FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Zjawiska paranormalne i niewyjaśnione
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy interesujesz się bądź fascynują Cię zjawiska niewyjaśnione?
Tak, i to bardzo
22%
 22%  [ 20 ]
Tak, ale nie jestem wielkim miłośnikiem
53%
 53%  [ 47 ]
Mój stosunek jest obojętny
7%
 7%  [ 7 ]
Raczej nie
4%
 4%  [ 4 ]
Kompletnie nie, uważam to za bzdury
10%
 10%  [ 9 ]
Trudno mi powiedzieć, nie wiem
1%
 1%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 88

Autor Wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 27, 2011 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie wydaje mi się, że równe szanse, co inteligentne głowonogi z samego dna oceanu miałyby właśnie owe pojedyncze kreatury, które by wylazły na powierzchnię i po bilionach lat ewolucji np. zaczęłyby żerować na ewentualnych gofrach spod powierzchnii, przez to też mogłaby się pojawić zarówno konkurencja jak i perspektywy rozwoju i cholera wie... Kurna, jak Ci się tak Ytron nudzi w domu, to możesz z tego całkiem fascynujące uniwersum ukuć, napisać parę książek fantasy/sci-fi i generalnie żyć do góry dupą Laughing
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 1:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśliby na powierzchni miałyby być równie dobre warunki jak na Ziemi to pewnie, ale tu mowa o całkiem innym przypadku, w którym na powierzchni jest generalnie tylko lodowa pustynia. Tutaj dodałem jeszcze gejzery które mogą zasilać w ciekłą wodę gofrowe ekosystemy czerpiące energię z gwiazdy ale i tego nie musi być, bo w większości przypadków lodowa skorupa może mieć nawet dziesiątki kilometrów grubości.

Ziutek napisał:
Kurna, jak Ci się tak Ytron nudzi w domu, to możesz z tego całkiem fascynujące uniwersum ukuć, napisać parę książek fantasy/sci-fi i generalnie żyć do góry dupą

Książek nie umiem pisać bo za mało w życiu przeczytałem.
A poza tym nieprawda. No chyba że chcesz kupić Cool
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Pon Gru 05, 2011 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie jest problem. Tak tak, problem jest.

Taki, że to nie prawda że ekosystemy wokół kominów hydrotermalnych są samowystarczalne i niezależne od reszty. Zasadniczą część energii pozyskują one z oksydacji związków wydobywających się z kominów. Krótko mówiąc, korzystają z tlenu, który pochodzi nie skądinąd jak z fotosyntezy na powierzchni Ziemi. Działalność samych bakterii beztlenowych nie wystarczyłaby do podtrzymywania tak rozwiniętych ekosystemów.
To mocno gasi bajki o podlodowych światach. Nie twierdziłbym jednak że są całkiem niemożliwe, tym nie mniej oznacza to znacznie większy kosmos, więc zupełnie nie sposób oszacować prawdopodobieństwa powstawania takich ekosystemów w porównaniu z ziemskim. Ostatecznie jest jednak zapewnione źródło energii nie mniejszej niż na Ziemi i inne warunki, w tym te potrzebne do powstania życia, problemem jest tylko kwestia możliwości wykorzystania energii. No w sensie że ostatecznie jakby ktoś bardzo chciał, to by dał rade zbudować elektrownie geotermalne do zasilania lamp napędzających ekosystem. To taki maksymalnie łopatologiczny przykład, no ale jak już jest życie i ma jakieś możliwości do ewolucji to wszystko się może zdarzyć. Być może na przestrzeni miliardów lat mogłyby powstać jakieś kwazibiotyczne twory, przypominające bardziej maszyny aniżeli żywe organizmy i mogące pracować w wysokich temperaturach niedostępnych dla znanej nam chemii związków węgla. Za Chiny nie ma nic podobnego na Ziemi więc nie można przewidzieć na ile to możliwe i jak by miało działać. Na myśl przychodzą jeno rafy koralowe, ale to tylko góry trupów używane do zdobywania dostępu do światła i ochrony przed falami. To musiałoby być coś znacznie bardziej wyrafinowanego i dynamicznego. No jest o czym myśleć. Już się boję.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 2:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy tam zdaje się chodziło bardziej o światło- i od niego jednak są uniezależnione. Chyba. I nie wiem, skąd pomysł, że działalność samych bakterii chemosyntetyzujących nie wystarczyłaby do podtrzymania ekosystemu? To one wytwarzają chyba substancje organiczne i to na tym się opiera... praktycznie wszystko. Czyż nie?

Nie, nie są niezależne od reszty sensu stricte, to na pewno nie. W końcu są tu, na Ziemi- więc są jej częścią, są częścią większej całości, nie wykształciło się to kompletnie niezależnie od reszty- a przynajmniej nie wiemy czy tak było czy nie. Niemniej... nie wydaje mi się, zeby to gasiło wszelkie bajki. Tak, to jest dywagacja- bo jednak ewentualne życie gdzieś indziej, oderwane kompletnie od kontekstu życia na naszej planecie to jest przypadek jeden an milion, ale... daje do myślenia. O tych bakteriach jakis czas temu nie wiedzieliśmy nic. Nie wiedzieliśmy o istnieniu samych kominów. Za pięć lat możemy odkryć coś jeszcze bardziej popieprzonego na Ziemi, o której wiemy niespodziewanie mało ciągle IMO... a tylko poznanie Ziemi daje jakiekolwiek szanse na to, zeby cokolwiek odnaleźć gdzieś indziej- żeby nie szukać na pałę, na oślep. Tymczasem my zamiast poznawać- wszystko rozpieprzamy. Przecież były pomysły, żeby odpady atomowe wrzucić np do Rowu Mariańskiego... to jest nasze podejście... w sumie z takim podejściem do dla jakiegokolwiek ekosystemu czy życia gdzieś indziej lepiej by było, zebyśmy go jednak nie znaleźli...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Czw Gru 08, 2011 4:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie o tym mówię, że są jednak także zależne od światła. Większość energii bakterie z kominów biorą stąd co my - z oddychania tlenem. Tylko taka różnica że nie spalają w nim substancji organicznych tylko to co wyleci z kominów (głównie związki siarki bodajże). Ale cały tlen pochodzi z fotosyntezy roślin na powierzchni, czyli ze światła.

Za to najwyraźniej są niezależne pod każdym innym względem (z wyjątkiem tego że zamieszkujące je obecnie stworzenia, ewentualnie za wyjątkiem samych bakterii wywodzą się z normalnego ekosystemu). I to akurat źle dla nich, bo to oznacza że ich zniknięcie nie miałoby żadnego wpływu na resztę życia na Ziemi (a przynajmniej znacznie mniejszy niż wszystkie inne takie znikania). Już teraz są pomysły eksploracji przemysłowej terenów wokół kominów bo jest tam wiele rzadkich pierwiastków. A korporacje nie czują nawet oporów przed rozwalaniem lasów równikowych bez których niewątpliwie nie możemy żyć. Można się zatem domyślić że najnieistotniejszymi dla ludzi robakami na świecie też się nie przejmą.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://odkrywcy.pl/kat,111406,title,Jezioro-Wostok-kryje-formy-zycia-sprzed-milionow-lat,wid,14231935,wiadomosc.html?smg4sticaid=6de14
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ALE SUCHAR
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tam po doniesieniach wielkich fizyków tego świata, że źle podpięli kabelki? Laughing
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Anunaki



Dołączył: 06 Mar 2009
Posty: 1794
Skąd: Wrocław/Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
Jak tam po doniesieniach wielkich fizyków tego świata, że źle podpięli kabelki? Laughing


facepalm i tyle Laughing
_________________
The World Is Full Of Kings And Queens.Who Blind Your Eyes,Then Steal Your Dreams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe- pojawiają się wyniki- nie, nie, trzeba się wstrzymać z wnioskami.
Spoko.

Pojawia się teoria co do najbardziej prawdopodobnego powodu przekłamania (bo to jeszcze nie jest potwierdzone ani sprawdzone)- nagle z wnioskami wstrzymywać się nie trzeba.

Tak też można.

http://news.sciencemag.org/scienceinsider/2012/02/official-word-on-superluminal-ne.html?ref=hp

Tu sobie poczytajcie, a nie kiedy "dziennikarze" z onetu "piszą" "artykuły".
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmiać mi się tylko chce Laughing A kiedyś byłeś taki do pogadania Laughing

Zapominasz o fakcie, że od razu przy wyniku obstawałem przy takim a nie innym rozwiązaniu tej kwestii, a to, że nagle pojawiają się kolejne możliwe wizje tego co jest tu nie tak, to naprawdę nie moja wina. Zbyt wiele by to zmieniło, a cała fizyka, która jest znana - poszłaby się.. Zwłaszcza, że jest ona oparta na doświadczeniach, a nie z dupy. Ale ja już dziękuję za dalszą dyskusję bo ... w sumie Ci współczuję, że tu też nie da się mnie zablokować. Laughing

Wszystko się da... Twisted Evil
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.tvnmeteo.pl/informacje/ciekawostki,49/w-2012-konca-swiata-nie-bedzie-zle-zinterpretowalismy-kalendarz-majow,16153,1,0.html

Nosz qrwa, a ja już nabrałem kredytów, wszystko przepierdzieliłem i kazałem wszystkim pocałować mnie w dupę Confused
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kacio94



Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 1391
Skąd: Choszczno

PostWysłany: Pią Maj 11, 2012 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to mnie zasmuciłeś PiotreQ ... Sad
_________________

http://queenremixes-bykacio.blogspot.com
http://youtube.com/KacioRMX
http://vimeo.com/kacio94
http://www.mixcloud.com/KacioRMX
http://queenphotos.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Sob Maj 12, 2012 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Koniec świata wcale nie jest blisko. Przynajmniej według eksperta, który na nowo oczytał pismo Majów, zawierające datę 2012. Naukowiec twierdzi, że oznacza ona przejście do nowej ery, a nie koniec ludzkości, jak dotąd spekulowali niektórzy badacze.


Badacze z tvn meteo.

TEN TEMAT KIEDYŚ MIAŁ KLASĘ
Wszystko przez Lamberta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej.
bo w tym CERNie to przeskoczyli światło, a potem się okazało, że jednak nie (w ogóle lol, otrąbili cały świat, poprosili naukowców z całej planety o podobne eksperymenty by potwierdzić i w ogóle, a potem okazało się, że źle GPS podłączyli czy coś i w ogóle wtopa, żal i spisek). To mam pytanie: czemu nic nie może podróżować szybciej od światła. W sensie światło podróżuje te około 300.000 km na sekundę czy ileś tam, to czemu coś nie może podróżować z prędkością 300.001 km/s? Pomijając fakt, że tak jest wszechświat zbudowany i bóg zabronił szybciej. w sensie wiadomo czemu?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 7:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie musiałbyś pogrzebać w którejś teorii względności czy coś. Ale tak na logikę, światło jest jednocześnie falą i cząstką (ale bez określonej masy). W próżni nie ma ośrodka, w którym rozchodzi się fala, więc skupić się trzeba na naturze korpuskularnej, no i wydaje mi się, że ma to sens, iż najszybciej w całym pierdolniku porusza się cząstka nieposiadająca masy.
Ale to takie bardzo kombinowane Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Maj 21, 2012 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby coś podróżowało szybciej niż światło odwróciłaby Ci się przyczynowość- nagle skutek wyprzedziłby przyczynę.

Generalnie przekroczenie tej bariery byłoby dla fizyki jak nie wiem, odnalezienie szkieletu ufoludka w grobie Jezusa dla religii chrześcijańskiej.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.demotywery.pl/uploads/2011_04/09/9869_240_image_A-Ty-Co-Robisz-10-Kwietnia.jpg
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego Corey ma Biebera w avatarze? Shocked
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

On w ogóle jest jakiś dziwny: słucha The Works, uważa, ze tylko on nie bluźni i do tego jeszcze mieszka w Niemczech Confused
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
On w ogóle jest jakiś dziwny: słucha The Works, uważa, ze tylko on nie bluźni i do tego jeszcze mieszka w Niemczech Confused


Ale podoba mu się Kasia, więc dajcie mu spokój.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2013 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
On w ogóle jest jakiś dziwny: słucha The Works, uważa, ze tylko on nie bluźni i do tego jeszcze mieszka w Niemczech Confused



Zapomniałeś dodać, że jeszcze jest gejem. Razz No to by w sumie wyjaśniało tego Biebera w avatarze, no ale chyba aż tak źle to z nim nie jest. xD
Corey, spoko, to tylko takie nasze specyficzne żarciki. Wink
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2013 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładna dziś pogoda Wink
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2013 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mefju napisał:
Dlaczego Corey ma Biebera w avatarze? Shocked

A kto to jest Bieber? Surprised
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 3:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gnietek napisał:
Mefju napisał:
Dlaczego Corey ma Biebera w avatarze? Shocked

A kto to jest Bieber? Surprised


Suuuuuuuuuchar
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gnietek



Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 936
Skąd: z pięknej planety zwanej Ziemią :)

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie suchar, tylko mem z brodą. Rolling Eyes

Natomiast tekst "Nie suchar, tylko mem z brodą. Rolling Eyes" jest sucharem.
_________________
Wszyscy jesteśmy jak worki kartofli: czy chcemy, czy nie, i tak nas wrzucą do piwnicy. Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suszy mnie od tych tekstów
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 11:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty masz kaca po prostu
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kot



Dołączył: 09 Gru 2010
Posty: 178
Skąd: z psychiatryka

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2013 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaca pajaca. Na łąkę powraca Baca Very Happy
_________________
It's a.... NERD TIME!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2013 3:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dupa siki
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Następny
Strona 14 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek