FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Polskie seriale
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy lubisz polskie seriale/telenowele?
Tak, bardzo
19%
 19%  [ 10 ]
Trochę
25%
 25%  [ 13 ]
Mam je głęboko i pośladkach
7%
 7%  [ 4 ]
Nie przepadam
23%
 23%  [ 12 ]
Nie cierpię
19%
 19%  [ 10 ]
Trudno mi powiedzieć
3%
 3%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 51

Autor Wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie polskie seriale, począwszy od Czterech pancernych, przez Janosika, Psa Cywila, Podróż za jeden uśmiech, Wakacje z duchami, Karierę Nikodema Dyzmy (natychmiast zakochałam się w Wilhelmim), Czterdziestolatka, Polskie drogi, Dom, Zmienników i Alternatywy 4, dzisiejsze niektóre seriale też są niezłe, zwłaszcza te, w których coś się dzieje. Klanu już dawno nie oglądam, M jak miłość też przestałam ogladać, zostałam jeszcze przy Pierwszej miłości ale zobaczę jak długo wytrzymam, oglądam też Magdę M. Ze współczesnych komediowych bardzo lubię Kasię i Tomka. Nie mam ostatnio za dużo czasu na oglądanie więc jeśli serial ma dłuższe odcinki niż pół godziny to nie ma u mnie szans, wyjątkiem jest Magda M. ale ten serial jest raz w tygodniu.
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Lis 16, 2006 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem wspomnieć o "Lalce". Świetna książka i równie świetny serial. O wiele lepszy niż wcześniejsza wersja kinowa. Aktorstwo jest tu na najwyższym poziomie (szczególnie Pawlik jako Rzecki i zawsze genialny Romek Wilhelmi jako Starski).
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Lalka była klimatyczna. Zwłaszcza ta muzyka. Naprawdę oddawała nastrój.
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lubie stare polskie seriale takie jak Alternatywy 4 czy Dom, a z tych co teraz się ukazują to Klan, M jak Miłość to totalny chłam - Samo Życie i inne w Polsacie jeszce gorzej Razz - w tych serialach można pośmiać z gry aktorów i głupawych dialogów Razz a Na wspólnej i Magda M są w miare spoko Wink ale żeby nie było - nie oglądam tych seriali tylko czasem lookne jak mama ogląda Very Happy
Powrót do góry
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzajmy ,ze w M jak milosc aktorzy zle graja.
Mysle ,ze posmiac sie mozna z Plebani , tam dopiero aktorzy smiesznie graja ( niektorzy) i te teksty. ja nie wiem kto tam pisze scenariusz.


Ostatnio zmieniony przez Rafal dnia Pią Lis 17, 2006 4:11 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
Najbardziej posmiac sie mozna na Plebani Very Happy ja nie wiem kto tam pisze scenariusz.


ups zapomniałem napisać o Plebani Laughing no, ale i tak "Samego Życia" nic nie przebije Laughing
Powrót do góry
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pią Lis 17, 2006 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się,że padło dwukrotnie nazwisko Romka Wilhelmiego.Genialny aktor,niepowetowaną stratą był fakt,ze tak szybko odszedł(podobno lubił "używać zycia"Smile.Poza wymienionymi świetnymi kreacjami w Dyźmie,Lalce czy życiowej chyba roli Anioła(rewelacja!!!!) wymieniłbym jego role w filmach tj.:troszkę już zapomniane Klątwa Doliny Węży(taki polski Indiana Jones,film prawie zupełnie nieznany),Zapach psiej sierści czy niesłychanie wzruszająca(i chyba moja ulubiona)w Prywatnym śledztwie.

A wracając do 4 Pancernych i udziału w nich Romka-troszkę taki paradoks,ze z wszystkich pancernych kojarzy go się chyba najmniej,ale to pewnie po części dlatego,że Olgierd był najmniej dynamiczną postacią.
W ogóle taka grzeczna rola jakoś mi do Wilhelmiego nie pasowałaSmile.


A z innej beczki-może są tu na Freestylu zapaleńcy Domu albo Zmienników?Chętnie bym z kimś podyskutował na temat ww.seriali.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 18, 2006 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież wymieniłam oba te seriale...
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę,że wymieniłaś i bardzo się z tego cieszęSmile .Ale chodziło mi o dyskusję-może jakieś ulubione postaci,wątki,ciekawostki czy inne historie w jakikolwiek sposób z tymi serialami związane?Bardzom ciekaw takich opinii,czekam na wpis:)Smile.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehhh... pierwszy odcinek kontynuacji Alternatyw 4, czyli Dylemat 5 widzieli? Ja tylko pierwsze 10 minut.... Już po tym było widac, że dalej nie warto... Chłam, chłam, chłam.
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie widziałem,słyszę natomiast oburzone głosy,że żenada...Zeby chociaż poziomu Rysia był ten serial...
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wpadł mi do głowy odpowiedniejszy wątek... Ogląda ktoś "Jak oni śpiewają?" Agnieszka Włodarczyk miażdży bardziej od Slayera. Głosować na nią, jak Wam zbywa złotówek na koncie Exclamation
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarza mi się...Niestety to, że Edyta Herbuś pnie się tak daleko w tym programie, jest pomyłką równą trzeciego miejsca TSMGO w srutwiworze Iniułendo Twisted Evil.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogladalam tydzien temu, wlodarczyk ma przepiekny glos, czysty i mocny. i , jak na aktorke przystalo, ma swietna dykcje.

a kto w ogole dzis odpadl ? a kto zagrozony ?
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Mary



Dołączył: 27 Mar 2007
Posty: 102
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz dzisiaj wogóle zwróciłam uwagę na ten program ale trafiłam na ten moment, że odpadł ten serialowy Proboszcz z ,,Plebanii".

Według mnie Herbuś brzydko śpiewa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj Agnieszka dostała Jokera od proboszcza (który odpadł) - więc wstrzymajcie się z głosowaniem. Zagrożeni: Marzena Sztuka i Robert Moskwa (szkoda, że ten drugi, lubię typa). Denerwuje mnie Natasza Urbańska - jako wokalna profesjonalistka, w ogóle nie powinna brać udziału w Survivorze Laughing A i tak Włodarczyk kasuje ją w przedbiegach - dzisiaj rozpierdoliła mnie swoim wykonaniem "Kocham cię życie". Lepsze od oryginału.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 11:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mary napisał:
Według mnie Herbuś brzydko śpiewa.


według mnie to ona wcale nie śpiewa.

szymek_dymek napisał:
i tak Włodarczyk kasuje ją w przedbiegach - dzisiaj rozpierdoliła mnie swoim wykonaniem "Kocham cię życie". Lepsze od oryginału.


włodarczyk daje czadu^^ nie wiedziała, że potrafi tak ładnie śpiewać. Nie tylko " Kocham cie zycie" zaspiewala lepiej od orginału; 'aleje gwiazd; tez^^
ale spaliła troche "odkryjemy milosc nieznana" ;P

mike napisał:
Niestety to, że Edyta Herbuś pnie się tak daleko w tym programie, jest pomyłką równą trzeciego miejsca TSMGO w srutwiworze Iniułendo


z tą herbusiowa to chyba jakas korupcja^^ placi im za przechodzenie czy co? ;p przeciez z niej taka śpiewna miernota , ze szok. wszystkie wysokie tony/dzwieki (czy jak to sie tam mowi) chorek za nia spiewa^^


a co do nataszy, to zauwazylam ze Górniakowa stawiala jej dzisiaj niskie oceny. Chyba jest wściekła, ze ta lepiej od niej spiewa i ze elżunia Z. powiedziala ze moze juz nagrac płyte^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do wspomnianego gdzies wyzej dylematu 5 - to bylo tak tragiczne , ze mam nadzieje ze ani zlotowki wiecej na to nie wydadza... katastrofa


co do 'jak oni spiewaja'... obejrzalem kawalki ktoregos odcinka... jak spiewaja? w wiekszosci tragicznie... wiecej nie chce Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro mowa o serialach: http://www.kabaretotto.pl/extra/Mix-serialowy-OTTO.mp3
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
The Show Must Go On



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 69
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Lut 27, 2008 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polskie seriale oczywiście lubię zwłaszcza te kultowe jak Alternatywy 4 , Zmiennicy , Stawka większa niż życie , Czterej pancerni i pies , Janosik , Czterdziestolatek , 07 zgłoś się. Te seriale są moim zdaniem ponad czasowe i można je oglądać , oglądać i oglądać

Lubie też Ekstradycje i Świat według kiepskich , czasami Klan i Pierwsza Miłość ale bez przesady
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Kwi 09, 2009 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogląda się trochę. "Na dobre i na złe", "Na wspólnej", "M jak miłość", "Ojciec Mateusz"... Kiedyś oglądałem "KLAN" (pewnie jak wszyscy), przez dobrych kilka lat. Teraz już po prostu go nie trawię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli mówimy o komediowych, to uwielbiam "13 posterunek", "Miodowe lata". Lubię "Świat według Kiepskich", To moja trójca. Ale jeśli chodzi o inne seriale, to z reguły nie oglądam, choć zdarzy mi się czasami Razz
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

myślę, że niepotrzebnie mylimy tu serial z telenowelą... obecny format tv stawia przede wszystkim na telenowele - m jak miłość, na ten przykład, nie jest żadnym serialem a telenowelą właśnie. seriali w Polsce kręci się mało, co dziwne gdy spojrzymy na rewolucję gatunku na świecie. ostatnią dobrą rzeczą był pitbul, o naznaczonych, oficerach i innych bzdetach nie wspominam... uwielbiam stare polskie seriale obyczajowe, m.in. "Dom", czy niezawodne komediowe Alternatywy i Zmienników. i przy tym zostańmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mało się kręci? Jak mam z lekka inne odczucia Wink
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 10:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli o mnie chodzi to mam identyczny gust co Dundersztyc19. Też lubię najbardziej dokładnie te same trzy seriale co wymienił, tylko nieco w innej kolejności. Razz Wink

Ale ostatnio to już ich nie oglądam, a wynika to po prostu z tego, że kompletnie odzwyczaiłem się od oglądania telewizji wogóle. Zbyt dużo mojego cennego czasu niegdyś zżerała.

A i podobnie jak AKOM też lubiłem oglądać kiedyś 'KLAN', ale teraz to już zupełnie inna bajka. Razz Choć od czasu do czasu jak przypadkowo będąc u swoich dziadków(którzy ten serial wciąż oglądają) to mnie coś ciągnie by jakiś odcinek jednak obejrzeć. Smile
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
futureal



Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 554
Skąd: Edge of Darkness

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam Alternatywy 4, jestem fanem tego serialu, mistrzostwo i wbrew pozorom coś więcej niż komedia, rewelacyjne gra aktorska, dialogi i całkiem fajna fabuła.

Z nowych seriali to lubię Kiepskich choć na samym początku byłem trochę uprzedzony do tego serialu.

Co do telenowel,to mogę wyróżniać Labirynt ,nie jest to może jakiś super poziom,ale przy obecnie nadawanych w TV kupach to na pewno wysoki poziom i jak leciały parę lat temu jakieś powtórki to oglądałem,heh.
_________________
Someone Chasing I Cannot Move
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek