FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ulubione zespoły
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 10:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Ja już się boję... Wszędzie tylko ta AS... Laughing


no cóż Qnegunda ja tego nie wymyślałem więc jak za niedługo na ścianach bloków zacznął pisać "Another Story About Queen king (pany)Very Happy" to wszystko spadnie na ciebie Very HappyVery HappyVery Happy


A co do mojej klasyfikacji pasowałoby jeszcze dopisać :
Muzyka filmowa do Władcy Pierścieni - Howard Shore(tak sie to cyba pisze)
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CANDY



Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 292
Skąd: LOST CITY OF GOLD

PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
CANDY napisał:
wasdfg7 napisał:

Nie żebym się czepiał no ale na porawienie humoru czy aby piersza dwójka wzięła się z Another story about Queen? Very HappyVery HappyVery Happy


Shocked Shocked What ??


Czyżbyś nie czytała Another story about Queen



Nie podrywaj mnie niegrzeczny Ty !!! Twisted Evil A tak poza tym dlaczego miałbym precyzować swój gust muzyczny po czytaniu książek czy innych tekstów literackich , robię to po słuchaniu muzyki. Smile


Ostatnio zmieniony przez CANDY dnia Pon Lut 27, 2006 10:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CANDY napisał:
wasdfg7 napisał:
CANDY napisał:
wasdfg7 napisał:

Nie żebym się czepiał no ale na porawienie humoru czy aby piersza dwójka wzięła się z Another story about Queen? Very HappyVery HappyVery Happy


Shocked Shocked What ??


Czyżbyś nie czytała Another story about Queen



Nie podrywaj mnie niegrzeczny Ty !!! Twisted Evil A tak poza tym dlaczego miałbym precyzować swój gust muzyczny po czytaniu książek , robię to po słuchaniu muzyki. Smile


OH shit co za wstyd wybacz mi. A co do twego gustu to ja tak napisałem to zdanie żeby rozruszać towarzystwo.Very HappyVery HappyVery Happy
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
no cóż Qnegunda ja tego nie wymyślałem więc jak za niedługo na ścianach bloków zacznął pisać "Another Story About Queen king (pany)Very Happy" to wszystko spadnie na ciebie Very HappyVery HappyVery Happy

Dlatego tak się boję Laughing W końcu zaczęłam ten cały burdel! Wink Laughing
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CANDY



Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 292
Skąd: LOST CITY OF GOLD

PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK wybaczam Ci Smile A jeśli sie nie obrazisz to ja zadam Ci jeszcze raz jedno pytanie : Ty jesteś młodym chłopakiem czy dziewczyną ?? Nie ma w tym ani trochę ironii , poprostu masz taki awatar i jeszcze ten nick ,zespoły , których słuchasz , poza tym jestes wyjątkowo delikatny jak na faceta .... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CANDY napisał:
OK wybaczam Ci Smile A jeśli sie nie obrazisz to ja zadam Ci jeszcze raz jedno pytanie : Ty jesteś młodym chłopakiem czy dziewczyną ?? Nie ma w tym ani trochę ironii , poprostu masz taki awatar i jeszcze ten nick ,zespoły , których słuchasz , poza tym jestes wyjątkowo delikatny jak na faceta .... Wink

ohh CANDY wybacz mi ja należe do tych brzydkich (jestem bardzo delikatny) wybacz mi (tu też nie ma ani grama ironii Very HappyVery HappyVery Happy a avatar mam taki jaki mi sie podoba:DVery HappyVery Happy jest cool:)SmileSmile
A co do Qnegundy no cóż nawet jak jakiś terrorysta znajdzie się na tej stronie to mimo wszystko możesz na mnie liczyć.Very HappyVery HappyVery Happy
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 10:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twórczość Fisha (tak więc Marillion do "Clutching At Straws" i solowy Fish) i Queen to moi ulubieni wykonawcy. Każdego cenię za coś innego, Fisha za to, że każda jego piosenka już za pierwszym przesłuchaniem wywołuje u mnie (a śmiejcie się!) płacz. Vigil i MC to najpiękniejsze rzeczy, jakie słyszałem. Queen słucham coraz mniej, ale dla mnie coś takiego jak sentyment jest czymś bardzo ważnym, dlatego oni będą u mnie zawsze na 1 miejscu ex equo (tak to się pisze?) z Fishem. No i to jednak ich uważam za ten najlepszy zespół (o ile da się to ocenić ) w historii. No i Queen miał na mnie ogromny wpływ- zacząłem patrzeć szerzej na muzykę i sztukę, sam zapragnąłem tworzyć coś własnego (o realizacji tego marzenia nie wspomnę Smile )

Dalej chyba Rainbow- do nich sentymentu już nie mam, a przynajmniej nie aż tak dużego, ale ten zespół miał na mnie taki wpływ- to od ich "Rising" zaczęła się cała lawina kontaktów z Purplami, Sabbathami, Ironami etc. Czyli Rainbow był kamyczkiem, który poruszył lawinę mojego wielkiego uwielbienia do hard rocka.

Pink Floyd- słucham rzadko, ale oddaję tej muzyce serce, gdy płynie z głośników. Choć z szacunku do nich i do kapel hard rockowych, nie powónuję, bo nie ma sensu porównywać ich muzyki z takim Rainbow.

Dalej są takie zespoły jak Metallica, Led Zeppelin (ostatnio mały bizk na ich punkcie, wróciłem do nich po przerwie, nawet się w Codę zaopatrzyłem Wink), Def Leppard, Pearl Jam etc.

Aha, no i wyróżniam też Guns'n'Roses, którzy stoją u mnie na równi z Rainbow.

I żeby nie było- sam sentyment nie decyduje o wszystkim- do Roxette też mam sentyment, ale czy zasługują na bycie na mojej liście? Raczej nie...

Tak więc Queen i Fish będą na czele zawsze, reszta się zmienia, choć Rainbow, Gunsów i Floydów także będę stawiał wysoko.

Tyle- rankingów nie robię, nie wymieniam wszystkiego po kolei, czego słucham, bo to by się w moim przypadku mijało z celem.

Najlepsze jest to, że swoich ulubionych wykonawców słucham najrzadziej Wink Dobra, to już naprawdę tyle Smile

PS. Zapomniałem, że bardzo cenię i lubię Dream Theater (prócz wokalu Wink)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wasdfg7 napisał:
A co do Qnegundy no cóż nawet jak jakiś terrorysta znajdzie się na tej stronie to mimo wszystko możesz na mnie liczyć.Very HappyVery HappyVery Happy

Dzięki Smile... i trzymam za słowo! Razz
[/offtopic]
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ups... chyba co do podlizywania to o jeden kroczek za dużo.SmileSmileSmile

Nie no Qnegunda masz moje słowo SmileSmileSmile Możesz na mnie liczyć
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

A z nowości ostatnio często Maria Peszek i jej "Miastomania"


Ohh, rewelacja Wink Cudowny glos, kto by pomyslal, ze kobita z zawodu jest aktorka, a nie piosenkarka.

Cytat:
Dream Theater (prócz wokalu Wink


nie podalem ich wlasnie za wokal, dla mnie to niestety najwazniejsze Wink Chociaz klawisz maja cudowny.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

QUEEN
DM
METALLICA
NIRVANA
ALIZEE
PRODIGY
MOBY
ATB
RAMMSTEIN
i wiele innych...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Cytat:

A z nowości ostatnio często Maria Peszek i jej "Miastomania"


Ohh, rewelacja Wink Cudowny glos, kto by pomyslal, ze kobita z zawodu jest aktorka, a nie piosenkarka.


To prawda, choć niedawno widziałam wywiad, w którym Peszek twierdziła, że teraz widzi swoją przyszłość w muzyce raczej, niż w teatrze... A aktorką też jest świetną! Dobrych parę lat temu widziałam ją w "Kubusiu P" w Teatrze Studio - w roli tytułowej, puchatkowej Smile I była bezbłędna!
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Królewska para: Queen i Pink Floyd

Very Happy
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
A ja was zaskocze - Queen nie jest moim ulubionym zespolem Wink

Nie jestes jedyny Smile
Lily Of The valley zdaje sie tez sie do tego przyznala Smile To juz jest nas troje Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CANDY



Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 292
Skąd: LOST CITY OF GOLD

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w takim razie ja was zaskocze podwójnie bo Queen jest moim ulubionym zespołem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Emek



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 259
Skąd: Holandia/Jelenia Góra

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja cos skrobne ale narazie bez opisów dlaczego zrobie to wieczorem gdzyz sie spiesze Wink
Oczywiscie na pierwszym miejscu, ale to w moim wypadku być inaczej nie moglo
QUEEN
Dlaczego, trudne pytanie gdyby mnie ktos jeszcze zapytal 2 lata temu jaki jest twoj ulubiony zespol dlugo musial bym sie zastanowic, watpie ze bym wymienil Queen.Któregos wieczoru postanowilem,ze na zajutrz kupie sobie plyte Queen, gdzy mialem tylko kilka mp3 na kompie(bardzo mi sie podobaly lecz do tego czasu nie interesowalem sie az tak ich historia) i to chyba tak sie zaczeło i trwa do dzis. Kolejne zespoły mozna powiedziec ze traktuje jednakowa choc jednych slucham czesciej drugich zadziej...
Metallica długo sie przekonywalem do tego zespolu i gdy moja bratanica sie nim zachwycala bylem calkiem obojetny do ich muzyki. Lecz pewnego wieczoru postanowilem od niej pozyczyc jedna z plytek i tak to sie zaczeło (tak nawiasem dlaczego ja tylko mysle wieczorem ) Wink
System Of A Down cos jest w ich muzyce co wpada w ucho i po pewnym czasie zaczynaja sie podobac...moze gdybym tego tak czesto newi sluchal u swojej dziewczyny byli by mi obojetni
Iron Maiden Tu będzie krótko, zarazilem sie od brata...pierwsza usyszana piosenka Fear Of the Dark i tak sie zaczeło
Perfect Moja pierwsza milosc jesli chodzi o muzyke....wielki szacunek...choc juz na dzien nie slucham juz tak czesto
Bob Marley/ Gentelman To moj taki akcent w strone muzyki reggae...bardzo lubie posluchac kazdego z wykonwców posiadam bo 2 plytki ktore slucham bardzo czesto
Modern Talking Pewnie sie bedziecie smiali, ale jak dla mnie jest w ich muzyce cos moze dla niektorych sie podobac...preferuje wczesniejsze lata
No i to by bylo na tyle z takich zespołów co słucham czesto pozatym lubie jeszcze Lady Pank, GnR(uwielbiam Don't Cry),Kazika,Nagły Atak spaacza(gdy chce sie posmiac) Wink, The Darkness
To by bylo chyba na tyle....
_________________


"In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman."

"You fuck wit me, you fuckin' wit da best"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jest tu chociaż ktoś, kto tak samo jak ja uwielbia Fisha? Crying or Very sad Arrow Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EchO



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 39
Skąd: W-wa

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie..ja uwielbiam go bardziej Twisted Evil
Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że to niemożliwe Twisted Evil

When I was young
My father told me just bad guys die
At the time just a little white lie
It was one of the first but it hurt me the most
And the truth stung like tears in my eyes
That even the good guys must die
There's no reasoning no crimes and I never knew why
Even now it still makes me cry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
i oczuywiscie.
...MANDARYNA. Laughing


Czy ta Mandaryna to na żarty czy na poważnie. Nie żebym się w jakiś sposób czepiał no ale za bardzo z kontekstu się nie kapąłem... głupi jestem... Crying or Very sad
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
ta mandaryna to zart, chociaz dosyc powazny Razz bo wiele osob moglo sie poczuc dotknietych Wink

nie jestes glupi..ilu JA rzeczy nie kapuje Very Happy

Dzięki za pocieszenie.
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monior vel. MoniQue(en) napisał:
teraz ja nie wiem..czy ja wyczulam ironie?Razz

Tutaj żadnej ironi nie było.Smile
No cóż odczucia czasami zawodząSmile
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Alicja



Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czego słucham poza Queen? Hmm...u mnie dość różnorodnie.

Dla mnie najgenialniejszą kapelą (nie znoszę słowa 'zespół' Rolling Eyes ) jest Alice In Chains oraz co za tym idzie jednorazowy projekt pod nazwą - Mad Season.
Kapela, w której śpiewał zdecydowanie najlepszy, wg. mnie rzecz jasna, najbardziej charyzmatyczny wokalista rockowy - Layne Staley. Nikt, po prostu nikt już nigdy nie podrobi jego unikalnego, przeszywającego głosu. A jeśli już to próbuje to z baaaaardzo marnym i żałosnym efektem.
Głosu, przy którym totalnie odpływam w inny świat, który jest jednym wielkim dreszczotwórczym instrumentem. Ich muzyka jest ogromną częścią mojego życia i dziękuje losowi, że ich poznałam. Moja miłość do Alice In Chains jest absolutna, szczera (ale nie bezkrytyczna!) i wieczna, jak sądzę...

Prawie tak samo kocham:

* Placebo - (ach nie mogę się doczekać Open'er Festiwalu, to będzie mój ich 2gi koncert i znów się popłaczę jak dziecko zapewne przy "Without You I'm Nothing, jeśli to zagrają). Znakomita kapela, nie wiem jak można ich nie doceniać. Molko - jeden z najlepszych tekściarzy ever, moim zdaniem. W sukience i makijażu wygląda lepiej niż niejedna kobieta.
Magia, na płytach różnorodny, zawsze interesujący, czasem bardzo enigmatyczny i depresyjny klimat. Dla mnie Placebo to prawdziwa z pasją muzyka przez wielkie 'M'.

* Stone Temple Pilots, Velvet Revolver - ogółem wszystko, gdzie udziela się mój kolejny, ubóstwiany wokalista, pan Scott Weiland, włączam jego solowe projekty również.

* The Cure
* Faith No More
* Sonic Youth
* Oasis
* Depeche Mode
* The Rolling Stones
* Pearl Jam
* Audioslave
* Soundgarden
* Mudhoney
* Mother Love Bone
* David Bowie
* Guns N' Roses (stare naturalnie...)
* Aerosmith
* Tool
* 30 Seconds To Mars
* U2
* Bjork
* Pink Floyd
* Eurytmics / Annie Lenox
* R.E.M
* Smashing Pumpkins
* Nine Inch Nails
* Rage Againts The Machine
* The White Stripes
* Incubus
* Red Hot Chili Peppers
* The Streets
* Beastie Boys
* Disturbed
* Nirvana (wiem, wiem, przereklamowana...)
* Gorillaz
* Massive Attack
* Metallica (ponownie - tylko stara...)
* System Of A Down

Z polskich wykonawców słucham jedynie Dżemu (mmmm.... Smile oraz Comy, ponieważ, moim zdaniem, na naszej scenie nie ma nic więcej interesującego. A przynajmniej na razie nic takiego nie dostrzegłam?
_________________
"(...) If I can't be my own, I'd feel better dead"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Grandville



Dołączył: 12 Lut 2006
Posty: 374

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 11:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alicja napisał:
Dla mnie najgenialniejszą kapelą (nie znoszę słowa 'zespół' Rolling Eyes ) jest Alice In Chains oraz co za tym idzie jednorazowy projekt pod nazwą - Mad Season.

Lane to także jeden z moich ulubionych wokalistów. Dlatego właśnie nigdy nie określam zespołów, w których się udzielał mianem 'orkiestry ludowej'. Może jeszcze - dla zachowania konsekwencji - zamiast wokalistą nazywać go kapelmistrzem?
_________________
Pisanie może być dla kogoś formą, w której najlepiej się czuje, ale to jeszcze nie powód, żeby pisać.
Sławomir Mrożek

idzie
James Cogito
przez świat
zataczając się lekko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alicja



Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 8
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację. Cieszę się, bracie, że są wciąż w Polsce ludzie, którzy doceniają twórczość tego człowieka oraz to, co po sobie pozostawił dla nas. Amen Wink .
_________________
"(...) If I can't be my own, I'd feel better dead"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki ci boze/szatanie/inna silo wyzsza za zeslanie tu kogos, kto zna MLB Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sob Mar 11, 2006 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo... Też lubię Placebo (choć do czołówki nie należy jak widać, gdyż zapomniałam wymienić ich wcześniej) oraz Muse - ci dwaj histerycznie śpiewający panowie są bardzo w porządku. Smile
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Następny
Strona 2 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek