FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Feminizm
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Feminizm?
...nie ma sensu
40%
 40%  [ 18 ]
popieram, choć zbytnio się nie identyfikuję
20%
 20%  [ 9 ]
nie popieram, ale i nie walczę z takimi poglądami
31%
 31%  [ 14 ]
identyfikuję się z tym w pełni
2%
 2%  [ 1 ]
nie zastanawiałam/em się
2%
 2%  [ 1 ]
spalił(a)bym je wszystkie (czyt. feministki) na stosie!
4%
 4%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 45

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Czasem mam wrażenie, że wbrew temu co mówią kobiety, to im wpaja się od maleńkości, że są wyjątkowe i niepowtarzalne, a mężczyzna ma wokół nich skakać i pełnić funkcje usługowe. Gorset obyczajowy mają nałożony właśnie mężczyźni, nadal muszą okazywać kobietom szacunek, choć one już dawno wyzbyły się wielu elementów swojej kobiecości. Więc proszę nie opowiadać bzdur, że kobiety są dyskryminowane. A nawet jeśli, to sa to sprawy, które można załatwić na drodze legislacyjnej. A my jesteśmy w dużo gorszym położeniu, bo jak można zmienić zasady savoir-vivru, skoro na domiar złego, kobiety wymuszają wręcz swoje uprawnienia. I jest wszystko ok, wszystko gra. Płakać się chce, Drogie Panie!

Wyjedz do Turcji albo innego Pakistanu. Tamtejsze zwyczaje bardziej przypadna Ci do gustu skoro tak bardzo Ci przeszkadza zwykla uprejmosc i okazywanie kobietom szacunku...
I zal mi Ciebie jesli nikt Ci od dziecka nie mowil ze jestes wyjatkowy i niepowtarzalny. To nie wina kobiet tylko Twoich rodzicow...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
W Turcji nie jest jeszcze tak najgorzej -

Zalezy w ktorej czesci. Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano, przeszkadza mi to. Mamy równość płci, kobieta nie jest lepsza od mężczyzny tylko dlatego, że jest kobietą.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Czy kobieta traktuje mężczyznę z szacunkiem? Przecież nie.

Traktuje. Bo chyba jesteś ślepy. I w kolejnej kwestii uczepiłeś się marginalnego przypadku. Skoro należę do płci rzekomo uprzywilejowanej, dlaczego przez całe życie spotykałam się z przejawami chamstwa - i to częściej wśród chłopców? Ach, już wiem - przecież obracam się w środowisku, który został doszczętnie zdegradowany przez kobiety. Ciekawa "logika".

Gohan napisał:
Gorset obyczajowy mają nałożony właśnie mężczyźni, nadal muszą okazywać kobietom szacunek, choć one już dawno wyzbyły się wielu elementów swojej kobiecości.

Aha. Czyli próbujesz stawiać warunki: jeśli kobieta ma być szanowana, musi być zmysłowa i pełna wdzięku. Podpiszę się pod radą Przemka (Przemku, wybacz Wink): najlepiej szanuj każdego człowieka. I nie próbuj stawiać mu warunków co do tego, jaki ma być.

Gohan napisał:
Więc proszę nie opowiadać bzdur, że kobiety są dyskryminowane. A nawet jeśli, to sa to sprawy, które można załatwić na drodze legislacyjnej.

Ależ są. Ja już powiedziałam, w jakich sytuacjach to się zdarza (zwróć uwagę, że nie używam w tym momencie sformułowań przez Ciebie wybitnie nadużywanych: "wszyscy", "cały czas", "w każdym wypadku". A przynajmniej sugerujesz, że sytuacje, o których mówisz, stanowią 100% wszystkiego, co ma miejsce). To jest zjawisko, z jakim należy walczyć - tak samo, jak z dyskryminacją ze względu na rasę, kolor skóry, narodowość czy wiek.

Gohan napisał:
A my jesteśmy w dużo gorszym położeniu, bo jak można zmienić zasady savoir-vivru, skoro na domiar złego, kobiety wymuszają wręcz swoje uprawnienia.

I tu się mylisz, bo akurat kobiety niczego nie wymuszają - ta norma obyczajowa ma swoje korzenie w daleko sięgającej historii. Kobiety były obdarzane szacunkiem już w starożytności - przykro mi, ale tego nie zmienisz. Wydaje mi się, że dokonałeś przewartościowania: Tobie strasznie uwłaczają te trzy sekundy, które musisz stać przed drzwiami, by przepuścić kobietę, a bagatelizujesz miesiące, a być może i lata, które komuś zajmuje znalezienie pracy - i to z bardzo dobrymi kwalifikacjami. Uważasz, że jeśli pocałujesz kobietę w rękę czy przeniesiesz jej walizkę 5 metrów w górę, znajdziesz się w pozycji służącego? Zabawne...

Gohan napisał:
A może boisz się, że zostaniesz wyśmiany przez panie? Nie bój się. Ja jestem przedmiotem pogardy, bo mówię kobietom o rzeczach niewygodnych, o których one wolałyby zapomnieć, a przynajmniej nie rozmawiać.

Wyśmiany? Pogardzany? Człowieku, to jest DYSKUSJA... Uważasz, że jeśli ktoś zwróci uwagę na absurdalną naturę Twoich tzw. argumentów, to ten ktoś Tobą pogardza? Confused Na litość...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, te trzy sekundy, kiedy musze być (NIE CHCĘ, ALE MUSZĘ i to jeszcze bez słowa dziękuję najczęściej) uniżony, to mi uwłacza. Bo to znaczy, że mężczyzna to gorszy gatunek człowieka.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi Qnegundo, ale w Twoich poglądach widzę olbrzymie zakłamanie. Mówisz, że my mężczyźni nie mamy prawa wymagać od kobiet jakie mają być, a z drugiej strony wymagasz od nas, żebyśmy byli dżentelmenami. Więc jak to jest? Wy możecie od nas wymagac, a my nie? Bo takie odnoszę wrażenie. A poza tym kobiety w starożytności kobiety wcale nie były obdarzane szacunkiem, te normy narodziły się dopiero w średniowieczu. Tyle, że wtedy kobiety nie miały żadnych praw, a dzisiaj jest zupełnie inaczej. I ja jako mężczyzna nie widzę powodu, żeby traktować kobietę na jakichś specjalnych zasadach. A jeżeli twierdzisz, że to nie ma nic wspólnego z feminizmem, to przykro mi, ale to pachnie bardzo hipokryzją i egoizmem.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Przykro mi Qnegundo, ale w Twoich poglądach widzę olbrzymie zakłamanie.

Mnie nie jest przykro, bo żadnego zakłamania w nich nie ma Wink. Wydaje mi się, że zarzucasz mi to, ponieważ zwróciłam uwagę na alogikę Twoich argumentów.

Gohan napisał:
Mówisz, że my mężczyźni nie mamy prawa wymagać od kobiet jakie mają być, a z drugiej strony wymagasz od nas, żebyśmy byli dżentelmenami.

To TY tworzysz taki podział. I nie próbuj mi wmawiać czegoś, czego nie stwierdziłam. Uważam, że nikt nie ma prawa dyktować nikomu, jak ma żyć i zachowywać się. Zarówno kobieta mężczyźnie, jak i mężczyzna kobiecie. Po drugie - nie wymagam. To ja Ci powiedziałam, że skoro norma obyczajowa Ci nie odpowiada, możesz jej nie wypełniać. A szczególnie, że traktujesz kobiety jak gatunek niższy.

Gohan napisał:
A poza tym kobiety w starożytności kobiety wcale nie były obdarzane szacunkiem, te normy narodziły się dopiero w średniowieczu.

Oj, nieznajomość historii wychodzi tutaj na wierzch... Chociażby w starożytnym Rzymie. Prawa do rozwodów, posiadania własnych majątków i ziem. I obdarzano je szacunkiem, a szczególnie westalki, które pełniły przecież role kapłanów.

Gohan napisał:
I ja jako mężczyzna nie widzę powodu, żeby traktować kobietę na jakichś specjalnych zasadach.

Więc tak jej nie traktuj. Tak jak napisał Monior: zachowujesz się jak hipokryta. Żadna kobieta takiej pomocy na pewno nie będzie chciała, więc nie martw się o to, że jakaś okrutna tyranka Cię wykorzysta.

Gohan napisał:
A jeżeli twierdzisz, że to nie ma nic wspólnego z feminizmem, to przykro mi, ale to pachnie bardzo hipokryzją i egoizmem.

Jeśli Ty twierdzisz, że to ma coś wspólnego z PRAWDZIWYM, ROZSĄDNYM feminizmem, to przykro mi, ale pachnie mi to ignorancją i ślepym zapatrzeniem we własne racje.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ileż razy mam powtarzać, że za bardzo nie mam wyjścia. Zostanę społecznie napiętnowany, jeżeli nie będę przestrzegał norm dyskryminujących mężczyznę.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Nie Sie 20, 2006 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
Gohan napisał:
Ileż razy mam powtarzać, że za bardzo nie mam wyjścia. Zostanę społecznie napiętnowany, jeżeli nie będę przestrzegał norm dyskryminujących mężczyznę.


zdyskryminowany to byś został, gdyby zabrakło tej wymuszonej kultury Razz
ale z Ciebie konformista tak poza tym ;p

Konformistą jestem z konieczności. Co ja na to poradzę, że mamy takie normy, które hierarchizują ze względu na płeć.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Konformistą jestem z konieczności. Co ja na to poradzę, że mamy takie normy, które hierarchizują ze względu na płeć.

A ja jestem nonkonformistką z wyboru i czuję się z tym nawet dobrze Razz. Co do norm: gdzie tutaj hierarchizacja? Czy wyciągnięcie komuś pomocnej dłoni oznacza uczynienie z własnej osoby oddanego sługi? To, że - załóżmy! - jakaś kobieta kiedyś nie podziękowała Ci za przeniesienie walizki oznacza, że nad Tobą dominuje? Jest to trochę pokrętne myślenie, moim zdaniem. Ot, po prostu zdarzają się ludzie niewychowani - zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn (i naprawdę, nie warto się upierać z której strony jest tego więcej - wątpię, czy stworzono 'statystyki chamstwa wśród danej płci'). A jeśli nie chcesz, nie pomagaj - a już szczególnie wtedy, kiedy uznasz, że dana osoba nie jest warta Twojej pomocy. Wtedy nie będzie problemu, chyba że tak bardzo zależy Ci na opinii innych. Tyle tylko, że pomoc dla poklasku już nie jest żadną pomocą, więc nie możesz stawiać się w pozycji osoby poszkodowanej. Możemy zagłębiać się w to dalej, tylko po co? Problem w tym, że niepoprawnie zdefiniowałeś sytuację i jeszcze twierdzisz, że jest ona zjawiskiem nagminnym. Jeśli tak - przedstaw statystyki, zobrazuj kilka przykładów!
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A choćby ta norma, że mężczyznę przedstawia się kobiecie, czy, że kobieta wyciąga pierwsza rękę do mężczyzny, nie widzisz tutaj hierarchizacji? Bo ja tak
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To raczej kwestia manier, nie hierarchizacji. Wink

Ostatnio zmieniony przez Werty dnia Pon Sie 21, 2006 5:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
Ale wpadka. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ashanti Taylor



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 398
Skąd: Bydzia (sercem i duszą w Anglii)

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się też wypowiem.

Jeśli facet jest miły, uprzejmy sam z siebie, to super i dziewczyna powinna się cieszyć, ale jeśli chłopak robi to na pokaz i z przymusu to niech się pocałuje w d..., nigdy nie oczekiwałam, że chłopak będzie szarmancki na pierwszym spotkaniu, według mnie, jeśli chłopakowi naprawde zależy na dziewczynie i ją bardzo kocha, to stara się ją uszczęśliwić i inny sposób, bo dla mnie, chłopak jest szarmacnki kiedy gdzieś wychodzi z dziewczyną, to jest tylko kłamstwo i obłuda. Raz była w luźnym związkui nie oczekiwałam, że ten chłopak będzie szarmancki czy coś w tym stylu, czuliśmy się swobodnie w swoim towarzystwie i to wystarczyło.

To tyle z mojej strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie przepuszczenie kobiety/dziewczyny w drzwiach to obowiązkowa rzecz, niewyobrażam sobię żeby sie pchać pierwszym do danego pomieszczenia. Co do feminizmu to zgadzam sie z Fenderkiem, skrajny jest tak samo zalosny jak facet Macho
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ashanti Taylor



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 398
Skąd: Bydzia (sercem i duszą w Anglii)

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Dla mnie przepuszczenie kobiety/dziewczyny w drzwiach to obowiązkowa rzecz, niewyobrażam sobię żeby sie pchać pierwszym do danego pomieszczenia.


Tu się z Tobą zgadzam, mimo, że byłam w luźnym związku, to i tak byłam tym za każdym razem zaszczycona.Gohan tylko nie krzycz na mnie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ashanti Taylor



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 398
Skąd: Bydzia (sercem i duszą w Anglii)

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
A co, kolega albo zupełnie obcy facet może się wpieprzać przed Tobą? Poza tym zabrzmiało to tak, jak gdyby chłopak w luźnym związku miał prawo być chamem w tej kwestii ;p


Wiesz, qmple to zawsze nas przepuszczają ("nas" --> ja i kilka innych dziewczyn + chłopaki = świetna paczka), nie którzy faceci tak robią, że się na jama wpychają, i mój były otwieral mi drzwi, ale nie chciałam, żeby mi prawił kłamliwe komplenenty, typu, że jestem piękna, czy wyjątkowa, bo gów*o prawda, na świecie jest o wiele lepszych odemnie dziewczyn, i tutaj był ten luz, bo nie wyobrażam sobie bycia z chłopakiem, który codziennie przynosi kwiaty (raz na jakiś czas owszem, ale codziennie :/) i 300 razy dziennie wyznaje mi miłość, bleee....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pon Sie 21, 2006 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy wy, kobiety wyleczycie się wreszcie z tej manii wielkości. Że wam się wcale większy szacunek nie należy, bo w niczym nie jesteście od nas lepsze. Czy to tak trudno wam zrozumieć?
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ashanti Taylor



Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 398
Skąd: Bydzia (sercem i duszą w Anglii)

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Kiedy wy, kobiety wyleczycie się wreszcie z tej manii wielkości. Że wam się wcale większy szacunek nie należy, bo w niczym nie jesteście od nas lepsze. Czy to tak trudno wam zrozumieć?


Dobrze wiesz, że je tak nie uważam, ale ja się już nie udzielam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Że wam się wcale większy szacunek nie należy, bo w niczym nie jesteście od nas lepsze.

I tu się mylisz. Kobiety mają o wiele większą zdolność do empatii. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sie 22, 2006 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten facet ma chyba jakis uraz z dziecinstwa Rolling Eyes
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
Przykro mi Qnegundo, ale w Twoich poglądach widzę olbrzymie zakłamanie. Mówisz, że my mężczyźni nie mamy prawa wymagać od kobiet jakie mają być, a z drugiej strony wymagasz od nas, żebyśmy byli dżentelmenami. Więc jak to jest? Wy możecie od nas wymagac, a my nie? Bo takie odnoszę wrażenie. A poza tym kobiety w starożytności kobiety wcale nie były obdarzane szacunkiem, te normy narodziły się dopiero w średniowieczu. Tyle, że wtedy kobiety nie miały żadnych praw, a dzisiaj jest zupełnie inaczej. I ja jako mężczyzna nie widzę powodu, żeby traktować kobietę na jakichś specjalnych zasadach. A jeżeli twierdzisz, że to nie ma nic wspólnego z feminizmem, to przykro mi, ale to pachnie bardzo hipokryzją i egoizmem.

O swieta naiwnosci...
Mezczyzni od kobiet nic nie wymnagaja?
Rozejrzyj sie wokolo! Wszelkkie bilboardy, wszelkie reklamy, wszelkie filmy itp- kobiety maja wygladac tak a nie inaczej- szczuple, seksowne, wymalowane, takie a nie inne. Sa praktycznie zdegradowane do obiektow seskualnego porzadania- taki model jest coraz bardziej i bardziej propagowany- nie wprost, ale presja srodowiska by byc ATRAKCYJNA w taki sposob jaki mezczyzni sa JEST. i jesli uwazasz, ze te trzy sekundy na otworzenie drzwi przed kobieta jest czyms gorszym- zejdz na ziemie z planety Gahan...Nikt Cie nie zmusza do tego bys byl szarmancki. Chcesz ustapic miejsca w autobusie- to ustap. Nie chcesz- to udawaj kurwa ze spisz. proste. Ale nie mow ze Cie ktos zmusza. Bo jedyna osoba ktora Cie doi tego zmuszqa jestes Ty sam- boisz sie co inni powiedza, co inni pomysla. Wiec robisz, bo nie chcesz a musisz... Niby. A guzik. To jest hipokryzja. Mozesz pisac glupoty na jakims forum internetowym ile sobie chcesz- swiata nie zmienisz. To TY podejmujesz decyzje jak sie zachowujesz. Moze popracuj nad asertywnoscia i nastepnym razem jak bedzie przed toba szla kobieta z ciezka walizka to nie zaproponujesz jej pomocy i bedziesz sie z tym dobrze czul.
Od kobiet sie nic nie wymaga? Obudz sie...
A golenie nog? A golenie kilku innych czesci ciala? Myslisz, ez to jest az tak wielka przyjemnosc dla nich ? A co z bardziej chorymi rzeczami- kobiety zeby dobrze wygladac kiedys nosily gorsety- teraz sie odchudzaja non stop i bulimia i anoreksja jest na porzadku dziennym. A Ty narzekasz na savoir vivre... Zejdz na ziemie...

Bizon napisał:
ten facet ma chyba jakis uraz z dziecinstwa Rolling Eyes

I kompleks nizszosci...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sob Sie 26, 2006 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
A co z bardziej chorymi rzeczami- kobiety zeby dobrze wygladac sie odchudzaja non stop i bulimia i anoreksja jest na porzadku dziennym.


Wszystko OK, ale zauważ tylko, że i bulimia, i anoreksja często nie mają nic wspólnego z chęcią odchudzania się. Nie musi być to cudowny sposób na zrzucenie wagi, lecz raczej choroba na tle nerwowym.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek