FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Doda Dorota Rabczewska!
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 3:46 pm    Temat postu: Doda Dorota Rabczewska! Odpowiedz z cytatem

Bardzo kontrowersyjna polska wokalistka.
Stwierdziłam,że po jej ostatnim ,zeszłotygodniowym "występie" u Kuby Wojewódzkiego napiszę ten wątek.
Po tym programie sięgnęła według mnie dna.
Kuba ją zniszczył w inteligentny sposób.
Ma niezły głos,mega mniemanie o sobie,ładną D,sztuczny biust(podobno naturalny Rolling Eyes ),wysyłasz sms'a i możesz mieć jej cycki w komórce Laughing Shocked Rolling Eyes Rolling Eyes
Co sądzicie o szanownej pani Dodzie-elektrodzie???
Jestem bardzo ciekawa waszym opinii Very Happy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- znakomity głos!
- a i ładna z niej kobitka
- tylko strasznie kontrowersyjna
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
- tylko strasznie kontrowersyjna
Jakoś musiała zwrócić na siebie uwagę Wink
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 3:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U Kuby zaprzeczała sama sobie, najpierw mówi ze trzeba wazyc słowa, a sekunde potem go wyzywa i sie z niego smieje, głos ma ładny trzeba jej przyznac, ciało tez ma zajebiste, ale jest totalnie pojebana, pusta i żałosna, a ten jej radziu tez tragedia...
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

glos jak na polskie warunki ma naprawde swietny... temu nie da sie zaprzeczyc.... ladna tez jest, chociaz nie w moim typie i szczerze mowiac wolalem ja jak jeszcze nie miala na sobie tyle hmmm wszystkiego... jesli chodzi o zachowanie to chyba stara sie na sile zostac nastepna chylinska... co do radka, to jak zaczynalem sie interesowac pilka, to byl moim ulubionym bramkarzem polskim i do dzisiaj jest, ale to co z soba ostatnio robi mnie zalamuje.. no ale to ich zycie... dodzie proponowalbym wiecej ubrania, mniej make-upu...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ładny głos to ma Edyta Górniak.
Jeżeli ma cos ładnego to wygląd i bufory Very Happy ale napewno nie głos
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Owca dnia Nie Sty 10, 2010 11:14 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radek wyszedł już na kretyna mówiąc ,że niechce grać juz w reprezentacji Laughing nikt go tam zresztą chyba nieprosił Confused
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
... jesli chodzi o zachowanie to chyba stara sie na sile zostac nastepna chylinska...

Jak dla mnie razem z Majdanem próbują być polskimi Beckhamami... Ale chyba coś im nie wychodzi. Może ma atuty w postaci wyglądu i umiejętności poruszania się na scenie (ale głos...? Wielkie HMMM.), ale - powiedzmy sobie szczerze - wielką inteligencją nie grzeszy. Moja siostra stwierdziła wręcz, że jej wypowiedź była "na poziomie podstawówki" Laughing

Czy Kuba jej "dokopał"? Na pewno pozytywnie się od niej odróżnił, bo w tej całej dyskusji o insynuacje (Razz) tylko on dysponował KONKRETNYMI argumentami...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:
Jeśli chodzi o Kubę Wojewódzkiego, to mam wrażenie, że to właśnie Doda przerasta go pod względem intelektualnym. Nie oglądam jego programów, widziałam tylko kilka urywków reklamowych w Polsacie i jak dla mnie poziom jego tekstów jest conajmniej żałosny. Mnie nie śmieszy. Jest dla mnie momentami zbyt prostacki.

To też jest wizerunek, zarówno jak i aktualna strategia Dody. Wbrew pozorom pisze inteligentne teksty i artykuły (konkretniej to krótkie recenzje). W końcu, by się publicznie odróżnić, kreują sobie niby 'alter ego' i tym się posługują...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ogladalem program, ale w sumie nie wzbudzil we mnie silnych emocji. Kube Wojewodzkiego jak lubilem, tak lubie - a Doda zawsze byla mi obojetna. Glos ma... nienajgorszy, ale strasznie pospolity, wyglad w sumie tez niezly, ale nie w moim typie Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Typowy obraz blondyny z śmiesznych kawałów. Myśli ,że jest naj. Głos przeciętny ale i tak o niebo lepsza od Mandaryny. Wojewódzki pojechał po niej ale według mnie tak czy siak było to pod publike wszystko ,żeby konkurować z Szymonem Majewskim który i tak pobił Wojewódzkiego (Majewski 4 mln widzów Wojewódzki 2,5 ale i tak wymiekają przy Ma jak Miłość 8 i Szansie na sukces 6) Jednak tak czy siak niema co porównywać tych 2 talk-show ponieważ oba mją wbrew pozorą inną formułę i trochę inne przesłanie. Jednak muszę przyznać ,że pan Wojewódzki odwala kawał dobrej roboty. Swoją drogą to Majdana już ponoć nawet w Wiśle niechcieli ale niemogli znaleźć nowego bramkarza... Rolling Eyes DO REPREZENTACJI GO....ZA KARE !!!! Laughing
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Q WOJTEK Q napisał:
Wojewódzki pojechał po niej (...)

Niby kiedy...? Może chodzi Ci o ten wcześniejszy odcinek, gdzie również gościli Majdan i Doda? Podczas świątecznego to właśnie Rabczewska jechała po Wojewódzkim ile się dało... Rolling Eyes Ledwo doszedł do słowa.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Q WOJTEK Q napisał:
Wojewódzki pojechał po niej (...)

Niby kiedy...? Może chodzi Ci o ten wcześniejszy odcinek, gdzie również gościli Majdan i Doda? Podczas świątecznego to właśnie Rabczewska jechała po Wojewódzkim ile się dało... Rolling Eyes Ledwo doszedł do słowa.


No być może bo nieoglądałem ale dowiaduję się o tym odcinku od kumpli i trochę tutaj z tego tematu, dlatego ... sorryy jak kogoś obraziłem i uraziłem Twisted Evil
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
Ładny głos to ma Edyta Górniak.
Jeżeli ma cos ładnego to wygląd i bufory Very Happy ale napewno nie głos


wiesz co jak co, ale jozefowicz pierwszej lepszej osoby do siebie nie przyjmuje.. zapendowska tez nie, a ona uwaza dode za jedna ze swoich najlepszych uczennic... jak dla mnie to sa polskie autorytety w kwestiach glosowych wiec nie mam powodow by im nie wierzyc.. pomijajac juz to, ze moze grac i spiewac nie umiem, ale sluch mam... plyte ich tez mam, a nie tylko urywki z tv... ona zdecydowanie umie spiewac i glos ma...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Lashą i Bizonem.

Dodę uważam za nie najgorszą, może nawet wręcz dobrą wokalistkę, utalentowaną. Niestety, rozmienia swój talent na drobne, jej muzyka jest IMHO średnia...
Inteligentna, to widać, ale niestety nikt nie pokierował nią tak, by mogła na dłużej zaistnieć na scenie muzycznej i w show biznesie. Często zaprzecza temu, co mówi. Chce wyjść na osobę inteligentną, a często wychodzi na półgłówka. Niewątpliwie mogłaby być KIMŚ, a tak sporo ludzi ma ją za ćwierćinteligentą osobę. A przecież jest i ładną, i utalentowaną kobietą...
Co do wyglądu- jest pociągająca, atrakcyjna, ale gdybym był jej mężem, to wolałbym raczej, by ubierała się trochę... hmmm... może po prostu, by zakładała na siebie więcej ubrań. Choć ubiór jest sprawą najmniej ważną.
No i w zasadzie tyle. Mniej gadania, a więcej pracy nad soba dobrze by jej zrobiło. Póki co- jestem na NIE (jak by to Kuba Wojewódzki powiedział).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Czw Gru 29, 2005 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głos ma bardzo dobry, ciało też...

Reszta do kitu Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się praktycznie z każdym słowem Marcina S. Smile

Jak dla mnie:
- wokalistka niezła, ale nie ten repertuar, oj, zdecydowanie
- z wyglądu baaaardzo ładna, ale też zbyt zrobiona
- jest inteligentna, tylko źle to wykorzystuje
- jej zachowania i sposobu bycia bardzo nie lubię

No i tak może trochę zboczę z tematu, ale....Czy cycki ma dorobione, czy nie, to dla mnie wielki biust tylko szpeci kobietę. Doda jest ładna, ale....biust za duży, nie rozumiem u ludzi tego przekonania, że im większy biust, tym lepiej.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
jest inteligentna, tylko źle to wykorzystuje

Czy jesteś pewien, że ludzie inteligentni nie potrafią z tego atutu skorzystać? Laughing
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 1:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobrze ze kobieta szokuje - dzieki temu wszyscy o niej mowia i caly czas ma to czego chce, czyli rozgłos=darmowa reklama. ale zeby byla inetligentna... bardzo mi przykro, ale w ktorym momencie? mozna szokowac w inteligentny sposob. nie trzeba zgrywac idiotki. wiec watpie czy cos w tym lbie jest. a glosik niezly i cialko... no no Very Happy
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 2:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym coś napisał Rolling Eyes że bym ją Rolling Eyes ale po kiego wszyscy mają o tym wiedzieć Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kevin spacey



Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 147
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 4:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta pani jest idiotką

fakt że w jakimś tam teście IQ uzyskała niezły wynik tylko potwierdza moje podejrzenia że takie testy są gówno warte

ta pani ma może i silny głos ale ma okropnie manieryczny wokal - perwersyjnie zajeżdża kiczem

to smutne że ta pani ma jednak dość znaczący wpływ na nasze społeczeństwo i pewnej jego części imponuje

ta pani wcale nie jest ładna - jest lalkowata, a to jednak różnica

ta pani jest niestety idealnym ucieleśnieniem infantylizmu jej durnowatej ksywki

PS. wszystko co tu napisałem to oczywiście moja prywatna opinia i kwestia gustu więc możecie się ze mną nie zgodzić
_________________
koniec przekazu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem czy ma aż taki ładny głos. Poprawny. Jak większośc naszych "gwiazd". łos to nie wszystko. Dalej sobą nic nie reprezentuje. Jest bo nie mamy innych gwiazd, które by mogły coś zaproponować... Wogle w polsce nie ma gwiazd, a jak juz jaki ewenement sięznajdzie to nie umiemy go wykorzystać...
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kevin Spacey- 100% racji. Nic dodać, nic ująć.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Czy ja wiem czy ma aż taki ładny głos. Poprawny. Jak większośc naszych "gwiazd". łos to nie wszystko. Dalej sobą nic nie reprezentuje. Jest bo nie mamy innych gwiazd, które by mogły coś zaproponować... Wogle w polsce nie ma gwiazd, a jak juz jaki ewenement sięznajdzie to nie umiemy go wykorzystać...

Tak, choć z drugiej strony: niby mamy - tzw. jednosezonówki. Doda do takich należy, choć medialnie na pewno będzie odnosiła sukcesy, tak, jak robi to teraz Wiśniewski (a całkiem nieźle pod tym względem sobie radzi). Może i ma głowę do show-biznesu [Doda], do pokazywania się w umiejętny sposób na scenie, ale ogólnie inteligentna nie jest. Wg mnie świadczy o tym niski poziom większości jej wypowiedzi - a już szczególnie w programie Wojewódzkiego Rolling Eyes
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
tzw. jednosezonówki. Doda do takich należy

nie nazwal bym ja jednosezonowka... doda dopiero zaczyna kariere, a juz wlasciwie od dobrych 3 lat jest dosyc znana.. chcialem przypomniec wszystkim ze ona ma 20 lat zdaje sie... ona tak szybko nie zniknie.. na pewno nie bedzie to gwiazdka jednego czy dwoch sezonow..
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
Qnegunda napisał:
tzw. jednosezonówki. Doda do takich należy

nie nazwal bym ja jednosezonowka... doda dopiero zaczyna kariere, a juz wlasciwie od dobrych 3 lat jest dosyc znana.. chcialem przypomniec wszystkim ze ona ma 20 lat zdaje sie... ona tak szybko nie zniknie.. na pewno nie bedzie to gwiazdka jednego czy dwoch sezonow..



Wydaje mi się ,że jej talent(może nie dosłownie talent) ale jej popularność dopiero wybuchnie. Może w przyszłym roku zagra jakąś skoczną piosenkę i na Eurowizje pojedzie Very Happy
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Gość






PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i oby jak najdalej od nas
Powrót do góry
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Gru 30, 2005 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś Jerzy Fedorowicz - dyrektor teatru Ludowego w Krakowie, mówił, ze kiedyś z nią rozmawiał, że to bardzo inteligentna dziewczyna, ale przyjęła sobie taki wizerunek. A co do Wojewódzkiego, to jeden z moich ulubieńców. pomimo jego prostackich tekstów, jest cholernie inteligentny, co w niektórych programach owocuje genialnymi rozmowami z ludźmi na równym poziomie, albo jedzie po kimś, a ten nawet nie wie kiedy.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek