FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Polskie seriale
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy lubisz polskie seriale/telenowele?
Tak, bardzo
19%
 19%  [ 10 ]
Trochę
25%
 25%  [ 13 ]
Mam je głęboko i pośladkach
7%
 7%  [ 4 ]
Nie przepadam
23%
 23%  [ 12 ]
Nie cierpię
19%
 19%  [ 10 ]
Trudno mi powiedzieć
3%
 3%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 51

Autor Wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 1:36 pm    Temat postu: Polskie seriale Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
(zalamujace ostatnio było zblizenie na rozaniec trzymany przez babcie Stasię...bueh)

A to dlaczego?

Jak mi się nudzi, to oglądam Samo Życie - i wcale się tego nie wstydzę. Wink Zdarza mi się ze trzy odcinki w tygodniu zobaczyć. Ale z wszystkim jest tak samo - pamiętacie jaki był szał na Klan? A na Złotopolskich? A na Na Dobre I Na Złe? A na M Jak Miłość? Wszystko już mija, a tylko najbardziej zagorzali fani stale oglądają odcinek po odcinku. Wink

I ankieta na urozmaicenie. Twisted Evil
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądam od czasu do czasu M jak miłość, gdy siostra sobie "zapoda" Wink.

Ale już i ten serial zaczyna mnie nudzić. Tak naprawdę to wole oglądać polskie seriale komediowe niż takie Samo Życie, Na dobre i na złe, Klan itp.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko mija chyba, że trafiasz na typ:
Klan - łaaaaa...ale super serial
Złotopolscy - łaaaaa...to TEŻ super serial
Na Dobre I Na Złe - łaaaaa TEŻ wyczepiste
M Jak Miłość - łaaaa TEŻ cudowne

Przedstawiony wyżej typ ogląda każdy odcinek, każdego serialu po dziś dzień i nie jest w stanie z żadnego zrezygnować.

Ja osobiście za polskimi serialami nie przepadam, choć czasem oglądam. A jedyne nasze rodzime tasiemce, które oglądam z przyjemnością to góra dziesięcioodcinkowe kryminały/seriale sensacyjne. Za Ekstradycją to szalałem po prostu Wink.

Ale po prawdzie - żaden, za prawdę powiadam Wam, żaden polski tasiemiec nie dorówna "Modzie Na Sukces" ("The Bold And The Beautiful" - gdzie tu cholera słowo "moda", gdzie "sukces" Razz), którą oglądam z zapartym tchem. Wink.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 1:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda, to prawda. Akurat komediowe seriale, to naprawdę mamy dobre. Najbardziej lubię 'Miodowe Lata' (te stare jednak najlepsze), 'Świat Według Kiepskich'.

A z niekomediowych świetna jeszcze jest 'Fala Zbrodni'. A tak, to lubię Kryminalnych, no i Ekstradycja - Mike, no baaaaa! Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie


Ostatnio zmieniony przez Misiu dnia Pon Kwi 17, 2006 1:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wole seriale które tasiemcami nie są np. Przystanek Alaska(ups ale to nie polskie Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 1:50 pm    Temat postu: Re: Polskie seriale Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię polskich telenowel. Kiedyś namiętnie oglądałem "W labiryncie" i stwierdzam, że od tamtej pory nic lepszego już nie powstało.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 1:53 pm    Temat postu: Re: Polskie seriale Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
A w tym filmie różaniec występuje w każdej części życia babci Stasi!


Ten serial ma na celu pokazywać "prawdziwe" życie, a jak wiadomo tacy ludzie jak babcia Stasia zdarzają się naprawdę. Dlatego nie widzę w tym nic złego.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolałbym Mściwego Sadystę zamiast mafii. Wink Chciałem szybko odpowiedzieć przy niekontynuuowaniu offtopa.

Ja tam myślę, że trochę przesadzasz. Akurat w serialach powinno się w dużym stopniu ukazywać rzeczywistość, a prawdą jest, że takich 'Pań Staś' jest w Polsce bardzo dużo. I każda z nich ma różaniec. Jeśli już się czepiać czegoś w tym stylu, to Plebanii, a i tu miałbym wątpliwości. Nie chcesz, nie oglądasz.

Mam wrażenie, że Ty masz bzika na punkcie nielubienia Kościoła. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 1:58 pm    Temat postu: Re: Polskie seriale Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Monior vel. MoniQue(en) dnia Pon Kwi 17, 2006 2:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja powiem tyle:

Misiu napisał:
Mam wrażenie, że Ty masz bzika na punkcie nielubienia Kościoła. Wink


Sam nie jestem "fanem" Kościoła, ale na Boga (czy to zdanie jest jednym wielkim paradoksem? Wink) nie przesadzajmy.
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli chodzi o teraźniejsze seriale to nie znosze. A ze starych to uwielbiam "Alternatywy 4" i "Zmienników".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak jak juz pisalem ogladam czasem jedynie M jak milosc , poniewaz w domu ogladaja to wszyscy Very Happy reszta serialow typu na wspolnej , klan , samo zycie , plebania nie lubie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

absolutnie nienawidze polskich seriali. beznadzieja. zarówno pod względem realizacji jak i (a może przede wszystkim) pod względem scenariusza... pomijam już fakt że większość seriali jest przeróbką zagranicznych rzeczy.
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja generalnie nie oglądam i nie przepadam za nimi. No może czasem jak się przypadkiem nawinie, to zerknę, ale i tak nawet nie do końca - ewentualnie jedynie z nudów.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Że też się nie mylą postacie i eventsy z tych wszystkich seriali tym, co je namiętnie oglądają Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 4:16 pm    Temat postu: Re: Polskie seriale Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:

Nie wszyscy Polacy sa wierzacy, ich to moze mierzic..


No no. Jakie larum się podnosi, bo pokazano różaniec w jednym odcinku telenoweli!

A bardzo duża część Polaków jest wierząca i ich może mierzić całkowity BRAK takich scen w tv.

Mogą ich również mierzić Twoje opinie, lecz masz prawo je wygłaszać i nie sądzę, żeby ktoś Ci tego zabronił w przyszłości (w końcu gazetki różne antyklerykalne istnieją, prawda?), więc teksty o widmie FUNDAMENTALIZMU są mocno przesadzone.

Zwłaszcza, że są setki filmów, jak również odcinków telenowel, w których żadnego różańca, symbolu, czy też praktyki religijnej NIE uświadczysz.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza się. A nawet jest seks przedmałżeński, zdrada, nienawiść, przemoc itd. Po co? No własnie - żeby ukazać rzeczywistość.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie te seriale nie ukazują prawdziwego życia. Gdyby ukazywały, byłyby strasznie nudne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że to jest rzeczywitość, tylko ona się nie ma rzucać w oczy, bo właśnie wtedy byłoby nudno.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy od podejścia. Ja nie lubię oglądać cudzych perypetii które ciągną się w nieskończoność. Wystarczy mi moje życie. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
A ja myślę, że to jest rzeczywitość, tylko ona się nie ma rzucać w oczy, bo właśnie wtedy byłoby nudno.

A mnie się wydawało, że polskie produkcje typu seriale to właśnie bujdy na resorach Wink. Zero prawdziwości, mnóstwo sztuczności. Nie wspominając już o grze aktorów... Rolling Eyes

Utknęłam gdzieś pomiędzy odpowiedziami 'Mam je głęboko w dupie' a 'Nie cierpię', ostatecznie zaznaczyłam tę pierwszą. Co z tego, że będę je zwalczała, skoro miliony Polaków marnuje czas na ich oglądanie? Niech sobie istnieją. Nie razi, nie zachwyca. Choć momentami potrafią doprowadzić do szewskiej pasji... Z polskich seriali oglądam jedynie razem z mamą 'Ranczo', bo właśnie od całej reszty tych śmieci zdecydowanie się odróżnia. Nie zawiera w sobie może żadnych fajerwerków produkcyjnych i montażowych (technicznie jest bardzo prosty), ale zaskakująco trafnie opisuje naszą rzeczywistość, bohaterowie nie są sztuczni... Ale 'Ranczo' to wyjątek wśród całej rzeszy polski 'wybitnych' (chociaż jak na nasz kraj... Rolling Eyes ) produkcji, więc spokojnie mogę stwierdzić, że jednak mam je głęboko w dupie Wink.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 9:31 pm    Temat postu: Re: Polskie seriale Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale masz w Polsce od cholery kobiet, które wiecznie trzymają w ręku różaniec, czyż nie? no i nie czepiajmy się ze skrajnością w tle...

mm... rym Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Zosia



Dołączył: 07 Lip 2005
Posty: 27

PostWysłany: Pon Kwi 17, 2006 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami obejrze sobie odcinek "na wspólnej", za polskimi serialami raczej nie przepadam, no moze poza "nianią", reszta to właściwie to samo:detektywi,w-11, sedzia anna...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 9:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe "sedzia anna ..." to jest dobre . tylko kurde zastanawia mnie z kad oni biora tych "aktorow"?? wszystko tak sztucznie Very Happy
w11 , detektywi jak dla mnie moze byc. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda nie widziałem jeszcze Pani Anny, ale aktorzy w 'Detektywach' po prostu rozwalają mnie całkowicie. Wink Najbardziej ta baba w okularach (a jak się zaczyna, ta jej mina Laughing ). A o ile sobie przypominam, takich programów jak 'Pani Ania' było już kilka. 'W Imieniu Prawa' na przykład na polsacie. Pamiętam jak była sprawa sądowa, bo facet chciał odszkodowanie za to, że jego kolega kopnął go w brzuch podczas meczu koszykówki. Wink Zupełnie jak w Stanach. Wink

Rafał - skąd? Z ulicy...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

do w11 to wiem ze z ulicy biora bo nawet kiedys brata mojego kolegi zaczepili i przerobili go na dresa Very Happy .zastanawia mnie jak dobieraja tych "aktorow" do "sedzia anna..." Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Telenoweli, oglądam KLAN i NA WSPÓLNEJ Smile Na wspólnej jest dosyć dobre (chociaz kiedys było lepsze) a Klan oglądam z sentymentu. Kiedyś był okres ze oglądałem Złotopolskch, ale po 2 miesiącach wymiękłem, nie dałem rady. No i oglądało się Larynt (najlepszy!) jak powtarzali w zeszło roczne wakacje Cool
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2006 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
A mnie się wydawało, że polskie produkcje typu seriale to właśnie bujdy na resorach Wink . Zero prawdziwości, mnóstwo sztuczności. Nie wspominając już o grze aktorów... Rolling Eyes

Bujdy na resorach - ja myślę, że tylko na pozór. Bo przykładowo w 'Klanie' jest dużo realizmu, moim zdaniem, a sama widzisz jaką popularnością cieszy się teraz ten serial...

A co do gry aktorów, to bez przesady, Polska akurat ma niezłych aktorów. I nie mówimy tu o 'W11', 'Detektywi' itd.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek