FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Republika
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Republika?
Uwielbiam!!!
31%
 31%  [ 18 ]
Lubię...
46%
 46%  [ 27 ]
Nie mam zdania
5%
 5%  [ 3 ]
Nie przepadam
5%
 5%  [ 3 ]
Nie cierpię!
0%
 0%  [ 0 ]
A co to jest...?
5%
 5%  [ 3 ]
Ano... 'Telefony' są niezłe...
6%
 6%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 58

Autor Wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 2:44 pm    Temat postu: Republika Odpowiedz z cytatem

Skoro już o zespołach mowa... Ostatnio zainteresowałam się tym polskim zespołem i stwierdziłam, że wśród polskich zespołów to moje numero uno! Głębokie, przejmujące teksty Ciechowskiego, wspaniała atmosfera konsekwentnie utrzymywana na większości albumów... Czy ktoś słucha jeszcze Republiki? Smile

mam nadzieję, że takiego tematu jeszcze nie było...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie, nawet bardzo...

GDZIE ONI SA!!! CI WSZYSCY MOI PRZYJA-CIELE-ELE-ELE-ELEEE...

Republika, ale tez Obywatel GC... "Tak, TAK" to absolutny KLASYK!!!

Swietne pisal teksty- takie "Odchodzac zabierz mnie"- no po prostu poezja. Malo kto pisal TAK dobre teksty wmuzyce rockowej...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/


Ostatnio zmieniony przez Fenderek dnia Wto Lut 14, 2006 2:55 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 2:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię kilka utworów. Szczególnie podobają mi się "Mamona" oraz "Nie pytaj o Polskę". BTW: Ile to już lat minęło od śmierci Grzegorza? 3, 4, 5???
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden z najlepszych polskich zespołów jakie istniały i istnieją. łykam w całości (no, może poza kilkoma pisenkami)
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie, Obywatela G.C też. Głównie to co najbardziej popularne, najbardziej lubie, choc wsród Polskich kapel ostatnio zasłuchuje sie w Dzemie, sprzed paru lat pozostał sentyment do Perfectu, Lady Pank
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, ale znam tylko powierzchownie.

To nie kochanka, ale sypiam z nią
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię!

Poza sztandarowymi piosenkami z płyt wcześniejszych, uwielbiam też mniej popularną płytę z 1993 "Siódma pieczęć". Lekko anachroniczne brzmienie organów Hammonda, połączone z niesamowitymi tekstami o miłości i śmierci... Swego czasu (licealnego) ogromne wrażenie na mnie zrobiła...

Kensington napisał:
Ile to już lat minęło od śmierci Grzegorza? 3, 4, 5???

22 grudnia minęły 4 lata już...
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
frederyk b.



Dołączył: 11 Sty 2006
Posty: 67

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię i szanuję , znam tylko kilka piosenek , ale mam zamiar poszerzyć wiedzię na temat Republiki. Bardzo lubię Śmierć na pięć z nastrojowym teledyskiem.
_________________
A room without books is a body without soul.


przysłowie angielskie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lut 14, 2006 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Republice i Obywatelu GC pisałem na forum już wiele razy, miałem nawet w avatarze okładkę Nowych Sytuacji.

Moje polskie numer 1.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lut 15, 2006 9:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Republika całkiem spox.

Właśnie około 3 dni temu dowiedziałem się że moja mama była na pierwszym koncercie republiki Razz
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kevin spacey



Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 147
Skąd: Lublin

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 12:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeden z najlepszych tekściarzy jeśli chodzi o polską muzykę; możliwe że najlepszy (u kobiet to najlepsza jest chyba nosowska). muzycznie jest pięknie - szczególnie na początku, ta nowa fala... ahhh

chylę czoła ogólnie

Republika to rock w najfajniejszej postaci
_________________
koniec przekazu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chociaż ogólnie rzecz biorąc nie słucham jest to bezdyskusyjnie jeden z najciekawszych i najbardziej chcrakterystycznych polskich zespołów. Często słyszę ich w radiu, nawet jeśli jakiegoś utworu nie znam, rozpoznam autora po pierwszych taktach. Mieli swój styl i to nie byle jaki.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Brimay



Dołączył: 06 Wrz 2004
Posty: 124
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MOJA KREW Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 2:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

(i w końcu nic nie musisz...
teraz już jesteś u nas...
mówiłem ci że tu trafisz...
nasze samoloty szybujące nad oceanem...
NIEBO... NIEBO...)

i tak wylądujemy w niebie
wszyscy skończymy właśnie tam
w niebie nam lepie! będzie pewnie
musi być w niebie lepiej nam


w niebie wymyśla każdy siebie
niebo wymyśla każdy sam
to musi się zakończyć niebem
dopniemy swego mówię wam

NIEBO... NIEBO... NIEBO... NIEBO...

w niebie umarłych nikt nie grzebie
bo każdy umarł najmniej raz
i każdy wszystko wie najlepiej
niebo wymyśla każdy sam

i w każdym z nas się NIEBO dzieje
nikt nie wymyśla NIEBA NAM
nikt nam nie zmienia go na lepsze
skończymy w NIEBIE mówię wam

bo NIKT nam w mózgu już nie grzebie
bo NIKT nie grzebie w mózgu nam
mówiłem wam skończymy w niebie
więc zaśpiewajmy jeszcze raz:

bo njkt nam w mózgu już nie grzebie
bo nikt nie grzebie w mózgu nam
mówiłem wam SKOŃCZYMY W NIEBIE
więc zaśpiewajmy jeszcze raz:

bo nikt nam w mózgu już nie grzebie
bo N|KT nie grzebie w mózgu NAM
mówiłem wam skończymy w niebie
więc zaśpiewajmy jeszcze raz...



Do zobaczenia kiedys Grzegorz.....takich jak Ty sie nie zapomina.......nie przypadkowo o tym na forum Queen........wazna muzyka.......i Wy pamietacie.......to najlepsza recenzja.
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lut 26, 2006 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubie ten zespol. Jak dla mnie jeden z najlepszych polskich zespolow rockowych ... szkoda tylko,ze juz nie istniejacy Sad

Pamietam,ze jak uslyszalem o smierci Grzegorza to niezle plakalem to samo bylo podczas koncertu pozegnalnego we Wroclawiu w 2002 roku.

Zespol bardzo duzo osiagnal glownie dzieki Grzegorzowi, wspanialemu kompozytorowi tekstow i muzyki, wspanialemu czlowiekowi, ktorego odejscie z tego swiata wciaz dla mnie jest wielkim ciosem.

Zaluje,ze nigdy nie moglem byc na koncercie tego zespolu i ze juz nigdy na nim nie bede ... przynajmniej na tym swiecie.

Jezeli chodzi o ulubione utwory tego zespolu to: Kombinat, Nieustanne Tango, Telefony, Zielone Usta, Smierc na Piec (ostatni utwor Grzegorza), Biala Flaga, Moja Krew, Mamona i Odchodzac.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sob Maj 27, 2006 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swietny zespół-strasznie ich lubię-miałem jeszcze szczęście byc w maju 2001 w Łodzi na koncercie.Grzesiek powiedział,ze chętnie jeszcze tu wróci...
Nagrali masę świetnych rzeczy,chociaż ja nawet bardziej lubię Obywatela GC.Takie rzeczy jak Betlejem jest wszędzie,Nie pytaj o Polskę,Tobie wybaczam,Piosenka kata,Moja krew,Powoli spadam-można by tak jeszcze długo wymieniać-absolutnie świetne.Super był też koncert ostatni-z Przeglądu Piosenki Aktorskiej 2002.

Jednym słowem zespół unikat,choć w polskim rocku jest jeszcze kilka,które podobnie mocno lubię(Armia,Kult,Lady pank...).
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak sobie temat odkopię Wink

Syreny wyją, a ja myję zęby, idę spaaać... Ostatnio słucham bez przerwy wracam do dwóch pierwszych, najbardziej pokręconych, dziwacznie brzmiących, wrzaskliwych, absolutnie boskich płyt Republiki - Nowe Sytuacje i Nieustanne Tango. Bardzo ciekawy klimat i te aluzyjne teksty - mieszanka tyleż wybuchowa, ile baaaardzo udana. No jasne, mamona jest nie od rzeczy, ale odchodząc od masakry oraz korzystając z telefonu możemy w końcu opuścić białe flagi i dostrzec nadejście śmierci w bikini, usłyszeć szczekanie psów Pawłowa... Te dwa pierwsze albumy właściwie zdefiniowały ten charakterystyczny styl, choć są zupełnie inne i chyba jednak mniej znane... Jasne, kocham Mamonę, Odchodząc, Białą Flagę i-tak-dalej... A co ze Śmiercią w bikini? Wielkim hipnozyterem czy Psami Pawłowa? Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 01, 2007 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śmierć w bikinii moim zdaniem średnia - nie porywa. Jednak co do Psów Pawłowa to rewelacja. utwór kapitalny.

Oto sygnał abym czekał, czekał, czekał naaa...naaaaa nowy-nowy znak, naaa nowy-nowy znak, naaa nowy-nowy znak, naaa nowy-nowy znak, znak, znak, znak..... daba daba daba dajjj daba daba daba dab dab dajjj...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pójdę ja, nie pójdziesz Ty, nie pójdzie nikt z nananananananas!

How true Wink

Wciąż mój polski zespół nr 1.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 2:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Te dwa pierwsze albumy właściwie zdefiniowały ten charakterystyczny styl, choć są zupełnie inne i chyba jednak mniej znane... Jasne, kocham Mamonę, Odchodząc, Białą Flagę i-tak-dalej... A co ze Śmiercią w bikini? Wielkim hipnozyterem czy Psami Pawłowa? Wink


Hm... nie wiem w sumie, co jest bardziej znane teraz - bo jak to sprawdzić?
Ale te dwie pierwsze płyty są z pewnością bardziej... kanoniczne. Czyli - tak, jak piszesz - wyznaczyły styl. Konsekwentnie zimny styl nowej fali. I, moim zdaniem, są one lepsze (a już na pewno ciekawsze) od takiej np. "Republiki marzeń", która kiedyś nawet mi się podobała, a potem znudziła potwornie.
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 10:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie Republika marzeń jest chyba rzeczywiście najsłabszą płytą Republiki-zresztą nawet członkowie zespołu po latach tak sądzą.
2 pierwsze płyty są świetne i niepowtarzalne,choć z tej dwójki osobiście wolę Nieustanne tango.

Co do płyt pózniejszych-kiedyś nie doceniałem Siódmej pieczęci(podobno swego czasu "wyklętej"przez fanów zespołu)-ostatnio w wielu fragmentach bardzo podoba mi się ta płyta.Tą płytę zdecydowanie trzeba przesłuchać kilka razy,żeby złapac panujący tam klimat.takie rzeczy jak:Betlejem jest wszędzie,Reinkarnacje czy Prośba do następcy są świetne.
Dobra(może nie wybitna) jest Masakra(zwłaszcza Raz na milion lat i Odchodząc).
Generalnie Republika słabej płyty nie wydała,chociaż Republika marzeń rzeczywiście trochę odstaje.

Ja szukam teraz płyty Republika'91,gdzie poza kilkoma niepublikowanymi wcześniej utworami są nowe wersje piosenek z początków działalności-bogatsze i moim zdaniem ciekawsze aranżacyjnie vide Kombinat czy Biała flaga'91 ze zmienionym ,ale celnym tekstem.

A co do tego,o czym pisała Kunegunda-"powszechnie"(w mediach?)najbardziej znane są rzeczy typu: Kombinat,Biała flaga,Śmierć w bikini i te z czasów Masakry-zwłaszcza Mamona,ale też Odchodząc czy Moja Angelika(za którą niezbyt przepadam).Rzeczy takie jak lata85-86 czy Siódma pieczęć są faktycznie(niesłusznie) zapomniane.
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny zespół, jeden z najlepszych w historii polskiej muzyki! Szkoda, że Grzegorz odszedł tak wcześnie...
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ciekawe, mnie Republika Marzeń też wyjątkowo się nie podoba - myślałam, że jestem w tym odosobniona... Wink A jednak nie, skoro sam Grzegorz nazwał ją w którymś wywiadzie "straszną". Choć Józef K. ma swoją energię (zresztą mam pytanie - czy utwór nawiązuje do głównego bohatera 'Procesu' Kafki?) Co do Siódmej Pieczęci, muszę jeszcze do niej przywyknąć - wyłapałam kilka bardzo interesujących momentów, ale całościowo nie potrafię jej docenić jak na razie.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PieciaM



Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 247
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 12:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Republika Marzeń tragiczna nie jest - irytuje mnie imitacja burzy na początku, riff średni. Zwrotka trochę mętna. Jednak dla mnie refren jest całkiem całkiem. - robi tu swoje wykrzyczane "Republika"... Trawię, czasami nawet dobrowolnie słucham...

Moim idolem są Halucynacje ostatnimi czasy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co sądzicie o płytach Obywatela?Jak dla mnie świetne,ośmielę się powiedzieć że cenię nawet bardziej od płyt Republiki.

Przeglądając temat zauważyłem wpis Living colour(nota bene nie widzę go teraz na forum) z tekstem Skończymy w niebie-też uwielbiam ten kawałek,niesamowity zarówno klimat jak i tekst..
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Sob Mar 03, 2007 1:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
(...)zresztą mam pytanie - czy utwór nawiązuje do głównego bohatera 'Procesu' Kafki?)


Tak właśnie zawsze interpretowałam ten tekst. Sąd w gazecie dla panienek i wyrok, który gdzieś zapada...

Qnegunda napisał:
Co do Siódmej Pieczęci, muszę jeszcze do niej przywyknąć - wyłapałam kilka bardzo interesujących momentów, ale całościowo nie potrafię jej docenić jak na razie.


W przeciwieństwie do "Republiki marzeń" - "Siódmą pieczęć" lubię.
Trochę retro-psychodelii, organy Hammonda, teksty mocne: śmierć i miłość...
Możliwe, że gdybym usłyszała ją teraz, nie zachwyciłaby mnie tak, jak kiedyś, ale jednak mam duży sentyment do tej płyty...
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Agnieszka



Dołączył: 19 Lut 2007
Posty: 161
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2007 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubie ,nawet bardzo !
Muzyka republiki jest niezwykle przejmująca ,świetne teksty Ciechowskiego tworza fajny ,spójny wizurunek -dobrze sie tego słucha!

Mój ulubiony utwór :MOJA KREW
_________________
It's A Kind Of Magic ...................


Życie jest piekne gdy żyć sie umie,lecz nie każdy sens życia rozumie......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG WP Kontakt
Sebastian pce
Gość





PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubie zarowno muzyke Republiki jak i Obywatela GC.Bardzo piekna muzyka,fajne teksty.Czesto slucham.
Powrót do góry
maciej3



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 198

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zespół z mojego województwa, więc powinienem ich zachwalać. Jednak nie przepadam za ich twórczością. Dobre teksty i nic poza tym mnie nie urzekło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dojrzałam już do tego, by powiedzieć, że 1991 jest absolutnie rewelacyjna, a już na pewno bardzo dopracowana pod względem muzycznym. A i nowe wersje Kombinatu czy Białej Flagi są całkiem przyjemne.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek