FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Stephen King rules ;-)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Twój stosunek do Kinga ;-)
Czytałem sporo, uwielbiam!
23%
 23%  [ 15 ]
Czytałem trochę, podoba mi się...
32%
 32%  [ 21 ]
Czytałem trochę, nie lubię.
1%
 1%  [ 1 ]
Nie czytałem, ale znam Kinga
20%
 20%  [ 13 ]
Nie czytałem, ale widziałem film(y)
13%
 13%  [ 9 ]
Nie znam typa ;-)
9%
 9%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 65

Autor Wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2007 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ułamku tak, bo myslalem ze nikt nie bedzie zartowal ze smierci Wink Ale wybaczam i szczerze rozumiem...

...%%% Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chryste, widziałem ostatnio w księgarni tę całą 'Komórkę'. Pomijając samą powieść, której nie czytałem przecież, to pod względem wydawniczym mamy koszmarny regres. Badziewny rysuneczek na okładce, która zresztą sama w sobie sprawia wrażenie zrobionej z papieru toaletowego, durna i bezwartościowa zajawka na ostatniej stronie, kiepska jakość ogólna... Boże, przecież ta książka rozleci się po jednym przeczytaniu Rolling Eyes Gdzie się podziały te śliczne, hard-coverowe wydania Prószyńskiego... Confused
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka ciekawostka - ulubione kawałki Kinga wszechczasów Very Happy Klimaty typowo Kingowe, moje zdecydowanie mniej - chociaż kilkoma nie pogardzę Wink

24. ''IN-A-GADDA-DA-VIDA,'' Iron Butterfly
Only the long version counts. Which you can't get on iTunes, curse them.

23. ''DEAD FLOWERS,'' the Rolling Stones
Their finest rock-and-country fusion.

22. ''NEEDLES AND PINS,'' the Searchers
The epitome of folk rock.

21. ''I GET AROUND,'' the Beach Boys
Pretty white-bread, but unlike the odious ''Kokomo,'' it has stood the test of time.

20. ''ON THE DARK SIDE,'' John Cafferty and the Beaver Brown Band
Still smokin' after all these years. Simple and cool.

19. ''YOU NEVER CAN TELL,'' Chuck Berry
The father of us all. And whoa! The whole story of true love and happy marriage in two and a half minutes? Can't argue with that.

18. ''I WANT TO HELP YOU ANN,'' the Lyres
The best stalker rock song ever. Listen to it once and you'll never bother with ''Every Breath You Take'' again.

17. ''LONG COOL WOMAN IN A BLACK DRESS,'' the Hollies
Should get old, but somehow never does.

16. ''DON'T BE CRUEL,'' Elvis Presley
Total bebop testifying. Brian Setzer would sell his soul to do this.

15. ''AIN'T NO FUN (WAITING ROUND TO BE A MILLIONAIRE),'' AC/DC
The quintessential AC/DC hook...played over...and over...and over.

14. ''SIXTY MINUTE MAN,'' the Dominoes Basic dirty boogie boasting, 1950s style. What could be finer?

13. ''MASS. AVE.,'' Willie Alexander
Rattle-box guitar and the weirdest male falsetto ever laid down; it's Boston punk at its best.

12. ''THE GIRL CAN'T HELP IT,'' Little Richard
Can you imagine this guy on American Idol? The mind boggles.

11. ''SHE LOVES YOU,'' The Beatles
I've said it before and I'll say it again: It's the best Beatles track because it gets in, does its business, and gets back out again.

10. ''A BIG HUNK O' LOVE,'' Elvis Presley
Almost eclipsed by Elvis' screaming vocal is the rock era's best barrelhouse piano.

9. ''BIP BOP BOOM,'' Mickey Hawks
Under two minutes and still the greatest rockabilly record ever made.

8. ''LET'S HAVE A PARTY,'' Wanda Jackson
That raspy, frantic vocal has never been equaled. Ms. Jackson makes Beyoncé look like Britney.

7. ''NEW ORLEANS,'' Gary U.S. Bonds
Terrific recorded-in-a-bathroom reverb, insanely danceable backbeat. Earl Swanson's sax is the Special Bonus Feature.

6. ''RAMROD,'' Bruce Springsteen
His cleanest, coolest, purest track. To quote Mr. Berry, his guitar rings like a bell.

5. ''C'MON EVERYBODY,'' Eddie Cochran
The apocalyptic call of the teenage male: Dude, let's party. And screw the consequences.

4. ''STUPID CUPID,'' Connie Francis
Don't argue; the vocal is hotter than a pistol, and it's the best clap track ever. Stupid cupid, stop pickin' on me: Ay-men.

3. ''MYSTERY DANCE,'' Elvis Costello
It's 1:35, but how much angry, frustrated sex can you take?

2. ''BURNING LOVE,'' Elvis Presley
He saved the best for last. Lawd-a-mighty, I feel my temperature rising.

1. ''ANARCHY IN THE U.K.,'' The Sex Pistols
This song still sums up what I love about rock & roll: anger and joy and urgency, all compressed into three and a half minutes of drums and buzz-saw guitar. By God, even the name of the group sweats rock & roll.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SKLEPIK Z MARZENIAMI!!!

Miazga! Przeczytane nad morzem... Niesamowita książka, mnóstwo smaczków, ciekawe postacie, CUDOWNE opisy... A jak w połowie zaczęła się robić jatka..
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah! Za to film skaszanili do kwadratu...

Przy okazji wypowiem się o tych "Regulatorach", których ukończyłem jakiś czas temu. Moje krytyczne słowa z innego tematu zasługują na małą korektę - dalej nie jest to dzieło wybitne, ale mniej więcej od połowy książki czyta się naprawdę szybko i rzecz zaczyna poważnie wciągać. Tak z 6+/10 spokojnie mogę dać w ramach oceny.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja kupiłem ojcu ostatnio do Anglii "Cztery Pory Roku" i "Zieloną Milę". Nie wiem czy mu się spodoba :B
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Szalony Rodżer



Dołączył: 06 Sie 2007
Posty: 22
Skąd: z nienacka(stare ale dobre :D)

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 4:43 pm    Temat postu: KIng ROXXXXX Odpowiedz z cytatem

Stephen King jest jak piosenka "fat bottomed girls" nigy się nie nudzi Wink Moje ulubione książki tego autora to :

1. Cały cykl "mroczna Wieża"
2. "Misery"
3. "Uciekinier"(film lekko do d... ale książka boska !!!)
4."oczy smoka"

Te są świetne ... jest jeszcze kilka które są Fajne a nawet Super ale niechce tak na sam początek istnienia na forum spamem Zawalac tematu Very Happy

Sorry ale musze jednego linka podac bo umre Very HappyVery Happy http://sms007.blox.pl/resource/ulica_sezamkowa.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2007 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

21 września - Stephen King



60 lat - jeszcze raz tyle, please! Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kroi się nowy zbiór Kinga Very Happy

"Pocket Rockets" to tytuł nowego zbioru opowiadań Stephena Kinga. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze kiedy się on ukaże, choć można z bardzo dużym prawdopodobieństwem trafności powiedzieć, że w przyszłym roku. Nie podano też jeszcze spisu opowiadań jakie znajdą się w książce, ale tutaj też można się wiele domyśleć.

Od czasu ukazania się poprzedniego zbioru, "Wszystko jest względne", King napisał:

Harvey's Dream
Rest Stop
Stationary Bike
The Things They Left Behind
Willa
Graduation Afternoon
Ayana
The Gingerbread Girl
Mute

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że w trakcie pisania jest kolejne opowiadanie, "A Very Tight Place", King powiedział też, że w ostatnim czasie napisał sporo tekstów.


( www.stephenking.pl )
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 11:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w trakcie czytania "Komórki". Facet od razu przechodzi do rzeczy Smile Chyba nigdy mi się nie znudzi. Potem muszę gdzieś dorwac "Historię Lisey".
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

'Komórka' jest świetna!!! A 'Historia Lisey'...hm, mnie aż tak nie zachwyciła, ale może być... Wink
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy Szymek wybiera się na pokój 1408? Warto?
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Lis 19, 2007 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wybiera się, bo filmy go tak nie kręcą, ale nie wyklucza ściągnięcia se z neta Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EDIT: Dobry ten "1408". Należy do tych groteskowych filmów, w których granica między śmiesznością i strasznością jest bardzo cieniutka... Ta sama scena potrafi przerazić oglądana samemu w ciemnym pokoju, a rozśmieszyć, kiedy na film patrzy się z kolegami i browarem w garści (vide: chłopek w szybie wentylacyjnym). Dlatego polecam oglądanie w odpowiedniej atmosferze. Film dobry, oniryczny, pod koniec trochę może rozlazły, ale powiedzmy pierwsza godzina faktycznie wymiata.

Aha, istnieją dwa zakończenia filmu. Pierwsze - to, które ja oglądałem, bo przyznaję bez bicia, że rzecz ściągnięta z neta - nie podobało się testowej grupie widzów (coś na kształt beta-testów gier komputerowych). Dlatego też podjęto decyzję o dokręceniu alternatywnego zakończenia, które jest tym obowiązującym. Obznajomiony z obiema wersjami stwierdzam, że każda z nich trzyma się kupy, ale preferuję tę pierwszą, nieoficjalną. Siłą rzeczy nie będę pisał czym się różnią, bo przy okazji spieprzyłbym frajdę tym, którzy "1408" chcą zobaczyć Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sherry



Dołączył: 23 Gru 2007
Posty: 64
Skąd: Pińczów/Kielce

PostWysłany: Nie Sty 06, 2008 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądałam 1408 w samotności i po ciemku Razz ale nie miałam takiej frajdy, jak powinnam, bo kolega już wcześniej mi opowiedział cały film... szkoda Razz fajnie zrobione... podobało mi się, mozna się łatwo "wczuć w rolę" tego gościa Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Sty 14, 2008 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.stephenking.com/duma_key_video/duma_key_large.html

<ostrzy zęby Twisted Evil >
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh yeah, King to jeden z moich ulubionych pisarzy, znamy się od dobrych 14 lat (czyli jak dobrze policzyć zaczęło się w późnej podstawówce i w sumie trwa do dziś). Poznaliśmy się dzięki wydawnictwu Amber które jako pierwsze na większą skalę zaczęło drukować Kinga (do dziś mam ich wydania Misery, Christine czy Miasteczka Salem). Na studiach miałem nawet sporą zagwozdkę czy magisterkę pisać właśnie o Kingu czy o Dicku - wygrał Philip, ale może Stefan jeszcze się kiedyś czegoś doczeka Wink

Ulubione książkii:
Carrie
Miasteczko Salem
Lśnienie
Martwa strefa
Firestarter
Cujo
Christine
Smętarz dla zwierzaków
To!
Danse Macabre
Misery
Mroczna połowa
Sklepik z marzeniami
Dolores Claiborne
Zielona Mila

Ulubione zbiory opowiadań:
Nocna zmiana
Cztery pory roku
Szkieletowa załoga
Czwarta po północy
Marzenia i koszmary

Ulubione filmy/seriale oparte na twórczości:
Carrie
Lśnienie
Martwa strefa
Ucieknier
To!
Misery
Kosiarz umysłów
Mroczna połowa
Skazani na Shawshank
Dolores Claiborne
Zdolny uczeń
Zielona mila
1408 (director's cut)
Mgła

Jak widać sporo tego Very Happy Na koniec takie spostrzeżenie - mam wrażenie, że o ile ostatnie lata przyniosły kilka bardzo przyjemnych ekranizacji prozy Kinga, o tyle sam King trochę przestał nas, czytelników, rozpieszczać. Owszem, publikuje sporo, ilościowo na dawnym poziomie, ale... przeżyłem w ciągu kilku ostatnich lat kilka mocnych rozczarowań. Że wymienię tylko Bezsenność, Regulatorów, Desperację, Buick 8, Historię Lisey i zbiory opowiadań Serca Atlantydów oraz Wszystko jest względne (szczególnie te opowiadanka to straszny szit). Biorąc pod uwagę, że wszystkie one powstały po roku '94 taka smutna myśl mnie nachodzi, że King się od tamtego czasu trochę skończył... Wierzę jednak w odrodzenie Mistrza Very Happy
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.


Ostatnio zmieniony przez Maleństwo dnia Pią Gru 19, 2008 1:28 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 1:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo napisał:
Że wymienię tylko Bezsenność, Regulatorów, Desperację, Buick 8, Historię Lisey i zbiory opowiadań Serca Atlantydów oraz Wszystko jest względne (szczególnie te opowiadanka to straszny szit). Biorąc pod uwagę, że wszystkie one powstały po roku '94 taka smutna myśl mnie nachodzi, że King się od tamtego czasu trochę skończył... Wierzę jednak w odrodzenie Mistrza Very Happy

A ja już cieszę się jego odrodzeniem. Moim zdaniem spadek formy był nieco wcześniej - teraz oczywiście King nie demonstruje tego, co w latach 70-tych i 80-tych, ale znów tworzy świetne rzeczy. To rzecz pewnie gustu, ale Buick 8 czy Historia Lisey to w moim odczuciu bardzo dobre pozycje. A i Duma Key podobno miodna (tu dygresja, polskie tłumaczenie tytułu, choć książki jeszcze nie czytałem, wydaje mi się do dupy - nie można było pozostawić oryginału?).

A jak dokładnie brzmiał Twój temat o Dicku?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Sob Sie 16, 2008 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, kwestia gustu Wink Moim zdaniem jednak 'Buick 8' i 'Historia Lindsey' sporo odstają poziomem od wcześniejszych dokonań i sprawiają wrażenie wtórnych - szczególnie 'Buick...' który wygląda trochę jak miks "Christine" i "Mgły". A czytałeś już (albo ktokolwiek) "Komórkę"? Bo ja nie - odstraszyła mnie okładka no i nie chciałem się znów zawieść Confused

Praca magisterska nosiła tytuł "The motif of artificial humanoids in Philip K. Dick's fiction" i dotyczyła w dużej mierze powieści "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach" oraz kilku opowiadań (np. "Niby-ojciec"). Nie zabrakło też odwołań do "Łowcy androidów" Wink Kiedy zastanawiałem się nad Kingiem do głowy przychodził mi np. pomysł żeby opisać relacje człowieka z samochodem ("Christine" się kłania) albo stworzyć bestiariusz Kinga...
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej Mgła była wczoraj na CANAL+. Co sądzicie o [spoiler]zmienionym zakończeniu[/spoiler] ?
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Man From Heaven



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 134

PostWysłany: Czw Gru 18, 2008 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Komórki - to faktycznie kiepska książka. Wciągnęła mnie, bo to King, i jako że nie czytałem wielu jego książek nie miałem jeszcze wysokich wymagań. Niemniej jednak to kiepska książka, a zakończenie to w ogóle dół...
Tak czy inaczej w "Ręce Mistrza" powrócił do formy. Co prawda książki nie czytałem, ale ufam co niektórym opiniom pewnych osób.

Przeczytałem jak na razie:
Komórkę
Czwarta Po Pólnocy
i ten zbiór 12 mrocznych opowiadań ( nie pamiętam tytułu )

Oczywiście muszę się zabrać za o wiele lepsze dzieła autorstwa jego pióra, ale ostatnio tyle lektur do czytania no i niedługo maturka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm... mi się Komórka bardzo podobała. Widocznie zależy kto co lubi. Nie mogę się doczekać kiedy w moje ręce wpadnie... "Ręka mistrza" (proszę bez złośliwych gier słownych) Razz
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OStatnio przeczytałem Mroczną Wieżę... ZAJEBIOZA!
Jedna z najlepszych książek jaką czytałem. Pieśń Susannah mnie nieco rozczarowała ale reszta jest super!
Wymienć zwłaszcza trzeba (kolejność niedokońca przypadkowa):

1 Roland
2 Czarnoksiężnik i kryształ
3 Wilki z Calla
4 Mroczna Wieża

A więc tak, świat w pierwszym tomie mnie zachwycił. Ten taki chaos... ta wizja tej Ziemi po jakimś katakliźmie, gdzie sprzęt powoli idzie w zapomnienie... gdzie rewolwer jest uznawany za coś magicznego a obok ganiają roboty... coś cudwnego.
I później King zrobił jedną z najgorszych rzeczy... uciekł od tego universum. Zaczął przechodzić do NOwego Jorku itp itd. Pomysł z różą jest dla mnie całkowicie nietrafiony.
MImo wszystko seria jest cudowna, a zakończenie... no cóż twórcy Losta mogli by się uczyć!
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
YOU'RE BEST FRIEND



Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 158
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kinga znam i szanuję. Mój wujek ma chyba wszystkie jego książki, jeśli mi jakąś poleci, chętnie czytam. Ogólnie nie gustuję w horrorach, ale JEGO horrory są świetne! Cool
_________________
Prawdziwy talent zawsze wypłynie, mój drogi...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Man From Heaven



Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 134

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

YOU'RE BEST FRIEND napisał:
Kinga znam i szanuję. Cool


Znasz go osobiście?
Pełen szacun Laughing Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze jeśli mam ochotę się rozluźnić to szukam w bibliotece jakiej jeszcze książki nie czytałem Kinga. Omijam tylko szerokim łukiem tą całą Mroczną Wieżę bo to nie mój świat...
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ignorancie... Laughing
Przeczytaj a dopiero później mów czy twoje klimaty czy nie. Bo tam się WIELE dzieje i każdy znajdzie coś dla siebie.

Teraz poluję na Bastion. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałem mały fragment Mrocznej Wieży, który był w tomie opowiadań "Wszystko jest względne". Nie było złe, głupie, dało się czytać, fabuła spoko, Kingiem czuć, ale to nie dla mnie. Nie lubię po prostu czyta o światach, których nie ma. Nieważne kto by to pisał. Nie wciąga mnie to. Podobnie ten nudny Władca Pierścieni Wink
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mówię ci ten świat i owszem jest ale... nie do końca. Znaczy musiałbyś przecfzytać powołanie Trójki albo Pieśń Susannah aby zrozumieć o co mi biega. Wink

Mattey napisał:
Podobnie ten nudny Władca Pierścieni Wink

Założę się, że filmik to z radością obejrzałeś Rolling Eyes

NIektórzy poprsotu nie lubią fantasy, trudno. Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mattey



Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 1417
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Gru 19, 2008 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Film był potwornie nudny. Za książkę się nawet nie brałem. Oni szli i szli i szli, o górka, trzeba obejść, i szli i szli, o dołek, hop, i szli i szli i szli...
_________________
Pierwszy Mattey Forum
Pierwszy vice Pisarz Forum 2007!

wg Fenderka: Pierwszy Humorysta Forum 2009!

wg NARa: Drugi Fenderek!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek