FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Doda Dorota Rabczewska!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
moniczka_FFC



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 121
Skąd: Radom/Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

black_queen napisał:
Proszę bardzo-Dodzia vs Saleta :

http://www.youtube.com/watch?v=jGM1WF4TGwA
http://www.youtube.com/watch?v=lb9Q2N7vHqs


A widzowie przed telewizorami pewnie nie mogli spokojnie usiedzieć w fotelach zastanawiając się kto wygra tę bitwę: ten pan czy ta pani Rolling Eyes

Doda swoim zachowaniem raczej nie wzbudza mojej sympatii. Nie da się ukryć, że jest to jedna z najbardziej, jeżeli nie najbardziej kontrowersyjna postać w polskim show biznesie i w dużej mierze na tym opiera się jej sukces. Nie przeczę, że nie ma jakiegoś talentu wokalnego, jej piosenki są całkiem niezłe, ale jej samej nie lubię, nie odpowiada mi jej sposób bycia. No, ale cóż, jak sobie taka Doda jest, to niech będzie, nic na to nie poradzę Wink


Cuidado Llama! napisał:
Nie, nie da rady przed nią uciec, chociaż staram się.
Zawsze mnie dopada.


Niedługo Doda będzie wyskakiwać z naszych lodówek Wink
_________________
I nie mówi mi co czujesz, bo nikt lepiej tylko ja znam bólu smak, tę gorycz bycia złą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wishlady



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 49
Skąd: z Merkurego

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednakże kontrowersyjność wprawdzie przyciąga, ale nie sprawia, że Doda jest w jakiś szczególny sposób szanowana. Myślę, że robi wszystko, aby jak najdłużej utrzymać się w branży. Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby jej główną cechą charakteru była życzliwość wobec innych, a nie arogancja i brak taktu.

Dlatego tak jak napisałam we wcześniejszym poście Doda jest dla mnie przeciętna, ponieważ śpiewa przeciętne piosenki, które nic nie wnoszą. Nie ma złego głosu, ale boi się wysokich nut, które defacto niezwykle rzadko jej wychodzą czysto. Nie potrafi improwizować, każdą piosenkę śpiewa ciągle tak samo. A przede wszystkim w tych utworach nie ma uczuć, piękna. Techniczne podejście do wykonywanej pracy mogę wybaczyć Mariah Carey, ponieważ ona jest dla mnie postacią obdarzoną głosem wybitnym, Dodzie natomiast nie.

I pozostaje jeszcze jedna kwestia - otóż już wspomniana kontrowersyjność. Gdyby Doda była faktycznie tak bardzo utalentowana i wybitna, kochała to co robi, to wywoływanie skandali nie przyszłoby jej nawet na myśl. Prosty przykład - Justyna Steczkowska. Ma piękny głos, talent. I na tym właśnie polega. Dla mnie prawdziwa artystka.

Mimo swojego krytycznego stosunku do Dody życzę jej wszystkiego dobrego i aby szybko dojrzała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
moniczka_FFC



Dołączył: 16 Lut 2008
Posty: 121
Skąd: Radom/Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wishlady napisał:
Jednakże kontrowersyjność wprawdzie przyciąga, ale nie sprawia, że Doda jest w jakiś szczególny sposób szanowana. Myślę, że robi wszystko, aby jak najdłużej utrzymać się w branży.


Zgadzam się z Tobą i myślę, że Doda ma i tak głęboko w poważaniu czy ja lub ktoś inny ją szanuje czy nie, tylko tak jak już napisałaś: chce się utrzymać w branży Wink

Wishlady napisał:
Nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby jej główną cechą charakteru była życzliwość wobec innych, a nie arogancja i brak taktu.


Ale wtedy nikt nie zwracałby na nią większej uwagi Wink Może nie tyle co nikt, ale na pewno nie pojawiałaby się tak często na pierwszych stronach gazet, szczególnie "Faktu" i "Super Expressu". Mogłaby zyskać szacunek, ale bardziej zależy jej raczej na rozgłosie.

Wishlady napisał:
Gdyby Doda była faktycznie tak bardzo utalentowana i wybitna, kochała to co robi, to wywoływanie skandali nie przyszłoby jej nawet na myśl.


Jak się ma w czymś braki i nie można tym zwrócić uwagi, to się nadrabia czymś innym Wink Trzeba przyznać, że to nadrabianie Doda opanowała niemalże do perfekcji. Wbrew pozorom ona wcale nie musi być taka głupia na jaką wygląda. Doskonale wykorzystuje siłę mediów.

Wishlady napisał:
Prosty przykład - Justyna Steczkowska. Ma piękny głos, talent. I na tym właśnie polega. Dla mnie prawdziwa artystka.


Samej twórczości Justyny Steczkowskiej nie znam zbyt dobrze, nie jestem jakąś wielką fanką, ale jest to postać, którą cenię za głos, talent i kulturę osobistą.
_________________
I nie mówi mi co czujesz, bo nikt lepiej tylko ja znam bólu smak, tę gorycz bycia złą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wishlady



Dołączył: 17 Paź 2007
Posty: 49
Skąd: z Merkurego

PostWysłany: Pon Lut 18, 2008 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie opieram swojej oceny na tym, ze na przykład komuś zazdroszczę - nie mam czego. Cenię i bardzo szanuję prawdziwych artystów, co nie oznacza, ze nie doceniam "zwykłych" ludzi. Uważam natomiast, ze nie mogę o Dodzie powiedzieć jako o artystce, o jej głosie nie mogę powiedzieć, ze mnie frapuje, ponieważ jest jak już wcześniej wspomniałam przeciętny. Wiem, ze robienie porównań może być niestosowne, jednakże w niektórych przypadkach pokazuje prawdziwe oblicze i pobudki niektórych ludzi. Niektórym może się wydawać, że oceniam ją zbyt krytycznie, ale ja też mam spory warsztat wokalny, pisarski i wiem co to znaczy tworzenie. Znam słowo takie jak wrażliwość, i nie tylko, bo potrafię je faktycznie odczuć. Dodzie brakuje wrażliwości na piękno, na ludzi, na sztukę, na prawdę.....
Jeżeli chodzi o jej sposób reklamowania się można powiedzieć, ze wybrała najprostsza drogę na sławy - skandal, pustość, bezczelność. Nie sądzę bynajmniej, ze Dorota jest głupia, bo zgodzę się, ze opanowała do perfekcji technikę manipulowania mediami.
Reasumując niech Doda sobie żyje, wszystkiego dobrego......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2009 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To że jest wulgarna i prawdopodobnie głupia jak but to jedno, ale... ta babka naprawdę fajnie śpiewa, no i niezła z niej laseczka Very Happy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FOX



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 148

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doda - nie poznałem jej osobiście, ale z telewizji . Podoba mi się jej głos, ma charyzmę i robi świetne show. Natomiast charakter ma do bani. Lepiej, jak zamknę buzię na jej temat, bo nie chcę jej obrażać.


P/s A Kuba Wojewódzki, to facet ,który powinien mieć zamknięte bramy przed telewizją, bo to ,że telewizja pozwala na takie świńkie i obrażliwe texty z jego buzi, to jest po prostu skandal.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FOX napisał:
ma charyzmę


Że co Laughing ?


FOX napisał:
P/s A Kuba Wojewódzki, to facet ,który powinien mieć zamknięte bramy przed telewizją, bo to ,że telewizja pozwala na takie świńkie i obrażliwe texty z jego buzi, to jest po prostu skandal.


A co ma Kuba Wojewódzki do Dody? Kręcą coś razem Wink? W miediach nic nie słychać (póki co)..., ale może Wy macie lepsze info.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FOX



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 148

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A_kind_of_magic napisał:
A co ma Kuba Wojewódzki do Dody? Kręcą coś razem Wink? W miediach nic nie słychać (póki co)..., ale może Wy macie lepsze info.

Nic na ten temat nie wiem ,ale ktoś tu w tym temacie napisał, że Kuba zmiażdżył Dodę swoim ciętym językiem.
To przy okazji napomknąłem w postscriptum o Kubie, co o nim myślę, o jego programie. Przepraszam. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie nie mogłem się zorientować o co chodzi, ale OK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
FOX



Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 148

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A_kind_of_magic napisał:
Właśnie nie mogłem się zorientować o co chodzi, ale OK.

Pozdrawiam Smile

Dodam jeszcze, że bardzo podoba mi się przebój Dody "Nie daj się", ale nie jestem fanem Dody Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
A_kind_of_magic



Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 369
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FOX napisał:
A_kind_of_magic napisał:
Właśnie nie mogłem się zorientować o co chodzi, ale OK.

Pozdrawiam Smile

Dodam jeszcze, że bardzo podoba mi się przebój Dody "Nie daj się", ale nie jestem fanem Dody Smile


Mnie również siępodoba ten kawałek. Lubię tez "Dżagę", "Znak pokoju" i klka innych, ale jakimś tam fanem, to ja nie jestem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znak pokoju? Proszę Was.
Ja tak mam i każdy ma? i nie przypomną twarze się które przez was oczy ich nie zasmiały się?

Doda to kuta na cztery nogi, wyszczekana i cwana baba, dobrze zrobiona jesli chodzi o wygląd, z pomysłem na siebie. Jest niegłupia, ale bynajmniej nie w subtelny sposób - blizej jej do wsiowej, wygadanej kumoszki niż kobiety inteligentnej, celnie "gaszącej" przeciwnika w rozmowie. Z innych źródeł wiem tez, ze Dorota to okropnie rozpieszczona i zarozumiała dziewczyna - także na codzień.
Wokal - dziewczyna się drze, albo zawodzi niemiłosiernie "jeżdżąc" po dźwiękach. Jej ballad nie da się słuchać - za chwilkę masz wrażenie, ze się kobita zadławi.
Teksty - słuchałam jej ostatniej płyty, tak smutno wyszło. I jej teksty ukazują niemotę tej dziewczyny oraz jej ciasny umysł. Głownym tematem jej piosenek jest... Doda. Doda - kochanka, Doda - gwiazda, Doda - seksowna suka, Doda - zdradzona przez przyjaciela - Doda - dziękująca przyjaciołom. Banał, banał, do tego napisany brzydką, prostacką polszyzną, poprzetykaną prostymi hasełkami typu "to jest tooo". Nawet jesli przebrniemy przez krzyki, niemiła (dla mnie) i pogardliwą barwę głosu, wsłuchiwanie się w teksty to istna tortura dla intelektu.
Doda jest produktem. Dziewczyna postanowiła sobie, ze zarobi na targecie Faktu i takich jak ja, którzy pisza o niej oburzeni jej obecnością w mediach na forum takiego Queen. I udaje się jej docierac do ludzi świetnie wstrzeliwszy się w nisze disco polo i stając się żywą, ostra odmianą lalki Barbie dla małych dziewczynek.
Niech sobie dziewczyna żyje, nagrywa crap dla dzieci o "byciu tylko sobą" (a w teledysku wyraźnie widac, jak nieatrakcyjna pierdoła zamienia się w nocy w Dodę - tylko wtedy moze osiągnąć sukces) ale na Boga - ani z niej artystka, ani autorka tekstów. A królowa to ona moze byc, ale wiejskiej potańcówki.
Smile
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Czw Maj 14, 2009 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aaricia: Twoje podsumowanie było najcelniejszym, jakie do tej pory gdziekolwiek przeczytałem. Pod tym można napisac tylko jedno słowo: Amen.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie trawie wywłoki jednej...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 2:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma głos dziewucha Smile I warunki Very Happy

A tak szczerze, to kiedyś ta dziewczyna mnie wybitnie irytowała swoją pokazową pychą, a teraz mi to nie przeszkadza Smile Wiem, że te jej wszystkie publiczne zachowania są wyreżyserowane, ona sama lubi wokół siebie roztaczać aurę słodkiej idiotki, więc mnie to już nie rusza. Ba, z przymrużeniem oka to nawet można się z niej bez żenady pośmiać Very Happy Co innego taka Jola Rutowicz, która jaka jest na ekranie, taka i chyba jest w rzeczywistości, no ale to już beznadziejny przypadek osoby chorej na celebrytyzm...

Muzycznie natomiast Doda jest ok. Chyba nikt nie zaprzeczy, że Dorota ma dobry głos. I w sumie spoko, że wybrała sobie muzykę pop-rockową, z mocnymi gitarami zamiast takiego umpa-umpa jak Mandaryna, która przecież na dobrą sprawę śpiewać nie umie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shoryuken



Dołączył: 26 Mar 2010
Posty: 358
Skąd: ja mam to k***a wiedzieć?

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 10:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę dobry głos i świetne ciało ale absolutnie żadna z niej artystka. Nie wystarczy posiadać głou. Trzeba umieć go wykorzystywać i mieć coś w głowie. Strasznie głupia. Pamiętam jak swego czasu Wojewódzki pojechał z nią jak z g****m a ona do końca programu tego nie zauważyła co z nią robi... Choć może to jej gra tylko. W końcu osiąga tym cel - zwraca na siebie uwagę.
_________________
http://www.lastfm.pl/user/Shoryuken10
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aaricia



Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 457
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaprzeczę, Kubolski. Ma mocny, donośny glos, ale potrwornie niewyćwiczony, krzyczy i dyszy do mikrofonu, do tego ma okropna manierę "koziego wibrato". Słuchanie jej w bardziej melodyjnych bądź wolniejszych w ogóle kawałkach to tortura.
_________________


Pleased to meet you
Hope you guess my name
But what's puzzling you
Is the nature of my game.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głupio plecie, jest irytująca, śpiewa gówno, w głowie ma śmietnik - słowem, idealna kobieta XXI wieku. przebojowa, pyskata, z porządnym ciałkiem - kariera murowana Wink wpisuje się doskonale w oddolny nurt feministyczny haha:) dajcie spokój - naprawdę nie macie o kim gadać Confused ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Pią Lip 02, 2010 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tam nowego u Dorotki? Nergal grzeczny? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dundersztyc19



Dołączył: 25 Sie 2009
Posty: 1356
Skąd: Kuala Lumpur

PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 4:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładne ciałko, pupa. Muzycznie mnie nie interesuje, aczkolwiek z ciekawości znam tytuły albumów Dody i Virgin Smile
W sumie ona mi nie przeszkadza, nawet dobrze się sprawdza w swojej roli (oczywiście nie mówię tu o jej sztuce Razz ).
_________________
- Odnoszę wrażenie, że niektórzy powinni dostać dożywotni zakaz słuchania Kazika Staszewskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek