FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
której piosenki najbardziej nie lubicie?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TaYLoR



Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 117
Skąd: Sosnowiec :D

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 2:30 pm    Temat postu: której piosenki najbardziej nie lubicie? Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy taki temat juz byl ale sie nie spotkalam..... KTOREJ PIOSENKI NAJBARDZIEJ NE LUBICIE LUB KTORA NAJMNIEJ SIE WAM PODOBA?

ja najbardziej nie lubie "Who Wants To Live Forever" Confused
i nie lubie tez jak ktos gra covery piosenek Queen...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga Ci chyba juz pisala ze aby sprawdzic, czy taki temat sie juz pojawil, wystarczy sprawdzic w `szukaj`

p.s. masz pecha, taki temat byl
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 2:36 pm    Temat postu: Re: której piosenki najbardziej nie lubicie? Odpowiedz z cytatem

TaYLoR napisał:
nie wiem czy taki temat juz byl ale sie nie spotkalam..... KTOREJ PIOSENKI NAJBARDZIEJ NE LUBICIE LUB KTORA NAJMNIEJ SIE WAM PODOBA?


Nie stwierdzono. Melina potwierdzi.

TaYLoR napisał:
ja najbardziej nie lubie "Who Wants To Live Forever" Confused
i nie lubie tez jak ktos gra covery piosenek Queen...


Z góry skazujesz cover na potępienie dla samego faktu, że jest coverem? A jak Queen grają cover to sa też be? A może im wolno, a pozostałym nie? Monopol na granie coverów.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo nie lubie piosenek spiewanych przez Rogera. Nie wiem czemu lubie za to utory Briana Wink Nie znosze prawie calego Hot Space (oprocz paru kawalkow, np Cool Cat) Your my Best Freind, In the lap of the gods (ale nie revisted, ktore uwielbiam) You and I (Fuj!) Sheer Heart Attack (wogole nie w stylu Queen) Save me, prawie calych The Works (oprocz hiciorow Very Happy Friends will be friends (muzycznie ok, ale kiczowaty jak cholera) Who wants to live forever jest do przejscia, nawet lubie, ale nie kocham.
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
TaYLoR



Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 117
Skąd: Sosnowiec :D

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 3:00 pm    Temat postu: Re: której piosenki najbardziej nie lubicie? Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:


Z góry skazujesz cover na potępienie dla samego faktu, że jest coverem? A jak Queen grają cover to sa też be? A może im wolno, a pozostałym nie? Monopol na granie coverów.


moze masz racje bo niektore covery sa nawet znosne ... ale nietore (np reklama pepsi) pozostawie bez komentarza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki mały Top AntyTEN:

1. Delilah (zauważyłem że wielu z was chwali tę piosenkię tylko dlatego że jest o kocie, a mnie to nie obchodzi, kawałek zbyt steviewonderowaty)
2. My Li9fe Has Been Saved (wersji z "Made In Heaven" mówie moje gromkie, głośne i zdecydowane NIE)
3. Friends Will Be... (i tu się wtrącam: WILL NOT BE!)
4. We Are The Champions (przecież to taka kicha że chyba większej na świecie nie ma)
5. Night Comes Down (a bo zapychacz miejsca)
6. Save Me (teledysk zajebisty, reszta ssie w znaczeniu pejoratywnym)
7. In The Lap Of The Gods (jak ja nie cierpię smur... to znaczy spowolniania głosu)
8. The Miracle (ja nie chcę pokoju na świecie, szczęscia i radości dla wszystkich, to nie w moim stylu)
9. Staying Power (i znowu qrwa coś a`la Wonder, trąbeczki spod klawisza, ble)
10. Is This The World We Created (znowu o pokoju na świecie i na domair złego o dokarmianiu biednych dzieci, chyba zwymiotuję)
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ania2609



Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 163

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 3:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia napisał:
Ja bardzo nie lubie piosenek spiewanych przez Rogera. .


ufff, nie jestem saaama
_________________
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm chyba byl taki temat ale fuck it...

w miare chronologicznie:
jesus, she makes me, in the lap of the gods, love of my life (w wersji studyjnej), sleepin' on the sidewalk, who needs you, we will rock you (w studyjnej wolnej wersji.. szybka rulez), las palabras de amor, put out the fire, life is real, radio gaga, man on the prowl, i want to break free, keep passin' the open linux, is this the world we created, friends will be friends, pain/pleasure, don't lose your head, the miracle, rain must fall, my baby does me, hang on in there, let me live, my life has been saved, heaven for everyone, you don't fool me... no to sa te, ktorych albo nie lubie, albo lubie mniej niz wiekszosc pozostalych hehe...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to teraz kolej na mnie Laughing
Oto utwory, które mi się nie podobają i których nigdy nie słucham:

White Man
Great King Rat
In The Lap Of The Gods
My Fairy Jing
Procession
Son And Daughter
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 4:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Too much love will kill you
Las Palabras De Amor
Killer Queen
Powrót do góry
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 5:08 pm    Temat postu: Re: której piosenki najbardziej nie lubicie? Odpowiedz z cytatem

TaYLoR napisał:
moze masz racje bo niektore covery sa nawet znosne ... ale nietore (np reklama pepsi) pozostawie bez komentarza


Niektóre nicki na tym forum to takie trochę coverowanie Queen Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
5. Night Comes Down (a bo zapychacz miejsca)

Zapychacz? Shocked IMO to piękna ballada z bardzo interesującą gitarą... Ale cóż, o gustach się nie dyskutuje Razz

Dobra, utwory, których nie cierpię, nie lubię, ledwo toleruję w kolejności dowolnej: pain/pleasure; Funny How Love Is; Misfire; Leaving Home Ain't Easy; Some Day, One Day; Drowse; Cool Cat; Calling All Girls; Staying Power; Las Palabras De Amor; Machines; My Life Has Been Saved; Don't Lose Your Head; Friends Will Be Friends; Let Me Live; Need Your Loving Tonight; Coming Soon; Under Pressure (tekstowo lubię, ale jak słyszę głos Bowiego, cholera mnie bierze Twisted Evil ); Brighton Rock; Good Company (najlepszy z tej piosenki jest tytuł Twisted Evil ); You And I; Who Needs You; Dancer; The Miracle; Chinese Torture; Rain Must Fall; I Can't Live With You.

No. To chyba wszystko Smile.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Rzodek



Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 106
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w moim wypadku nie ma jakiegoś wielkiego "nie lubienia" jeno obojętność w stosunku do jakiegos kawałka

seven seas of rhye z debiutu
some day one day
she makes me
god save the queen
drowse
coming soon
my baby does me
all gods people
a winter's tale
_________________
You'll Never Walk Alone!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lily of the valley



Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 820

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej nie lubię kiepskich kawałków na świetnych płytach, w związku z czym nie znoszę "Good company" i "'39"... " You're My Best Friend" też nie bardzo mnie pociąga...

Poza tym - wokal Rogera - TAK, wokal Briana - NIE (na ogół).
(choć przy Freddiem obydwaj gasną...oczywiście )

Oczywiście jest cała masa utworów średnich, nijakich, często na średnich płytach... bardzo wiele z nich wymieniliście już (chociażby: "Friends will be friends" - choć teledysk sympatyczny w swej prostocie Wink ).

Czasem z kolei utwory same w sobie nie są tak straszne i stały się sporymi przebojami, a gdy słucham płyty w całości to jest...zbyt słodko i popowo...miałko - i tu mam na myśli płytę "The Miracle" w szczególności, która potrafi być przyjemna, ale wielkim osiągnięciem nie jest. (Wiem, że narażę się wielu osobom tutaj - widziałam opinie Wasze o tej płycie Wink - ale cóż...kiedyś też uważałam ją za świetną, a teraz to się bardzo zmieniło...)

Do tego dochodzą wielkie hiciory, które może nawet nie są takie złe, ale bardzo mnie męczą - najlepszym tego przykładem jest wymieniane już tutaj "Radio Ga Ga". Nie słuchałam tego (z własnej woli przynajmniej Wink ) od lat!

A teraz z którymi z Waszych typów w tym wątku się nie zgadzam bardzo: "Who Wants To Live Forever" (wspaniałe! jedna z bardzo nielicznych świetnych piosenek Queen w latach 80), "Love of my life" (nawet w wersji studyjnej Wink , choć wiadomo, że live lepsze), "Great King Rat", "My Fairy King", "Killer Queen", "In The Lap Of The Gods".
_________________
- Nigdy nie jest się zupełnie wolnym, jeśli się kogoś za bardzo podziwia - powiedział nagle Włóczykij. - To wiem.
- Wiem, że ty wszystko wiesz - mówiło dalej stworzonko, przysuwając się jeszcze bliżej. - Wiem, że wszystko widziałeś. Wszystko, co mówisz, jest słuszne, i zawsze będę się starał być równie wolnym jak ty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ania2609



Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 163

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 10:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie, Who Needs You nie można zaliczyć do dzieł sztuki, ale chyba nie miała dziełem sztuki być.... ja osobiście daże tą piosenkę symatią, bo jak ją pierwszy raz usłyszałam, to dostałam ataku śmiechu... dla mnie to taki muzyczny żart... przynajmniej mam nadzieję...


nie lubię Don't lose Your Head....

i Gimme the prize... (bo piosenka jest spieprzona dokumentnie przez te głosy z filmu..... Jak słyszę tego ryczącego gościa, to mam dość...)
_________________
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, ale zaraz za tym ryczacym gosciem jest jedna z najlepszych solowek Briana ever. Kurde, ze tez do takiej tandetnej piosenki ja wsadzili...........
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka osób mi podpadło Wink
TaYLoR napisał:
ja najbardziej nie lubie "Who Wants To Live Forever" Confused

crowley napisał:
10. Is This The World We Created (znowu o pokoju na świecie i na domair złego o dokarmianiu biednych dzieci, chyba zwymiotuję)

Qnegunda napisał:
I Can't Live With You.

Rzodek napisał:
a winter's tale

Oczywiście to tak z przymróżeniem oka Razz

Przede wszystkim nie potrafię zrozumieć nielubienia Don't Lose Your Head, ale proszę nie cytować tego, bo to oczywiście mowa o guście Smile

Osobiście nie lubię bądź nie przepadam za: Man On The Prowl, The Invisible Man, Cool Cat, Put Out The Fire (jakoś męczy mnie to ostatnio jak cholera), Pain Is So Close To Pleasure (też to lubiłem, ostatnio męczy potwornie), In The Lap Of The Gods, Drowse. Tak na szybko tyle mi się przypomniało. Jak coś, to edytuję i dopiszę.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ania2609



Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 163

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 11:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia napisał:
tak, ale zaraz za tym ryczacym gosciem jest jedna z najlepszych solowek Briana ever. Kurde, ze tez do takiej tandetnej piosenki ja wsadzili...........


no nie?! też się dziwię....
_________________
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jacek



Dołączył: 23 Lis 2003
Posty: 301
Skąd: Bytom

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o mnie to najmniej trawię You dont't fool me

Pozatym musiałbym się zastanowić:

Z początku nie podobało mi się Another one bites the dust i These are the days, ale później jakoś to przyswoiłem do siebie Smile
Too much love will kill you - według mnie wersja Briana jest o niebo lepsza od tej z Made in heaven. Nie jestem też fanem płyty Hot space, no może z małymi wyjątkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 12:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jacek napisał:
Too much love will kill you - według mnie wersja Briana jest o niebo lepsza od tej z Made in heaven


Według mnie również. Wersja na "Made In Heaven" jest jakaś taka "niedorobiona" Confused
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 2:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym powiedział "przesłodzona". Ale i tak ją bardzo lubię Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się cieszę, że my z Meliną nie mamy takich problemów. Wszystko jest great Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje typy to:

John- Misfire, You And I, In Only Seven Days
Roger- More Of That Jazz, A Dozen Red Roses For My Darling, A Human Body
Brian- The Last Opportunity, Long Away, Dreamer's Ball
Freddie- Killer Queen, Flick Of The Wrist, In The Lap Of The Gods(pierwsza wersja)
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to lecimy...
QUEEN- Jesus, i nie tylko ze wzgledu an tematyke... Podoba mi sie bowiem wersja z De Lane Lea- na plycie po prostu nie apsuje do reszty, kompletnie odarta z energii (a demo udowadnia ze bylw tym duzy potencjal)

QUEEN II- Funny How Love Is- aranzacyjny i produkcyjny chaos; wiem ze miala to byc podroba dzwieku Spectora, slynna sciana dzwieku, ale... moim zdaniem na tle tego boskiego albumu brzmi beznadziejnie...

SHA- She Makes Me- jak by trwalo z poltorej minutki byloby super- a tak ciagnie sie jak flakiz olejem

ANATO- nic, wszystko gra

ADATR- nic, ostatnio przyswajam bardziej Drowse

NOTW- Who Needs You- nie aposuje do albumu, takie... zbyt mile dla ucha? Wink ; We Are The Champions- uslyszane o te 745 razy za duzo...

JAZZ- Fun It- jak dla mnie kalpa na calego

GAME- Coming Soon- czarna rozpacz, chaotyczne i zupelnie bezcelowe; Don't Try Suicide- zawsze przezywam rozkosz kiedy sie konczy...; Rock It (primi jive)- wszystko ratuje wstep...

HOT SPACE- Cool Cat- wolalbym sluchac Piccolo Colo Del Antoniano czy jak ich tam zwa...; Body Language- tak zeby nie przeklinac, to... nic nie powiem, bo inaczej sie nie da tego opisac... tragedia, najnizszy punkt w karierze zespolu...

WORKS- Machines- mogloby byc troche lepiej, kilka fajnych pomyslow, ale produkcja sprawia ze tego sie nie da sluchac; Tear It Up- na koncertach jak najbardziej, nic jednak nie zmusi mnie do sluchania wersji studyjnej; Man On The Prowl- to juz nie jest smieszne...

AKOM- Don't Lose Your Head- bezgranicznie jalowe i kompletnie bez jaja; Pain Is So Close To Pleasure- tuz za Body Language, kolejna kompromitacja- singlowa wersje ratuje dodatkowe solo na gitarze, calkiem fajne

MIRACLE- Rain Must Fall- oj John, mogles sobie darowac moim zdaniem... ; My Baby Does Me- cos fajnego w tym jest, ale... wole jak takie klimaty gra Chris Rea...; Chinesse Torture- rzeczywiscie tortura

INNUENDO- Delilah- choc rozumiem czemu to tutaj jest; All God's People- zawsze przerzucam an nastepny utwor...

MADE IN HEAVEN- Too Much Love Will Kill You- wersja Briana duzo lepsza, ta taka cukierkowa...; My Life Has Been Saved- banal, na dodatek zaaranzowany na odpierdziel...

A do tego w nastepnej kolejnosci moznaby dodac studyjne wersje I Want To Break Free, Radio Ga-Ga, regularna wersje A Kind Of Magic... Troche tego jest... Za to te ktore lubie...!!!! Arcydziela Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Popuś



Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 11
Skąd: Borówiec

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 10:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie lubię "Sweet Lady". Tam nawet wokal jest kiepski. Freddie śpiewa jakby się męczył i tyle. Kawałki z "Made In Heaven" ogólnie tesh są takie sobie, a album jest przeze mnie najmniej lubiany.
_________________
Mustapha Mustapha - Allah-i na stolei
Mustapha Mustapha - Achtar es na sholei
Mustapha Mustapha - Mochamut dei ya low eshelei!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Body Language- tak zeby nie przeklinac, to... nic nie powiem, bo inaczej sie nie da tego opisac... tragedia, najnizszy punkt w karierze zespolu...

Nie chcę Cię skłaniać do przeklinania, Fenderku, ale... w jakich względach najgorsza? Faktem, jakąś szczególnie dobrą piosenką nie jest, ale MSZ miano najgorszego utworu należy się PISCTP Wink. Choć piszesz, że ta druga znajduje się tuż za Body Language, nie wiem, w czym Pain/Pleasure ten kawałek z Hot Space wyprzedza...
Misiu napisał:
Kilka osób mi podpadło Wink

Aż tak lubisz tę beznadziejnie banalną i naiwną piosenkę? Twisted Evil (i znowu IMO)
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:

Nie chcę Cię skłaniać do przeklinania, Fenderku, ale... w jakich względach najgorsza? Faktem, jakąś szczególnie dobrą piosenką nie jest, ale MSZ miano najgorszego utworu należy się PISCTP Wink. Choć piszesz, że ta druga znajduje się tuż za Body Language, nie wiem, w czym Pain/Pleasure ten kawałek z Hot Space wyprzedza...

Pain / Pleasure ma kilka fajnych dzwiekow gitary- przezylem w ogole szok kiedy kupilem winyl, bo tam bylo dodatkowe solo... to jest jak wisienka lezaca na kupie g.... no na kupie...
Body Language jest... Oh my... Nie mozna tego sluchac nie wstydzac sie i nie martwiac, ze ktos to uslyszy... ZERO gitary, ZERO tego, za co kocham Queen- za to cala fura jakiegos syntetycznego basu, ktory doprowadza mnie do szalu... Nagranie godne Frankie Goes To Hollywood, nie Queen. Nagranie tak muzycznie i tekstowo ubogie, ze... Sex Pistols przy tym to opera. No i jest tak gejowskie, ze po prostu... no zenada, no Smile Nie umiem znalezc w tym utworze JEDNEJ pozytywnej rzeczy. Ani jednej. NIC. I niech mnie nawet nikt nie probuje przekonywac twierdzac ze to sztuka cos takiego zagrac / nagrac... Granie na akordeonie do gory nogami rownoczesnie jedzac wedzonego wegorza i czytajac "Winnetou" od tylu tez jest sztuka- a niekoniecznie chcialbym tego sluchac czy to ogladac...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie niema utworów które nielubie!!!!
Hot Space jest dla mnie piękną płytą...
jak TMLWK jest lepsze w wersji Briana to ja zostane księdzem,
ja mam tak ze obecnie danego utworu niesłucham bo niemam naniego ochoty poprostu,założe się że za rok, może wcześniej większość z Was zmieni typy tak jak było w poprzednim temacie...
Hot Space to pokochacie siłą w lipcu Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
a Ty Crowley bedziesz śpiewał ITTWWC falsetem na zlocie Twisted Evil
pozdrawiam:))
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
(...)ZERO gitary(...)
Troszkę tej gitarki jest pod sam koniec utworu Wink

To jest dowód na to jak często słucham Hot Space:P

Pikers napisał:
Hot Space jest dla mnie piękną płytą...
Dla tych co nie lubią HS: wydrukujcie sobie ten cytat i powtarzajcie go sobie przez cały dzień - w końcu polubicie Twisted Evil
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sty 26, 2006 12:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiotreQ napisał:
Troszkę tej gitarki jest pod sam koniec utworu Wink

A nie jest to również klawisz? Jeśli to gitara, to nie dość, że niefajnie brzmi, to jeszcze jest schowana na całego.
PiotreQ napisał:
Dla tych co nie lubią HS: wydrukujcie sobie ten cytat i powtarzajcie go sobie przez cały dzień - w końcu polubicie Twisted Evil

No ja to bym jeszcze bardziej znielubił Wink

Co swojej listy dodaję oczywiście Body Language - fatalny to kawałek.
Założę się, że jeszcze o czymś zapomniałem...
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek