FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Książki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Avalanche



Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 94
Skąd: Prox

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 4:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tak, nieco zboczyliscmy z tematu
ee, wlasnie, co z tego, ze (ewentualnie) mial dziecko? Dla wierzacych powinno sie liczyc to, ze oddal za Was zycie i, jak uwazacie, zbawil swiat!!! Poza tym to jest tylko teza :]

Teza, jak najbardziej! W książce jest wyraźnie powiedziane że to że Jezus był zwykłym człowiekiem, miał żonę i ludzkie słabości o tym świadczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gorzałka



Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 42
Skąd: Głogów

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorzałka napisał:


Ktoś czytał J.Pilcha? Wink


Ponawiam pytanie.. bo "Miasto utrapienia" to jedna z lepszych książek jakie ostatnio czytałam. Strasznie mi się spodobał styl tego pisarza.

A może ktoś poleci jakąś książke godną przeczytania? Bo jakoś nie moge trafić na nic fajnego i zaczytuję się (żeby cokolwiek czytać... buahauha nawyk jakiś) A.Christie Wink
_________________
Good Night, and Good Luck
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Avalanche



Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 94
Skąd: Prox

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy czytał ktoś trylogię Pullmana pt. "Mroczne Materię" - świetne fantasy. Już kręcą film na podstawie książki. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandville



Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 374

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gorzałka napisał:
Gorzałka napisał:


Ktoś czytał J.Pilcha? Wink


Ponawiam pytanie.. bo "Miasto utrapienia" to jedna z lepszych książek jakie ostatnio czytałam. Strasznie mi się spodobał styl tego pisarza.

A może ktoś poleci jakąś książke godną przeczytania? Bo jakoś nie moge trafić na nic fajnego i zaczytuję się (żeby cokolwiek czytać... buahauha nawyk jakiś) A.Christie Wink

Pilcha lubię bardzo. Zetknąłem się z nim, kiedy był jeszcze felietonistą "Tygodnika Powszechnego" (potem, po głośnym straciu ze Stanisławem Lemem, przeszedł do "Polityki"). Z "tygodnikowych" felietonów powstały te jego "Furmanki" i "Leworęczności"... "Miasto utrapienia" uważam za średnie, jak na jego możliwości (pamiętam, że w zapowiedziach pojawiało się to pod tytułem "Tańczący z PINami"). Najbardziej lubię "Bezpowrotnie utraconą leworęczność".
_________________
Pisanie może być dla kogoś formą, w której najlepiej się czuje, ale to jeszcze nie powód, żeby pisać.
Sławomir Mrożek

idzie
James Cogito
przez świat
zataczając się lekko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gorzałka



Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 42
Skąd: Głogów

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grandville napisał:
Najbardziej lubię "Bezpowrotnie utraconą leworęczność".


Trza będzie poszukać...
Dorwałam też "Narty ojca świętego" ale niezbyt mi się spodobały... taki "motyw" wycięty z "Miasta utrapienia". Buehh..
_________________
Good Night, and Good Luck
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość






PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 6:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się najbardziej podoba spośród wszystkich książek jakie przeczytałam
:
"Mistrz i Małgorzata" jest to najlepsza powieść XX wieku
podoba mi się ta
dwuwarstwowość powieści
wyrazistość postaci
akcja ta magia to jest to co mnie kręci Wink
tą książkę czyta się bardzo łatwo ona naprawdę wciąga Very Happy

więcej nie chce mi się teraz pisać Mr. Green
Powrót do góry
Avalanche



Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 94
Skąd: Prox

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
mi się najbardziej podoba spośród wszystkich książek jakie przeczytałam "Mistrz i Małgorzata"

Hehe byłem na tym w teatrze. Chodź nie wsyzstko dokładnie pamiętam, ale mi się nawet podobało. Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:

"Mistrz i Małgorzata"


Mam w domu, ale jakoś nigdy mnie nie wzięło na czytanie tej książki.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może czas zacząć? Wink
Powrót do góry
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kot napisał:
To może czas zacząć? Wink


Póki co musi poczekać bo przede mną są "Dwie wieże" i "Powrót króla" ale może za tydzień...
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Mar 24, 2006 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do hobbita i wladcy --> nie zapominajmy, ze wersja hobbita, ktora teraz mozemy czytac, nie jest pierwotna wersja tego opowiadania... w planach tolkiena na poczatku nie bylo miejsca na kontynuacje w postaci wladcy... dopiero pozniej, gdy zabral sie za wladce, zmienil hobbita tak, by pasowal do pozniejszych wydarzen opisanych we wladcy...

co do kodu leosia di caprio... znaczy da vinci... --> mnie wali to, czy to co tam jest opisane jest prawda, czy nie... kosciol ukrywa bardzo wiele rzeczy i wiele spraw jest tam zatajonych przed zwyklymi ludzmi, a nawet przed wiekszoscia ksiezy.. ale czy akurat chodzi o to, co opisal brown w kodzie?... nie wiem... i szczerze mowiac nie jest to jakas sparwa nie dajaca mi spac... dla mnie liczy sie to, ze ksiazke te sie swietnie czyta... ale i tak uwazam, ze duzo lepsza od kodu jest ksiazka 'anioly i demony', ktorej akcja dzieje sie z tego co pamietam rok przed akcja kodu....

co do mastera i margerity --> swietna ksiazka!! najlepsza lektura szkolna jaka w zyciu przeczytalem!! ciezko bylo sie za nia zabrac komus, kto czytac nie lubil a zobaczyl sporawej grubosci ksiazke, ale poszlo szybko i bylo naprawde wciagajace... z checia przeczytam sobie jeszcze raz w wakacje jak bede mial troche czasu... w koncu od czasu jak ja czytaem juz minelo sporo lat Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 1:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:

co do mastera i margerity --> swietna ksiazka!! najlepsza lektura szkolna jaka w zyciu przeczytalem!!


Ja bym sie posunal dalej i powiedzial, ze to wrecz najlepsza ksiazka, jaka w zyciu czytalem Wink A w kadzym razie w top 5 na pewno jest...
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 1:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no u mnie tez ale chcialem podkreslic, ze to lektura, bo niestety zazwyczaj tak jest, ze jak ksiazka dostaje sie na liste lektur, to jest z automatu spalona u uczniow Wink a przeczytac ja naprawde warto Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

E tam, u mnie tak nie ma - w mojej top 5 znajdzie sie jeszcze miejsce dla "Lotu nad kukulczym gniazdem" i "Buszujacego w zbozu", a to przeciez tez lektury.

Duzo sobie obiecuje po "Zbrodni i Karze", nie czytalem jeszcze, ale jak uslyszalem, czego dotyczy, to chyba sie wkrotce wezme.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
E tam, u mnie tak nie ma - w mojej top 5 znajdzie sie jeszcze miejsce dla "Lotu nad kukulczym gniazdem" i "Buszujacego w zbozu", a to przeciez tez lektury.

Shocked Chyba w liceum...
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie jestem w liceum, wiec nie byloby to nic dziwnego, ale akurat te dwie ksiazki sa lekturami w gimnazjum, tylko ze malo kto je omawia (w sumie slusznie, trudne ksiazki), ja natomiast mialem w gimnazjum swietnego poloniste i przerobilismy.

Nie jestem pewien, czy "Lot..." nie byl na jakas olimpiade.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
W sumie jestem w liceum, wiec nie byloby to nic dziwnego, ale akurat te dwie ksiazki sa lekturami w gimnazjum, tylko ze malo kto je omawia (w sumie slusznie, trudne ksiazki), ja natomiast mialem w gimnazjum swietnego poloniste i przerobilismy.

Nie jestem pewien, czy "Lot..." nie byl na jakas olimpiade.

Ech jednak nasz program nauczania w gimnazjum jest ostro jebnięty, że zamiast Lotu czytamy Pana Tadeusza i Syzyfowe Prace, Buszującego przerabialismy tylko fragment Confused
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, dla odmiany "Syzyfowe Prace" moge smialo sklasyfikowac jako najgorsza ksiazke w moim zyciu (a sporo ich bylo). Dobrzy polonisci przyznaja, ze nie dosc, ze jest toto strasznie nudne, to wartosc literacka ma praktycznie zadna. No ale patriotyzm i te sprawy...
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
no u mnie tez ale chcialem podkreslic, ze to lektura, bo niestety zazwyczaj tak jest, ze jak ksiazka dostaje sie na liste lektur, to jest z automatu spalona u uczniow Wink a przeczytac ja naprawde warto Smile

I niestety to jest, według mnie, większy problem niż się wydaje. Bo potem gadają, że młodzież dzisiaj nie lubi czytać... A jak ma lubieć, skoro na lektury daje się z reguły te najnudniejsze książki, te najbardziej oklepane? Dobrze to ujęła moja Pani z matematyki, gdy mieliśmy przerabiać "Dziady". Po prostu - dziadostwo...

To prawda, że człowiek, który zabił Lennona zrobił to pod wpływem "Buszujący W Zbożu"?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziady są świetne! Zwłaszcza część III. W ogóle jest wiele takich lektur. Nie tylko Mistrz i Małgorzata, ale: Jądro ciemności, Lalka, Proces, Sklepy cynamonowe, Szewcy, Wesele, cały Szekspir... Jest też trochę nudziarstwa - dla mnie to był Żeromski czy Orzeszkowa, ale nie przesadzajcie z marudzeniem. Choć duch przekory nie jest zjawiskiem dziwnym Wink
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:
Dziady są świetne! Zwłaszcza część III. W ogóle jest wiele takich lektur. Nie tylko Mistrz i Małgorzata, ale: Jądro ciemności, (...)

Magga cammara, bluźnisz (lol)! Jądro ciemności to największy chłam jaki musiałem przeczytać. Pan polski emigrant był na tyle zjarany, kiedy to pisał, że nie spotkałem się do tej pory z nikim mówiącym przychylnie o tej książce, włączajac w to nauczycieli języka polskiego, których krew zalewa na samą myśl o tej pozycji i nie dziwię się im. Kiedy braliśmy się za przerabianie lektury, okazało się, że niewielu wytrwało do końca.

Cytat:
Nie ma mowy, po prostu cisnęłam tym jak najdalej od siebie!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jądro ciemności UWIELBIAM!!! Zwłaszcza w oryginale - bardzo ciekawy język, gęsta atmosfera...
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lily of the valley napisał:
Dziady są świetne! Zwłaszcza część III.

A mówisz to z dzisiejszej perspektywy czy z tej, gdy musiałaś to czytać? Wink

Ja powiem wprost - nie jestem zapalonym czytelnikiem. Przynajmniej jeśli chodzi o literaturę piękną (z wyjątkami, bo "Sposób Na Alcybiadesa" czy też "Przygody Tomka Sawyera" mi się podobały). Zdecydowanie wolę książki naukowe, oparte na faktach itd. Nie wykluczam, że to się może zmienić, ale... właśnie mam wrażenie, że szkoła często jest przyczyną. Nie ciągnie mnie do innych książek fabularnych, być może przez wiek i właśnie znudzenie lekturami szkolnymi. Bo ja lubię czytać, ale nie takie rzeczy....
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 12:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Lily of the valley napisał:
Dziady są świetne! Zwłaszcza część III.

A mówisz to z dzisiejszej perspektywy czy z tej, gdy musiałaś to czytać? Wink


Wtedy podobały mi się jeszcze bardziej, niż teraz Exclamation Very Happy
Romantyczna bardziej byłam! Nie mylić z sentymentalizmem...
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buszujacy w zbozu lektura? o qrwa... ja to przerabialem ale na studiach.. no i w oryginale oczywiscie Wink co do lennona, to chapman, ktory go zabil, mial schowana w plaszcza ta ksiazke...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak mówiła nam nasza Pani z polskiego. A jak poruszyła wątek: "Zna tu ktoś może taki zespół jak The Beatles?" Very Happy .

Mój brat to miał chyba nawet w II klasie gimnazjum... Nam zapowiadali w III, ale prawdopodobnie to będzie jako taki "dodatek", bo za niedługo będziemy rozwiązywali testy na lekcjach itd. Na ostatniej lekcji skończyliśmy przerabianie "Kamienie Na Szaniec".
Lily of the valley napisał:
Wtedy podobały mi się jeszcze bardziej, niż teraz Exclamation Very Happy

Podziwiam... Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
"Kamienie Na Szaniec".:

Jedna z lepszych ksiązek czytanych przezemnie w szkole, tymbardziej że oparta na 90 % prawdziwych wydarzeniach Smile
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodzę się, nawet niezłe. Wink A ja jestem bardzo wybredny w tych sprawach. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sob Mar 25, 2006 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 29, 30, 31  Następny
Strona 2 z 31

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek