FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
ul. Mercurego
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda....

cyt"Freddie przyznał, że Lennon był wielką osobistością, która rodzi się góra raz na jedno stulecie . I dodał także, że sam taką osobistością nie zamierza być. Spierasz się ze słowem Freddiego? "

oczywiście że nie zamierza być taką osobistością bo juz taką BYŁ. Smile

Ten tekst "Spierasz się ze słowem Freddiego? " jest inflantylny i pozerski, banalny i iście KICZHAJOWY Evil or Very Mad SUCKS


Kto powiedział że Queen nie są popularni w anglii czy nie lubiani że przytaczasz takie chwalebne dowody uwielbienia i poparcia dla Queen przez swoich belfrów od języków obcych

Moje zdania o Lenonie jako wybitnym polityku jest podobne jak napisała wyżej Ania 2609.
Siedzący w rozbebranym łożu Kwiatol ze swoją Yoko UNO która już zapewne wtedy myślała jak go wyjebać na kasę i sprać mu banię swoim chorym pieprzeniem.. szkoda chłopaka tylko:)

Tak jak Ania pisze. podchodził do tego z dystansem... pewnie nieźle też polewał z tej kwestji; niczym Morison z ludków -którzy traktowali go jako wielkiego króla hipisów... moda

Bez urazy dla osoby Lenona jako muzyka. dla mnie żadnym politykiem nie był co za tym idzie żadną AŻ tak historyczną postacią.
Próbował podłączyć się raczej pod nurt polityczny jeżeli chodzi o jego (swoją drogą dobrą) muzykę


A na kim to Lenon się tak odcisnął w kręgach pozamuzycznych. Co bylo rezultatem i skutkiem tego "odcisku"?.

Szacunek dla Lenona jako MUZYKA z mojej strony

Przypominam o forum The beatels gdzie można np. do woli "zachwycać się potęga plityczną" Johna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłin napisał:


Przypominam o forum The beatels gdzie można np. do woli "zachwycać się potęga plityczną" Johna


to znaczy, ze co? na forum queen jedynie slusznym pogladem jest to, ze freddie byl najwspanialszym czlowiekiem i muzykiem wszechczasow, jest najbardziej znany i lubiany na swiecie i kazdy powinien mu bic poklony, a kazda inna opinia jest zla?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wątpliwe jest dla mnie to czy wiele osób na TYM forumjest zainteresowane AŻ tak spuścizną i osobą Lenona czy np. Jima Careya albo Lecha Wałęsy czy Che Guevary:) Jeżeli tak proszę zgłosić to do moderatora a otworzy specjalny kącik. Wiadomo że nie chodzi żeby non stop chwalic Freda bo to akurat jest tak oklepanym zjawiskiem na forum że aż przesłodzone czasem. Przydałoby się np. coś krytycznego na temat czy to Freda czy pozostałych członków składu zespołu QUEEN. Jednak to ich dotyczy forum a nie z całym szacunkiem Johna Lenona. Powtarzam że ten nurtujący temat nazywa sie ulica im. Mercurego...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 5:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

People of Rome!

Kłótnia o to, czy Mercury, czy Lennon był największą osobistością świata muzyki przypomina mi cykliczne debaty katolskie nt wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielką Nocą i vice versa. Qrwa nie można obiektywnie stiwerdzić których z nich był wazniejszy. Google nie ma tu nic do rzeczy, bo Internet to jedno wielkie śmietnisko! Dla pana X Mercury ejstd a best dla pani Y Lennon a dla pani Z pan Rudowłosy i co?

i HOOY
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PINK niczym Salomon pojechałeś z nami SmileSmile eheheheheheh.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może bizon mieszkasz na ulicy lenina <sorki lenona> i dlatego go tak uparcie bronisz Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bynajmniej...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłin napisał:
Ten tekst "Spierasz się ze słowem Freddiego? " jest inflantylny i pozerski, banalny i iście KICZHAJOWY Evil or Very Mad SUCKS

A umiesz rozróżnić żart bądź ironię od dosłownych sentencji? Rolling Eyes Czytaj uważniej, dobra? Rolling Eyes
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasem aż za dobrze. Tu akurat ironia była słabym małosmiesznym żartem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 6:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłin napisał:
czasem aż za dobrze.

To chyba tym razem Ci się nie udało Rolling Eyes

Kłin napisał:
Tu akurat ironia była słabym małosmiesznym żartem.

a) nie myl jednego z drugim
b) skoro tak, dlaczego aż tak gwałtownie zaatakowałeś ten pogląd? W dodatku obrażając mnie, hm?
Chodziło mi o podkreślenie tego, że utwierdzając się sam w fakcie, że Twoja opinia jest prawdą absolutną, przeczysz wręcz temu, co Freddie mówił sam o sobie.
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda - jaki miał wpływ Lennon na politykę? Skoro Lennona stawiasz, za postać historyczną, to uważasz, że Freddie nią nie jest? Kompletnie nie rozumiem, po co przywoływałaś opinię Twoich opiekunów obozowych. CZYTAM UWAŻNIE i nie mogę dopatrzeć się czegoś konkretnego. Napisałaś, że jest bardziej rozpoznawalny. Udowodnij to, skoro każesz robić to innym. Uważasz, że Twoje zdanie jest święte i kropka. To można odczuć czytając Twój post.

Bizon... czepiasz się, że innych w dupe ŻĄDLĄ (od ŻĄDŁA) osy. A sam dopierdalasz się w co drugim poście do innych. Zdaję się, że na siłę szukasz błędów w postach Czarnego np. Co Ci to przeszkadza? Że zrobił 2 błędy? Wiadomo o co chodzi, więc wyluzuj. To nie jest ani forum The Beatles, ani forum Języka Polskiego czy pieprzonej poprawnej pisowni. Niedługo nie będzie tu już tematów o Queen tylko będzie dopierdalanie w stylu "idź po słownik". A sam też popełniasz błędy. Tak gwoli ścisłości.


Teraz wszyscy chcą pokazać jak bardzo są obiektywni. Bardzo modna się ostatnio zrobiła obiektywność.
Albo sobie wszyscy wchodzą w dupę, albo gdy pojawi się inne zdanie to jest "przegrany".
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu naprawdę nie chodzi o realny wpływ Lennona na politykę. Prawda - nie został dyktatorem i nie urzeczywistnił programu z "Imagine" Wink Ale...prawda jest taka: on był pierwszym muzykiem stricte rockowym, który tak zauważalnie wkroczył w sferę dotychczas przez muzyków nie penetrowaną. Nawet jeśli odbywało się to na zasadzie jedynie wielkich słów to jednak nie da się ukryć, że odbiór jego postaci przez społeczeństwo stał się czymś zupełnie nowym. Lennon, niezależnie od własnych intencji i skali własnych działań, stał się pewnym archetypem, symbolem łączności między sferą muzyczną a, nazwijmy to umownie - polityczną. Chodzi o to, kim stał się w oczach następnych pokoleń. "Bohemian Rhapsody" jest ciekawszym i bogatszym utworem niż "Imagine" albo "Give Peace a Chance". Ale to jednak utwory Lennona doczekały się całej tej ideologiczno-społecznej hermeneutyki. One sprawiły, że nad Lennonem zaczęli zastanawiać się socjologowie czy inne diabły Wink

Nie chcę być tu źle zrozumiany - Freddie Mercury był jednym z najwybitniejszych artystów XX wieku. W sferze muzycznej miał ogromne znaczenie, wpływ. Pod względem warsztatowym a pewnie i kompozytorskim przerastał Lennona. ALE NIE O TO W TYM CHODZI.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę powiedzieć tyle że w moim poprzednim poście nie uraziłem Ciebie a tylko określiłem Twoją wypowiedź i nazwałem to po imieniu.

Sama nie wiesz o czym piszesz, gdyz to Ty nie rozumiesz "ironii:"
Freddie powiedział że nigdy nie chce być jak Lenon ... a ja dodałem -bo już conajmniej taki był

niczemu nie przeczę. zresztą wcalę nie muszę zgadzać się z Freddiem na temat Lnona. a nic nie zaprzeczam osobie Freddiego.

Jak cchesz sobie popolemizować czy poudawać filozofa (a żeby nie ujmować Twojej płci) - filozofkę, to potrenuj na obszarze swojej klasy. może pani od polskiego postawi Ci piątke


A jakie masz odpowiedzi dotyczące polityki Lenona? czy tylko Ci się zdawało?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłin napisał:
.

Jak cchesz sobie popolemizować czy poudawać filozofa (a żeby nie ujmować Twojej płci) - filozofkę, to potrenuj na obszarze swojej klasy. może pani od polskiego postawi Ci piątke


nie do mnie to było, ale co tam:

element dyskursu na bardzo wysokim poziomie, doprawdy.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy tylko mnie sie wydaje ze ta "debata" jest troche... ten... powalona? Praktycznie od poczatku do konca? Tylko mnie sie tak wydaje, czy ktos jeszcze ma takie wrazenie?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się post Le_mmora, traktującego o Lennonie. I choćby dlatego ta "debata" była/jest warta świeczki.
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokladnie na takim samym poziomie jakim określić smożna "mądrości" odbiorcy mojego postu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ania2609



Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 163

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 10:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
People of Rome!

mi cykliczne debaty katolskie nt wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielką Nocą ?

i HOOY


Katolskie ???????????????? ja jestem katoliczką i jakoś nigdy nie miałam okazji uczestniczyć w takowej debacie....
_________________
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hoder



Dołączył: 20 Lis 2003
Posty: 657
Skąd: Marklowice/Poznań

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ania2609 napisał:
crowley napisał:
People of Rome!

mi cykliczne debaty katolskie nt wyższości świąt Bożego Narodzenia nad Wielką Nocą ?

i HOOY


Katolskie ???????????????? ja jestem katoliczką i jakoś nigdy nie miałam okazji uczestniczyć w takowej debacie....


takich debat nie ma - jest uznana wyższość świąt Wielkanocnych nad Bożego Narodzenia. jedynie w co bardziej laickich rodzinach takie dyskusje są prowadzone (oczywiście nie jest to reguła

[/OFFTOP]


ludzie - trochę mniej chamstwa a więcej konkretów proponuję co niektórym. dyskutujmy ale nie zachowujmy się jak dzieci

[/OFFTOP 2]
_________________
czemu bracie robisz ku*wę z muzyki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ania2609



Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 163

PostWysłany: Nie Sty 22, 2006 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hoder napisał:
[takich debat nie ma - jest uznana wyższość świąt Wielkanocnych nad Bożego Narodzenia. jedynie w co bardziej laickich rodzinach takie dyskusje są prowadzone (oczywiście nie jest to reguła


[/OFFTOP 2]


otoż to...
_________________
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek