FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Co sądzicie o musicalu WWRY?

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mustapha



Dołączył: 15 Kwi 2006
Posty: 3
Skąd: Chełm

PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 5:54 pm    Temat postu: Co sądzicie o musicalu WWRY? Odpowiedz z cytatem

Musical z udziałem Queen święci triumfy, w naszym kraju dostępna jest płyta z muzyką z tego spektaklu. Moje pytanie odnosi się właśnie do tej płyty. Czy jest może jakiś utwór czy fragment, który wam się podoba? Może ktoś widział spektakl i podzieli się swoimi wrażeniami. Zapraszam!
_________________
Blask swój zbyt szybko słońce utraciło,
I wciąż przy mym ramieniu wypatruję Ciebie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
miczap



Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pią Maj 12, 2006 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam,
wlasnie wczoraj bylem na musicalu w zwiazku z 4 rocznica jego powstania... BYLO SUPER, polecam wszystkim... Musical grany jest w londynskim Dominion Theatre przy Totenham Court Road. Sala miesci ponad 2000 widzow. Glownym gosciem przedstawienia byli B.May, R.Taylor i Ben Elton-tworca tego musicalu. Oczywiscie w trakcie show grane sa wszystkie najlepsze piosenki Queen wykonywane na zywo przez muzykow i spiewane przez mlodych, lecz jak bardzo uzdolnionych aktorow. Jesli bedzie ktos zainteresowany to w kolejnym poscie napisze w skrocie o czym opowiada, kto wystepuje etc.[/img]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
john14



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 73
Skąd: z planety HOT SPACE

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaki musical pewnie musi być zły do potęgi Mad
_________________
The concept of Queen is to be regal and majestic. Glamour is part of us, and we want to be dandy."
~ Freddie Mercury ~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

john14 napisał:
jaki musical pewnie musi być zły do potęgi Mad

Aha, jeśli się nie mylę, to nie widziałeś - a jak nie widziałeś, to nie zakładaj z góry, że zły.
_________________


Ostatnio zmieniony przez CORAX dnia Nie Cze 11, 2006 5:36 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak z pewnoscia.. szczegolnie, ze jak widac po twoim poscie, nie masz pojecia co to za musical i w zyciu go nie widziales ani nie slyszales... gratuluje wyrobionej opinii na temat czegos, czego nie znasz...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
john14



Dołączył: 10 Cze 2006
Posty: 73
Skąd: z planety HOT SPACE

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
john14 napisał:
jaki musical pewnie musi być zły do potęgi Mad

Aha, jeśli się nie mylę, to nie widziałeś - a jak nie widziałeś, to nie zakłądaj z góy, że zły.


nooo ale ja nie lubię musicali!!!
_________________
The concept of Queen is to be regal and majestic. Glamour is part of us, and we want to be dandy."
~ Freddie Mercury ~
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

john14 napisał:
nooo ale ja nie lubię musicali!!!

Powalajacy argument Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

john14 napisał:
CORAX napisał:
john14 napisał:
jaki musical pewnie musi być zły do potęgi Mad

Aha, jeśli się nie mylę, to nie widziałeś - a jak nie widziałeś, to nie zakłądaj z góy, że zły.


nooo ale ja nie lubię musicali!!!

Tylko ze3 ten jest naprawde niezly... Mowie Ci, kiedy zespol w teatrze gra INNUENDO- CIARY przechodza... A zespol jest niezly- na basie Neil Murray (ex- Sabbath i wiele innych zespolow, m.in. Brian may Band), Spike Edney...
Ja NIENAWIDZE musicali- widzialem tylko dwa ktore byly naprawde dobre- Chicago (na scenie kilka razy lepsze od filmyu- glowna role jak ja bylem grala Broke Shields) no i WWRY...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
miczap



Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

john14 napisał:
jaki musical pewnie musi być zły do potęgi Mad


wlasnie jesli nie widziales to nie krytykuj - podaj maila dostaniesz zdjecia - ja iwdzialem i wiem co pisze... pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
miczap



Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 5

PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
john14 napisał:
CORAX napisał:
john14 napisał:
jaki musical pewnie musi być zły do potęgi Mad

Aha, jeśli się nie mylę, to nie widziałeś - a jak nie widziałeś, to nie zakłądaj z góy, że zły.


nooo ale ja nie lubię musicali!!!

Tylko ze3 ten jest naprawde niezly... Mowie Ci, kiedy zespol w teatrze gra INNUENDO- CIARY przechodza... A zespol jest niezly- na basie Neil Murray (ex- Sabbath i wiele innych zespolow, m.in. Brian may Band), Spike Edney...
Ja NIENAWIDZE musicali- widzialem tylko dwa ktore byly naprawde dobre- Chicago (na scenie kilka razy lepsze od filmyu- glowna role jak ja bylem grala Broke Shields) no i WWRY...

Witaj,
czy widziales WWRY na zywo-jesli tak to chetnie wymienie sie uwagami...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miczap napisał:
Fenderek napisał:
john14 napisał:
CORAX napisał:
john14 napisał:
jaki musical pewnie musi być zły do potęgi Mad

Aha, jeśli się nie mylę, to nie widziałeś - a jak nie widziałeś, to nie zakłądaj z góy, że zły.


nooo ale ja nie lubię musicali!!!

Tylko ze3 ten jest naprawde niezly... Mowie Ci, kiedy zespol w teatrze gra INNUENDO- CIARY przechodza... A zespol jest niezly- na basie Neil Murray (ex- Sabbath i wiele innych zespolow, m.in. Brian may Band), Spike Edney...
Ja NIENAWIDZE musicali- widzialem tylko dwa ktore byly naprawde dobre- Chicago (na scenie kilka razy lepsze od filmyu- glowna role jak ja bylem grala Broke Shields) no i WWRY...

Witaj,
czy widziales WWRY na zywo-jesli tak to chetnie wymienie sie uwagami...

Widzialem dwa razy- raz ze 3 lata temu jeszcze ze starym wokalista (ten ktory jest na CD- I BARDZO mnie draznil, tONY vINCENT CZY JAKOS TAK). Drugi raz calkiem niedawno, z obecnym wokalista, mniej zmanierowanym... Duzo lepsze!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muszę powiedzieć, iż te wersje są naprawdę świetne, choć jak dla mnie zabrakło tam paru znaczących utworów...Ale ogólnie jest bardzo dobrze!!!
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Mar 14, 2007 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłem na musicalu we will rock you w Londynie i muszę powiedzieć że jest naprawdę fajny, co prawda nie mam porównania do innych musicali ale jak dla mnie jest spoko.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
loverboy



Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 255

PostWysłany: Pią Mar 16, 2007 10:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

slyszalem tylko soundtrack- nie mialem okazji widziec na zywo wiec wypowiem sie tylko co do muzyki ktora bez oprawy scenicznej moze wydala mi sie zbyt mdla- a moze za cicho jej sluchalem Very Happy
wniosek jeden- musialbym obejrzec na zywo i pewnie wtedy bylbym usatysfakcjonowany


pozdr
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
maciej_a



Dołączył: 18 Mar 2007
Posty: 11

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Widzialem dwa razy- raz ze 3 lata temu jeszcze ze starym wokalista (ten ktory jest na CD- I BARDZO mnie draznil, tONY vINCENT CZY JAKOS TAK). Drugi raz calkiem niedawno, z obecnym wokalista, mniej zmanierowanym... Duzo lepsze!"

Zgadzam się! Widziałem na żywo WWRY pod koniec 2005r już z nowym wokalistą. Był świetny. Bardzo mi się podobało. Vincenta widziałem tylko na krótkich filmikach ale wkurzało mnie jego zmanierowane zachowanie na scenie. Może przesadzam ale jednak coś w tym jest bo nie tylko ja mam takie zdanie. Bardzo mi się podobało.
Przyznam też że moje ulubione piosenki z WWRY to "No One But You" i "Hammer To Fall".
A Wasze?
Teraz chcę się wybrać ponownie na musical. Słyszałem coś że zosała zmieniona główna bohaterka... (szkoda...).
No i czekam czy wreszcie zostanie to wydane na DVD! Czy ktoś coś wie o tym? A może jest już jakieś nagranie niekoniecznie legalne ale dobre jakościowo?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Mar 20, 2007 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co wiadomo, to raczej nie został wydany na DVD i nie wiem, czy się ukaże...Być może istnieje jakieś nagranie 'nielegalne', ale ja nic o tym nie wiem...Ulubiony utwór- Innuendo, Radio Ga Ga, I Want To Break Free, WWRY, Bo Rhap...Szkoda, że brakuje takich piosenek, jak Crazy Little Thing Called Love, Save Me, It's A Hard Life czy The Show Must Go On! Nie rozumiem też, dlaczego zostały całkowicie pominięte utwory z Made In Heaven!
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Delilah:)



Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 8

PostWysłany: Sro Mar 16, 2011 5:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byłam prawie rok temu w Dominion. Widziałam w swoim życiu kilkanaście różnych musicali w różnych teatrach i ten bije na głowę wszystkie. Nie mówię tego tylko jako wierna fanka Queen. Ich muzyka doskonale się sprawdza w warunkach teatru, ma w sobie właściwą musicalom dozę energii z odrobina patosu, utworów jest tak wiele, ze z ich tekstów nawet jakąś tam fabułę da się sklecić Smile niespecjalną co prawda, ale przecież nie to w musicalu najważniejsze (no, może poza Jesus Christ Superstar i Evitą). Trafiłam chyba niespecjalna obsadę, Galileo i Scaramouche mieli nie najciekawsze głosy, znaczy broń Boże nie fałszowali, wyrabiali, ale coś w barwie mnie drażniło. Nic nie szkodzi, było cudnie i tak. Pod względem wizualnym może tylko Upiór w Romie dorastał do pięt, ale też nic wiecęj, reszta spektakli, które widziałam w kraju daaaaleko w tyle, dlatego niespecjalnie widze możliwość wystawienia WWRY nad Wisłą, zwyczajnie nie wiem, czy jakiś teatr muzyczny by to udźwignął.
Tam teatr traktuje sie bez typowego tutaj "nabożeństwa" dość niezręcznie czułam sie wystrojona elegancko, dominowały albo koszulki z Queen, albo zwyczajny codzienny strój (pomijam, że nieźle sie namęczyłam w samolocie i potem przez cały dzien w miescie w tych niewygodnych ciuchach, żeby wyglądac odpowiednio...). Zespół grał fantastycznie, duch Freddiego naprawdę się tam unosił, aż ciarki przechodziły, cos wspaniałego. W sieci na profilu WWRY ktos napisał: "it's Freddie saying I still love you" Ja tez podobnie to czuję. Bilet na ten spektakl to był jeden z najwspanialszych prezentów jakie w życiu dostałam... ech... niezapomniane, aż się rozmarzyłam
Przyznam, miałam cichą nadzieję, że panowie Brian i Roger, jak to im sie czasem zdarza wejdą na scenę w finale, ale nic z tego, jak wróciłam do kraju, przeczytałam gdzieś, że wyszli tydzień wczesniej.
Mogłabym tak jeszcze długo o tym wieczorze. Podsumowując: gorąco polecam każdemu fanowi Queen, fanowi musicali i fanowi dobrej zabawy Smile tam jest 3 w 1
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
crimson_claire



Dołączył: 28 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Toruń/Poznań

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytając Wasze komentarze nabrałam bardzo dużej ochoty by przejechać się chociażby do Londynu i pójść na musical. Czy ktoś orientuje się jak często jest grany? I ile kosztują bilety? Wyprawa na wyspy jest dla mnie dość trudna logistycznie no ale za rok w wakacje, kto wie...? Trasa szlakiem Freddiego Mercury'ego... hmm... co raz częściej o tym myślę.
_________________
Taka cienka granica między normalnością a szaleństwem, aż dziwne że to od nas zależy, czy jesteśmy normalni czy już klasyfikujemy się na oddział zamknięty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gawain



Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 21

PostWysłany: Czw Sty 05, 2012 1:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam ten musical tylko ze słyszenia, czytania oraz z tego co widziałem i słyszałem na yourtube i moim jestem jest on fantastyczny, wykonanie utworów świetne, czuć magię Freddiego szczególnie wtedy gdy pojawia się niczym duch...bardzo mnie to poruszyło Smile No i oczywiście zabawny ten musical jest, naprawdę przyjemnie się to ogląda.
Planowałem wybrać się tam w 20 rocznicę śmierci Freddiego, ale nie mogłem, za dużo spraw na głowie, ale około wiosny, może wczesnym latem wybiorę się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czerwone_korale



Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2012 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mariusz napisał:
Szkoda, że brakuje takich piosenek, jak Crazy Little Thing Called Love, Save Me, It's A Hard Life czy The Show Must Go On! Nie rozumiem też, dlaczego zostały całkowicie pominięte utwory z Made In Heaven!


Wybieram się na WWRY 4 maja, ale dopiero teraz się dowiedziałam, że nie ma w repertuarze "Show must go on"! To mój ukochany utwór i było dla mnie oczywiste, że będzie (oczywiście mimo wszystko nie mogę się doczekać 4 maja Smile). Pojechanie na WWRY to moje marzenie chyba od 2007 i tak z roku na rok przekładałam - teraz już się nie mogę doczekać, już tylko miesiąc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2012 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze to Wam pomoze w podjeciu decyzji: http://www.klasykarozrywki.pl/public/images/fck/file/2.pdf
Wezcie jednak pod uwage, ze tekst napisalem 4 lata temu...
Zdjecia moje i Bizona Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czerwone_korale



Dołączył: 15 Mar 2012
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po przeczytaniu recenzji tym bardziej nie mogę doczekać się 4 maja Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek