FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Smutek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jak często doświadczasz smutku?
Codziennie
24%
 24%  [ 18 ]
Bardzo często
24%
 24%  [ 18 ]
Czasami
32%
 32%  [ 24 ]
Rzadko
6%
 6%  [ 5 ]
Nigdy
0%
 0%  [ 0 ]
Trudno mi powiedzieć
8%
 8%  [ 6 ]
A czym jest 'smutek'?
5%
 5%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 75

Autor Wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2006 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Kiedyś zachwalałes vodke w jej temacie, a teraz odradzasz...

Odradzam jako lekarstwo na kłopoty, a nie w ogóle.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odgrzebałam temat bo mam pytanie poważne... i dla mnie na czasie Sad

jak sobie radzicie ze stratą kogoś bliskiego
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Odgrzebałam temat bo mam pytanie poważne... i dla mnie na czasie Sad

jak sobie radzicie ze stratą kogoś bliskiego


wcale sobie nie radzimy Sad prawie rok temu odeszła Roksana,a ja do dzisiaj stojąc nad jej grobem nie wierze, po prostu nie wierze. Patrze na zdjecie, widze imie, nazwisko i nie wierze. Czasami widzę ją na ulicy, zawsze w tej samej bluzie. Czesto mi sie sni...

Dzisiaj w zaświaty odszedł mój pies. Wiem, ze to ni w porównanij do śmierci człowieka, jednak on był przyjacielem, towarzyszem, kompanem życia. Ciężko było sie z nim porzegnać ten ostatni raz. Ostatni raz go pogłaskać, podrapać za uchem, spojrzeć w chore, smutne ale pełne miłości oczy...

Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy na mojej drodze życiowej spotykam jakiś konkretny problem (a często z owymi się spotykam) to na początku dołuje się jak tylko można i później (jak to oseł Cymański mówi: hola, hola, nie tędy droga) i szukam racjonalnego rozwiązania i drogi wyjścia w pozytywnym nastawieniu.
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czas nie tylko leczy rany, pozwala takze na spojrzenie na sprawe z innej strony, czasem bardziej juz spokojnie.

czasem na smierc kogos patrzymy z wlasnej perspektywy, nie baczac na to, ze smierc to w pewnych przypadkach ukojenie. nie warto jest szukac sposobu, metody na to, by sie nie smucic... trzeba swoje wyplakac, bo to oczyszcza.

bo " jakikolwiek nie bylby powod do lez, w koncu i tak trzeba wytrzec nos "
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z poprzednikami. Ja mogę powiedzieć tylko, jak radzę sobie z nieszczęściami innego typu... Wtedy staram się docenić to, co mam, swój wewnętrzny świat, którego mi nikt nie odbierze. Czasem pomaga. Z reguły jednak też się dołuję.

Obecnie jest mi bardzo często smutno. A powód najbanalniejszy na świecie - Panna. Nastroje mogą mi się zmieniać co 5 minut o 360 stopni.

A niedawno byłem świadkiem rozjechania na ulicy jeża... To też do wesołych sytuacji nie należy...

Tak ogólnie, to z natury jestem raczej smutny.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Nastroje mogą mi się zmieniać co 5 minut o 360 stopni.


chyba chciales napisac : o 180 Wink.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DIAMETRALNIE. Razz
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Just_A_Poor_Girl15 napisał:
Misiu napisał:
Nastroje mogą mi się zmieniać co 5 minut o 360 stopni.


chyba chciales napisac : o 180 Wink.


Może jemu się zmieniają o 360. Ale wtedy by znaczyło, że się nie zmieniają...Ukryty sens! Ha! Jestem genialny...Misiowi się nie zmieniają nastroje i dlatego jest z reguły smutny...Smutne jest to, że tak bredzę Razz.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie byłoby głupie, gdyby nie fakt, że właśnie te zmiany nastroju poniekąd doprowadzają mnie do szału. Wink

Okay, dajmy się wypowiedzieć innym...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Smutne jest to, że tak bredzę Razz.


ja tez ostatnio coraz bardziej bredze,nie moge zasypiac w nocy,a rano nie moge wstac.Ogolie mowiac - I'm goin' slighty mad.

To smutne,ale jeszcze smutniejsze jest to,ze mi nie jest smutno z tego powodu.Ani z tego,ze to jest smutniejsze tez nie.Z tego,ze nie jest mi smutno z powodu ze nie jest mi smutno,tez nie.Z powodu...


Aha, i jest mi smutno z powodu...a ...niewazne Razz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daisy



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 110
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutek to mój "dobry przyjaciel" (niestety Sad ), "towarzyszy" mi na codzień,
a dzisiaj.... mam szczególnie zły dzień.... dostałam smutną wiadomość Crying or Very sad
_________________
"Drogę do szczęścia musimy odkryć sami w sobie, a muzyka może nam tylko w tym pomóc..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś z natury jest ponurakiem (tak jak ja), to jego życie z czasem przeradza się w koszmar. Człowiek nawet jak nie ma problemów, sam sobie je stwarza. Wynika z tego, że żeby w ogóle jakoś żyć musi się czymś zamartwiać. W naszej rodzinie niestety to chyba genetyczne: taka jest moja babcia i mój ojciec. Żebym jeszcze tracił apetyt jak się smucę, to byłby to jakiś plus... Alkohol nie okazał się lekarstwem na smutek. Owszem gdy się pojawił smutek, to kilka kufli piwa tłumiło jego objawy. Ale później pojawiał się ponownie i to ze zdwojoną siłą. Chciałbym bardziej cieszyć się życiem, przecież jak tak sobie pomyślę, to wiele osób ma dużo gorzej... Może czasem zbyt wiele rzeczy biorę do siebie, co oczywiście jest powodem do zadręczania siebie. Znam jedną osobę na forum, która chyba nigdy się nie smuci. Chyba nie muszę mówić kto to... Szczerze mówiąc to lubię otaczać się ludźmi o pogodnym usposobieniu, bo z drugim ponurakiem nie wytrzymałbym nerwowo...
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na forum jest dużo osób, które się nie smucą, przynajmniej nie widać tego w ich postach Wink
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze się tu nie wypowiadalam - coz, normalna to ja nie jestem Wink ; w ciagu krotkiego czasu potrafię ze stanu euforii przejsc do stanow okolodepresyjnych, przy czym doskonale zdaję sobie sprawę, ze są one trochę pretensjonalne Wink. Po prostu czasem mam potrzebę poczuc się zle, tylko pozniej nie wiadomo, jak z tego wyjsc - oczywiscie moglabym sobie powiedziec : "dosyc pierdolenia" i wziac się w garsc, ale jakos tak glupio Laughing .


Tak, wiem, że bredzę Smile.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Mar 22, 2007 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
Na forum jest dużo osób, które się nie smucą, przynajmniej nie widać tego w ich postach Wink

No tak, ale jeden jest niepoprawnym optymistą, czego mu ogromnie zazdroszczę. Tą osobą jest oczywiście PiotreQ...
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... ja też jestem niepoprawnym optymistą, tylko moja facjata z lewej na to nie wskazuje. ;P btw,

Just_A_Poor_Girl15 napisał:
Po prostu czasem mam potrzebę poczuc się zle, tylko pozniej nie wiadomo, jak z tego wyjsc - oczywiscie moglabym sobie powiedziec : "dosyc pierdolenia" i wziac się w garsc, ale jakos tak glupio Laughing

rox Very Happy
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
Na forum jest dużo osób, które się nie smucą, przynajmniej nie widać tego w ich postach Wink


No wiesz, co innego post, co innego życie. Ale pewnie wiesz. No...To fajno. Nabiłem posta, mogę iść.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Mar 23, 2007 9:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Mattey napisał:
Na forum jest dużo osób, które się nie smucą, przynajmniej nie widać tego w ich postach Wink


No wiesz, co innego post, co innego życie. Ale pewnie wiesz. No...To fajno. Nabiłem posta, mogę iść.


E, ja w życiu też taki beztroski płytki skurwysyn jestem jak tutaj Wink
+1 *runs*
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jaime



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 236
Skąd: Toruń

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 1:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutek... kiedyś częściej mnie dopadał, ale chyba z niego od pewnego czasu wyrastam Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutek dopada mnie wtedy gdy nie ma obok mnie bliskich osób ,przyjaciół ,znajomych ,rodziny ! Ostatnio staram sie zmienić swoje nastawienie do życia ,nie jestem ponurakiem wręcz przeciwnie Very Happy a mój nastrój zmienia sie bardzo często w ciągu dnia - typowa kobieta Wink Trzeba brać z życia to co najlepsze i usmiechac sie tak często jak to tylko mozliwe :] na smutek jeszcze przyjdzie czas ......
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Mar 24, 2007 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutek, smutek,smutek ?
Czym jest smutek ?

Ostatnio rzadko mnie dopada, a jak dopada, to tak doszczętnie, że nie chce mi się nic robić i albo tylko czytam, albo słucham muzyki. Tak, odłączam się od świata. A potrafię znaleźć najgłupszy powód do smutku.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Mattey napisał:
Na forum jest dużo osób, które się nie smucą, przynajmniej nie widać tego w ich postach Wink

No tak, ale jeden jest niepoprawnym optymistą, czego mu ogromnie zazdroszczę. Tą osobą jest oczywiście PiotreQ...

Mam doła Sad




Śmigus Aprilis!!! Laughing Żartowalem Wink




Co do powyższego cytatu - tak, ale nie myśl, że już zapomniałem co to smutek. Owszem, jestem nastawiony pozytywnie do otaczającego mnie świata, ale, jak to mądrze zaznaczył Fenderek, zbyt długie zamykanie się na smutek może doprowadzić wręcz do katastrofalnych skutków - nic bardziej mylnego! Kiedy mnie dopadnie przygnębienie, to traktuję to jako odbicie się od dna i równocześnie wiem, że to minie. I co ważne, staram się nie nie smucić z byle powodu, bo wtedy człowiek sam sobie wbija nóż w plecy (czy tego chce, czy nie). IMHO najważniejsza jest równowaga psychiczna - smutek w odpowiednich proporcjach i odstępach czasu Wink Gdyby smutek nie istniał, to nie zaznawalibysmy radości Wink

A forum, to inna sprawa! Ja tutaj nie wchodzę, żeby się użalać - szkoda postów, a w moim przypadku spamu Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyna rzecz, której Ci zazdroszczę WieśniaQu - Ty odbijasz się od dna, ja zawsze wwiercam się głębiej. Ale cieszę się, że mam to forum. Pisząc tu, naprawdę staram się być jak najbardziej pozytywny. Wychodzi różnie Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jim_Morrison



Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 36

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 12:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smutek jest moją codziennością Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
... when the music's over, turn out the light ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są też na tym forum osoby, które mnie doprowadzają do takiego stanu Arrow Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Jim_Morrison



Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 36

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Są też na tym forum osoby, które mnie doprowadzają do takiego stanu Arrow Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Ja?
_________________
... when the music's over, turn out the light ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Du?
Powrót do góry
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Du bist alles was ich habe auf der Welt
Du...nie, zaraz...cholera, Kocie - namieszałaś Razz
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek