FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ulubione zespoły
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku krautrocka (tego "właściwego") wydaje mi się, że chodzi bardziej o wspólne inspiracje, niż faktyczne podobieństwa muzyczne - awangardowa muzyka poważna (w odróżnieniu od grup "klasycznie" progresywnych, zorientowanych raczej na romantyzm, klasycyzm itp.), free jazz czy odjazdy Hendrixa, Zappy itp. To chyba najprostsza definicja gatunku.
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lip 14, 2011 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli mówiąć prościej bardziej lubili awangardę Pendereckiego niż Beethovena czy Mozarta Wink

zinger menu napisał:

Co do Nektaru, zgodzę się tylko po części, bo jednak ich debiut dla mnie wyraźnie podchodzi pod krautrock ze względu na sporo charakterystycznych dla tego gatunku udziwnień itd.

Jak masz na myśli "Journey to the Centre of the Eye" to ja tam słyszę głównie tradycje plus rocka psychodelicznego i trochę space'u miejscami to co okreslasz jako "udziwnienia" ja odbieram jako swego rodzaju psychodelę rocka przełomu lat 60/70. Na pewno jakieś echa Vanilla Fudge słychać i tym podobnych grup z końca lat 60-tych.Jak dla mnie kawał prog-rocka i tyle Wink
_________________
Light the fire, feast
Chase the ghost, give in
Take the road less traveled by
Leave the city of fools
Turn every poet loose

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nathalie



Dołączył: 19 Mar 2010
Posty: 428
Skąd: Z krainy Ozz...

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 12:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chcialabym poznac Wasze zdanie na pewien temat...Otoz, jak Wy postrzegacie wplyw upodoban muzycznych na ludzkie zachowanie. Czy wg Was muzyka coraz bardziej dzieli?
Bylam ostatnio swiadkiem pewnego dosc wyrazistego incydentu, jednak nie wiem, czy jest sens o tym opowiadac.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 12:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jest, w dodatku należałoby chyba machnąć nowy temat.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że nie.

a ja bym sobie zrobił jakieś top 10, ale nadal nie mam nic ciekawego na ostatnie miejsce.

Zinger mógłby chociaż dokończyć jak zaczął.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Zinger mógłby chociaż dokończyć jak zaczął.


+1
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:

a ja bym sobie zrobił jakieś top 10, ale nadal nie mam nic ciekawego na ostatnie miejsce.


nadrabiaj te Sigury.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 1:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no znam nawiasy i Agata Blabata i co prawda na pogodny dzień nie jestem w stanie sobie wyobrazić piękniejszej muzyki do walnięcia się na leżaku na wsi z piwem i patrzenia w chmury czy coś, ale... no nie wiem jakoś to nie jest dla mnie poziom top 10. ale zobaczymy jak nadrobię całość.
a jakiś top by się przydał bo jak spojrzałem na moją ostatnią listę w tym temacie z przed prawie półtora roku temu trochę żal.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 2:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie znasz Takk... a to jest moje TOP 6 płyt ever, no ale to tylko chyba moje osobiste zboczenie, znaczy na pewno na tym forum ;p

bo na necie spotkałem kilku dla których jest najlepsza w ogóle, ale to maniacy totalni Wink Dla mnie jest najsubtelniejsza i najpiękniejsza, ale znam 5 lepszych ogólnie. Dobra dość o Sigurach, szkoda, że mają tak mało płyt.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
zinger menu



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 396
Skąd: dzikie kraje

PostWysłany: Wto Sie 16, 2011 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
Zinger mógłby chociaż dokończyć jak zaczął.

Będzie dokończone, byłem po prostu na dwutygodniowym urlopie od internetu Razz Można też tę przerwę potraktować jako podgrzewanie atmosfery na półmetku listy ^^ No ale miło, że ktoś się upomina :>
_________________
2009 edo bentley continental gt speed 2006 edo volkswagen touareg red black
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 8:18 pm    Temat postu: Re: Ulubione zespoły Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 w 2006r napisał:
Chciałbym się dowiedzieć jakie są wasze ulubione zespoły (poza Queen)


U mnie to wygląda tak:
1. Queen
2. PinkFloyd
3. Within Temptation
4. Evanesance
a potem to Slade itp. itd.


Laughing Laughing Laughing
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<3

kocham czytać swoje posty sprzed trzech lat. znaczy nienawidzę.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7, śmiejesz się, że dałeś Queen poza Queen, czy że kiedyś nie znałeś Marillion? Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 8:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

punkadiddle napisał:
wasdfg7, śmiejesz się, że dałeś Queen poza Queen, czy że kiedyś nie znałeś Marillion? Razz


Śmieję się z Evanesance, Within Temptation i z np Slade Laughing
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No zabawnie. Aż sam zajrzę wstecz:
Cytat:
-Queen
Numer 1. na zawsze, moi rodzice chrzestni w muzyce rockowej, słucham teraz rzadziej, ale sentyment pozostaje no i postać Freddiego, coś, przez co nigdy mi się nie znudzą. Dalej w kolejności losowej reszta szóstki. Album: Innuendo, piosenka: These Are the Days of Our Lives
-Scorpions
Chwytliwe jak nic innego riffy, piękne ballady, co prawda muzycznie niezbyt skomplikowane, ale ma w sobie coś takiego, że mogę ich słuchać bez końca i od nowa. Album: Love at First Sting zamiennie z Animal Magnetism, piosenka: Still Loving You
-Metallica
Moc, power, szybkość, thrash, po czym cudne wplątanie w to rocka, nawet bluesa i kolejne perełki - tak wyklinane, a świetne Load i ReLoad, wpadka z St. Angerem i Meta powraca, mam nadzieję, że z dobrą płytą. Ten zespół wprowadził mnie w ciężkie brzmienie i wie, jak zmiażdżyć człowieka riffem. Album: Ride the Lightning piosenka: Fade to Black
-Guns N'Roses
Jak cholernie szkoda tak wczesnego rozpadu zespołu, który, gdyby historia się potoczyła inaczej miał szansę zachować DOBRY rock w mainstreamie. Ostatnio trochę mi się przejadli, ale za wokal Axla i gitarę Slasha pozostają na tym miejscu... Album: przekonałem się do zdania większości - Appetite , piosenka: Don't Cry
-Genesis
Ciągle poznaję starsze oblicza Genesis, tę magiczną muzykę, jaką tworzyli z Gabrielem, ale uwielbiam też późniejsze dokonania, zwłaszcza jako wielki fan Phila Collinsa. Słucham teraz bardzo rzadko, przesycony nim nieco, ale honorowe miejsce w szóstce zachowuje. Nie podam ulubionej płyty, bo znam tylko w całości Invisible Touch i We Can't Dance. Piosenka: No Son of Mine
-Iron Maiden
Ten zespół zamyka moją pierwszą szóstkę i obok Scorpionsów i Metalliki ma w niej miejsce zasłużone, bo mogę ich słuchać dosłownie bez końca. Nie mogę się doczekać koncertu. Mają świetny styl, ten galopujący bas, te melodyjne wstawki na gitarach, wokal, który ja uwielbiam, choć większość ludzi słuchających metalu z mojego otoczenia nie znosi A przy tym zachowywaniu własnego stylu szukanie nowych ścieżek. Wkurwiają mnie niemiłosiernie ludzie mówiący, że "to wszystko takie samo" Album: Powerslave, choć ostanio mam fazy na Dance of Death, piosenka: Deja Vu Dalej już naprawdę losowo
-Dire Straits - coś po prostu wspaniałego, granie na najwyższym poziomie i potencjał na o wiele wyższą pozycję w moim rankingu - tylko muszę głębiej poznać. To jest muzyka, która nie potrzebuje łomotu czy show na scenie - jest robiona profesjonalnie a Knopfler to wirtuoz gitary i świetny kompozytor Brothers in Arms (piosenka, choć płyta w sumie też) - arcydzieło.
-The Offspring - wśród współczesnych zespołów punkowych najbardziej doświadczony, bo mający korzenie w latach '80 i chyba przez tę bezpośrednią styczność z post-punkiem najlepszy. Zgłębiłem dzięki kumplowi i nie żałuję, choć z płyty na płytę trochę tracili power.
-Led Zeppelin - też potencjał na wysokie miejsce - ale mała znajomość. Klasycy, tego nie można im odmówić, ojcowie hardrocka a przy tym kawał niezłej muzyki
-Sex Pistols - uosobienie buntu, można im zarzucać komercyjność, brak umiejętności i różne takie, ale mnie po prostu swoimi piosenkami chwycili
-Rod Stewart - świetny głos i sentyment, w zasadzie nie licząc jakichś festiwalików w sąsiednim parku Sowińskiego mój pierwszy koncert w życiu, świetne kawałki, zarówno te rockowe, jak i elektroniczne, no, i dojrzalsze, liryczne ballady.
-Phil Collins - zasługuje na wspomnienie poza Genesis, świetne kawałki, tak szybsze, jak i wolniejsze, bóg perkusji, a przy tym cudny głos i świetny kompozytor
-Bon Jovi - ikona glam metalu, świetna, szybka muzyka, dobra do pobujania i wyżycia, w przesadnie balladowych balladach (thank you for loving) tworzyli tragedię, ale i parę niezłych power ballad popełnili (always, bed of roses)
-Def Leppard - też glam metal, gatunek, który mimo swej kiczowatości uwielbiam, a to jest jeden z najlepszych przedstawicieli. Oni umieli i pobujać i rozwalić kręgosłup emocjonalny ostrą power balladą.
-Aerosmith - hard rock, ciągle słabo poznany, ale za samo Crazy należy się wieczna legenda
-Van Halen - a ich z kolei uwielbiam za ostrzejsze numery. Ain't Talkin' 'bout Love rządzi
-Roxette
-The Cranberries
-Lady Pank - polski ulubieniec, od koncertu w pobliskim parku na który poszedłem z kumplami, bo free było uwielbiam.
-Kobranocka - tych z kolei uwielbiam od koncertu na finale WOŚP. Polski punk rox
-Kult - nie poznałem jeszcze za dobrze, ale polubiłem. Dostałem na płytce, na której był pożyczany od kumpla Death.
-OMD - jeden z ulubionych elektronicznych
-AC/DC - hard rock w najczystszej postaci.
-Judas Priest - nigdy nie poznałem za bardzo Black Sabbath więc na razie to oni pozostają dla mnie kwintesencją metalu. Ozzy mnie jakoś odrzuca, a Halforda polubiłem. No i Breaking the Law - świetna rzecz
-Megadeth - wolę Metę, ale Mustaine'em nigdy nie gardziłem, ostatnia płyta bardzo udana, wcześniejsze też niezłe, choć nie znam zbyt dokładnie
-Whitesnake
-Velvet Revolver
-Pet Shop Boys
-Depeche Mode - bogowie muzyki elektronicznej. Nie stali się gwiazdkami disco, wypracowali własny styl, jakiś taki jakby elegantszy niż inne zespoły z tej bajki... Stawiam na równi z co lepszymi zespołami rockowymi.
-Pupo - inna bajka, zupełnie. Ten włoch po prostu śpiewa piękne piosenki, choć podejrzewam, że nie znajdzie się tu wielu, których podniecają podobne brzmienia
-Europe - niedoceniony, wielka szkoda... Póki co nie poznałem zbyt dokładnie.
-Rammstein - kiedyś niekoniecznie, ale teraz jak najbardziej, mają coś w sobie i naprawdę z przyjemnością ich słucham
-In Flames - odkrycie poczynione na forum, łomot którego nie powstydziłby się Slipknot połączony z melodyjnością, mnie urzekł.
-Linkin Park - przyznaję się, lubię, był jednym z pierwszych zespołów rockowo-metalowych słuchanych przeze mnie.
-KoRn - ostatnio bardzo się z panami zaprzyjaźniłem, całą ich dyskografię w losowej kolejności pożyczałem od wyznającej ich dziewczyny i całkiem do mnie trafili ;]
-Bob Marley - na rozluźnienie


No tak, tragedii nie ma, chociaż te Sex Pistols... I jak ja mogłem wśród ulubionych zespółów AC/DC wymienić też nie ogarniam Razz Choć oczywiście się sporo zmieniło, Meta spadła w oddal no i doszły wszelkie Anathemy, MDBrajdy, DrimFjetery, Porkupajny, Triviumy, Sepultury, LambofGody...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek AD 2006 napisał:
1. Dream Theater
2. Queen
3. Pink Floyd
4. Black Sabbath
5. Metallica
6. System Of A Down
7. Lacrimosa
8. Deep Purple
9. Nick Cave and the Bad Seeds
10. Dzem

Pierwsza dwojka nie zmienia sie nigdy. Cala reszta tasuje sie na przemian- zazwyczaj zalezy kto wyda plyte, albo czyj koncert wlasnie widzialem Wink Poza ta dziesiatka (i czesto wkraczajac w nia Wink ) pewnie jeszcze i Yes i stare Genesis, Zeppelini, King Crimson, The Doors, Faith No More, Dead Can Dance, Pearl Jam... No moglbym tak wymieniac dlugo...

Z jednej strony lista zacna, z drugiej dziś inna Wink (Dream na pierwszym- dobre! Laughing ). Leję z "pierwsza dwójka nie zmienia sie nigdy" Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bardziej z tej lacrimosy

Ziutek98 napisał:
I jak ja mogłem wśród ulubionych zespółów AC/DC wymienić też nie ogarniam Razz

a ja ostatnio powtórzyłem sobie Back in Black oraz Highway to hell i to o dziwo bardzo fajny hard rock. o dziwo. o wielkie dziwo.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam top10, ale mogę napisać, że na pierwszym miejscu jest Queen i że pierwsze miejsce nie zmienia się nigdy. I jeszcze mogę się założyć, że za ile lat nie wejdę będzie to samo. Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z tego co widze mam na liscie Dream Theater, Yes, Evanescence i Nightwish. ;_;
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynam rozumieć uwielbienie dla Dark Mastera... Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, w końcu to takie Evanescence coveruje Yes Wink

Spróbujmy na szybko:

1. Scorpions
2. Iron Maiden
3. Anathema
4. Trivium
5. Judas Priest
6. Dream Theater
7. My Dying Bride
8. Megadeth
9. Phil Collins
10. Dire Straits

Z każdym kolejnym przetasowaniem taka lista jest coraz bardziej bez sensu Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
ja bardziej z tej lacrimosy

Nibytak- a jak sobie Elodię zapodam albo Fassade to zaczynam rozumiec czemu było kiedys tak wysoko...

...a potem słucham kilku innych i leję Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mumin_king w marcu 2007 napisał:
Lol... Przez całą bytność myślałem, że się tu wypowiadałem a tu zonk...

Tak, więc będzie krótko, nie będe was tu zanudzał ^^

^^Queen (niespodzianka...)
^^Aerosmith
^^Black Sabbath
^^Dżem
^^Foreigner
^^Guns n'Roses
^^Perfekt
^^Red Hot Chili Peppers
^^Tenacious D
^^The Beatles
^^The Doors
^^i ostatnio Uriah Heep

Nie będę wspomniał o moich innych ulubionych grupach (Toples, Boys czy Skaner) xD


Oprócz oczywistej infantylności rodem z mefju jaka wtedy ode mnie biła to w sumie się wiele nie pozmieniało. Fakt, że parę zespołów słucham teraz rzadziej kilka innych odkryłem, ale raczej do tych kapel też wracam. No i więcej polskiej muzyki zacząłem słuchać, to też zdecydowanie.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 11:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znając Mumina, to brakuje mi tam Thin Lizzy, ACpierunDC i Acidów Wink
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze strzelasz. Teraz by jeszcze pewnie Republika doszła i System. No ja już taki jestem, że nie szpanuje po internetach nazwami wyszukanych zespołów.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Lis 06, 2011 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon prawie 6 lat temu napisał:

lista ma:
numero uno od koncowki 91 roku niezmiennie i na zawsze Queen.
miejsca 2 i 3 to rowniez mniej wiecej tak samo dlugo Def Leppard i Guns n' Roses (+velvet revolver, snakepit itd)... nie potrafie powiedziec, ktory wyzej...

a dalej mniej wiecej (czesc pozycji spokojnie moglaby byc zamieniona)

4. deep purple (+rainbow, whitesnake, glenn hughes etc)
5. dream theater
6. the doors
7. pearl jam (+temple of the dog, mother love bone etc)
8. iron maiden (+dickinson solo)
9. metallica
10. dzem
11. hey
12. riverside
13. black sabbath (+ ozzy solo, dio solo, iommi solo)
14. uriah heep
15. led zeppelin
16. pink floyd
17. roxette
18. no doubt
19. bon jovi
20. aerosmith


no powiedzmy, ze tak... jak widac glownie starocie heheh


Laughing

tzn generalnie wszystkich tych wykonawcow dalej slucham i są w szerokim topie moim, natomiast, przede wszystkim queen to jednak nie byl na zawsze numer 1, choc spedzil na tym zaszczytnym miejscu jakies 15 lat, jesli nie wiecej, a i def leppard jednak sentyment ogromny i kilka plyt uwielbiam, ale paru nie znosze wiec polecieli w dół. najwiekszy skok z tych zespolow, ktore tu byly, to na pewno zanotowal riverside, ktory jest obecnie moim ulubionym zespolem. ale tez przede wszystkim do szerokiej czołówki wskoczyla cala masa retro progowych kapel, typu bigelf, anglagard, white willow, black bonzo, siena root, beardfish, oprocz tego docenilem bardziej floydów, megadeth, free, aerosmith no i pare innych rzeczy. od tamtej pory pare innych list w tym chyba i w innych tematach wrzucalem, tamte bardziej aktualne, ale generalnie wszystkie moglbym skomentowac podobnie.
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BeBe 2006 napisał:
Doors, Metallica, Pink Floyd, Queen, Jacek Kaczmarski, Iron Maiden, Dżem, Slayer, Death, Blind Guardian.

Takie uber ponad wszystko.


BeBe 2009 napisał:
Ojezu, no dobra, to też odświeżę.

1. The Doors - przyspawane na zawsze do tego miejsca
2. Pink Floyd - j.w.
3. Joy Division - j.w. Wink
4. The Smiths
5. New Order
6. Happy Mondays
7. Black Sabbath
8. Danzig
9. Death
10. Echo & The Bunnymen, The Sound, OMD

Pominąłem jednostki, solowe projekty etc. bo nie ma sensu ich wypisywanie. Poza dziesiątką w całej masie ulubionych zespołów są: The Fall, Slayer, Megadeth, Queen etc. etc.


Śmiecham ostro.
Doorsi faktycznie są dalej moim ulubionym zespołem (ciężko wskazywać mi numerki), Kaczmarskiego nadal słucham w ogromnych ilościach, Floydów mniej ale to tak samo jak Doorsi. Death dalej też słucham. Slayera rzadko. Queen nie słucham już praktycznie w ogóle, pozostałych zespołów się wstydzę Very Happy

No, teraz ta lista jednak byłaby zupełnie inna Wink

Pierwsza lista przezabawna, druga bardziej aktualna, chociaż to co jest w Top10 jednak najbardziej aktualne jest Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 4:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:

1 Queen
2 Dream Theater
3 Marillion
4 Metallica
5 System of a Down
6 Riverside
7 Radiohead
8 Porcupine Tree
9 Pink Floyd
10 Guns N'Roses


queen niżej, ale nadal w czołówce. DT spada, lecz pamiętać należy iż to oni nagrali SFAM więc w dyszce się mieszczą na pewno. Marillion wiadomo. Metallica lol. To samo Gunsi i Riverside. W sensie do tej trójki praktycznie nie wracam. Raz na pół roku zapuszczę z sentymentu jakieś Patience czy Black Album i tyle. System... dawno nie słuchałem, ale pewnie gdzieś w tym kręgu ulubionych ciągle jednak są.. Radiohead to samo. Pink Floyd zdecydowanie wyżej. Oprócz tego na pewno Nick Cave, na pewno Crimsoni... Porcupine? to już prędzej ogólnie Wilson by mi pasował chyba. Choć też już dawno nie słuchałem. Ogólnie na dzisiaj pierwsza 3 pewna a potem już nie mam pojęcia co, jak, gdzie i z kim.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 07, 2011 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pseudoradioonanista.
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 14, 2011 2:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie do końca pseudo. w sensie nie ma ich w pierwszej 3, ale tak to cały czas krążą tam po tych miejscach 4-10 no. Wink

btw
Ziutek98 napisał:

1. Scorpions
2. Iron Maiden
3. Anathema
4. Trivium
5. Judas Priest
6. Dream Theater
7. My Dying Bride
8. Megadeth
9. Phil Collins
10. Dire Straits


wiesz, że bez opisów to się nie liczy?
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Następny
Strona 18 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek