FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Życie poza Ziemią
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy wierzysz w życie poza ziemią?
Tak, wierzę w inną, inteligentną i rozwinietą cywilizację
53%
 53%  [ 24 ]
Nie, myślę, że takie zjawisko wystąpiło tylko raz - na Ziemi
13%
 13%  [ 6 ]
Tak, ale tylko w pozaziemskie bakterie, nic więcej
11%
 11%  [ 5 ]
Sam nie wiem, trudno mi powiedzieć
22%
 22%  [ 10 ]
Wszystkich Głosów : 45

Autor Wiadomość
mateo84



Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na reszcie, nie mogłem się wypowiedzieć z powodu braku tle...internetu. Jako osoba wielce wtajemniczona ( z 2500 stron literatury SF mam już za sobą )- to taki żarcik byłSmile chciałbym zauważyć że to sir Clark- współtwórca Odyseji kosmicznej 2001 ( to on tak jakby pisał scenariusz ) chyba jako pierwszy ( w każdym razie z jego ust - nie dosłownie - to słyszałem ) pisał o życiu w wodach Europy - jak zapewne wiecie - tam też obca inteligencja pozostawiła czarny monolit. Dokładnie mówiać to w Space Odysey 2061.
P.S.: Elvis chyba na prawdę żyje bo ostatnio wydał singiel Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaznaczylem "nie wiem ,trudno mi powiedziec" bo mi sie poje**** .wierze ,ze gdzies tam w kosmosie jest inna cywilizacja.mysle ze jest wystarczajaco na to dowodow ,ze nie jestesmy we wszechswiecie sami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie na przykład?
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Rafal



Dołączył: 30 Gru 2005
Posty: 556

PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 9:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIEDZIALEMZE SIE KTOS DOCZEPI TYCH "DOWODOW" Very Happy .no ale dobra wymysle cos.np starozytni majowie opisywali dziwnych przybyszow ubranych w skafandry podobne do tych , w ktore ubrani sa dzisiajsi kosmonalci(moze to nie jest dowod rzeczowy ,ale...) ,
piktogramy ktore prawdopodobnie sa informacja od kosmitow i nie sa to piktogramy proste tylko skomplikowane ,ktore napewno niezostaly by zrobione w jeden dzien.niekotre piktogramy maja podobne elementy do kalendarza Majow.wedlug naukowcow jest to informacja o nadchodzacym przebiegunowaniu ziemi. Wink
dowiedzialem sie z tego programu , o ktorym juz wczesniej wspomnialem w innym temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Leniu



Dołączył: 06 Kwi 2004
Posty: 2432
Skąd: Przemyśl / Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja oczywiście wierzę w "obce" cywilizacje, ale nie w UFO...

A, jeszcze do niedawna byłem absolutnie przekonany, że na Ziemii nie pojawiły się istoty pozaziemskie. Było dla mnie jasne, że jeśli podróż do najbliżej położonej galaktyki w najlepszym wypadku zajęłaby nam 2 miliony lat, to "kosmitom" również. Teraz już w ogóle tak nie myśle, bo pierwsi rzeczywiście "myślący" (a co za tym idzie - planujący), ciekawi świata i stawiający sobie cele ludzie pojawili się w sumie na tej planecie całkiem niedawno. Nic zatem dziwnego, że patrząc na nasze osiągnięcia można powiedzieć, że są niewielkie, a człowiek dalej jest prymitywny Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują." Wink
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
wasdfg7



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 4279
Skąd: Dębica/Wrocław

PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lipa napisał:
"Jedynym dowodem na to, że istnieje jakaś pozaziemska inteligencja jest to, że się z nami nie kontaktują." Wink



Dobre Lipa dobre.

Choć może to prawda...
_________________

MARILLION - BRAVE
The true soul of Queen band is lost...
______________________________
I've Been Blessed By God
Yet I Feel Forsaken
All To Me Was Given
Now It's Finally Taken
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To żaden dowód. Nie dość, że sygnał może przyjść i za 5 minut, to przecież nie emitujemy do kosmosu tak aż tak długo sygnałów, by ktoś mógł je odebrać i odpowiedzieć. Mogą być sygnały, które jeszcze nie dotarły ze względu na wielką odległość od Ziemi (przykładowo 200 lat świetlnych). Ja tam myślę, że jeszcze za naszego życia możemy coś odkryć. Wspomnicie słowa Misia z Forum. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Lipa



Dołączył: 11 Sty 2005
Posty: 337
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
To żaden dowód.


Powiedz to Einsteinowi.
_________________
Hasta La Victoria Siempre ! Patria o muerte ! Venceremos !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to my odkryjemy coś, a może to coś odkryje nas? Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale za jego czasów, sytuacja była inna - jeszcze bardziej na moją korzyść przemawiająca. Razz A to, że zacytowałeś Bercika, chyba oznacza, że się z nim zgadzasz, jak rozumiem...? Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafal napisał:
no ale dobra wymysle cos.np starozytni majowie opisywali dziwnych przybyszow ubranych w skafandry podobne do tych , w ktore ubrani sa dzisiajsi kosmonalci

Nawet gdyby to byla prawda- to moglby byc tez dowod na mozliwosc podrozowania w czasie Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
SPECJALista



Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 43

PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem świadom faktu, że odkrycia Einsteina jak i cała mechanika kwantowa są oficjalnym stanowiskiem współczesnej nauki i nie zamierzam tego kwestionować (choćby dlatego, że za taką herezję mógłbym nie uzyskać upragnionego mgr inż. Smile ), jednak istnieją teorie, wprawdzie bez eksperymentalnego potwierdzenia, których nauka nie podważyła. Ważne jest, że w mechanice kwantowej używa się ponad 10 modeli budowy atomu, które opisują szczególne przypadki (na szczęście musiałem wiedzieć, że tyle ich jest i znać bohrowski), a to przecież na planetarnym modelu Bohra (późniejsze eksperymenty zdawały się nawet go potwierdzać) Einstein oparł swoją teorię.
Polski profesor Michał Gryziński opracował teorię swobodnego spadku wg której tory ruchu elektronów przypominają hiperbole, co podważa nieprzekraczalność prędkość światła. Otwarte ataki na fizykę kwantową nie przysporzyły uczonemu zwolenników, jednak ta teoria nie została ani obalona ani potwierdzona eksperymentalnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Kwi 25, 2006 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój nauczyciel z angielskiego mówił, że już w latach '70 jakieś pierwiastki czy coś przekroczyły prędkość światła, tylko to nie wyszło zbytnio na wierzch... Ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło, niestety.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
TheHero89



Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 346
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pią Cze 05, 2009 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.kurierlubelski.pl/module-dzial-viewpub-tid-9-pid-72773.html dobry cyrk był na wczorajszym koncercie Comy Laughing a może do strefy humoru to by się bardziej nadawało?
_________________
Wiesz, że 99% ludzi nienormalnych i zboczonych czyta mój podpis z ręką na myszce? - Nie zdejmuj ręki, już jest za późno...
-----------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek