobrze się tego słucha Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dorwałem w swoje ręce Black Swans and Wormhole Wizards. Szczerze mówiąc lekki zawód zwłaszcza po albumie Chickenfoot spodziewałem się dobrego instrumentalnego rockera . Co do samej płyty to nigdy nie rozumiałem wciskania jednominutowych kawałków na album a takim właśnie jest Solitude , który kompletnie nie pasuje do całej reszty. Za ładnie rozwijająca się "epicką opowieść" w postaci Wind In The Trees należy się duży plus. Podoba mi się utrzymany w nim nostalgiczny klimat z jazzowymi zagrywkami pianina. Dream Song to typowy znak firmowy Satrianiego - rzecz jasna kupuje z tym że gdybym nie był wyznawcą łysola to raczej nie rozróżniłbym czy jest to z albumu Super Colossal tudzież Strange Beautiful Music. Od jakiegoś czasu Joe prawie całkowicie zamknął sie w pewnym brzmieniu a szkoda bo wcześniej częściej kombinował z dźwiękami. God Is Crying to ponowne granie na rozruszanie publiczności z automatycznym "clapem". Bardzo dobrze odbiera się to na koncertach jednak jest to zabieg powielony ze wspomnianego już przeze mnie krążka Super Colossal a mianowicie z utworu Crowd Chant. Wormhole Wizards to kolejny po Wind In The Trees bardzo mocny punkt nowej płyty. Ponownie ma miejsce klimatyczne wyciszenie, pozniej narastające "emocje" z charakterystycznym Doorsowatym klawiszem. Zajebioza! W reszcie utworów nie doszukałem niczego nadzwyczajnego ani na plus ani na minus. Reasumując trochę mało nowinek technicznych a że "stare" i tak lubie moge wystawić 7/10.
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Sob Lis 20, 2010 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tam najbardziej przekonuje otwieracz, czyli "Premonition". Proste, melodyjne rockowe granie z fajnym tematem. Resztę albumu przesłuchałem może ze dwa razy i jakoś nic nie zostało mi w uszach na dłużej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek