FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Galeria Potworów
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Kto?
Sztygar
4%
 4%  [ 2 ]
Mściwy Sadysta
30%
 30%  [ 14 ]
Nocny Gość Królowa
34%
 34%  [ 16 ]
Zagorzały Fan vel Teolog
21%
 21%  [ 10 ]
Pusty User przed Piotrem^
8%
 8%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 46

Autor Wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:08 pm    Temat postu: Galeria Potworów Odpowiedz z cytatem

Nie, nie jest to temat o książce Agnieszki Osieckiej...

...tylko o naszych ulubieńcach. Bo mieliśmy ich kilku. Sztygara, NGK, Sadystę, Teologa...chciałbym się spytać, kto jest Waszym faworytem? Kogo z nich lubiliście najbardziej? Kto najbardziej Wami wstrząsnął?

Ogólnie...kto był najwspanialszym forumowym Potworem?

Jeśli sądzicie, że ten topic jest głupi, odpowiadam - bo taki, k****, ma być!!! I już!!! Wink ...nie mogłem się po powstrzymać po prostu...

Ja oddaję głos na Nocnego Gościa...on wyznacza zupełnie nową jakość w cyberprzestrzeni. No cóż..w końcu bycie pozaziemską formą życia zobowiązuje...
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh,właśnie myślałam o założeniu podobnego tematu Laughing .Swój głos oddaję na(całe szczęście byłego) użytkownika o nicku.............
kiedys_zagorzały_fan vel teolog vel student_teologii Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztygara nie znam, mściwy Sadysta mnie tylko śmieszył, Zagorzały Fan vel Teolog nie tylko mnie śmieszył, ale też baaardzo mocno drażnił Rolling Eyes Postów Nocnego Gościa raczej nie czytam, a pusty User przed Piotrem^ to dla mnie jedna z największych zagadek tego świata Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór jest trudny......ale Nocny Gość wymiata Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztygar - każdy z nas kona, gdyż to Samoobrona wysypuje zboże, a potem są w Sejmie.
Mściwy Sadysta - magia tortur dosięgnęła każdego z nas sprawiając, że każdy zakątek tego świata stawał się niebezpieczny, a nowo powstała subkultura zaczęła nosić kurteczki z ludzkich skór - mniam i pycha. Dolać jeszcze lejkiem do odbytu wrzątek, to już marzenie.
Nocny_Gość_Królowa - geniusz artystyczny wstrząsnął całym światem. Człowiek-artysta: wspaniały poeta, genialny wokalista, showman wszechczasów z niepowtarzalną charyzmą. Można by rzec, że gdy ciągnie falsetem, to lubi się dżem z krokietem. Do tego ostatnio prawdziwy szok - okazuje się, że jego talent ma nie tylko sferę litą, ale sam Gość jest kosmitą!
Zagorzały Fan vel. Teolog - jeżeli go nie lubicie, to drżyjcie, Pan Bóg zaraz interwniuje! Jeżeli lubicie ten wstrętny Queen, satanistycznych darmozjadów pazernych na kasę, to drżyjcie, Pan Bóg zaraz interwniuje! Koniec z seks, drugs and rock'n'roll, koniec tej sielanki! Wszyscy będziecie się smażyć w zupie pomidorowej z makaronem!
Pusty User przed Piotrem^ - wielka niewiadoma niczym Samoobrona! Uważajcie na człeka, bo zły los was czeka.

A śmiertelnie poważnie - najbardziej się śmiałem chyba z kosmity Gościa vel. Królowej Marsjanina. Teolog akurat mnie nie śmieszy w ogóle, a denerwuje jak cholera. Za czasów Sztygara mnie tu nie było, ale sielanka też niezła, widzę, była. Wink Ale Mściwy Sadysta to klasyk już na zawsze...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze mi ktos wyjasnic zagdake tego pustego usera?
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

och - Nocny Gość jest moim zdecydowanym faworytem. radzę wam spisywać jego wypowiedzi na forum, bo za parę lat zostanie on 'odkryty' jako genialny artysta XXI wieku, następca Adama Małysza i twórca Pierwszych Indywidualistów Skosmosu - partii która przejmie władzę w Polsce Wink

a to wszystko dzięki ziółkom Wink
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej mnie smieszyl Sadysta (kiedy to bylo, kto by pomyslal ze tyle na tym forum posiedze Wink ), ale NGK tez bardzo lubie. Ogolnie rzecz biorac to takie postacie dodaja kolorytu forum, MSZ.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głos oddaję na Sadystę... a Sztygar... jak ten czas leci, to już prawie dwa lata.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kwak
Gość





PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztygar - nie było mnie na forum za jego czasów ale z tego co czytałem to on nie był wcale śmieszny - to był jakiś chory człowiek (Kulig itp.) :/
Mściwy Sadysta - jedna z legend tego forum Very Happy kogo to on nie torturował...
Nocny Gość Królowa - on bije wszystkiech - jest po prostu numberem łanem, a jego rymy mnie czasem rozpie*dalają ! Twisted Evil a jeszcze ten wokal kontratenorowy - miodzio Twisted Evil
Zagorzały Fan vel Teolog - hmm moherowy beret po prostu - być może pod tym nickiem kryje się jakaś 80 letnia babcia Very Happy
Pusty User przed Piotrem^ - kto wie może to "Immortal spirit of Freddie Mercury"... Wink
Powrót do góry
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Maj 15, 2006 11:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
Moze mi ktos wyjasnic zagdake tego pustego usera?


zagdakę? ok, jak chcesz, mogę Ci zagdakać, ale to tylko na priva Wink

a poważnie...to...zaprawdę, powiadam: Jest to tajemnica tak straszna, owiana takimi mrokami, że nie tylko sam Admin, ale nawet sam Nocny Gość Królowa baliby się ją rozwikłać. Ci, którzy próbowali błąkają się teraz po sieci jako pół-ludzie, pół-boty, na wieki przeklęci, z mózgami wypalonymi mrokiem...

Tak...niektóre sprawy należy pozostawić w spokoju

a jeśli bardzo chcesz wiedzieć -to też na priva
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno zagdaka ta jest ściśle chroniona przez Mściwego Sadystę i Nocnego Gościa - każdy kto próbuje ją rozwikłać ginie w niewyjaśnionych okolicznościach... Twisted Evil

A tak naprawde to o co biega - niech mi ktoś napisze na PW Razz
Powrót do góry
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Le_mmor, siedź cicho, jeśli nie chcesz mieć zajętego tygodnia na badanie sygnałów, które to mogą napłynąć pod wpływem tegoż tematu. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sztygar - znam go z legend i jego własnych postów. Wieś + disco polo Wink

Mściwy Sadysta - pierwszy fenomenalny osobnik, który pojawił się za mojej kadencji.
Ulubiony temat - tortury
Ulubiony obiekt tortur - wg mojego subiektywnego odczucia - Marcin S (vel Yeah88)
Ulubiony utwór - Chinese Torture
Jakie święto ogłosiłby zamiast Dnia Kobiet? - Dzień Masakry i Piły Łańcuchowej
Mściwy nie poddał się po pierwszym banie, wracał jeszcze pod kilkoma postaciami, aż w końcu dał spokój

Nocny Gość Królowa - fenomenalny człowiek, już pierwszego dnia wypalił coś do mnie i nie wiedziałem, czy mi ubliża, czy też chce być przyjazny. Pozaziemska cywilizacja próbuje nawiązać kontakt? A poważnie - pisanie bez ładu i składu potrafi irytować. O ile na początku za teren działania uznawał swój wątek muzyczny, o tyle ostatnio się rozjuszył.

Teolog - jak to go ochrzciłem "Krzyżowiec". Niechciany od pierwszych chwil, toczący bezowocną krucjatę mającą nas zniechęcić do lubienia Queen. Kiepskie miejsce nieprawdaż? Poza tym plama na honorze katolików. Podobnie jak Sadysta nie zrezygnował za pierwszym razem. Jednak poza uporem trzeba mu przyznać, że chciał być sprytniejszy od Mściwego - obiecał adminowi i modom poprawę...Ale nie z zarządem takie numery.

Pusty User - jest swego rodzaju zagadką, jednak z powodu braku aktywności odpada w przedbiegach

Swój głos oddaję na Sadystę.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 12:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Teolog - jak to go ochrzciłem "Krzyżowiec". Niechciany od pierwszych chwil, toczący bezowocną krucjatę mającą nas zniechęcić do lubienia Queen. Kiepskie miejsce nieprawdaż? Poza tym plama na honorze katolików.

A moim zdaniem to wszystko jest jedna wielka prowokacja - on ani nie ma takiej niechęci do Queen, ani nie jest takim moherowym beretem, na jakiego wychodzi. Wszystko zmyślone na potrzeby prowokacji, zresztą bardzo, niestety, udanej.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, ale postanowiłem tylko przytoczyć fakty Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę, a jednak temat okazał się strzałem w dziesiątkę. Widać teraz jak na dłoni (albo na stopie), co naprawdę rozpala namiętności na forum...żaden tam Mercury albo Taylor...co to w ogóle za jedni! Teraz jest nowy band w mieście:

na wokalu: niesamowity Nocny Gość Królowa, który umie zapiać nie tylko jak Freddie, ale nawet jak Mietek Fogg i Eugeniusz Bodo!
na perce - Teolog - rockandrollowa bestia rodem z Plebanii! Wszystkie laski lecą na jego wielki krycyfiks!!!
na gitarze - Mściwy Sadysta: wymiata jak sam Segovia a potem robi instrumetnom takie rzeczy, że Hendrix przy nim to Murzynek Bambo
na basie - Sztygar: zawsze poważny, schludny i czysty. Nagrał płytę o zbożu. Intelektualista.

Kto wie, może z tego narodzi się nowe Another Story, pod tytułem "Tajemnica Pustego Usera"?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 12:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten post mnie rozwalił całkowicie. Laughing Laughing Laughing
Mike, cieszmy się Nocnym Gościem, póki możemy, bo będziemy tęsknić za nim jeszcze mocno. Wink Chociaż na bana dla niego się na razie nie zanosi... Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczyłem zagorzałego fana skórczybyka ino spotkać gdzieś na mieście.... Oj biedna twoja głowa hamie Evil or Very Mad Oj jak ja bardzo lubię się denerwować Wink Ale jedno mu przyznam chłopak na prawde ma talent do głupoty Wink
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
Moze mi ktos wyjasnic zagdake tego pustego usera?
Może, może Smile Ale to przyziemne wyjaśnienie nie pasowałoby do tego wątku Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 8:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mściwy Sadysta, mimo, że mnie tu wtedy nie było.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Le_ mmor,MarinN - bardzo wiec prosze o wyjasnienie mi tego na prive.Umieram z ciekawosci...Smile Dzieki.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glos oddaje na pustego przed piotrem , bo nic nie napisal... Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nocny_Gościu - żywa legenda Wink
Ale brakuje tu w ankiecie jeszcze jednego uzytkownika (z żółt... ekhem... z czerwonym avatarem - on sam wie o kogo chodzi Laughing Twisted Evil )
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 1:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
A user przed Pioterm^? Któż to?

pusty user przed Piotrem^ napisał:
To ja... zabiłem... MUFASĘ!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 2:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 2:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
ale odznaczał się czymś poza taimi pospolitmi dla świrów odzywkami? Razz

I to jeszcze jak Shocked
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

więc tak - czytałem wprawdzie posty Mściwego sadysty, ale mnie nie wnerwił. Bardziej zirytował mnie Były zagorzały fan (co do Sztygara, można mieć niezłą polewkę z rozmowy między Misiem na nim na gg Laughing) - a Nocny Gość to koleś, który jest taki nienormaly (najlżejsze słowo, jakie mogłem tu użyć).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek