FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Historia
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łosiu napisał:


Więc jakie schody Twisted Evil


Nie no sorry ale jak widzę faceta (nauczyciela) śliniącego się na widok dziewczyno to mnie odrzuca bo coś jest nie tak. Na dodatek mamy w klasie takie dwie dziewczyny zawsze z tapetą na twarzy i w krótkich spódniczkach które bardzo lubią zwracać na siebie uwagę a szczególnie nauczycieli płci przeciwnej.


CORAX napisał:
No właśnie, może nasza Ania to tak naprawdę Antek ...


Nie!!! Rozszyfrowałeś mnie. Powiedz gdzie zrobiłem błąd? Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anka napisał:
Nie no sorry ale jak widzę faceta (nauczyciela) śliniącego się na widok dziewczyno to mnie odrzuca bo coś jest nie tak. Na dodatek mamy w klasie takie dwie dziewczyny zawsze z tapetą na twarzy i w krótkich spódniczkach które bardzo lubią zwracać na siebie uwagę a szczególnie nauczycieli płci przeciwnej.


Przynajmiej nie musisz się uczyć Twisted Evil Ja niestety tak nie mam Rolling Eyes Evil or Very Mad
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 11:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa....ja miałem nauczyciela z historii w 1-ej gimnazjum, że po prostu jedna wielka zlewa.
Był to sobie pewien pijak, którego wystarczyło zapytać o jeden historyczny fakti i nie było już tematu, gadał do końca lekcji....Czasem spał, czasem miał dziwne odruchy, czasem śmiesznie gadał...Najbardziej chyba mnie rozbroiło, jak się zapytał: "Chłopcy, macie już kozy w nosie?" Shocked Laughing Raz przyniósł komórkę i się nią bawił jak małe dziecko Razz
W te wakacje byłem na boisku z kolesiem z mojej klasy, to szedł schlany drogą, przystanął przy nas i mówi do nas: "Pamiętajcie chłopcy, w piłce liczy się Z A S K O C Z E N I E". Wielki ekspert, wysunąłem koledze piłkę, to zaczął krzyczeć, żeby strzelał i takie tam Wink
Dziewczynom mówił, że mają ładne poaznokcie i w ogóle Wink
Ale najlepsze było raz na przystanku...Czekałem na autobus do domu, w międzyczasie przyszedł na przystanek, dał rękę na powitanie, coś tam gadał. W pewnej chwili powiedział: "Przepraszam Cię bardzo", poszedł gdzieś za przystanek, odwróciłem się tak odruchowo, na co powiedział: "No nie patrz się". Zaczął przy ludziach lać przy przystanku Shocked Laughing Myślałem, że tam zjadę chyba.

To się tak mówi, ale potem nic się nie wie, jak się ma takiego nauczyciela...Fajnie było, ale konsekwencje mogą być nie najlepsze. Dobrze, że to była dopiero pierwsza klasa....
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
(powyższa treść)


http://www.forum.queen.pl/viewtopic.php?t=1767 Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Gru 05, 2005 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heheheh, no trudno, miało być o historii, to było o facecie lejącym pod przystankiem Wink No co...? Razz
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wracając na chwile do tematu...

Interesuje mnie najbardziej I i II wojna światowa. Oraz:
art_mar napisał:
-historia papiestwa (gdyby nie JPII nie wiem, czy interesowałbym się tym tak bardzo...)


Mam to samo Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 8:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się pochwalę Razz a co Razz ...
Dzisiaj dosałem 5 ze sprawdzianu z histy i nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że miałem maksymalną ilość punktów (3 Smile ) przez co byłem najlepszy w klasie.
A i co najlepsze to u gościa z historii bardzo trudno jest dostać bdb przez co jestem taki dumny Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

<offtop> Czyżby to pan Łyczek z I LO?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Wto Gru 06, 2005 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak chodzi o niego - Krystiana Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 9:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem o mojej minionej fascynacji wojną secesyjną w Stanach Zjednoczonych. Jak wspomniałem, byłem fascynatem, zbierałem informacje, gromadziłem wiedzę, rysowałem jakieś bitwy, coś, teges, cuda na kiju. W gimnazjum zawsze z historii wymiatałem niczym Rick Dangerous (ale dziwne skojarzenie), a w ulubionych okresach, nie było na mnie mocnych. Starożytnośc (Egipcior i Rzymior w szczególności), później wielkie odkrycia geograficzne, Kolumby, Magellany, Vasco da Gamy and friends, wreszcie wojna secesyjna, i Europa w okresie 1900 - 1945.

Po okresie fascynacji wojną secesyjną w USA pozostał bardzo widoczny ślad w moim pokoju. Wiszą sobie skrzyżowane dwie flagi, z czego konfederacji jest my favourite (w gierce North and South zawsze grałem konfederatami i łoiłem jankesów). Niestety moja flaga Unii, nie jest flagą Unii, tylko dzisiejszych Stanów - ma za dużo gwiazdek, ale wygląda fajnie (dopóki obok jest Konfederacja!) Jesio tylko okres wojen światowych zostawił po sobie modele, które sobie sklejałem i malowałem (sam / z pomocą taty). Ech, stare dzieje.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Gość






PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda faceta Laughing Laughing dekold a nie oczy Question Exclamation no cuż.... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekolt jest bardzo miłym widokiem, cóż jednak nalezy zrozumiec goscia, jak laska mu pokazuje biust w ordynarny sposób, trudno nie spojrzec Confused
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Dekolt jest bardzo miłym widokiem, cóż jednak nalezy zrozumiec goscia, jak laska mu pokazuje biust w ordynarny sposób, trudno nie spojrzec Confused

Tak więc wina leży po obu stronach Wink Zresztą, nie trzeba wcale być pięknym, obnażającym się na lekcjach Rolling Eyes człowieczkiem i trafić na młodego nauczyciela... Starsze babcie również mają coś do zaoferowania Wink Wystarczy, że dana osoba zacznie im denerwująco przytakiwać i już ma taryfę ulgową... Confused A takich w klasie jest niestety wielu Mad
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CANDY



Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 292
Skąd: LOST CITY OF GOLD

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla dobrych z historii : Ludność Jamajki skąd "przywędrowała" i w którym wieku ?? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 6:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to Tobie będzie pasowało:

Rdzennymi mieszkańcami Jamajki byli Arawakowie (inaczej Tainosi) pochodzący z Ameryki Południowej, którzy przybyli na wyspę 2500 lat temu. Nazwali ją Xaymaca. 5 maja 1494 roku "ziemię drewna i wody" nawiedził Krzysztof Kolumb, błędnie myśląc, że odnajdzie tu złoto. 15 lat po nim dotarli koloniści. Hiszpanie byli bardzo okrutni dla Arawaków, którzy musieli opuścić swoje ukochane tereny. W roku 1655 wyspę dla odmiany podbili Anglicy, wypierając z niej poprzednich najeźdźców. Ci uwolnili swoich niewolników i zbiegli na Kubę. Potomkowie wyzwolonych zwani Maroons w wyniku wojen w latach 1739-40 zyskali na własność ziemię i prawa wolnych ludzi. Przybysze z Półwyspu Iberyjskiego zastąpili ich uprowadzonymi z Afryki Murzynami. Ci, jak wiemy, żyli w fatalnych warunkach, co doprowadziło do licznych buntów, z których największe miały miejsce w 1760 oraz w 1831 roku (Rebelia Bożonarodzeniowa). W roku 1808 na wyspie zakazano handlu niewolnikami, w 1834 zostali wyzwoleni, a w 1838 nadano im pełnię praw. Od momentu zrywu w 1865 roku ludność zaczęła walczyć również o prawo do własnego państwa. Niepodległość wyspa zdobywała stopniowo. Początkowo (w pierwszej połowie XX wieku) uzyskała znaczną autonomię. W 1944 roku odbyły się wolne wybory do "samorządu". 6 sierpnia 1962 roku Jamajka stała się niezależnym państwem. Jamajka to monarchia konstytucyjna i członek Wspólnoty Narodów. Oficjalną, tytularną głową państwa jest królowa Elżbieta II. Na miejscu reprezentuje ją generalny gubernator. Parlament składa się, podobnie jak polski, z dwóch izb: Senatu (Izby Wyższej) i Izby Reprezentantów (Izby Niższej, odpowiednika Sejmu). Członkowie tej ostatniej wybierani są w wyborach powszechnych przez dorosłych obywateli. Kadencja trwa pięć lat. Senat składa się z 21 osób mianowanych przez generalnego gubernatora, 13 wybranych przez premiera i ośmiu według rad szefa opozycji. Głównym organem władzy wykonawczej jest Gabinet, który składa się z premiera i co najmniej 13 ministrów należących do jednej z izb parlamentu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CANDY



Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 292
Skąd: LOST CITY OF GOLD

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre , bardzo dobre . Potwierdziłaś to co sam wiedziałem odnośnie tego , że dzisiejsi Jamajscy Rastafarianie to przybysze z Afryki . Z tego co napisałaś na początku wyspę zamieszkiwali Indianie ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co pamiętam to tak ale jak nie jesteś pewien to sprawdź bo może się mylę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Gru 07, 2005 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Yeah88:

Historia Polski - Jerzy Topolski (niezamierzenie komiczne)
poza tym zwykłe podręczniki Operonu i tak zwane ściagi z roku 90.

a dla rozrywki czytałem wszelkeigo rodzaju mitologię a także Iliade i Odyseję Homera, różne historie Anglii i USA (mam na myśli różne ksiazki nie historie Very Happy)
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Czw Gru 08, 2005 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początku lubiłem historię (czyli gdzieś tak 4 kl podstawówki) znielubiałem ją jak zaczeliśmy całe te schizofremie greckie. Zaczeła mnie ponownie interesować gdzieś od średniowiecza, a najbardziej to teraz (czyli końcówka XIX i XX wiek) Smile
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ania2609



Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 163

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo! Co za temat?? Dopiero teraz mi wpadł w oczy. A czy sa jacyś szaleńcy, co studiują historię???
_________________
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Valencia



Dołączył: 06 Sty 2005
Posty: 6
Skąd: Atlanta/Radom

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ania2609 napisał:
A czy sa jacyś szaleńcy, co studiują historię???


Laughing Ale niekoniecznie szaleńcy Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie studiuję (póki co jestem w liceum), aczkolwiek bardzo, BARDZO bym chciał, ponieważ ciągnie mnie do historii coraz bardziej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ania2609



Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 163

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szaleńscy, szaleńcy, Wink
nikt normalny nie skazuje się na naukę tylu dat Wink

ja właśnie siedzę nad przygotowaniem do egzaminu z XIX wieku, właśnie wyzwoliłam Amerykę Południową spod panowania Hiszpanów Laughing
_________________
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ania2609



Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 163

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marcin - polecam historię na UJ - tam pachnie historią... myślę, że to dobre miejsce na ten kierunek...
_________________
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, tylko że mam UW pod nosem, a historię chciałbym studiować dopiero za ładnych parę lat Wink- najpierw chciałbym ukończyć jakiś inny kierunek, historię umieszczam w kategorii "zainteresowania" Smile
Zobaczymy, co bedzie za te parę lat Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wprawdzie wykształcenie językowo-pedagogiczne, ale w przyszłości nie wykluczam jeszcze jakichś studiów podyplomowych w zakresie historii. To chyba u nas rodzinne, bo siostra studiuje na UMCS europeistykę, a dokładniej rzecz ujmując jest na "Europejskich studiach filozoficzno-HISTORYCZNYCH" i pisze właśnie pracę mgr z rewolucji budapeszteńskiej.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 11:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1. Rozdrobnienie dzielnicowe - okres zahamowania czy rozwoju?

i....

2. Scharakteryzuj polityke Księstwa Polskiego wobec Wielkiego Księstwa Litewskiego oraz Rusi halickiej (XIV i XVw.)

lub

3. Polityka Polski wobec Litwy i Ukrainy 1918-22, porównaj koncepcje polityczne oraz przedstaw ich realizacje.


Ma ktoś jakieś materiały? ;)
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odkopię temat, bo coś mnie zainteresowało i ciekawi mnie, co Forumowicze o tym pomyślą...

Ostatnio mój człowiek z angielskiego rozgadał się na różne tematy (szkoda, że prawie nikt go nie słucha, bo bardzo ciekawie mówi...) i powiedział intrygującą rzecz. Zaczął od 11 września 2001 r. Mówił, że robiono jakieś zdjęcia, prowadzono badania i niby stwierdzono, że przy ruinach World Trade Center znaleziono niektóre szczątki samolotów. Nic niezwykłego, ale niby przy Pentagonie niczego się nie doszukano. Jak stwierdził mój nauczyciel, Amerykanie albo wiedzieli o ataku, albo sami mieli w tym udział, tylko po to, by mieć pretekst do wypowiedzenia wojny. Później dał przykład z historii...

Amerykanie doskonale wiedzieli o ataku Japończyków na Pearl Harbor. Poświęcili je tylko po to, by mieć pretekst do wzięcia udziału w wojnie, bo społeczeństwo amerykańskie było raczej przeciwne takiemu rozwiązaniu. A stwierdzenie Roosvelta, że była to wielka hańba USA, było niby próbą zamaskowania całej sprawy.

Co o tym myślice?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 17, 2006 4:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe stwierdzenie, no cóż bardzo możliwe. Amerykanie mają w pewien sposób pomieszane w głowach. Tak na poboczu mój nauczyciel historii też bardzo ciekawie "gada". Niewiele go osób słucha, ale naprawdę ciekawie. Niestety czego w nim nie lubię to tego że jest oddany PiS, a tym samym jest przeciwny PO. Co za tym idzie, jeżeli ktoś powie złe słowo o Kaczyńskich (jakie jest najbrzydsze państwo Europejskie???) lub ogólnie o PiS to można być pewnym, że się siądzie z "pałą". Evil or Very Mad
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 20, 21, 22  Następny
Strona 2 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek