FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ulubione zespoły
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Dla mnie WASP i Manowar to takie TOP5 najgorszych rzeczy jakie znam... Samo napuszenie, zero czegokolwiek innego. Pozerstwo, pozerstwo, pozerstwo...

Wracając do tego starego komentarza, administrator i jego sprzymierzeńcy mają u mnie kolejnego minusa, za zjechanie Manowar.
Tak się akurat składa, że to są utwory, na których niemalże się wychowałem, to za sprawą starszych braci.
Pozerstwo? Jeśli oni oszukują, to robią to bardzo dobrze. Przecież takie "The Crown and The Ring" to skończone piękno Razz
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:

Tak się akurat składa, że to są utwory, na których niemalże się wychowałem,



i teraz mamy tego efekty... Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KrzysiekP



Dołączył: 26 Lut 2006
Posty: 2115
Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 5:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak można, będąc Polakiem, wychowywać się na amerykańskich piosenkach? Czy my jesteśmy gorsi? Rolling Eyes Arrow Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing Laughing

Dundersztyc19 napisał:
administrator i jego sprzymierzeńcy mają u mnie kolejnego minusa, za zjechanie Manowar.

To że daga ma u Ciebie minusa to pewnie jakoś przeżyje, ale że mówisz o niej "on" a nie "ona" to już możesz mieć ździebko przechlapane Laughing
Chyba że mówiłeś o Bizonie, ale czemu cytujesz mnie? Twisted Evil
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówiłem o Fenderku jakby co, możliwe ze pomyliłem wasze funkcje na forum.
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KrzysiekP napisał:
Jak można, będąc Polakiem, wychowywać się na amerykańskich piosenkach? Czy my jesteśmy gorsi? Rolling Eyes Arrow Wink

Bo Polskie to tylko zabory, bieda i negatywne podteksty Laughing
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Gru 15, 2011 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dundersztyc19 napisał:
Mówiłem o Fenderku jakby co, możliwe ze pomyliłem wasze funkcje na forum.

Uff, to dobrze że to wytłumaczyłeś, bo bym nie mógł zasnąć głowiąc się nad tym. Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 03, 2012 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak piękny dzień, że aż głupio go nie spędzić na forum tworząc kolejną mądrą listę. Ale jak wiadomo Robienie List >> Muzyka, a moje stare topy mają z dwa lata i się wstydzę na nie patrzeć więc no.
a, dałem sobie spokój z robieniem top 50 czy 100 czy miliona wykonawców, bo tę 10 ledwo dałem radę zebrać by była jakoś tam spójna. Poza tym nie chcę pisać przy połowie miejsc komentarzy typu "w sumie to ich nie lubię nawet, ale ta jedna płyta nie jest zła więc co mi tam" Wink
no to no:

1 Marillion
to ci niespodzianka. Bardzo lubię okres z Fishem (im późniejszy tym lepszy), lubię też (choć o wiele mniej) solowego Fisha, ale oczywiście najbardziej kocham to co się dzieje odkąd do zespołu doszedł Hogarth. Brave, Marbles, Happiness, Anorak, Seasons End... co jedna to lepsza. Plus najwspanialszy zespół koncertowy jaki można sobie wymarzyć. Byłem na nich raz, w listopadzie będę zapewne na kolejnych dwóch występach. W wakacje wychodzi nowa płyta... życie może być piękne Wink. Z resztą pisałem tutaj już o nich z milion razy. Najpiękniejsza muzyka świata i tyle.

Ulubiony album: Brave
Ulubiony utwór: The Invisible Man

2 Queen
powinno być niżej, ale ostatnio odpaliłem sobie kilka koncertowych rzeczy i powróciło z niesamowitą siłą. Mogę całe miesiące nie słuchać, ale potem odpalam takie ANATO, albo Innuendo, albo cokolwiek z lat 70 i wydają się być najlepszym zespołem na świecie. Teraz jest Marillion, kiedyś może będzie coś innego, ale to do nich będę miał zawsze największy sentyment. Najoryginalniejszy zespół jaki słyszałem. Fred był bogiem, niesamowita wyobraźnia, wokal. A Brian? Przecież to co czasem grał to kosmos. Z resztą ten zespół to jak żaden inny liczył się jako całość, z Johnem i Rogerem. I tylko żal jak się patrzy co oni teraz odstawiają.

Ulubiony album: A Night at the Opera
Ulubiony utwór: Death on two Legs...? (nie mam pojęcia, The Show, Bohemian, Black Queen... nie mam chyba ulubionego na dzisiaj)

3 Pink Floyd
Najważniejszy, największy zespół ever. Po prostu najwięcej osiągnęli moim zdaniem. Crimsony, Zeppeliny, Bitelsy, RADIOHEAD, Queen wszystko fajnie, ale IMO Flojdy są jednak półkę nad nimi. Złoty okres nie bez powodu nazywa się złoty, ale w sumie lubię ich wszystkie odsłony. Barrettowe odloty, później poszukiwanie własnego stylu, Echoes, ich szczytowy moment czyli dwie wiadome płyty, a potem dominację i smuty Watersa (zwłaszcza Final Cut, na którym się nie znacie). Division Bell też jest całkiem urocze. W sumie jedynie A Momentary Lapse of Reason mnie zawsze nudziło i jest ich (a raczej Gilmoura) jedyną wpadką.

Ulubiony album: The Dark Side of the Moon
Ulubiony utwór: Echoes
__.__

4 Nick Cave and the Bad Seeds
ostro. Wczesnych odchyłów jeszcze do końca nie ogarniam, ale czasami klimat mają niesamowity. To co się dziej od Tender Prey w górę uwielbiam całkowicie. Zabiłbym za koncert. W sumie po marillion to mój główny cel koncertowy chyba. Wiadomo że Nick to wariat, ale Blixa czy Warren to miejscami ten sam poziom. Zwłaszcza jak zajmują się straszeniem asystentów na scenie w czasie koncertu <3

Ulubiony album: No More Shall We Part
Ulubiony utwór: Oh My Lord

5 Radiohead
czas na tych pedałów. Przede wszystkim Ok Computer i Kid A. Gofrów z pierwszej płyty nie kojarzę zupełnie, tak samo do Hail to the Thief się nigdy całościowo nie przekonałem. W każdym razie chyba żaden zespół nie ma takiego zmysłu do melodii jak oni. A przynajmniej jak kiedyś mieli (kurde kiedyś, na poprzedniej płycie jeszcze ;d) bo ostatnio to coś się zbyt w tej elektronice babrają. enyłej NAJWAŻNIEJSZY ZESPÓŁ OSTATNICH 20 LAT, TAKA PRAWDA.

Ulubiony album: Ok Computer
Ulubiony utwór: How to Disappear Completly

6 King Crimson
Powinni być wyżej, ale nigdy nie udało im się nagrać płyty na poziomie ANATO, Brave czy Dark Side. Mnóstwo zajebistych, pełne hajlajtów i w ogóle, ale na każdej czegoś brakuje. Zazwyczaj melodii w odjazdach frippowych. W każdym razie nagrywać przez 5 dekad pod rząd i za każdym niemal razem być równie dobrym to jest coś. Czy to epizm debiutu bądź Red, subtelność Wysp, zajebistość Discipline albo Toolizm w ostatnich latach - wszystko rox. Jacyś naukowcy powinni sklonować Frippa czy i zachować dla przyszłych pokoleń tak myślę.

Ulubiony album: Wyspy
Ulubiony utwór: Starless

7 Dream Theater
hehe. No nie ukrywam, że są głownie tutaj za SFAM. Znaczy czasem puszczę I&W, ACOS, Awake, ToT czy pojedyncze rzeczy z innych albumów, ale to jednak nie ten kaliber. Możliwe że gdyby był Portek a Jamesa zastąpili kimś kto nie pieje to słuchałbym częściej... Szkoda tylko, że mając tak nieprawdopodobne możliwości oni skupiają się na nagrywaniu własnych klonów.


Ulubiony album: Scenes From a Memory
Ulubiony utwór: Finally Free

8 System of a Down
hehe 2. No nic nie poradzę. Staram się nie orientować za bardzo w tym czy Serj z Daronem coś wydają solowo. Podobno na 2013 zapowiedzieli, że System ma wydać nową płytę... to będzie albo wspaniałe albo straszne. Niemniej za debiut czy Mezmo/Hyppno będę już ich chyba zawsze kochał.


Ulubiony album: System of a Down
Ulubiony utwór: Attack/Dreaming/Kill Rock N'Roll

9 Porcupine Tree (plus tam inne projekty Wilsonowe)
W sumie dziwnie tu to wygląda, ale cóż. Raz że muszę czymś ZAPCHAĆ tę listę, dwa że to naprawdę fajny zespół. Może nie mają płyty na miarę Ok Computer czy Marbles, ale posiadają sporo całkiem zajebistych. I chyba żadnej wpadki poważnej (Edit:a nie sorry In Absentia Wink). Choć oni chyba są jak Crimsoni. W sensie że bardziej na pojedyncze kawałki niż całe płyty. The Sky, Arriving, Anasthetize, Sleep Together, Heartatack same wspaniałości. No i oczywiście wszelkie poboczne projekty Wilsona. Przede wszystkim pedalskie Blackfield z dwoma pięknymi płytkami. Lubię solowe rzeczy (zwłaszcza Insurgentes, bo ta podwójna to jednak strasznie przehajpiona), znam jedną płytę No-Mana i jest absolutnie wspaniale leniwa. Ostatnie Storm Corrosion. Tylko Bass Comunion mnie nie chwyta. W sensie mogę traktować jak tło ale chyba tylko tyle. Ciekaw jestem kolejnej płyty Porków, bo zapowiedzieli odejście od metalu i gniewu więc może być ciekawie.


Ulubiony album: Blackfield (HEHE)
Ulubiony utwór: Arriving Somewhere but not Here

10 Nick Drake
Nie mam pojęcia co jest takiego w tym facecie, ale absolutnie mnie urzeka. Coś tam pobrzdękuje na tej gitarze i mruczy pod nosem. To chyba jest ten etap gdy już przebrzmiał gniew i niedogodność w dupie Mufasy i jedyne co pozostało to ból i subtelność. Nie ważne. Pink Moon to bez wątpienia top 10 ever. A takie rzeczy jak Things Behind the Sun, Place to Be, From the Morning, Northern Sky, Way to Blue, Time Has Told Me, Day is Done czy kilka innych to najpiękniejsze rzeczy jakie w życiu słyszałem. Jestem niesamowicie wdzięczny Atrusowi, że go przytachał na forum ;*


Ulubiony album: Pink Moon
Ulubiony utwór: Things Behind the Sun

tak bardzo to mondre to rankingowanie całe.

za dychą, które miały najbliżej i wchodzą na ostatnie dwa miejsca: Depeche Mode, Anathema, Opeth, Pendragon, Led Zeppelin, The Beatles.

Riverside nie słuchałem od wieków to nie wymieniam. To samo Muse. Guns N Roses czy Metallica (zwłaszcza to pierwsze) to przede wszystkim sentyment więc też nie dawałem.

PJ Harvey, Ulver, Coil, Tom Waits, Tori czy Jacek Kaczmarski pewnie niedługo wejdą gdzieś do czołówki ale znam jedynie z kilku płyt więc bez sensu dawać chwilowo.
Chciałem też napisać coś o Sigur Ros, Toolu, Talk Talk, Eno czy Massive Attack ale się zorientowałem, że znam ich jedynie z 2 płyt. bez sensu, jak mi się znowu zachce poznawać nową muzykę to trzeba będzie to nadrobić.
nie wiedziałem też za bardzo co robić z zespołami jak Pearl Jam albo Velvety/Lou, które za jedne rzeczy (Ten, Banan czy Transformer) uwielbiam, a za inne (jak White Light/White Heat) nie trawię.
Albo z Joy Division, które się skończyło nim się zaczęło.

podsumowując: nie płaczę przy Dead Can Dance, nie jara mnie post punk, a fenomenu The Smiths chyba nigdy nie pojmę. Hard Rock jest dla mnie zbyt męski, a metal za mało pedalski. Słucham tylko Marillion i to po odejściu Fisha. Smutna prawda Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajne.

Ale Drake'a to chyba lookaug na tym forum wprowadził, a nie Atrus tak szczerze.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Anathema - nie mogę się oszukiwać. Przejechałem 300 km na nich, mimo, że już widziałem ich na żywo, bez zastanowienia idę do nich na Progresji za kilka miesięcy i ciągle mi mało.
Album - Alternative 4
Utwór - ciężka sprawa... Inner Silence? Angelica?
2. My Dying Bride - nikt tak sobie żył nie podcina, nie stając się po 10ciu płytach nudnym. BTW, wszystkie są zajebiste.
Album - The Dreadful Hours
Utwór - For My Fallen Angel
3. Scorpions
Album - Love at First Sting lub In Trance
Utwór - Always Somewhere
4. Iron Maiden
Album - Somewhere in Time
Utwór - Deja Vu
5. Trivium
Album - Ascendancy
Utwór - A Gunshot to the Head of Trepidation
6. In Flames - wielka faza ostatnio, bardzo ważna rzecz.
Album - Come Clarity
Utwór - Crawl Through Knives
7. Megadeth - tak, ja też w końcu doszedłem do konkluzji Megadeth>Metallica Wink
Album - Rust in Peace
Utwór - Tornado of Souls
8. Dream Theater
Album - Images & Words
Utwór - Through Her Eyes
9. Judas Priest
Album - Defenders of the Faith
Utwór - ja wiem, chyba jednak... Breaking the Law Wink
10. Lamb of God
Album - Sacrament
Utwór - 11th Hour... albo Grace... albo Walk with Me in Hell.

Gdzieś w dalszej kolejności Death, Dire Straits, Genesis, Metallica, Ozzy Osbourne, Black Label Society, Amon Amarth, Opeth.

Pojebana ta lista.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ulubiony album: The Dark Side of the Moon
Ulubiony utwór: Echoes


och
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Rockitka



Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 23
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo to jednak trudne by wymienić tylko parę ulubionych .To wymienię te zespoły które ciągle mogę słuchać.

-Bon Jovi
-skid row
-Iron Maiden
-Aerosmith
-Ira
-Queen
-Turbo
-stos
-The Offspring
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 12:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A napiszę sobie tutaj. A co!:
1.Pink Floyd
Zdecydowanie numer 1 i wątpie, by to się szybko zmieniło.
Ulubiony Album : The Dark Side of the Moon
Ulubiony Utwór : Echoes

2.Bob Dylan
Genialny tekściarz i grajek. Też raczej pewna pozycja 2.
UA : Highway 61 Revisited
UU : Like a Rolling Stone

3.The Doors
Odkrycie ostatnich miesięcy i pewniacy na podium.
UA : The Doors
UU : The End

4.Genesis
Lubiłem zawsze, ale skoczyli z 16 na 4 kiedy lepiej poznałem okres z Gabrielem.
UA : Selling England by the Pound
UU : Dancing with the Moonlit Knight

5.Mike Oldfield
Mistrz gitary.
UA : Tubular Bells
UU : Ommadawn pt 1

6.Queen
Dawna fascynacja, ale wciąż kocham ANATO i QII
UA : Queen II
UU : The March of the Black Queen

7.Deep Purple
W czasach Mark II grali na takim poziomie...
UA : In Rock
UU : Highway Star

8.Radiohead
A, bo nawet lubę tych pedałów.
UA : Ok Computer
UU : Exit Music (For a Film)

9.Marillion
Ale za rybny okres.
UA : Misplaced Childhood
UU : Lavender

10.Led Zeppelin
Plant, Page, Bonham, Jones
UA : III
UU : Since I've Been Loving You

11.The Beatles
Ale tylko późniejszy okres.
UA : Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band
UU : Something

12.Dead Can Dance
Odkrycie ostatniego tygodnia.
UA : Within the Realm of a Dying Sun
UU : The Host of Seraphim

13.Stare Dobre Małżeństwo
Pierwszy zespół, który poznałem i polubiłem.
UA : Sercopisanie
UU : Jest Już Za Późno

14.King Crimson
Okres do Red to jest magia.
UA : Red
UU : Starless

15.Dżem
Najlepszy polski zespół.
UA : Detox
UU : Modlitwa III
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
haes82



Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 757

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dopiero stawiam swoje pierwsze kroki w muzycznym świecie i wiedza niektórych mnie doprawdy onieśmiela, ale kilka swoich ulubionych zespołów też wymienię:

1. Queen - wciąż na pierwszym miejscu, ale mniej lub bardziej poważna groźba zdetronizowania od czasu do czasu się pojawia, a ostatnio nawet jakby coraz silniejsza.
Album: Q2
Utwór: Death on two legs

2. Genesis - Okres gabrielowski, w collinsowski zbyt głęboko jeszcze nie wnikałem (a większość ludzi ma na odwrót...)
Album: Nursery Cryme
Utwór: Musical Box

3. Pink Floyd - Genialne od Barretta po sam koniec.
Album: DSOTM
Utwór: Brian Damage/Eclipse

4. Deep Purple - ale tylko MK1 (okres evansowski). Bardzo oryginalne i klimatyczne, później jakaś taka jakby sieczka się zrobiła (chociaż momentami było też dobrze). Czyli znów odwrotnie niż większość.
Album: Book of Taliesyn
Utwór: Happiness/I'm so glad

5. Metallica - kiedyś nr1, ale czasy się zmieniają, ludzie też...
Album: Load
Utwór: Call of Ktulu

To tyle z tych zespołów, które dobrze znam i którymi się pasjonuję. Lista byłaby dłuższa, ale byłyby to zespoły, które znam słabiej (jeden-dwa albumy czy nawet kilka utworów), więc byłbym nierzetelny gdybym teraz ich oceniał i porównywał.
_________________
Zdeklarowany brianofil, korwinista oraz wyznawca Latającego Potwora Spaghetti.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manwerty napisał:
5.Mike Oldfield
Mistrz gitary.
UA : Tubular Bells
UU : Ommadawn pt 1

;_;

weź skubnij coś od czasu do czasu w temacie o Oldfieldzie. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
manwerty



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 975
Skąd: kuj-pom

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

whoatemydinner napisał:
manwerty napisał:
5.Mike Oldfield
Mistrz gitary.
UA : Tubular Bells
UU : Ommadawn pt 1

;_;

weź skubnij coś od czasu do czasu w temacie o Oldfieldzie. Wink


Postaram się jak tylko znajdę trochę czasu, czyli pewnie dziś wieczorem.
_________________
"Do you really want to live forever?
Forever and ever"

http://www.lastfm.pl/user/manwerty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAGA BARDZO PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ KOLEJNOŚCIĄ, PONIEWAŻ JEST ONA BARDZO BLUŹNIERCZA!
Moje ulu lulu to:
1. AC/DC
2. Pink Floyd
3. Led Zeppelin
4. Depp Purple
5. Iron Man
6. Slayer
7. Megadeth
8. Metallica
9. Motorhead
10. Black Sabbath
11. ELO
12. The Who
13. Def Leppard
14. Europe
15. Anthrax
16. Queen
17. Guns N' Roses
18. Genesis
19. Bon Jovi
20. Amon Amarth
21. Burzum
22. Dark Funeral
23. Carpathian Forest
24. Dimmu Borgir
25. Hammerfall
26. Korn
27. The Doors
28. Rush
29. Ratt
30. Muse
31. Marilyn Manson
32. Van Halen
33. Dio
32. Helloween
34. Dream Theater
35. Black Label Society
36. Kreator
37. UFO
38. Slipknot
39. Linkin Park
40. System Of A Down
41. Aerosmith
42. Alice Cooper
43. Bee Gees
44. Behemoth
45. Belphegor
46. Gorgototh
47. Sepultura
48. Deicide
49. Death
50. Manowar
51. Children Of Bodom
52. Deftones
53. Judas Priest
54. Morbid Angel
55. King Diamond
56. Drowning Pool
57. Katatonia
58. Lamb Of God
59. Bloodbath
60. W.A.S.P
61. Cannibal Corpse
62. Carcass
63. Crem
64. Darkthrone
65. Enochian Crescent
66. Enthroned
67. Entombed
68. Fear Factoy
69. Abigor
70. Acheron
71. Arckanum
72. Pantera
73. Immolation
74. Immortal
75. Katatonia
76. Kiss
77. Machine Head
78. Lordi
79. Mayhem
80. Limp Bizkit
81. The Prodigy
82. Nazareth
83. Static-X
84. Rammstein
85. Mastodom
86. Stone Sour
87. Three Days Grace
88. Ministry
89. Moonspell
90. Napalm Death
91. Nine Inch Nails
92. Justin Bieber Shocked
93. Nirvana
94. Oasis
95. R.E.M
96. Papa Roach
97. Overkill
98. Rainbow
99. Ozzy Osbourne
100. Poison
101. Blues Brothers
102. Rob Zombie
103. Ragnarok
104. Red Hot Chili Peppers
105. Rotting Christ
106. The Offspring
107. S.O.D
108. Sabaton
109. Satyricon
110. Scorpions
111. Sepultura
112. ZZ Top
113. Slade
114. Setherial
115. Shing
116. Simply Red
117. The Rolling Stones
118. The Animals
119. The Beatles
120. Yes
121. Type Of Negative
122. Tarot
123. The Police
124. U2
125. Urgehal
126. Velvet Revolver
127. Tiamant
128. Tsjuder
129. Venom
130. Watain
_ _ _

2614. Green Day
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 5:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,

Po dłuższym namyśle postanowiłem w końcu po wielu miesiącach zastanawiania się i gdybania co by było gdyby ułożyć własną listę ulubionych zespołów. Patrząc na niesamowicie okazałe i niemalże mocno nabrzmiałe od ilości zespołów listy muszę powiedzieć iż w tutejszym forumowym gronie czuje się niekiedy mimo mego długiego użytkownickiego stażu niźli laik.

1. Stuleja Brothers - muszę powiedzieć iż zainspirowana między innymi przeze mnie fuzja Stuleja Brothers z popularnymi Czerstwymi Sztanglami jest jednym z moich największych osobistych sukcesów. Starsze płyty to wiadomo klasyka, później trochę słabiej, poszli w komerchę - ale cóż takie były lata - każdy szedł w komerchę, Józek zapił, nie było komu grać na basie, sprzęt perkusyjny został skradziony podczas trasy po NRD i to odbiło się na jakości muzyki - choć i tam na tych późniejszych płytach jest parę utworów nawiązujących do ich największych dzieł. Ostatnie płyty przed to dalej powrót do ostrego rockowego grania, myślę, że duży wpływ na to, że zespół wziął się w garść miał romans gitarzysty z jednym z tutejszych sklepikarzy sprzedających groch oraz kiła i rzężączka tegoż sprzedawcy (najadł się grochu, a groch był zatruty).

Popularny utwór: Oh Bogna
Popularna płyta: Oh Bogna

2. Czerstwe Sztangle - Właśnie fakt iż dwa zespoły z mojego TOP 2 są w moim TOP był dla mnie bezpośrednią inspiracją do połączenia ich w jedną całóść i stworzenia swoistej supergrupy. Supergrupa ta miała w zamierzeniu na celu jeździć po krajach anglosaskich oraz krajach byłego Związku Radzieckiego i zbijać kapuchę oraz odcinać kupony od dawnej sławy. Jak się jednak później okazało jeden z psubratów tego przedsięwzięcia mój serdeczny przyjaciel wokalista Sztangli Zbig Bono jest ścigany przez ukrywająch się pod przebraniem płachty na byka pederastycznie nastawionych włamywaczy, którzy nie zawahają się ani chwili jeśli tylko wynajdą dojście do tylnich drzwi - tak więc trasa nie doszła do skutku, ale kto wie może kiedyś....

Popularny utwór: Franz na komende rusz sierpem
Popularny album: Franz na komende rusz (PROMO)

3. Czerstwe Sztangle feat. Stuleja Brothers - eh cóż to byłaby za fenomenalna fuzja kilku wirtuozów, którzy pod wpływem dźwięków gitar i trąbki zmieniają się z majestatycznych dżentelmeno pijusów w drwali, którzy przepraszam za wyrażenie napierdalają publikę po beretach, szkoda, że nie doszło do fuzji - co prawda powstał jeden kawałek, ale zaginął w archiwach... dane było mi go słyszeć i powiem szczerze - to było najlepsze 30 sekund mojego życia...

Popularny utwór: Odadomegobena
Popularny album: -

Na chwilę obecną przedstawię tylko TOP 3.

Trzymajcie się ciepło, Pozdrawiam (Wasz),
kwak
Powrót do góry
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lol, Corey, Sepulturę dałeś dwa razy.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Lol, Corey, Sepulturę dałeś dwa razy.


Tak bardzo ich lubi po prostu.

Moja lista zespołów, które słucham i nie przełączam - jak tylko wrócę do domu.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziutek98 napisał:
Lol, Corey, Sepulturę dałeś dwa razy.


O kurde Shocked Zdarza się Smile
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
TheMlodyVlog



Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 20
Skąd: Ostroleka

PostWysłany: Nie Lut 17, 2013 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Queen Very Happy
Status Quo
KISS
Scorpions
ACDC
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
spider89



Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 58
Skąd: Bytom

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 2:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie już wymieniałem ale co tam:

Świat:

Iron Maiden
Judas Priest
Def Leppard
Scorpions
Queen
AC/DC
Saxon
Guns N'Roses
Metallica
Accept
Running Wild
Black Sabbath z Dio na wokalu
Nirvana


Polska:
IRA
Lady Pank
Dżem
Perfect te najbardziej Smile

Pozdrowienia dla fanów dobrej muzyki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Roomcajs



Dołączył: 20 Lut 2013
Posty: 8
Skąd: Polska/ Poland

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady Pank
Ich Troje
Papa D
Golec uOrkiestra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Roomcajs napisał:
Lady Pank
Ich Troje
Papa D
Golec uOrkiestra


Shocked Z tej The Big 4 to ja bym gorąco polecił Golec uOrkiestra. Bardzo lubię nawet Smile
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mefju



Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 2871
Skąd: Piaseczno

PostWysłany: Sro Lut 20, 2013 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ło Mój Boże, a już myślałem, że to tylko ja lubię tu te zboczenia. Shocked
_________________


"Lepiej pić piwo niż nie" - Paulo Coelho
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
paktofonika



Dołączył: 24 Lut 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje ulubione to Def Leppard i Scorpions. Do tego dodam jeszcze Queen:)
_________________
mam małego penisa


Ostatnio zmieniony przez paktofonika dnia Czw Lut 28, 2013 12:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Michalzbiku95



Dołączył: 26 Lut 2010
Posty: 995
Skąd: Warszawa - Bielany

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paktofonika napisał:
Moje ulubione to Def Leppard i Scorpions. Do tego dodam jeszcze Queen:)



a nie paktofonika?
_________________
Nagroda "Tomisiępodobatomniejoznowucośfajnego 2010"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam

Hehe również ciekawi mnie podobnie jak uż. Michalzbiku95 dlaczego pośród ulubionych zespołów uż. paktofonika nie znalazł się zespół o rzeczonej nazwie - kto wie może przypadkowy dobór nicków, a może zwykłe niedopatrzenie. Jak jednak zauważyłem na forumach internetowych występuje pewien proceder - jeśli ktoś wybiera sobie nick z nawą zespołu to zwykle tegoż zespołu jest fanem bądź też "lubi" (4/6) bądź "bardzo lubi"(5/6) przy czym stanowisko fanowskie oceniam jako 6/6.

Hehe żartobliwie dodam, że zespół "kwak" nie istnieje bądź nic mi o tym nie wiadomo SmileSmile

Wasz,
kwak
Powrót do góry
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michalzbiku95 napisał:
paktofonika napisał:
Moje ulubione to Def Leppard i Scorpions. Do tego dodam jeszcze Queen:)



a nie paktofonika?


Bez przesady, bo ja właśnie należe do tych co bardzo dużo słuchają np. 2pac, 50Cent, Akon, Busta Rhymes, Coolio, DMX, Dr, Dre, Drivers, Eminem, Jay-Z, Notorius Big, Sean Kingston, Sean Paul, Snoop Dogg, Xzibit itp., więc myślę, że to nie robi znacznej różnicy, kto czego słucha i co lubi. Te czorne rytmy są piękne i są to oczywiście pokrewne gatunki od zajebistego R&B, które kocham nad życie.
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Następny
Strona 19 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek