FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Zjawiska paranormalne i niewyjaśnione
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy interesujesz się bądź fascynują Cię zjawiska niewyjaśnione?
Tak, i to bardzo
22%
 22%  [ 20 ]
Tak, ale nie jestem wielkim miłośnikiem
53%
 53%  [ 47 ]
Mój stosunek jest obojętny
7%
 7%  [ 7 ]
Raczej nie
4%
 4%  [ 4 ]
Kompletnie nie, uważam to za bzdury
10%
 10%  [ 9 ]
Trudno mi powiedzieć, nie wiem
1%
 1%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 88

Autor Wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mucha napisał:
W ten świat wkręcił mnie jedyny serial który jest dla mnie teraz sentymentem a mianowicie... Z Archiwum X (obejrzałem wszystkie odcinki przez 9 lat jego emisji).


Ja też. Szczególnie upodobałem sobie serię ósmą i dziewiątą (która jeszcze nie była emitowana w naszej telewizji, ale na szczęście jakiś geniusz wynalazł kiedyś sieć "overnet" Wink), kiedy to do serialu dołączył Robert Patrick. Cenię też pierwszą serię. Liczę, że powstaną następne serie oraz kolejny film kinowy.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo bo czytałem w gazecie 4 lata temu że Z Archiwum X nigdy już nie będzie produkowane z prostej i głupiej przyczyny... przyszedł czas na emeryturę Confused Co do pierwszej serii - według mnie jest ona najlepsza Wink

Nie podoba mi się zaś serial tej samej pewnie produkcji pt. Samotni Stszelcy gdzie główną rolę odgrywają trzej starzy znajomi serialowego Foxa Muldera...
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mucha napisał:
Stszelcy

Shocked

Strzelcy Wink

Archwium X uwielbiam, ten klimat z początkowych serii, które oglądałem jako mały gówniarz Smile
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mucha napisał:
Nie podoba mi się zaś serial tej samej pewnie produkcji pt. Samotni Strzelcy


A mnie się z kolei bardzo podobał Smile Chociaż zrobiony był w zupełnie innej konwencji. Warto nadmienić, że w tym serialu gościnnie pojawiały się inne postacie z "X Files", m.in. Walter Skinner i Fox Mulder.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobijający był w tym serialu Jimi... czasami psuł całą akcje za co koledzy go trochę nie lubieli Smile
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 8:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mucha napisał:
Dobijający był w tym serialu Jimi... czasami psuł całą akcje za co koledzy go trochę nie lubieli Smile


Jimmy Bond - tak się chyba nazywał Wink Dla mnie był zawsze takim "niegroźnym idiotą" Wink Póżniej pojawił się nawet w "Z Archiwum X".
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największym zjawiskiem paranormalnym jest mój młodszy brat......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja widziałem bardzo mało Z Archiwum X, bo dość późno się tym wszystkim zainteresowałem. Ale niedawno leciał film... on jest świetny. Niesamowicie wciągający i nie było rzeczy nieprawdopodobnych, jak to często jest w science-fiction. Mój tata to określił: "To jest film, który nigdy nie ma końca". I myślę, że to prawda. Każdy chce wiedzieć jak to naprawdę jest, ale jednocześnie nikt też nie chce końca. Smile

Uwielbiam tego faceta z papierosem, zapomniałem jak on się nazywa - świetnie gra swoją rolę, jest taki... przerażający.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Sie 09, 2006 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o X files to kilka odcinków tylko obejrzałem, ale jeden mną wstrząsnął, że nie kiedy miałem koszmary z odcinkiem tym w roli głównej.
Odcinek był o rodzince, która mieszkała w jakimś ponurym domu. Byli to jacyś mutanci, którzy posuwali swoją matkę a potem niemowlaki zabijali i zakopywali. Nie zapomnę sceny gdy dwóch braci z tej rodzinki wpadło do samochodu, włączyli jakąś wesołą muzyczkę i pojechali zabić szeryfa i jego żonę, którzy pomagali Mulderowi i Scully.
Według mnie był to fajny odcinek mimo, że potem zdarzyło się parę nie przespanych nocy. Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Jeśli chodzi o X files to kilka odcinków tylko obejrzałem, ale jeden mną wstrząsnął, że nie kiedy miałem koszmary z odcinkiem tym w roli głównej.
Odcinek był o rodzince, która mieszkała w jakimś ponurym domu. Byli to jacyś mutanci, którzy posuwali swoją matkę a potem niemowlaki zabijali i zakopywali. Nie zapomnę sceny gdy dwóch braci z tej rodzinki wpadło do samochodu, włączyli jakąś wesołą muzyczkę i pojechali zabić szeryfa i jego żonę, którzy pomagali Mulderowi i Scully.
Według mnie był to fajny odcinek mimo, że potem zdarzyło się parę nie przespanych nocy. Wink


super ten odcinek:D jeden z moich ulubionych:D (pozniej balam sie isc spac bo myslalam ze spod lozka mi sie ta potworna kobieta na wozeczku wysunie) a widziałeś odcinek jak jakis gościu czy tam potworek oblepił sobie sciane pokoju ludzkimi szczatkami i gazetami ??Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys obejrzalem odcinek jak szczury z kibla wychodzily i sie balem potem korzystac z muszli Razz
Ale kurde MUSIALEM!!!! Wink

EDIT: Dziekuje Bogu, ze chlopaki sikaja na stojaco Laughing


Ostatnio zmieniony przez Mattey dnia Czw Sie 10, 2006 12:04 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie oglądałem tylko nie które odcinki przygód Muldera i Scully. Tego akurat nie oglądałem Sad . Może się kiedyś obejrzy Wink
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
snopek



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 637
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:
Kiedys obejrzalem odcinek jak szczury z kibla wychodzily i sie balem potem korzystac z muszli Razz
Ale kurde MUSIALEM!!!! Wink


ojej biedactwo Sad mogłes z nocnika hehehhe Laughing

mumin_king napisał:
No właśnie oglądałem tylko nie które odcinki przygód Muldera i Scully. Tego akurat nie oglądałem Sad . Może się kiedyś obejrzy Wink


Ja po tym odcinku mialam koszmary, dwa tygodnie!! ze przychodzi po mnie tez potwor i chce mnie kroic na nowa tapete w pokoju!!

Edytujmy swoje posty - Corax
*sqeak* - Boo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej intryguje, czy rzeczywiście w miejscu, w którym ma wydarzyć się jakaś tragedia, wcześniej pojawiają się ćmy. Jest nawet o tym film "The Mothman's Prophecies", z Richardem Gerem w roli głównej. Podobno ludzie widzieli ćmy przed wielkimi kataklizmami (np. w Czarnobylu). Bardzo mnie to ciekawi...
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Sie 10, 2006 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
mucha napisał:
Nie podoba mi się zaś serial tej samej pewnie produkcji pt. Samotni Strzelcy


A mnie się z kolei bardzo podobał Smile Chociaż zrobiony był w zupełnie innej konwencji. Warto nadmienić, że w tym serialu gościnnie pojawiały się inne postacie z "X Files", m.in. Walter Skinner i Fox Mulder.


Serial jak najbardziej w porządku. Smile
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 12:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

2 ciekawe linki Video

UFO W N.Y
Sekcja AlienaNiezłe to Shocked
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie nie podoba się serial "X Files". Wszystko jest tam podane tak "wprost", nie czuć żadnej tajemnicy, żadnej magii. Oglądałem wiele odcinków i podobał mi się tylko ten o grzybkach halucynogennych. Ale nie dziwię się, że w USA zdobył popularność, odzwierciedla on chyba dość dobrze gusta amerykańskiej publicznośći Twisted Evil
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O grzybach halucynogennych to zgodzę się jest wg mnie też najlepszy odcinek ale pleciesz bzdury że serial nie wprowadza widzów w świat magii i tajemnicy... chyba że już to raz widziałeś to mogę się z tym zgodzić ale nie jak się odcinek widzi pierwszy raz Smile
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łosiu napisał:
2 ciekawe linki Video

UFO W N.Y
Sekcja AlienaNiezłe to Shocked


Co do sekcji to czytałem na ten temat mnóstwo wypowiedzi i tekstów no i jest to jednym słowem jedna z lepszych mistyfikacji.
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Nie Sie 13, 2006 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mucha napisał:
O grzybach halucynogennych to zgodzę się jest wg mnie też najlepszy odcinek ale pleciesz bzdury że serial nie wprowadza widzów w świat magii i tajemnicy... chyba że już to raz widziałeś to mogę się z tym zgodzić ale nie jak się odcinek widzi pierwszy raz Smile

Jednak będę się upierał, nie wprowadza widza w świat magii i tajemnicy. Jest tam wyłożona zawsze "kawa na ławę", a coś takiego jak element zaskoczenia raczej nie istnieje. Ekscytujący był jedynie odcinek z grzybami. Najgorsze jest to, że element "strachu" jest tu osiągany za pomocą wątpliwej jakości efektów specjalnych. To świadczy według tylko i wyłącznie o jednym: o braku pomysłu na oryginalną i zagadkową fabułę. Słyszałem podobno, że twórcy tego serialu wzorowali się na "Miasteczku Twin Peaks" David'a Lynch'a. Zabawne. Tam była magia, tajemnica, ekstaza, a tutaj te elementy jeżeli występują to zostały zredukowane do minimum, tak, żeby przeciętny Smith nie musiał zbytnio główkować oglądając ten serial. Bo po prostu to przerasta jego możliwości intelektualne.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king napisał:
Ale z chupacabrą to do paranormalnych proszę.... Wink


Proszę bardzo Mr. Green w/g mnie jest to poprostu jakieś mało znane zwierzę tak jak Yeti.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całkiem możliwe. Ja sam ne wiem co o tym sądzić. Były podejrzenia, że jakoś uchował się jakiś praprzodek. IMO to zbyt krwawę na jakieś zwierzę.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stopień krwawości nie musi być wyznacznikiem. Problem z tym, z czego tak szybkie, silne, okrutne, a jednocześnie płochliwe cholerstwo mogło ewoluować... To TEŻ może być wynik naukowych eksperymentów. Całe szczęście, że w Europie tego jeszcze nie spotkano...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 12:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zjawiska niewyjaśnione, to zawsze intrygował mnie Całun Turyński. Czy to możliwe, że widnieje na nim osoba prawdziwego Jezusa....
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 12:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy z Całunem nie chodzi o to, że jest tam krew Jezusa i jest to część płótna, na której Jezus leżał w grobie? Bo tak mi się wydaje. Tobie, muminie, chodzi o chustę, którą Weronika ocierała twarz Jezusowi... możliwe, że masz rację, ale... nie jestem już w tej chwili pewien.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o całe ciało, czyli to czym był przykryty gdy leżła w grobie. Szłyszałem, że jest to całkiem możliwe i próbkę DNA mają porównać z DNA właśnie z ów chusty.

PS. A Moniorek chcę się chyba pokłócić dziś (choć już jest jutro). Zły dzien miałaś dziewczyno czy jak?? Very Happy
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem, że naukowo potwierdzono, że Całun pochodzi z czasów, w których Chrystus był na Ziemi, był wysoki i silnie zbudowany (w Biblii Jezus jest właśnie tak opisywany, jako "idealny" zewnętrznie czy coś takiego), grupa krwi była niby taka sama, jak u Jezusa, a także, że człowiek na tej chuście przebywał trzy dni... Nie wiem czy naprawdę to powtierdzono, ale jeśli faktycznie byłaby to prawda... Natomiast dziwne jest, że Kościół nie chce go ujawinić.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie to samo słyszałem co Misiu...
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  Następny
Strona 2 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek