FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Kościół
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dosłownie? Heh, wyobrażam sobie mine klechy Razz
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zrozumiałe, że jak ktoś jest z Panem Bogiem delikatnie mówiąc "na bakier", to wizyta duszpasterza nie będzie dla niego zbyt miłym przeżyciem, dlatego najłatwiej zatrzasnąć przed nim drzwi lub gromko krzyknąć "wypierdalaj".
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 10:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
To zrozumiałe, że jak ktoś jest z Panem Bogiem delikatnie mówiąc "na bakier", to wizyta duszpasterza nie będzie dla niego zbyt miłym przeżyciem, dlatego najłatwiej zatrzasnąć przed nim drzwi lub gromko krzyknąć "wypierdalaj".

wypierdalaj - zbyt ostre stwierdzenie, ja bym to określił tak - nie dziękujeJa Nie widzę zbyt dużego związku między duszpasterzem a Bogiem jeżeli chodzi o szacunek. Duszpasterz to TYLKO CZŁOWIEK, którego można lubieć albo nie lubieć. W Boga można wierzyć albo nie wierzyć. Ja nie wierzę. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

()

Ostatnio zmieniony przez Werty dnia Sob Sty 13, 2007 10:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gohan napisał:
To zrozumiałe, że jak ktoś jest z Panem Bogiem delikatnie mówiąc "na bakier", to wizyta duszpasterza nie będzie dla niego zbyt miłym przeżyciem, dlatego najłatwiej zatrzasnąć przed nim drzwi lub gromko krzyknąć "wypierdalaj".


Ależ ja nie jestem z nim "na bakier" Smile bardzo gościa lubię, wspólnie zaśmiewamy się z niewolników takich, jak ty, Gohanie Smile ogólnie ma facet poczucie humoru i pisze świetne scenariusze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z serii "Dobry Wujek Lemur Radzi"

Odcinek 665:

Gohan: Jazgotliwe, puste bicie piany, darcie szat, mędrkowanie o sile perswazji odpowiedniej dla drewnianego kloca

Dobry Wujek Lemur: Weź, chłopcze słownik wyrazów niełatwych i poszukaj haseł takich jak "ironia", "hiperbolizacja", "prowokacja", "cynizm", "sarkazm", "zamierzona przesada" oraz "poczucie humoru".

Gohan: To zrozumiałe, że takich rad może udzielać tylko ktoś, kto nie szanuje Ojczyzny, bo tak mu jest nałatwiej w czasach gdy nasze umysły zatruwa liberalizm i Michnik

Dobry Wujek Lemur: Traci cierpliwość i wyrzuca Gohana na śmietnik historii
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sweet Sister



Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 137
Skąd: Nisko City

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 11:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my od paru lat już nie przyjmujemy księży do domu, w tym roku będzie podobnie Very Happy Chociaż w tym roku mój ksiądz się dowiedział, że nie idę do bierzmowania, więc może nawet nas ominie Laughing :]
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Sty 13, 2007 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A my przyjmujemy księży co roku. I choć mama nie przepada za kolędą, tak ja ją lubię. Być może ze względu na fakt, iż w naszej parafii są oni bardzo sympatyczni.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej rozwalają ludzie (jest ich sporo u nas na osiedlu), którzy wszem i wobec rozpowiadają, że nie wierzą w Boga, że od iluś tam lat nie byli w kościele itd. Ale jak przychodzi kolęda, to księdza na rękach wnieśliby do domu Laughing Laughing
Albo jak był ślub to para młoda brała szybko bierzmowanie i do ślubu kościelnego. Laughing
Nie ma jak obłuda wśród niektórych. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny ślub na jakim byłem był ślubem mojego kuzyna i... jego żony Smile (tia pewnie już myśleli nie wiadomo co Smile) siedliśmy z ojcem w ostatniej ławie, obaj w czarnych płaszczach i obserwowaliśmy tłum. Mnóstwo osób nienależących do rodziny, które wstawały machinalnie, były widać na niejednej ceremonii tego typu i siedziały tam dla taniej rozrywki. Bo tym tearz staje się Kościół - rozrywką dla mas, tak jak kiedyś Koloseum, czy Circus Maximus w Rzymie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musze się z Tobą zgodzić. Niektórzy chodzą tylko z przyzwyczajenia. Czasami widać to w kościołach na wsi. Tam jak ktoś nie chodzi co niedziele do kościołą to jest często spychany na margines. Kiedyś w kościele w Zwardoniu (chyba) z ambony wyczytał 5 osób, które dały najwięcej na tace. Myślałem, że spadne z ławki ze śmiechu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety dożyliśmy takich, a nie innych czasów, gdzie wiara, prawdziwa żarliwa wiara, zostaje zepchnięta na amo dno przez obrzędy, nieliczące się symbole. Ludzie zagubieni w coraz to bardziej złożonych misteriach zapominają już, co tak naprawdę się liczy. A liczy się Nadistota sama w sobie, Magia, Absolut, Wielkie Morze świadomości. Drogę kroczenia doń wybierzmy sobie samy i nie krzywdźmy tych, którzy kroczą inną drogą, bo jak to ujął Hawthorne w wierszu "Brahma":

"jeśli we mnie nie wierzycie
ja jestem waszą niewiarą"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też racja, smutne, ale prawdziwe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo i tak przecież 'nie sądźcie, byście nie byli sadzeni'..

ja jeszcze tak wspominajac abp. Wielgusa.
Glemp mówił coś w stylu, że księża to też ludzie. Tylko czemu akurat księża mogą na kazaniach obrażać wiernych? A wierni na księdza złego słowa nie mogą powedziec. U mnie raz ksiądz krytykował Wspólnotę za to, że w dzień Wigilii idzie do sklepu. Kiedys pamietam, jak krzyczał na ludzi. KRZYCZAŁ. Tego nie jestem w stanie pojąć..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen Fan napisał:
Kiedys pamietam, jak krzyczał na ludzi. KRZYCZAŁ. Tego nie jestem w stanie pojąć..


E tam. Czasami trzeba ludźmi wstrząsnać. Tak jak crowley w temacie "nieszczęścia" Wink
Niektórzy potrzebują takiego kopa.
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy chyba od pronoszcza. W jednej w chorzowskiej parafii uważają, że jak nie dasz na tace to jesteś grzesznik i w ogóle najgorszy, a jakieś 500 metrów dalej w innej parafii ten kto daje jest uważany za dobroczyńce. Jak zamawiasz intecje mszalną to jesteś informowany, że tyle i tyle kosztuje msza (40 -50 zł), a reszta, jeżeli dasz więcej, jest przeznaczana na remont (w tej chwili dach) kościoła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek2 napisał:
To zależy chyba od pronoszcza. W jednej w chorzowskiej parafii uważają, że jak nie dasz na tace to jesteś grzesznik i w ogóle najgorszy, a jakieś 500 metrów dalej w innej parafii ten kto daje jest uważany za dobroczyńce. Jak zamawiasz intecje mszalną to jesteś informowany, że tyle i tyle kosztuje msza (40 -50 zł), a reszta, jeżeli dasz więcej, jest przeznaczana na remont (w tej chwili dach) kościoła.


O ile wiem, to wszędzie panuje teraz taki syf, że jak się nie daje na tace,ma się grzech ciężki. W TV tak mówili.
Albo i nie ? Pamięć kiepska Rolling Eyes
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hannibal



Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Kolęda? Witana gromkim "wypierdalać" Very Happy



Mój kumpel w dniu kiedy mieli być u niego na kolędzie narysował pentagram na drzwiach z krzyżem do góry nogami byle by do niego nie pukali.Smile
_________________
<"Rule With Your Heart And Live With Your Conscience">
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolęda? Mama chyba przyjmuje, ale ja się nie pokażę Wink. Nie chciałabym, żeby ksiądz dostał zawału, widząc mój zeszyt od religii Twisted Evil
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Nie chciałabym, żeby ksiądz dostał zawału, widząc mój zeszyt od religii Twisted Evil


A co jest nie w porządku z Twoim zeszytem? Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
Qnegunda napisał:
Nie chciałabym, żeby ksiądz dostał zawału, widząc mój zeszyt od religii Twisted Evil


A co jest nie w porządku z Twoim zeszytem? Wink

Można by to ująć tylko w ten sposób: wielkie, natrętne napisy 'AVE SATAN' i rysunki przedstawiające m.in. diabła i anioła podczas libacji to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o mój zeszyt Laughing

Nie wspominając już o zeszytach moich koleżanek... Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Kensington napisał:
Qnegunda napisał:
Nie chciałabym, żeby ksiądz dostał zawału, widząc mój zeszyt od religii Twisted Evil


A co jest nie w porządku z Twoim zeszytem? Wink

Można by to ująć tylko w ten sposób: wielkie, natrętne napisy 'AVE SATAN' i rysunki przedstawiające m.in. diabła i anioła podczas libacji to tylko wierzchołek góry lodowej, jeśli chodzi o mój zeszyt Laughing

Nie wspominając już o zeszytach moich koleżanek... Wink


Ech... ta dzisiejsza młodzież Rolling Eyes Arrow Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe napisał:

O ile wiem, to wszędzie panuje teraz taki syf, że jak się nie daje na tace,ma się grzech ciężki. W TV tak mówili.
Albo i nie ? Pamięć kiepska Rolling Eyes


Tak, jest grzech, ale czy ciężki to nie wiem. Właśnie z tego powodu osób, które dawają na tace jest coraz mniej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale kto ustala co jest grzechem a co nie? Ludzie czy Pismo Święte? Bo jakoś sobie nie przypominam jakichś ewangelicznych przypowieści o ludziach, którzy za nieprzeznaczenie kasy na Kościół są potępieni... Raczej było o tym, że dobrze jest dawać.
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie o grzechu decyduje to co jest w Pismie Świętym na temat zakazów i nakazów. Dzielenie się piniędzmi (i nie tylko) z potrzebującymi jest czymś chwalebnym, ale nie pamiętam, żeby było wprowadzane w formie nakazów.
Dlatego nie przejmuje się tym rzucaniem na tace. Tym bardziej, że cos takiego istnieje tylko w Polsce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gohan



Dołączył: 19 Cze 2006
Posty: 1151
Skąd: Gogolin

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rodzynek2 napisał:

Dlatego nie przejmuje się tym rzucaniem na tace. Tym bardziej, że cos takiego istnieje tylko w Polsce.

Też za bardzo się tym nie przejmuję. Owszem daję, jeżeli uważam, że cel jest szczytny.
_________________
"Bobry wesoło gryzą drewno, szczury biegają za myszami, lśnią im oczki, bo żadnej choroby już w nich nie ma. Nawet jeleń zwykle tak podatny na bakterie nie może zachorować i pełną gębą je siano, Ludzie będą rodzili zdrowych ludzi, jesteśmy już nie tylko w Europie, ale chyba nawet w kosmosie".
Wojciech Mann
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 5:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat dla mnie w tej kwestii sprawa jest wybitnie banalna: chcesz - dajesz, nie chcesz - nie dajesz. Na akcję charytatywną też nie trzeba niczego dać - i nie jest to nic złego.
Ja na tacę daję (bo chcę), ale gdyby sytuacja była odwrotna (czyt. nie dawałbym, bo nie chciałbym), nikt nie wmówiłby mi, że robię coś źle. Dla mnie pojęcie 'dobra' opiera się na wewnętrznych zasadach, harmonii. Co ja uważam za dobre, czynię to, a co za złe (czyli takie, które krzywdzi drugą osobę w odczuwalny dla niej sposób) - nie czynię. Kościół i Pismo Święte stanowią dla mnie pomoc w samodzielnym postanowieniu, co mogę, a czego nie mogę robić. Zresztą - pisałem kiedyś długiego posta na ten temat.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MaŁa Maś :D



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 17
Skąd: Radom - Kraków

PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj moja siostra przepedziła Ksiedza swoim zeszytem... tzn.. jak tylko zajrzał do jej zeszytu, od razu mu sie przypomniało, ze musi juz isc... przerwal w polowie zdania wstał i wyszedł... Wink
_________________
"...powierzam swoje tajemnice tylko tym, którzy są godni moich tajemnic..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Sty 15, 2007 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę że coponiektórzy z was upatrują sobie powód do dumy w przepędzaniu księdza ,
Zauważyłam że ostatnie wydarzenia na polskiej scenie politycznej spowodowały
że wielu młodych ludzi zaczęło negatywnie postrzegać tą instytucje
a także czuć odrazę do wszystkich osob z nią związanych
Ahh nie ma to jak buntownicza postawa
Stało się to wręcz modne
Jeśli nie wieszasz na księdzu psów nie jesteś jazzy ,tylko skostniałym zacofanym moherem

Niektórym pewnie z wiekiem to przejdzie... dziecinada Rolling Eyes
Pamiętajcie ksiądz to też człowiek , a jak wiedomo nie ma ludzi idealnych
Są dobrzy i źli księża Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek