FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Imię...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dag - (AustrEspoken) a strange or stupid person

Shocked

co w tych słownikach angielsko angielskich nie znajduje się Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Marcin - to imię pochodzi z łaciny, a utworzone zostało od Marsa, boga wojny. Człowiek o tym imieniu posiada twórczy umysł, jest dobrym organizatorem, może być trybunem ludu, bowiem zdobywa wielki autorytet. Na dobro jego imienia pracuje także żona, dzieci oraz tradycja rodowa. Marcin jest oddany rodzinie, kocha żonę, dobrze wychowuje dzieci. Jest skromny, lubi spokój, przebywa wiele na łonie natury. Posiada skromną osobowość, charakter ułożony, może za bardzo zamknięty w sobie. Nie jest w stanie siłą narzucać innym swojej woli. Udziela rad i pomocy materialnej innym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KonradWallenrod



Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa/Radom

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Konrad - imię rycerzy i książąt, przywędrowało do nas w średniowieczu z Niemiec. Zawsze chodzi osobno od stada mgłą zadumania osnuty. (w tym jest troche prwdy , lubie się wyalienować , ech i jak to mama mówi wiecznie z głową w chmurach , w tym roku już dwa razy portfel w sklepie zostawiłem a o innych rzeczach nie wspomne ) Brzydzi się sprośnej mowy, grubych, prostackich słów o kobiecie. ( nie no to zupełnie nie pasuje Smile Świetny matematyk, dobry muzyk, filozof wybitny( oj mam takich dwóch kumplów z którymi godzinami dysputujemy szczególnie po alkoholu ludzie później mówią że nie chcą z nami pić hehe ), cierpliwy pedagog od uczniów serdecznie kochany. Rzadko bywa zdrów, nieraz widać, że cierpi i blednie, jak gdyby ginął od ukrytej rany. Sny ma trudne, zawiłe, pełne znaczeń do spełnienia( raczej nie mam snów) Kroczy przez życie plącząc się w cyfrach i gwiazdach. Typowy Konrad jest człowiekiem twórczym i błyskotliwym, o żywym umyśle, samodzielnym, niezależnym; kształtującym swój los niezależnie od tradycji i zewnętrznych nacisków. Z natury sprzyja mu szczęście,( nie jestem pewien ) co jest bardzo ważne, jako że Konradowie mają nieprzeciętne zamiłowanie do przygód ( oj tak uwielbiam ) ich cele są ryzykowne, a droga przez życie bywa mało zbadanym szlakiem. Często już w młodych latach przechodzą Konradowie jakąś "twardą szkołę", ale za to w późniejszym wieku śmiało mogą służyć innym przykładem
_________________
carpe diem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Lis 11, 2005 11:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
(wskażcie mi jedną osobę, która mnie szanuje Rolling Eyes .)

Większosć Forum, w tym ja Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż...dzięki za miłe słowa, ale nie będziemy już tego roztrząsać...nie to miejsce, nie ten topic Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektorzy juz wiedza - tyna to skrot od zenskiego odpowiednika imienia marcin, imieniny obchodze razem z maciejem pewnego zimowego dnia... ogolnie nie przepadam za swym imieniem, co zreszta w odpowiednim czasie zauwazyli znajomi i zaczeli mowic tyna... poza tym - nazwisko mam beznadziejnie dlugie wiec podpisywanie sie zajmuje nieco czasu. po slubie nie bedzie nic lepiej :P
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Lis 12, 2005 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tyna to skrot od zenskiego odpowiednika imienia marcin

Rany boskie, to jest żeński odpowiednik? Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 12:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się zdziwiłem, ale mój zmysł detektywistyczny nasuwa mi tylko Martynę...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wystarczy looknac na profil Tyny i tam przy rubryce "MSN Messenger" jest rozwiazanie "mar_tynka" Wink Chyba ze jest takie imie Tyna Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 12:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyna jak sama Tyna (masło maślane Wink ) nadmieniła jest zdrobnieniem... a inne imię mi się nie kojarzy z owym zdrobnieniem Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mike napisał:
Też się zdziwiłem, ale mój zmysł detektywistyczny nasuwa mi tylko Martynę...

Tyna miała właśnie na myśli Martynę. Napisała to w miejscu gdzie jest napisane "zenskiego odpowiednika imienia marcin" (przynajmniej ja tak zrozumiałem Laughing ) i właśnie tym żenskim odpowiednikiem imienia Marcin jest Martyna. Oczywiście nikomu niczego nie nasuwam co chciał napisać, ale jak tak zrozumiałem. Tochę to wszystko skomplikowane Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Lis 13, 2005 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz - Tomasz - dużo imprezuje, zna dużo ludzi i wszystkim wisi kasę, zajebiście gra w nogę.

Nic się nie zgadza.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po prostu Kuba Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to mamy 3 Puchatków Cool
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...takie ladne imie Laughing
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sp.... Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotreq napisał:
Tyna miała właśnie na myśli Martynę. Napisała to w miejscu gdzie jest napisane "zenskiego odpowiednika imienia marcin" (przynajmniej ja tak zrozumiałem ) i właśnie tym żenskim odpowiednikiem imienia Marcin jest Martyna.


kurde az tak zakrecilam ? martyny podobno maja to do siebie :P
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tyna napisał:
kurde az tak zakrecilam ? martyny podobno maja to do siebie Razz

Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Monika - Monika należy do osób zgodnych, łagodnych, skorych do kompromisu [ Laughing ] i troszczących się o innych [hmmm...?]. Imię Monika rzeczywiście naładowane jest dobrocią, oddaniem i chęcią przychylenia nieba innym. Prawdziwe Moniki cenią sobie spokój i wygody [nie zgadza się kompletnie]. Główną sprawą w ich życiu jest wygodny dom, który potrafią wypełnić i przystroić masą ładnych drobiazgów. Mają większy talent do wydawania pieniędzy aniżeli do walki o pieniądze [no dziwne, moje oszczędności potrafią przeleżeć w skarbonce ze trzy lata - albo dłużej, jeśli o nich zapomnę Wink]. Zgodnie z magią swojego imienia, najlepiej się czują w bezpiecznym cieniu silniejszej osobowości - najlepiej własnego męża lub kochanka [bzdura!]. Nie mają też nic przeciw temu, aby ich wybrany chodził z głową w chmurach czy też bujał w obłokach. Gdy ich ukochany cierpi i popada w depresję - okazują się psychicznie silniejsze od niego i potrafią go podźwignąć z upadku. W późniejszym wieku swoje ambicje przenoszą na dorastających synów, rzadziej córki [skąd mam wiedzieć, jeszcze tego nie doświadczyłam... Rolling Eyes ]. Z imieniem Monika często wiążą się talenty artystyczne, a także zamiłowanie do antyków, obrazów starych mistrzów i muzyki dawnej [zależy, co rozumieć pod pojęciem "staroć" Wink]. Moniki nie są nowatorkami i wolą sprawdzone wzory. W ogóle są miłośniczkami tradycji, najpewniej czują się przy typowo kobiecych zajęciach. Również ich poglądy na rodzinę i miłość są jak najbardziej tradycyjne. [ Laughing ]

Ogólnie te znaczenia to straszne generalizowanie Wink. Bardziej pasuje do mnie opis Doroty (choć to imię mojej mamy)...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przemysław

Zdrobnienia i formy:
Przemek, Przemko, Przemuś, Przemas, Przemo, Przemkoś

Zniekształcenia:
Piwożłoposław (XIV wiek)

Historia:
Jest to imię poniekąd słowiańskie, znane już od czasów Popiela (którego prawdziwe imię brzmiało Przewomir, potomek faraonów), po raz pierwszy odnotowane je już w starożytnym Egipcie, kiedy to ród Przemonchamonów rządził tym krajem metodą żelaznej ręki i nogi. Nie musze chyba nadmieniać, ze faraonowie byli bogami. Imię to dotarło na ziemie polskie za sprawą Imperium Rzymskiego, przynieśli je legioniści, którzy z Egiptu wybierali się na szlak bursztynowy i zajadali kiełbasą w okolicach osady Lodzium. Od czasów Bolesława Chrobrego imię to staje się coraz częściej spotykane w naszym kraju. Dzisiaj noszą je wyłącznie szlachetni mężowie, którzy na nie zasługują.

Znaczenie:
Połączenie słów 'przemyt' i 'sława'. Obdarzony tym imieniem jest symbolem niesamowicie wysokiego stopnia niesamowitej niesamowitości... i wesołkowitości umysłowej. Przemki są po prostu zajebiści, a do tego skromni! Trzeba o nich dbać, bo nie ma ich wielu.

Znane osobistości:
Przemonchamon I (faraon) i jego potomkowie; Przemysł II (król Polski); Przemysław Saleta (bokser); Przemysław Babiarz (prezenter TVP); CORAX (the divine one)

Z tym imieniem nie są powiązane żadne przysłowia.

Formy żeńskiej brak.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Zniekształcenia:
Piwożłoposław (XIV wiek)

Laughing Laughing Laughing
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Lis 15, 2005 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:

Znane osobistości:
Przemonchamon I (faraon) i jego potomkowie; Przemysł II (król Polski); Przemysław Saleta (bokser); Przemysław Babiarz (prezenter TVP); CORAX (the divine one)


Nie zapomniałeś o kimś ? Rolling Eyes Twisted Evil
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 1:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ad. znane osobistości: Lipa (destroyer of the worlds), usmc (grandfather of all knowledge)
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sro Lis 16, 2005 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Lipa (destroyer of the worlds)


Twisted Evil Very Happy
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek, może kiedyś skrócę do Mack.
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia. Nienawidze zeby mi mowic Maria, Maryna, Marianna, Maja (bo sie nia nie czuje).
Jestem Marysia, ew Marysienka. Nie czuje sie Maria (brzmi jak obce imie, zawsze czuje ten nieprzyjemny dreszcz, gdy ktos obcy mowi do mnie "Mario" albo "Pani Mario" YUCK! Czasem marze sobie, zeby w dowodzie pisalo Marysia. Lubie rozmawiac z obcokrajowcami. Dla nich zawsze jestem Marysia.
A swoje imie bardzo lubie i z mojego czarnobylowego rocznika malo kto je nosi (z czego sie bardzo ciesze)
Kiedys na historii nauczyciel na 1 lekcji powiedzial mi, zebym usciskala rodzicow, ze mnie nie nazwali Cykolmena Smile
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Werty



Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1310

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł
Pseudonim : sado, sadek,(te dwa od nazwiska Very Happy ) pablo,
na necie : werty36 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj pseudonim brzmi: kukiz Very Happy (od nazwiska ,ale nie nazywam sie kukiz Very Happy ) kiedys bylo jeszcze wiele pseudonimow i przezwisk ,ale za malo czasu zeby to wymieniac .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mucha



Dołączył: 29 Kwi 2006
Posty: 393
Skąd: Gruda Kcyńska

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam na imię Robert, mucha to ksywka z podstawówki której k... nierozumiem dlaczego właśnie tak a nie inaczej na mnie mówią.
_________________
DBK. Corporation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Pią Maj 26, 2006 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bogdan, Bogudan, Bogodan, Bohdan, Bodan – imię męskie pochodzenia słowiańskiego. Wywodzi się od wyrazów Bóg i dan (czyli dany), tak więc imię to można objaśnić jako "dany przez Boga".

Jest to jedyne imię w językach słowiańskich z elementem -dan, stąd niektórzy badacze przypuszczają, że zostało ono przyjęte przez Słowian od irańskich Scytów, gdzie istniało imię Bagadata mające to samo znaczenie. Także inne imiona słowiańskie ze składnikami Bogu- lub Bogo- (np. Bogumił czy Bogusław) mogą być słowiańskim naśladownictwem irańskich imion uzywanych w czasach od VI do IV wieku p.n.e., takich jak Bagafarna ("mający sławę od Boga").

Imię Bogdan może też być uznane za słowiański odpowiednik greckiego imienia Teodor oraz łacińskiego Deusdedit mających to samo znaczenie.

W językach ruskich począwszy od XIV wieku zaczęła się pojawiać postać Bohdan ze względu na wschodniosłowiańskie przejście głoski g w h, która stała się po jakimś czasie formą dominującą także na ziemiach polskich. Rodzima forma imienia Bogdan zaczęła być popularna począwszy od XIX wieku, od tego czasu jest zdecydowanie częściej wybierana.

Żeńskim odpowiednikiem tego imienia jest Bogdana.

Bogdan, Bohdan imieniny obchodzi: 6 lutego, 19 marca, 17 lipca, 10 sierpnia, 31 sierpnia, 2 września, 9 października i 9 listopada.

Znane osoby noszące imię Bogdan to:

* Bogdan Ostromęcki - pisarz
* Bogdan Rymanowski - dziennikarz
* Bogdan Suchodolski - uczony
* Bogdan Śliwa - szachista, 6-krotny mistrz Polski
* Bogdan Zaleski - poeta
* Bogdan Hołownia - muzyk jazzowy


A powstanie mojej ksywki znajduje się w innym temacie tzn. w tym: http://www.forum.queen.pl/viewtopic.php?p=81214&highlight=#81214
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Towarzyskie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek