FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Historia
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 11:18 pm    Temat postu: Historia Odpowiedz z cytatem

Czy są tu jacyś wielbiciele tej wspaniałej dziedziny nauki? Ja od razu się przyznaję- jestem jednym z nich. Bardzo lubię historię, uważam, że jest najlepszą nauczycielką życia i można z niej wyciągnąć użyteczne wnioski. Poza tym, dobrze wiedzieć, jaką ma się tożsamość, mówię tu głównie o historii Polski. Ale też dobrze jest wiedzieć, czemu dziś dzieje się akurat tak, a nie inaczej- oczywiście wszystkie wątpliwości wyznaczy historia. No i, jakby na to nie patrzeć, sami tutaj na forum zajmujemy się historią, tyle że historią muzyki- w końcu Queen i inne popularne tutaj zespoły przeszły już do historii.

Jakie są wasze ulubione epoki i dziedziny historii?
Oto moje:
- historia papiestwa
- starożytność
- II wojna
- współczesność
- historia myśli politycznej
- XIX wiek

Tak w ogóle- są tu może jakieś osoby, które zdawały maturę z historii?
Mam kilka pytań do tych osób, ponieważ na moich nauczycieli nie mam co liczyć... Confused (obijają się lenie cholerne...)

Zapraszam do wpisywania się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sob Gru 03, 2005 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię historię... Jeśli chodzi o przedmioty w szkole, to drugi (za matematyką) mój ulubiony przedmiot... jeśli chodzi o dziedziny historii:

-historia papiestwa (gdyby nie JPII nie wiem, czy interesowałbym się tym tak bardzo...)
-historia muzyki
-historia piłki nożnej
-XX wiek
-Polska pod zaborami
-renesans (chodzi tu głównie o tych ludzi, którzy w tamtych czasach dokonali wielkich osiągnięć, jak choćby Kopernik w astronomii, czy da Vinci, który wynalazł tyle znanych w dzisiejszym świecie rzeczy)

jak coś przypomnę sobie to napiszę... ale nie będąc gołosłownym- historia to jednak jest ta dziedzina, która pokazuje, jak kiedyś było... a kogo to nie interesuje, choćby w najmniejszym stopniu? Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
historia papiestwa (gdyby nie JPII nie wiem, czy interesowałbym się tym tak bardzo...)

Ja zacząłem się interesować tym właśnie po śmierci Jana Pawła II, ale w sumie nie wiem, czemu mnie tak do tego pociągnęło. Polecam książkę "Bardzo prywatne życie papieży"- dużo pikantnych szczegółów, występki najgorszych papieży- Wigiliusza i Benedykta IX i wielu innych (ten drugi był na przykład zoofilem Shocked ).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

- prehistoria
- starożytność
- II wojna światowa

Kiedyś byłem fascynatem, dzisiaj to już tylko ciekawostki... ale jakie!
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CANDY



Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 292
Skąd: LOST CITY OF GOLD

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście historia nowożytna jest moją ulubioną dziedziną nauki .

Ulubione dziedziny historii :

historia Wielkiej Brytanii po XVII w.
historia ZSRR (1922-1991)
I wojna światowa
II wojna światowa
ogólnie historia powszechna od XVII w.
historia PRL
dzieje państw demokratyczno-ludowych
pod względem kultury lata 70 i 80 XX w. ( muzyka , film)
interesuje się ponadto (może to dziwne) historią nawiedzonych miejsc o dużej emanacjii sił nadprzyrodzonych - stąd fascynacja Wielką Brytanią XVIII i XIX w.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 2:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z racji zawodowych musialem sie zainteresowac nieco historia angli i stanow zlajdaczonych... ale najbardziej zawsze interesowala mnie historia starozytna (egipt i te sprawy) oraz historia ludow indianskich... ale expertem nie jestem wiec pomocy ze mnie zadnej w razie czego raczej nie bedzie Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okres między wojenny, razem z obiema wojnami, i troche starozytnosc. Historią zacząlem interesowac się jakis czas temu, i bardzo ja polubiłem ocenki o dziwo tez nie najgorsze Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historia zawsze mnie interesowała, zwłaszcza ta najnowsza.
A jeśli miałbym sprecyzować moje zainteresowania, to wyglądałoby to mniej więcej tak:

1. Historia powszechna XIX wieku (ze szczególnym uwzględnieniem historii krajów niemieckojęzycznych)
2. Historia powszechna XX wieku (ze szczególnym uwzględnieniem historii Polski oraz krajów niemieckojęzycznych)
3. Historia literatury niemieckojęzycznej
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię posłuchać, gdy ktoś z pasją i interesująco opowiada o tym co się już zdarzyło.
Gorzej z wkuwaniem dat Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historia jest naprawdę fascynująca, szczególnie czegoś fajnego można się dowiedzieć badając historię różnych świąt (np. Dnia Ziemi). Uwielbiam tę naukę, a szczególnie - cesarstwo rzymskie. Niesamowite. Nie dość, że starożytni Rzymianie udoskonalili niektóre elementy greckiej kultury, to sami stworzyli niesamowite rzeczy... Kiedyś, oglądając Discovery, dowiedziałam się, że to oni, a nie Amerykanie zrobili pierwszego hamburgera Cool w trochę innej postaci, oczywiście, ale to był prototyp... Podobnie z 'fast foodami' Wink.

Poza tym - średniowiecze, a szczególnie warunki higieniczne Wink (kto wie, jak załatwiali się średniowieczni chłopi? Wink). Lubię przerabiać to, co jeszcze nie zostało oklepane do granic możliwości. Może dlatego nudzi mnie historia obu wojen światowych i powstania... Choć w gruncie rzeczy w okresie międzywojennym i PRL-u działy się ciekawe rzeczy...

Cytat:
występki najgorszych papieży- Wigiliusza i Benedykta IX i wielu innych (ten drugi był na przykład zoofilem Shocked ).

Ciekawi ludzie byli głową Kościoła... Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przepadam za historia, jednak jesli juz, to dosyc lubie okres renesansu i baroku.

Poza tym II wojna swiatowa, swego czasu bardzo sie interesowalem lotnictwem owczesnym.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja rowniez bardzo nie lubie historii, jako przedmiotu w szkole. bardzo ciekawa jest wg mnie natomiast historia polski wspolczesnej, szczegolnie za czasow socjalizmu - z tym tez zwiazana jest moja matura ustna z polskiego, wiec niewykluczone ze bedziecie mogli sie wykazac :)
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Gość






PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja babka z historii wkurza się na mnie bo bombarduje ją masą szczegółowych pytań
na które czasami nie umie odpowiedzieć Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historia jest spoko o ile prowadźi ją ktoś normalny, całe szczęście trafiłem wreście na normalnego nauczyciela histy.

I mam pytanie :

Jakie tereny Wielkiej Brytani były bombardowane podczas II wojny światowej, bo ja zaznaczyłem na sprawdzianie tylko obszary anglii a pani zaznaczyla jescze kawałek irlandi i szkocjii Rolling Eyes
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdawałem historię na Maturze, moje ulubione tematy:

- Starożytna Grecja
- Renesans, reformacje, kontrreformacje
- Wielka Rewolucja Francuska, Okres Napoleoński
- Okres Międzywojenny
- II Wś pod kątem partii nazistowskich
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łosiu napisał:
Jakie tereny Wielkiej Brytani były bombardowane podczas II wojny światowej, bo ja zaznaczyłem na sprawdzianie tylko obszary anglii a pani zaznaczyla jescze kawałek irlandi i szkocjii Rolling Eyes

Tak, Szkocja też była bombardowana, a mianowicie przez Luftflotte 5, dowodzoną przez Hansa-Jürgena Stumpff w ramach inwazji pod kryptonimem "Lew Morski".
Łosiu napisał:
wreście

Zmiłuj się... Rolling Eyes Arrow Wink


Crowley, mogę wiedzieć, z jakich książek korzystałeś w ramach przygotowań do matury?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Nie Gru 04, 2005 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historię uwielbiałem "od zawsze" - zanim jeszcze zaczałem uczyć się jej w szkole już spędzałem dużo czasu nad różnymi książkami z nią związanymi. I tak mi już zostało do dziś. Właściwie ciągle czytam książki historyczne...dopiero co skończyłem "Rosję bolszewików" Pipesa a już rozglądam się za czymś nowym (choć póki co zagłębiam się w Michnika i Witkacego).

Nie chce mi się pisać, dlaczego tak uwielbiam tę dziedzinę. Po prostu tak jest. Szczególnie bliska jest mi historia polityczna. To wiąże się oczywiście z moim zainteresowaniem polityką overall. Czytanie o zmianach systemu politycznego w Bułgarii w międzywojniu sprawia mi naprawdę ogromną frajdę. To są dla mnie wszystko żywe, istotne wydarzenia, fascynujące sploty okoliczności i czynników, społecznych uwarunkowań i działań jednostek. Takie wielkie, niesamowite puzzle, którego częściami są Bokassa, Piłsudski, Kaligula, Ludwik XIV, Trójprzymierze, Oś i II pokój toruński Smile

Ulubione działy? Oczywiście XX wiek: właściwie wszystko. Obie wojny, okres je dzielący (uwielbiam XX-lecie międzywojenne!!!!!), a także współczesność. Historia Rosji. Wszystko co związane z komunizmem. Ostatnio starożytność - szczególnie Rzym. XVIII i XIXw: kształtowanie się współeczesnego świata.

Fascynują mnie też wszystkie możliwe upadki, okresy schyłkowe i "ostatnie dni" rozumiane dosłownie. Czyli np.: ostatnie tygodnie III Rzeszy.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam. XX wojna swiatowa zwlaszcza, ale ostatnio niezwykle fascynujaca wydaje mi sie tez historia tejk pierwszej. Wspolczesnosc, polaczona oczywiscie z polityka. Zabory i ich niesamowity CIAGLE wplyw na to jak TERAZ wyglada i zachowuje sie Polska, a raczej jej poszczegolne czesci. Sredniowiecze, po przeczytaniu Jasienicy sie zakochalem i poszedlem dalej Smile Historia religii o tyle o ile, raczej zamierzchlejsze czasy a nie wspolczesnosc.

Nie wiem czy historie pilki noznej i muzyki rockowej mozna tu wrzucic Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Nie wiem czy historie pilki noznej i muzyki rockowej mozna tu wrzucic Wink


można.. historia to historia Wink tylko szkoda, że historii muzyki czy sportu mało w szkołach Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Uwielbiam. XX wojna swiatowa zwlaszcza,


Shocked To ile ich już k***a było Exclamation Arrow Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Historia - uwielbiam...szkoda, że w LO trafiłem na nauczycielkę, która prowadzi z nami lekcje na podstawie tego co wyczyta w podręczniku Confused

Ulubione okresy:

-I i II Wojna Światowa
-PRL
-Dzieje najnowsze
-Prehistoria i Starożytność
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szymek_dymek napisał:
Fenderek napisał:
Uwielbiam. XX wojna swiatowa zwlaszcza,


Shocked To ile ich już k***a było Exclamation Arrow Twisted Evil

LMAO- mialem pisac o XX wieku, potem dokonczylem zdanie piszac o wojnie... Smile
Laughing Laughing Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubiłam najbardziej historię w szkole podstawowej i pierwszej klasie gimnazjum. Teraz zmienili nam nauczyciela i zaczęły się schody... Confused Gościu dziewczyną stawia same piątki za ładny uśmiech kiedy lub pogada się z nim na korytarzu. Myślę że to jest bez sensu. No i jak to wygląda jak rozmawiając z dziewczyną patrzy się w jej dekolt Wink .
Lubię historię z czasów Bitwy pod Grunwaldem i coś z tych lat Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anka napisał:
...zaczęły się schody... Confused Gościu dziewczyną stawia same piątki za ładny uśmiech kiedy lub pogada się z nim na korytarzu. Myślę że to jest bez sensu. No i jak to wygląda jak rozmawiając z dziewczyną patrzy się w jej dekolt Wink .


Więc jakie schody Twisted Evil
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 8:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 9:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anka napisał:
...zaczęły się schody... Confused Gościu dziewczyną stawia same piątki za ładny uśmiech kiedy lub pogada się z nim na korytarzu. Myślę że to jest bez sensu. No i jak to wygląda jak rozmawiając z dziewczyną patrzy się w jej dekolt Wink .


Miałem takiego wuefistę Laughing
"Oł, Szpaku idzie... witamy panie Macieju"

Łosiu napisał:
Więc jakie schody Twisted Evil


No właśnie, może nasza Ania to tak naprawdę Antek ...

Jeden pies do drugiego psa na IRCu napisał:
On the internet nobody knows you're a dog.

_________________


Ostatnio zmieniony przez CORAX dnia Pon Gru 05, 2005 10:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a nasz pan z historii w gimnazjum preferował chłopców Twisted Evil Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nauczyciel z angielskiego też się ciągle gapi dziewczynom w różne miejsca Laughing I nawet tego nie kryje, hehe.

CORAX, pierwszym cytatem zacytowałeś nie Łosia, lecz Ankę Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek