FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Star Wars
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sądzisz o Gwiezdnych Wojnach?
Uwielbiam! Kocham!
23%
 23%  [ 11 ]
Bardzo lubię
21%
 21%  [ 10 ]
Lubię
14%
 14%  [ 7 ]
Wiszą mi - nie lubię jakoś szczególnie, ale też nie mam nic przeciwko
8%
 8%  [ 4 ]
Nie przepadam
8%
 8%  [ 4 ]
Nie lubię
8%
 8%  [ 4 ]
Nienawidzę!
14%
 14%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 47

Autor Wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 1:02 am    Temat postu: Star Wars Odpowiedz z cytatem

Wiem, wiem, jest temat o filmach, ale myślę, że ten, podobnie jak o Harrym Potterze, nadaje się na osobny. Lubicie Gwiezdne Wojny? Muszę się przyznać, że dostałem hopla na ich punkcie. Całą historia wydaje mi się ciekawa, fabuła niezwykła i oryginalna. I moim zdaniem absolutnie nie są to przereklamowane filmy, których jedyną atrakcją są efekty specjalne. To ma w sobie psychodelię, różne przesłania, aluzje, trzeba tylko nad tym pomyśleć. Wiele mądrego można wyciągnąć. Przyznam się, że po części inspiracją do założenia tematu było dopiero niedawno, nieźle spóźnione, oglądnięcie "Zemsty Sithów" (lub "Zemsty Shitów", jak jest napisane na pożyczonej przez ojca płycie Wink ). Podoba mi się ta część jak jasna cholera Smile Fakt, starsze części są lepsze, po prostu klasyka, ale jednak nie ciekawi was jak to wszystko było, jak się zaczęło i przebiegało? Jak dla mnie nawet dobrze, że Lucas postanowił kręcić całą serię właśnie w ten sposób - to wydaje mi się nawet ciekawsze. Zresztą - jak dla mnie on MUSIAŁ to mieć już ułożone w całości od razu. Niemożliwe, by wszystko tak się zgadzało, jak dla mnie. Jest jednak jeden zdecydowany błąd wynikający z czasu - akcja nowych części jest starsza, a technologia nieporównywalnie lepsza.

Jak dla mnie kamień milowy i chyba jeden z najbardziej znanych filmów wszechczasów (jeśli nie najbardziej). No i wciąż mam nieodparte wrażenie, że inspiracją było po części Dark Side Of The Moon - Ciemna Strona Mocy, przemiana z dobrego w zło w sposób niebanalny. Ta płyta Pink Floyd kojarzy mi się z czymś podobnym. No i wypowiem się o konkretnych częściach:

Mroczne Widmo - dla mnie najmniej ciekawe, choć wiadomo - to były początki. Lubię najmniej.
Atak Klonów - tu już trochę lepiej od poprzedniej części, wszystko powoli zaczyna się wyjaśniać. Ale...lepsze od Mrocznego Widma - niczego więcej.
Zemsta Sithów - zdecydowanie najlepsza część z tych nowych, mroczna, nawet wzrusza, wszystko się wyjaśnia, co się stało i dlaczego. Przeciekawa. Chyba moja druga ulubiona.
Nowa Nadzieja - ze starych lubię najmniej. Pewnie też ze względu na to, że bohaterowie są w duzej mierze przedstawiani. Ciekawe momenty to dla mnie przede wszystkim opowieści Obi-Wana. Ale też pewnie dlatego, że bardziej wolę zakończenia niż te początki.
Imperium Kontraatakuje - świetny film! Po sukcesie jaki odniosła Nowa Nadzieja, Lucas powtórzył geniusz, jeśli nie stworzył jeszcze większego. Również mroczna, ciekawa, ta scena, w której Vader mówi, że jest Ojcem Luke'a....niesamowita sprawa. No i przeskok w efektach specjalnych w porównaniu z poprzednikiem ogromny.
Powrót Jedi - mówi się, że ta część jest najsłabsza ze starych. A to moja ulubiona Smile Wzruszające zakończenie całej historii, odkupienie win, po prostu świetny koniec. Kocham końce Razz
Tylko proszę, nie mówcie mi, że te filmy to tylko i wyłącznie efekty specjalne Smile

Ogólnie cała saga dostaje ode mnie 6-/6.

Piszcie co myślicie na temat Gwiezdnych Wojen Smile

PS. I niech Moc będzie z Wami Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 2:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze lubiłem Gwiezdne Wojny. nigdy jakoś nie wgłębiałem się w ten temat, ale denerwowało mnie właśnie stwierdzenie, że to jest tylko i wyłącznie film akcji i gdyby nie efekty nie byłoby czego oglądać (a dosyć często spotykam się z taką opinią... ciekawe jest to, że szczególnie kobiety cierpią na tą chorobę Wink ). historia jest kapitalna!! bardzo wciąga a efekty specjalne jeszcze dodają smaczku. jak dla mnie między lubię a bardzo lubię (zaznaczyłem to pierwsze jako, że nigdy mnie nie porwało jakoś mocniej).

i mam jeszcze takie małe pytanko: gdzieś kiedyś słyszałem, że planowane jest zrobienie 3 części jeszcze (7-9). ale nie wiem czy to tylko plotka lub pobożne życzenie niektórych fanów.
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 7:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za, a nawet przeciw... no może nie od razu przeciw, ale nie czuję tego powera, jaki wielu ludzików ciągnie do tej sagi. Ogólnie nie mam nic przeciwko, fajne filmy, ciekawie się ogląda. Mój kuzyn ma totalnego fioła na tym punkcie, co czasami jest powodem różnych dziwacznych dyskusji. Ale tak poza tym to mi nie przeszkadza. Pompa z tych, co do tego stopnia się wciągnęli, że wierzą we wszystko co Lucas im przedstawił, oraz dążą do władania 'mocom' (a są tacy, głównie w USA).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam- watpie zebym kiedys "przepadl"...
Widzialem wszystkie oprocz III- i nie spieszy mi sie...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nienawidzę Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądałem wszystkie części. Cżeści IV- VI lubie, natomiats części I- III, nie umywają się do wcześnijejszych, nie ten klimat i wogóle. Zaznaczyłem "lubie", ale tylko z sentymentun do części IV i VI.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie nie lubię, nie oglądałem (no możę przypadkiem jakieś fragmenty, ale to pewnie dlatego, że nic nie znalazłem innego w TV Wink ), ale skoro tylu ludzi to wciąga to niech sobie będą te wszystkie Star Warsy Wink Mnie nie przeszkadza Smile
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen


Ostatnio zmieniony przez PiotreQ dnia Wto Sty 10, 2006 2:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... nie lubię. Jak dla mnie nadmiar efektów specjalnych, wolę się skupić na czymś innym. W przypadku Star Warsów - nie mam na czym, bo fabuła mi się nie podoba, zbyt pogmatwana a równocześnie zbyt prosta, historia banalna z przewidywalnym zakończeniem. Najciekawsi są IMO bohaterowie - zawsze lubiłam tych 'skażonych' garstką zła Wink Podoba mi się postać Anakina Skywalkera, a więc, co za tym idzie, Darta Vadera (mam nadzieję, że nic nie przekręciłam - także w pisowni). No i czasem fajnie jest porobić sobie jaja z sagi, gdy na WF-ie nic się nie dzieje Smile. Reasumując - nie lubię, ale niektóre aspekty są ciekawe.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie,nie i jeszcze raz Nie.
Niedobrze mi się robi jak to widzę w TV Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę nikt tego nie lubi? Wink
Qnegunda napisał:
Jak dla mnie nadmiar efektów specjalnych, wolę się skupić na czymś innym.

Okay, rozumiem doskonale, że dla Ciebie, ale.....naprawdę nie ma się tutaj nad czym skupić?
Qnegunda napisał:
zbyt pogmatwana a równocześnie zbyt prosta, historia banalna z przewidywalnym zakończeniem.

BANALNA Question Niby dlaczego tak twierdzisz? Czemu banalne? Tyle filmów czerpie wzorce, na te czasy to był sam szczyt. Na pewno nie banalna Smile Nad tym trzeba pomyśleć, to nie jest tak, że Luke sobie ocalił Ojca i jest radocha. Oczywiście mówiąc to nic nie sugeruję wobec Ciebie.
Qnegunda napisał:
Darta Vadera

Dartha Vadera Wink


Ach, aż wierzyć mi się nie chce w to, co czytam Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
Naprawdę nikt tego nie lubi? Wink
Qnegunda napisał:
Jak dla mnie nadmiar efektów specjalnych, wolę się skupić na czymś innym.

Okay, rozumiem doskonale, że dla Ciebie, ale.....naprawdę nie ma się tutaj nad czym skupić?

IMO nie.

Misiu napisał:
Qnegunda napisał:
zbyt pogmatwana a równocześnie zbyt prosta, historia banalna z przewidywalnym zakończeniem.

BANALNA Question Niby dlaczego tak twierdzisz? Czemu banalne? Tyle filmów czerpie wzorce, na te czasy to był sam szczyt. Na pewno nie banalna Smile Nad tym trzeba pomyśleć, to nie jest tak, że Luke sobie ocalił Ojca i jest radocha. Oczywiście mówiąc to nic nie sugeruję wobec Ciebie.
Qnegunda napisał:
Darta Vadera

Dartha Vadera Wink

Pisząc banalna miałam na myśli to, że szybko można było dojść do wniosku, że szlachetni, krystaliczni i dobrzy Jedi zwyciężą nad Złem i Imperatorem (Imperratorem?), a ci, którzy czystości ducha i ciała nie zachowają, zejdą na Ciemną Stronę Mocy (vide Anakin Skywalker), ale potem przed śmiercią przekonają się, że źle postępowali. Jak dla mnie - banalne, wzorzec jest wykorzystywany w wielu filmach, a ja niezbyt lubię happy endy, które są definitywnymi końcami "i żyli długo i szczęśliwe". Lubię, gdy historie pozostawiają nutkę niepewności, gdy zmuszają do zadawania pytań 'Co się jeszcze może wydarzyć?'. A zwycięstwo dobra nad złem jest wyświechtanym wzorcem i niczego nowego nie zapowiada. A czy na tamte czasy to był szczyt...? Nie sądzę... Walka krystalicznego dobra z mrocznym złem była wykorzystywana wcześniej.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
IMO nie.

No moim zdaniem tam są co najmniej jeszcze 3 dobre wątki do prześledzenia i przemyślenia.
Qnegunda napisał:
Pisząc banalna miałam na myśli to, że szybko można było dojść do wniosku, że szlachetni, krystaliczni i dobrzy Jedi zwyciężą nad Złem i Imperatorem (Imperratorem?), a ci, którzy czystości ducha i ciała nie zachowają, zejdą na Ciemną Stronę Mocy (vide Anakin Skywalker), ale potem przed śmiercią przekonają się, że źle postępowali.

Tylko że w tym przekonaniu się tkwi coś, nad czym warto się zastanowić. Imperatora Palpatine'a Wink
Qnegunda napisał:
Lubię, gdy historie pozostawiają nutkę niepewności, gdy zmuszają do zadawania pytań 'Co się jeszcze może wydarzyć?'.

Tu równie dobrze można by zadać takie pytanie.
Qnegunda napisał:
czy na tamte czasy to był szczyt...? Nie sądzę... Walka krystalicznego dobra z mrocznym złem była wykorzystywana wcześniej.

Ale nie w tej postaci, tak wielowątkowej. No i sprawa drugorzędna - efekty, to był przełom.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film rzeczywiscie przesiąkniety efetkami, smiesznymi stworkami [Po jaką cholerę, tym białym ludką{armia Vadera} te cholerne maski, przeciez to im pewnie utrudnia zycie] kiczowaty, choc scena [Luk, ja sem tvój tatinek] jest dobra, mimo wszystko wole starsze wersje, gdyż te nowe to juz przesada z efektami, troche bezsensu żeby aktor prawie nic nie musiał robic, a wszystkim zajmą sie graficy, zreszta to tez zarzut w strone Władka [Władca Pierscieni]
SS. Lepsza od Flasha, jednak do Ojca Chrzestnego, Lotu nad kukułczym gniazdem i tym podobnych brakuje tyle, ze az mnie boli
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...and I don't like Star Wars!
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Emek



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 259
Skąd: Holandia/Jelenia Góra

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarny39 napisał:
nienawidzę Exclamation

Podpisuje się pod tym Wink
_________________


"In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman."

"You fuck wit me, you fuckin' wit da best"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja niestety rowniez... obejrzalam raz, atak klonow, ze sceptycznym nastawieniem - niedobrze mi sie robi, jak widze te wszystkie wyimaginowane zabawki przyszlosci...
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 6:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przepadam, a nawet nie lubię. Wielkiego aktorstwa tam nigdy nie było (z jednym wyjątkiem). Było wiele lepszych filmów i wiele lepszych powstanie. Film może innowacyjny i wcale nie taki zły, ale w stosunku do tego, co się o nim mówi, jest przereklamowany. Jedyną częścią, którą lubię jest/było "Mroczne widmo".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eeee... wszyscy najeżdżają to i ja się wypowiem. Nigdy mnie do tego nie ciągnęło, uważam to za kiczowatą bajkę dla (nie)grzecznych dorosłych...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rzodek



Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 106
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem takim małym fanem SW Cool, choć bardziej mi sie podoba stara trylogia ( w nowej świat przedstawiony jest troche zbyt kolorowy jak na mój gust) a moim ulubionym epizodem jest V- ma najlepszy klimacik.
I przyznaje, że czasem te filmy irytują mnie beznadziejnymi dialogami na poziomie 3 klasy szkoły podstawowej, "humorem" i żałosnymi postaciami... Ilekroć widze tego debila Jar Jara to krew..eee Moc sie we mnie gotuje


Cytat:
jednak do Ojca Chrzestnego, Lotu nad kukułczym gniazdem i tym podobnych brakuje tyle, ze az mnie boli


Eee...sorry ale porównywanie SW do wyzej wymienionych filmów i im podobnym jest z lekka chybione... Wink
_________________
You'll Never Walk Alone!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzodek napisał:
Eee...sorry ale porównywanie SW do wyzej wymienionych filmów i im podobnym jest z lekka chybione... Wink

Misiu zaprzeczył jakoby ten film był banalny, dla mnie kino niebanalne to własnie w/w filmy Wink
Tymbardziej ze filmy te są z podobnego okresu czasowego
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now


Ostatnio zmieniony przez Kuba dnia Wto Sty 10, 2006 10:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównanie jak najbardziej wskazane. Ba! ja nawet uważam, że Star Wars nie osiągnęły nigdy ani humorem, ani inteligencją, ani przesłaniem poziomu takiego niepozornego filmu jak np. Dzień Świra.

PS.
Kuba napisał:
nie banalne

Piszemy razem Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:
PS.
Kuba napisał:
nie banalne

Piszemy razem Cool

Tak własnie mysłałem Cool Wink
CO do humoru, to akurat Star Warsy nie są komedią, wiec nie musza byc smieszne [ale zeby było śmieszniej, są! Laughing ] Smile Ale zgodze sie co do inteligencji, Warsy nie niosą za soba zadnego przekazu Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now


Ostatnio zmieniony przez Kuba dnia Wto Sty 10, 2006 10:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fanem nie jestem, wielkim znawca tez nie.. ale jak leca to zazwyczaj ogladam... zdecydowanie lepsze byly czesci wczesniejsze.. te ostatnie sa zbyt efekciarskie... ale maja jeden niezaprzeczalny atut w osobie pewnej natalii Twisted Evil Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
CO do humoru, to akurat Star Warsy nie są komedią

Dzień Świra też komedią nie jest.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:
Kuba napisał:
CO do humoru, to akurat Star Warsy nie są komedią

Dzień Świra też komedią nie jest.

Jest komedią, bardzo smieszną, a zarazem bardzo smutną Smile
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest komedią, na pewno. Jest to w zasadzie dość przygnębiający film, a walory typowe dla komedii to tylko płaszczyk, pod którym kryje się bardzo smutny dramat Adasia Miauczyńskiego.

Ale na stwierdzenie tego faktu potrzebowałem 3-4 oglądnięć filmu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sty 10, 2006 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak jest to komedia, z bardzo madrym morałem/przekazem, oglądajac go zlewałem ostro, jednak jak mówiłem w innym temacie, przygnębił mnie on Smile Kwestia interpretacji Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba - Lot Nad Kukułczym Gniazdem to genialny film. Ale nie zapominaj o jednym - to jest na podstawie książki. Poza tym - to jeden z filmów wszechczasów, ale wcale nie dyskredytuje Gwiezdnych Wojen. Przesłanie to na pewno w sobie ma i nie zgadzam się w tym choćby w 0,00001 %. Faktem jednak jest, że wiele jest zakryte efektami, na które wszyscy zwracają największą uwagę i mają przez nie ten film za przereklamowany.

Rzodek - teksty Jar-Jara przede wszystkim są takie głupie, bo....to dubbing. Dubbing psuje bardzo wiele no i w ogóle nie znoszę go Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin S. napisał:
Nie jest komedią, na pewno.

Nazywa sie to tragikomedia. Film jest ostro przygnebiajacy is mutny, ale tez rzalem na nim jak glupi. Wiec... tragikomedia...

Nie wiem- Star Wars dla mnie jest przecietne... Po prostu.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek