FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Katie Melua
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bierzcie sobie tą Meluę całą Twisted Evil Moja żona jest lepsza Razz Nie było mnie długo, bo neta nie miałem, ale od jutra już powinienem regularnie uczestniczyć w forumowym życiu.
A dzisiaj nie pościeliłem łóżka... Cool
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taaa netu nie bylo... jak zona latala z nozyczkami po domu i mu kabel uwalila, bo chcial wejsc na forum zamiast isc na poldniowe zakupy, to mial za swoje...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie zazdrosne zawistniki Razz Jak wy bierzecie wzorce małżeństwa z CSI: kroniki kryminalne Miami, Psy 2, albo Gotuj z Pascalem, to nic dziwnego, że potem bladego pojęcia nie macie i takie głupoty piszecie Twisted Evil
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamietaj mattey, kazde malzenstwo konczy sie albo rozwodem, albo smiercią. no to jak moze cos dobrego z tego wyjsc, jesli koniec zawsze taki dodupny? Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przynajmniej masz wybór, bo każdy samotny,nie dosć, ze samotny, to jego życie kończy się tylko i wyłącznie śmiercią Very Happy A tutaj? co za emocje! Czy wcześniej rozwód? Czy śmierć? A może bachorów sześć za jednym zamachem? Cool
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
irminella



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1074
Skąd: Szklary/ Rzeszów

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey, masz aspiracje pobić Johna Deacona w dzieciach? Laughing
_________________
"uwielbienie dla Rogerrrka ^^ :* :love: $vvEEt"
(by Mike)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Paź 05, 2008 8:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam zamiaru w ogóle bić Johna. Ani w dzeieciach, ani w niczym innym;-) Dzieci to melodia przyszłości... (odległej, hen, łolaboga)
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, ale to jest temat poświęcony masturbacji do Katie Meluy, a nie jakimś nudziarstwom o życiu prywatnym Matteya. Confused
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

caterkiller napisał:
Przepraszam, ale to jest temat poświęcony masturbacji do Katie Meluy, a nie jakimś nudziarstwom o życiu prywatnym Matteya. Confused


Mimo wszystko, budzi we mnie przerażenie fakt, jak szybko małżeństwo wyprało Mateuszowi resztki mózgu...jest teraz bezwolnym, śliniącym się zombie. Nie mówiąc już o tym, że słowa "moja żona" w ustach mojego rówieśnika brzmi obscenicznie Twisted Evil

I żeby nie było - Kate Melua jest śliczna, ma piękny głos i śpiewa przepiękne piosenki Wink Takie "Spider's Web", mrrau..cudowne, ten fragment jak ona śpiewa "The piano keys are black and white/But they sound like million colours in your mind"...jak tu nie być pro-gruzińskim :]
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwoki Razz

Katie Melua jest milusia.
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mattey napisał:


Katie Melua jest milusia.


Korzystaj, korzystaj. Jeszcze trochę a za takie słowa będziesz obrywał kablem od żelazka. Będziesz musiał wyjeżdzać do lasu, kopać dziurę w ziemii i do niej szeptać takie herezje :]

http://pl.youtube.com/watch?v=ig3EjNlKP5M

Kasia i The Pogues w ich klasyku "Fairytale of New York". Śpiewa ładnie, ale trochę na zasadzie "O Boże, co ja tu robię, , gdzie ja jestem, dlaczego obok mnie jęczy Shane McGowan" Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
I żeby nie było - Kate Melua jest śliczna, ma piękny głos i śpiewa przepiękne piosenki Wink Takie "Spider's Web", mrrau..cudowne, ten fragment jak ona śpiewa "The piano keys are black and white/But they sound like million colours in your mind"...jak tu nie być pro-gruzińskim :]

To wog'le najlepsza rzecz w jej dyskografii jest.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 1:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś w ogóle słuchał jeszcze jej nowego tworu z poprzedniego roku?

Stylistycznie wiadomo, inna liga już niż Piece kaflowe, ale jakoś mnie wzięła ta jej płyta. Te piosenki są tak miło przystępne, że normalnie aż słodko. Warto dodać, że nie straciła przy tym swojego uroku i nie stała się nagle gwiazdką pokultury jakąś.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słuchałam. Nie rozumiem narzekań, że "się sprzedała" itp. itd. Lekka zmiana i od razu się sprzedała? Zmieniła jakiegoś tam dźwiękowca czy innego producenta, więc razem stworzyli coś innego i wg mnie wcale źle to nie wyszło. Tej muzyce jeszcze daleko do popowych podkładów. Co prawda nie jest to też szczyt finezji, ale najważniejszym jest tu przecież ten głos, który nic nie stracił. Jest nowa aranżacja i przynajmniej jest pewność, że uniknęła powtórzeń albo choć skojarzeń z wcześniejszymi nagraniami. Pamiętam, że pierwszy raz o nowej płycie usłyszałam podczas... Tańca z gwiazdami. Embarassed Program, którego nie oglądam, ale pewnie gdzieś tam z zakamarków ścian dobiegł mnie ten charakterystyczny wokal i pojawiłam się przed ekranem. Zdaje się, że zaśpiewała wtedy dwie piosenki, jedną starą, drugą było The Flood, które z miejsca mi się bardzo spodobało. Potem wciągnęła mnie cała płyta i chyba nie ma utworu, którego bym nie lubiła. Na pewno Plague of Love się wyróżniło, trochę mniej A Moment of Madness. Bardzo chciałam iść na jej koncert w zeszłym roku, ale że przełożyli na koniec maja br. to wiadomo, że biletów już raczej nie dostanę.

Aha, jeszcze okładka. Poprzednie okładki bardziej mi przypadły do gustu i muszę się tu zgodzić z przeciwnikami tej płyty. Nie wiem czy mniej mi pasuje taki kadr, czy bardziej chodzi o te efekty specjalne w tle, obie rzeczy do kitu, tym bardziej, że jeszcze twarz jej "poprawili" (jakby było co poprawiać). A ten domek w tle wciśnięty moim zdaniem na siłę, byle nazwa płyty nie była z Księżyca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja słuchałem, nie Smile Praktycznie brak słabych punktów. Spodziewałbym się kiedyś, że pójście w taki melodyjny i energetyczny miejscami popik nie wyjdzie K. na dobre. A tymczasem wyszło <3
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sro Maj 18, 2011 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem, że jakaś następna płyta wyszła. Kasia mnie ostatecznie znudziła przy Pictures, tej następnej nawet nie szukałem, bo odstraszyła mnie sama okładka, hihi.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łomatkoboskoczęstochosko. Czemu ja nie zauważyłem, że tutaj jest wątek o Boskiej Kasi? Shocked

Aktualnie posiadam jej trzy płyty. Piece by Piece, Pictures i The Katie Melua Collection (tylko ktoś zgubił mi diwidika z koncertem Evil or Very Mad ). No i cóż, wydaje mi się, że jestem jej fanem Cool Według Lasta -->http://www.lastfm.pl/user/Oberst_Prymas jest u mnie nawet na drugim miejscu. Wśród wszystkich jej piosenek jakie znam, nie ma ani jednego niewypału. Wprost uwielbiam klimat jaki Kasia tworzy w swoich piosenkach. Z początku wydawało mi się, że PbP jest lepszy od Pictures, ale po dłuższej znajomości słaniam się ku temu drugiemu.
Jak fundusze pozwolą, to kupię sobie debiut i jej ostatnią płytę. Trochę się wzbraniałem przed The House, bo słyszałem, że poszła trochę inną drogą. Ale skoro czytam tu, że daje radę to chyba się skuszę. Rolling Eyes

Dobra, napisałbym coś więcej, ale mam dziś wolne od szkoły i muszę obrać ziemniaki, bo inaczej Mama mnie zabije. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Dobra, napisałbym coś więcej, ale mam dziś wolne od szkoły i muszę obrać ziemniaki

Czyli miałem rację, K. Melua to muzyka dla gospodyń domowych Twisted Evil
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idąc za "jutubową" modą mogę napisać, że fajnie przy jej piosenkach obiera się ziemniaki. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię i cenię. Wspaniały, anielski głos.Normalnie balsam dla duszy po ciężkim dniu.
Wkrótce wystąpi we Wrocławiu ( nie wiem dokładnie kiedy) i bardzo żałuję że mnie tam nie będzie, no ale fundusze Rolling Eyes
Znam 3 płyty : Pictures, Piece by Piece no i The House. Nie wiem którą najbardziej lubię, wszystkie są świetne.
Koleżanka mi ostatnio powiedziała że ona smęci Shocked z czym się absolutnie nie zgadzam,no ale są gusta i guściki Very Happy

Moje ulubione kawałki: Tiny Alien, No Fear of Heights, I cried for you, spider's web, Ghost Town.

P.S Ale i tak z tych klimatów to wolę Norah Jones Very Happy Katie jest świetna ale Norah lepsza.
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Maj 24, 2011 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet napisał:
P.S Ale i tak z tych klimatów to wolę Norah Jones Very Happy Katie jest świetna ale Norah lepsza.


Zgadzam się. W sumie głównie dlatego, że Norah kojarzy mi się z seksem, a Katie z hirołsami. Znaczy ja tam uwielbiam hirołsy, ale tego.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 6:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katie przejdzie do historii, jako artystka, którą obdarzyłem na tyle dużym zaufaniem, że nabyłem całą jej dyskografię (co z tego, że 4 płyty - liczy się sam fakt). Ostatnią płytą jaką sobie sprezentowałem był The House. Trochę obawiałem się tego albumu, bo nowa aranżacja, bo nowy imidż i takie tam. Jednak okazało się, że dla mnie The Dom jest najlepszym krążkiem Katie (no, może na równi z debiutem). Dzięki nowej aranżacji jej twórczość nabrała świeżości. Przy Pictures robiło się niebezpiecznie i gdyby Kasia dalej poszła tą drogą mogłoby się zrobić mało ciekawie. Na nowej aranżacji najbardziej zyskały chyba dwie piosenki: The Flood i Tiny Alien. Pierwsza piosenka to dość duży hit był całkiem niedawno, druga natomiast to chyba najlepszy numer na płycie. Niby prościutka melodia, ale jednocześnie bezpretensjonalna i autentycznie słodka.

Produkcją zajął się niejaki William Orbit, który miał do czynienia z Madonną. I to słychać. Najbardziej w mocno popowym Twisted czy Plague of Love.

Jeśli miałbym wybrać słabe strony albumu, to nie podoba mi się pierwsza piosenka I'd Love to Kill You - niby akustycznie, niby w starym stylu Kasi, ale coś nie do końca poszło tak jak powinno. Reszta jest miodzio i palce lizać.

Ponoć Melua ma niedługo wejść do studia. Jeśli tylko utrzyma balans taki jak na The House to będzie cudnie.
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ona ma tak zajebiście kręcone włosy a ja tak uwielbiam jak niewiasty mają kręcone włosy i na dodatek ładnie śpiewa cóż więcej chcieć Very Happy
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moglaby byc czeszką
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:
Ostatnią płytą jaką sobie sprezentowałem był The House. Trochę obawiałem się tego albumu, bo nowa aranżacja, bo nowy imidż i takie tam. Jednak okazało się, że dla mnie The Dom jest najlepszym krążkiem Katie (no, może na równi z debiutem). Dzięki nowej aranżacji jej twórczość nabrała świeżości. Przy Pictures robiło się niebezpiecznie i gdyby Kasia dalej poszła tą drogą mogłoby się zrobić mało ciekawie. Na nowej aranżacji najbardziej zyskały chyba dwie piosenki: The Flood i Tiny Alien. Pierwsza piosenka to dość duży hit był całkiem niedawno, druga natomiast to chyba najlepszy numer na płycie. Niby prościutka melodia, ale jednocześnie bezpretensjonalna i autentycznie słodka.

Jeśli miałbym wybrać słabe strony albumu, to nie podoba mi się pierwsza piosenka I'd Love to Kill You - niby akustycznie, niby w starym stylu Kasi, ale coś nie do końca poszło tak jak powinno. Reszta jest miodzio i palce lizać.


Tiny Alien to najlepsza kompozycja na tej płycie, więc przyznaję Ci rację.
The Flood mnie zachwyciło na samym początku, teraz twierdzę że jest to trochę przesycone takim dziwnym patosem Rolling Eyes Takie trochę napompowane to jest.
Mnie jeszcze urzekł utwór ,, No Fear of Heights" i obok wyżej wspomnianego ,,Tiny Alien" uważam je za najmocniejsze ogniwa na tym krążku. Jest słodko, niewinnie,pięknie czyli w stylu Katie.
Aha nie rozumiem tylko jakie zarzuty masz do Pictures? Co tam było niebezpieczne? Wink Jestem po prostu ciekawa Twojej opini.

Paolo napisał:
Ona ma tak zajebiście kręcone włosy a ja tak uwielbiam jak niewiasty mają kręcone włosy i na dodatek ładnie śpiewa cóż więcej chcieć Very Happy


Też mam kręcone ale brzydko śpiewam Crying or Very sad Wink I nie mam takich oczu Confused
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet napisał:


Też mam kręcone ale brzydko śpiewam Crying or Very sad Wink I nie mam takich oczu Confused

Ale masz inne pewnie równie ładne jak nie ładniejsze Wink
Ja tez brzydko śpiewam możemy założyć duet wokalny Laughing
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet napisał:
Aha nie rozumiem tylko jakie zarzuty masz do Pictures? Co tam było niebezpieczne? Wink Jestem po prostu ciekawa Twojej opini.


Już pędzę z wyjaśnieniem. Pierwsza płyta, pierwsze przesłuchanie - od razu w ucho wpada masa piosenek - Crawling..., The Closest..., My Aphrodisiac..., Belfast, itd. Czuć w albumie niebywałą świeżość.
Druga płyta, pierwsze przesłuchanie - tutaj wiadomo: 9 000 000 bicyklów, Shy Boy, Halfway Up, Spider's Web, I Cried..., Piece by Piece czy I Do Believe in Love. Aż trzy niewiarygodne hity na jednym krążku.
A ja wygląda sprawa z Pictures? Nie dość, że single okazały się najsłabszymi piosenkami na albumie (prócz If the Lights Go Out - bardzo niedoceniona piosenka)to za pierwszym przesłuchaniem zapada w pamięć zaledwie parę utworów - Spellbound, Ghost Town i In My Secret Life(głównie dlatego, że to cover) . Reszta jest taka...mało wyrazista. Prawda, płyta bardzo dużo zyskuje przy bliższym poznaniu, ale trzeba stwierdzić, że dla przypadkowego słuchacza jest diablo nudna (wiem, bo katowałem kumpli (i jedną kumpelę) tą płytą w samochodzie). Twisted Evil I chociaż lubię tę płytę, to czuc że brakuje jej świeżości. Tak wiec The House nadszedł w najlepszym momencie.
A oto i moja opinia - jak komuś się nie podoba mam też inne. Wink
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anet



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 762
Skąd: Leszno/ Wrocław

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź Very Happy
Wiesz...ja myślę, że dla przypadkowego słuchacza, każda płyta Katie może być nudna. Poza tym, często tak jest że wspaniała pyta chwyta właśnie dopiero po n-tym przesłuchaniu, i takim albumem moim zdaniem jest właśnie Pictures Wink Zresztą jeśli chodzi o twórczość Katie mi nigdy jeszcze się nie zdarzyło żeby jej krążek od razu do mnie trafił. Zawsze potrzebuję czasu, czasu, i jeszcze raz czasu.

P.S Słuchasz, lubisz Norah Jones? Wink
_________________
"O miłości wiemy niewiele. Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Sro Cze 29, 2011 11:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anet napisał:
Zresztą jeśli chodzi o twórczość Katie mi nigdy jeszcze się nie zdarzyło żeby jej krążek od razu do mnie trafił. Zawsze potrzebuję czasu, czasu, i jeszcze raz czasu.

A mnie się zdarzyło już dwukrotnie, że album Katie trafił do mnie momentalnie. Debiutu słuchałem w aucie na okrągło. Tak samo The House - dzisiaj jeździłem ze 3 godziny i przez cały ten czas towarzyszyła mi Kasia. Nawet teraz mam w głowie Tiny Alien Wink

Cytat:
P.S Słuchasz, lubisz Norah Jones? Wink


Kojarzę z imienia i nazwiska, ale nic ponad to. Sad
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jaszek



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 701
Skąd: Zawoja/Kraina Rhye

PostWysłany: Czw Cze 30, 2011 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OberstPrymas napisał:


Kojarzę z imienia i nazwiska, ale nic ponad to. Sad

Żałuj Wink
_________________
I'm slightly mad
Oh dear
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek