FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Bootlegi - jakość!!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Twoje kryterium oceny jakości bootleg'ów:
Mam w d***ie jakość!!! Chcę mieć je wszystkie!!! [diaboliczny śmiech i czołówka z pokemonów]
25%
 25%  [ 13 ]
Zwracam uwagę na jakość nagrania, ale wyżej cenię sobie rzadkość nagrania lub formę zespołu
40%
 40%  [ 21 ]
Zbieram tylko te najlepiej brzmiące - reszta kaleczy moje uszy
28%
 28%  [ 15 ]
Nie zwracam uwagi na jakość, ale też nie zbieram jakoś namiętnie
1%
 1%  [ 1 ]
Nie obchodzi mnie jakość, bo nie obchodzą mnie bootlegi
3%
 3%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 52

Autor Wiadomość
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 4:53 pm    Temat postu: Bootlegi - jakość!!! Odpowiedz z cytatem

Witam.
Na wstępie napiszę, że nie zbieram bootlegów - mam tam jakieś dwa, trzy koncerciki w mp3, ale prawdę mówiąc w ogóle tego nie słucham.

Nie ukrywam jednak, że tkwi we mnie chęć zapoznania się z koncertowym dorobkiem zespołu... W czym więc problem?

W jakości. Koncerty, które do tej pory zasysałem, były najczęściej okraszone ocenami jakości "bardzo dobra" etc. Może rzeczywiście jakość jest znośna, ale bez przesady! Ja nie czerpię z słuchania takiej muzy ani grama przyjemności, skoro moje uszy muszą wyłaniać drogie dźwięki spod trzasków taśmy i pisków rozentuzjazmowanej japońskiej publiki! Wink Wiem, że na bootlegu nie znajdę koncertu w jakości wydanego Milton czy Wembley, ale...

Prosilbym Was o podanie kilku koncercików które znacie, które Waszym zdaniem mają NAJBARDZIEJ ZAJEBISTĄ JAKOŚĆ!!! Jeżeli poziom artystyczny idzie w tych występach w parze z poziomem nagrania, to będę już w siódmym niebie!

A jak Wy patrzycie na sprawę jakości koncertów??? Wiem, że gdzieś już o tym było, ale co mi tam Razz

Z góry dzięki!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Golders Green 73
Rainbowe 74
Huston 77
EC 77
Xmas 75
Hamershmith Odeon 79
Zoom
jakieś koncerty z trasy Magic są fajnej jakości
i jeszcze kilka innych koncertów

Ja najczesciej słucham Xmas75 i Golders73 no i z trasy Hot Space Smile New Jersey ale to jzu ma gorsza jakość, także dobrej jest Tokyo85.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

budokan'79
pavillion de paris '79
rainbow'74
party at the palace
dobra jakosc i te sa najczesciej słuchane moje booty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Golders Green - http://rapidshare.de/files/3107481/Queen_Will_Be_Crowned_-_Live_1973.rar.html
Nic nie bede mówił, swietna jakość...
Po za tym X-mas '75 mam Video, swietna jakosc, po za tym większosc legendarnych wystepów Queen - Earls Court, Hammy '79, Japonia '82, Houston DVD (to z QZ), Sao Paulo, wogóle prawie całą Ameryke PŁD z 80/81, z (nie)oficjalnych Rainbow, Budapest, Live in Japan '85, WWRY, lubie gdy nagranie ma DOBRĄ jakosc, bo gdy słucham takiego Bradford '74 gdzie ledwo co słychac, to nawet nie dosłuchuje do konca Smile Tak wazna jest jakosc Very Happy
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwieksza katastrofa pod wzgledem jakosci <jaką posiadam> to live in los angeles'77
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kilka bootlegów, ale nie potrafię wszystkich wymienić. Przeważnie są to koncerty z lat osiemdziesiątych (m.in. chyba Zurych).
Najbardziej cenię oczywiście Hamburg 2005 (nawiasem mówiąc w bardzo dobrej - jak na bootleg - jakości).
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 5:59 pm    Temat postu: Re: Bootlegi - jakość!!! Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Wiem, że na bootlegu nie znajdę koncertu w jakości wydanego Milton czy Wembley, ale...

.. ale juz klasa "Live Killers" jest osiagalna i to na kilku!!!
Przyklady?
Golders Green, Houston, Rainbow (i marzec i listopad) 1974, Hammy 75, hammy 79, Sao Paulo 81, Buenos Aires (QTV jest naprawde niezle, audio kolejnego koncertu jeszcze lepsze), Montreal 1978, Tokyo 31-3-1976... To tylko przyklady, takich rewelacyjnie brzmiacych koncertow jest calkiem sporo!!! Niektore soundboard, niektore nie... A wcale nie gorsze od tychz konsolety! Wezmy Chicago'78- wielu (nawet Scully) dlugo twierdzilo ze to soundboard,a okazalo sie nagraniem jednak z publicznosci- jakosc rowna Live Killers!

Zbieram i wciaz chce wiecej. Najgorsza jakosc? Nic nie przebije Edinburgh 1976- tasma czasami przyspiesza czasami nie, dzwiek bardzo zdegradowany, czasem trzeba sie domyslac ze to muzyka a nie sprzezenie w glosniku... Przynajmniej koncert jest caly... Hannover 84 czy LA 77 to przy tym jak nagrania studyjne Wink

Od czego zaczac? Te ktore wymienilem sa chyba najlepsze na poczatek. Dodaj Earls Court (choc dzwiek moglby byc lepszy), dodaj dwa koncerty z Osaki w 1979, moze jeden z Osaki w 1976 (bodaj wieczor), dodaj Tokyo 1-5-1975 (jakosc moze nie najwyzsza, ale jaka kurwa setlista!!!!!!!!), Wieden 86... Zreszta- wejdz na liste Martina i poszukaj koncertwo ze znaczkiem EX- jest ich troche. Te Ciebie interesuja!!!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki wszystkim! Very Happy Wyszperałem gdzieś na płytkach zassane skądś kiedyś Tokyo'85... To rozumiem - tego już da się słuchać Very Happy Very Happy Very Happy
Na pewno zainteresuję się pozycjami podanymi przez Was...

Teraz zasysam podane gdzieś powyżej Golders Green Razz Kur*a, chyba się w to wkręcę Laughing

Klasa "Live Killers" powiadasz? No, no, no... Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się coś interesting da skubnąć, to srrru na dysk. Jak mam 2 to porównuję jakości.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie, prócz tych, które zaraz wymienię, mają dobrą jakość video?

Prócz:
- Rainbow '74
- Hammersmith '75
- Earls Court '77
- Montreal '81
- Budapest '86

Nie zaznaczyłem na razie żadnej odpowiedzi, choć najbliższa mi jest trzecia. Zbieram także te w niezłej jakości, nie tylko najlepszej Wink Ale generalnie forma zespołu czy rzadkość to ważniejsze czynniki. Bootlegów chcę jak najwięcej, jak najwięcej Very Happy
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Sty 04, 2006 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Final Live In Japan '85, a takze Japonia '82 gdyż pochodzą one z Japonskich dvd, nie jestem pewien czy '82 jest wydany na dvd, także Houston'77, Sao Paulo'81, Montreal '82 czyli We Will Rock You, jakoś porywnuwalna do podanych przez ciebie Smile
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
zzzz4



Dołączył: 28 Sty 2006
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 28, 2006 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam.
jestem tu nowy, mam wszystkie dvd queen.
chce teraz kolekcjonowac bootlegi queen wydane na DVD.
szukalem tego w internecie i znalazlem tylko earls court na dvd.
ja chce miec wszystkie bootlegi queen wydane na dvd jakie istnieja.
nawet jesli to mie duzo wyniesie.
mozecie tu zrobic liste wszystkich bootlegow wydanych na dvd jakie istnieja? (linki) szukam tez okladek do bootlegow dvd.
a jesli nie wiecie , to piszcie o wszystkich, o ktorych wiecie istnieniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem jest taki ze takie Earls Court to nieoficjalne DVD, zrobione przez fanow. Wymieniac te, to... troche ciezko... Przejrzyj liste bootlegow tych kolekcjonerow ktorzy zbieraja video po prostu...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PITOK



Dołączył: 10 Lut 2004
Posty: 28
Skąd: KOSZALIN

PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mozesz mnie jakos naprowadzic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PITOK



Dołączył: 10 Lut 2004
Posty: 28
Skąd: KOSZALIN

PostWysłany: Pon Sty 30, 2006 8:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Problem jest taki ze takie Earls Court to nieoficjalne DVD, zrobione przez fanow. Wymieniac te, to... troche ciezko... Przejrzyj liste bootlegow tych kolekcjonerow ktorzy zbieraja video po prostu...


ja tez poszukuje koncertow wydanych na dvd.
mozesz mnie jakos naprowadzic?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Glorius



Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 24, 2006 11:16 pm    Temat postu: hm... Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
mając nie dużo do czynienia z bottlegami zapisanymi w CD-AUDIO zastanawiałem się jaka jest ich jakość. Nie chodzi mi oczywiście o ocenę samego nagrania - wiadomo, iż w trakcie koncertów robione były nie zawsze profesjonalnym sprzętem, ale o to jak zostały przeniesione na płyty CD.
W necie znaleźć można wiele osób zajmujących się wymianą bottlegów wyłącznie AUDIO (nie mp3). Jak jest zatem pewność czy dany bootleg nie został ściągnięty np. z Emule w mp3 z jakością 128 lub niższą i następnie nagramy w formacie AUDIO?
Czy Szanowni Forumowicze wiedzą, gdzie można nabyć (także kupić) dobre jakościowo i pewne bootlegi? Interesują mnie zarówno miejsca w sieci, jak i - być może istniejące - jakieś "punkty sprzedaży" Wink ?
Z góry dziekuję za odpowiedzi i pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spr pliki w GoldWave lub Audacity (analiza widma) i zakresy dźwieku.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Glorius



Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadza sie - mozna tak zrobic.
Natomiast problem pozostaje, gdy kupuje sie w ciemno jakies bootlegi AUDIO.
Natomiast ponawiam swoje pytanie wczesniejsze: czy gdzies (w Polsce) mozna nabyc jakies bootlegi AUDIO? Wiadomym jest, ze trudno jest wymieniac sie z kims, kto ma ich wiele w sytuacji, gdy samemu nie posiada nic godnego zaoferowania.
Z mp3-kami jest latwiej - na necie zawsze da sie cos znalezc.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.magicqueen.pl/audio.html Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Glorius



Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem tu nowy więc zapytam: dlaczego "Wink" ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 12:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Junior napisał:
Cytat:
4. Nie interesują mnie bootlegi wypalane z mp3

Wiec analogicznie on tez nie wypala "empeczy"
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Lut 27, 2006 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Ja spr pliki w GoldWave lub Audacity (analiza widma) i zakresy dźwieku.

Ja z kolei uzywam AnalFreq, sciagajac wave przez Cool Edit. zajmuje kilkanascie sekund.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Glorius



Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 4

PostWysłany: Sob Mar 04, 2006 4:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za informacje Smile

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 9:10 am    Temat postu: Re: Bootlegi - jakość!!! Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:

Nic nie przebije Edinburgh 1976- tasma czasami przyspiesza czasami nie, dzwiek bardzo zdegradowany, czasem trzeba sie domyslac ze to muzyka a nie sprzezenie w glosniku... Przynajmniej koncert jest caly... Hannover 84 czy LA 77 to przy tym jak nagrania studyjne Wink


Moja mała ingerencja. Posłuchaj jakiegos nagrania z brytyjskiej trasy Sheer Heart Attack z 1974 - z Manchesteru czy też Glasgow - to jest dopiero shit.
Hannover '74 - od tego czasu gdy sie pojawila wersja z taśmy (na QueenZone) nie jest to takie złe nagranie.
LA '77 - nie wiem co masz za wersje ale moja bardzo ładnie gra z tego co pamietam Smile
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 9:21 am    Temat postu: Re: hm... Odpowiedz z cytatem

Glorius napisał:

W necie znaleźć można wiele osób zajmujących się wymianą bottlegów wyłącznie AUDIO (nie mp3). Jak jest zatem pewność czy dany bootleg nie został ściągnięty np. z Emule w mp3 z jakością 128 lub niższą i następnie nagramy w formacie AUDIO?

To se można orientacyjnie sprawdzić, to nie ma problemu.
Glorius napisał:

Czy Szanowni Forumowicze wiedzą, gdzie można nabyć (także kupić) dobre jakościowo i pewne bootlegi? Interesują mnie zarówno miejsca w sieci, jak i - być może istniejące - jakieś "punkty sprzedaży" Wink ?
Z góry dziekuję za odpowiedzi i pozdrawiam

Japonia, ale drogo. Osobiście nie kupuje mam swe źródło tych "cudów" wydanych przez wytwórnie takie jak Wardour, Breakdown, Gypsy Eye. Ale nie można się opierać na przekonaniu że ich wyroby to nawyższa jakość ba niektóre jako "źródła" używają nagrań z kompresji stratnej - mp3 , itp. albo też nagarnie po ich "remasteringu ma sknocoą jakość. I czy warto wtedy takie cuś kupić ?
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 9:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Glorius napisał:
Zgadza sie - mozna tak zrobic.
Z mp3-kami jest latwiej - na necie zawsze da sie cos znalezc.


Tak, a potem taki kolekcjoner jak ja ma problem bo "ktoś tam coś ma" i by się zaklął że nie z mp3. A jak przykładowo coś takiego już mam od takiego lapsa to są problemy i człowiek wyrywa włosy ze złości Evil or Very Mad

NO MORE LOSSY SORCE - z wyjątkiem jeśli nagranie nie istnieje z danego "źródła" w lepszej jakośći. Dla przykładu:
- Tokio 3.11.1982 - wytwórnia Wardour, inne źródło niż stara wersja tego nagrania i dłuższa z lepszą jakością.
- do niedawno też Tokio 9.05.1985 i 17.02.1981 po rzekomym remasteringu Masterportu.
OK, starczy, rozpisałem się a zapewne większość nie wie o co chodzi.
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 11:06 am    Temat postu: Re: Bootlegi - jakość!!! Odpowiedz z cytatem

Łukasz napisał:
Moja mała ingerencja. Posłuchaj jakiegos nagrania z brytyjskiej trasy Sheer Heart Attack z 1974 - z Manchesteru czy też Glasgow - to jest dopiero shit.

Ciagle uwazam ze Edinburgh 1976 jest gorszy. ALE- Glasgow jest tuz tuz za, faktycznie sluchanie bolalo...! Smile

Łukasz napisał:
Hannover '74 - od tego czasu gdy sie pojawila wersja z taśmy (na QueenZone) nie jest to takie złe nagranie.

Ciagle shit... Smile
Łukasz napisał:

LA '77 - nie wiem co masz za wersje ale moja bardzo ładnie gra z tego co pamietam Smile

Masz absolutna racje- pieprzylem tutaj od rzeczy, gra ladnie, szkoda ze nie cale i tylko tego echa mogloby byc odrobinke mniej... Smile

PS
Ciagle czekam na dwa nagrania o ktore mnie pytales Smile Jak tylko dojda bedziemy mogli kontynuowac Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Sro Mar 22, 2006 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma problemu Wink Osobiście mam kupe roboty i sie dziwie że z braku czasu musze zgrać z 40 płyt... Ale jak cus jakieś info będziesz miał to wal na maila Laughing
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Wto Mar 28, 2006 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Loki w "Dogmie" strzelając do pracowników firmy Mooby krzyczał "wiara, tylko wiara", ja krzyknąłbym "jakość, tylko jakość".
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Mar 29, 2006 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Loki w "Dogmie" strzelając do pracowników firmy Mooby krzyczał "wiara, tylko wiara", ja krzyknąłbym "jakość, tylko jakość".

Ale nie zawsze SOUNDBOARD znaczy jakosc, zdajesz sobie z tego sprawe? Znam nagrania z konsolety ktore brzmia do dupy i nagrania z publicznosci co do ktorych kolekcjonerzy przez lata klocili sie czy to audience czy soundboard... I wyszlo zazwyczaj ze jednak audience...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Audio & video i tablica ogłoszeń Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek