FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Red Hot Chilli Peppers - funkrockowy fenomen :]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sadzisz o RHCP?
Uwielbiam!
28%
 28%  [ 21 ]
Lubie, ale bez rewelacji
44%
 44%  [ 33 ]
Nie przepadam
21%
 21%  [ 16 ]
Tego sie dodaje do pizzy? ;)
6%
 6%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 75

Autor Wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 5:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, ja też sobie nie wyobrażam RHCP bez Give It Away czy Under The Bridge. Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni Wink
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 5:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roxuje to Otherside i Parallel Universe ot co Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra, Otherside jest fajne, ale kurde, oni to dopiero brzmią w kółko tak samo... Razz
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kubolski



Dołączył: 05 Mar 2010
Posty: 1270
Skąd: Stare Polesie

PostWysłany: Wto Gru 28, 2010 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kółko tak samo? Nie rozumiem... Razz

W oczekiwaniu na nowy album Papryczek można sobie wysłuchać drugiej płytki projektu Chada Smitha, Bombastic Meatbats - "More Meat". Instrumentalny rock - momentami funkujący, momentami bluesujący. Przyjemne do posłuchania, aczkolwiek niewiele zostaje później w głowie Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=RtBbinpK5XI&feature=player_embedded

no i doczekaliśmy się singla, co myślicie?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spoko kawałek. Uwielbiam ten bas Flei. Mniej więcej tego oczekuję po ich nowej płycie. Takiego funkowego luźnego grania.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pisałem już jak nie znoszę tej kapeli i nie rozumiem jej fenomenu bo jest najzwyczajniej gówniana ? (bo mi sie nie chce sprawdzac na wczesniejszych stronach)...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 19, 2011 11:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boże jakże posty shamana są cudnie przewidywalne.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agusiaa_w



Dołączył: 09 Sty 2011
Posty: 344
Skąd: Mała Aleja Róż

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:
Pisałem już jak nie znoszę tej kapeli i nie rozumiem jej fenomenu bo jest najzwyczajniej gówniana ? (bo mi sie nie chce sprawdzac na wczesniejszych stronach)...

tutaj jeszcze nie Laughing (bo sprawdziłam, leniu Twisted Evil )

a co do RHCP - fenomen? no pleaseeee Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spadaj Nasie... od lat oczekuję odpowiedzi i nikt mi jej nie dał. Moze mnie uswiadomicie jakimś linkiem, genialnym utworem,bardzo dobrym utworem, takim co go bedą pamietac za 50 lat bo jest dobry a nie modny.

Bo k....wa nie pojmuje fenomenu tej kapeli. Gdyby grali w latach 70's to nikt by ich nie zauwazyl...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 12:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale hmm po co? przeciez ty i tak juz masz wyrobione zdanie. to tak jakby lemura przekonywac do dream theater Laughing twój wpis tutaj ma mniej wiecej taki sam sens jak jego ostatni w temacie o DT, tyle, ze ty jestes forumowym prowokatorem (zeby nie napisac trollem) na pełny etat, a jemu tylko od czasu do czasu odbija i chce robic zamieszanie Laughing

pamietany kawalek? give it away i under the bridge mają juz jakies 20 lat, a zna je chyba kazda osoba sluchająca dobrego rocka. no ale zapewne nie uznasz tego za dobry przyklad, bo przeciez nie moze byc dobre cos, co sie tobie nie podoba...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 12:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mniej funkowe niż zwykle, widać brak gitary Fru, ale Klinghofer fajnie go udaje. Dobra, tak naprawdę Klinghofer daje radę.
Anthony wygląda jak kierowca tira, ale jest w formie. Dobry kawałek. Przywodzi na myśl lata 60' w Kalifornii. Nic zobowiązującego. Przyjemne, lekkie granie.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
ze ty jestes forumowym prowokatorem (zeby nie napisac trollem) na pełny etat


Bez obrazy ale pisząc coś takiego podejrzewam, że masz II krewetki. Naprawdę piszę na tyle enigmatycznie, żeby tłuszcze nie wyłapywały, podanych na tacy, aluzji? Bo to , wiesz, jakoś tak dziwnie brzmi kiedy zarzucasz mi prowakatorstwo, ba... trollowanie Shocked

Dobra, idziemy dalej.

Bizon napisał:

pamietany kawalek? give it away i under the bridge mają juz jakies 20 lat, a zna je chyba kazda osoba sluchająca dobrego rocka. no ale zapewne nie uznasz tego za dobry przyklad, bo przeciez nie moze byc dobre cos, co sie tobie nie podoba...



Chciałem jakieś, CZYTASZ UWAŻNIE?! (możesz zerknąc w to co napisałem wczesniej)

"genialnym utworem,bardzo dobrym utworem, takim co go bedą pamietac za 50 lat bo jest dobry a nie modny. " [b]A NIE MODNY !
[/b]

Nawet nie zadałeś sobie trudu przeczytania (zrozumienia?) tego co napisałem a już (po raz n-ty, w sumie) zaszufladkowałeś mnie jako osobe niegodną poważnej odpowiedzi. NIEŁADNIE!. Bad, bad bawół.

Każda osoba słuchająca "dobrego rocka", powiadasz? No znam te kawałki i rozumiem, że przytaczasz je jako te najlepsze rzeczy? (SIC! jestem sluchaczem dobrego rocka bo znam kawałki, które uwazam za słąbe?) ...

Dobra... już mi się nie chcę... Twisted Evil Zirytowała mnie dostatecznie jakaś dziwna próba zdyskredytowania mojej osoby jako hejtera zespołow, któe uwazam za kiepskie...

Poważnie? Nie stać Cię na dorsołą odpoweidz?


EDIT - miałem powstawiać emoty w paru miejscach więc 3maj zwieracz i nie odbieraj tego jako "brutalnego ataku Saby" ale usypiam i wyedytuje, jak cos , jutro.

EDIT 2 - kocham i nienawidzę moje nowe leki.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 1:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:

Każda osoba słuchająca "dobrego rocka", powiadasz? No znam te kawałki i rozumiem, że przytaczasz je jako te najlepsze rzeczy? (SIC! jestem sluchaczem dobrego rocka bo znam kawałki, które uwazam za słąbe?) ...



ty już zacząłeś sam sobie zaprzeczać... chciałeś kawałki, o których ludzie będą pamiętać, nic nie pisałeś o tym, że mają być najlepsze. miały być dobre, genialne... co jest kwestią gustu, więc nie wiem czego oczekiwałeś. no to dałem ci przykład kawałków, o których ludzie pamiętają po 20 już latach i które zna każdy fan rocka.

dostałeś dokładnie to, czego chciałeś, więc zgadnij, kto tu ma problem Laughing

próba dyskredytowania twojej osoby? człowieku, ty sie sam dyskredytujesz na tym forum w niemal każdym swoim poście i dobrze wiesz, że takie samo zdanie ma zdecydowana większość aktywnych użytkowników tego forum.

dorosła odpowiedz? Laughing i kto to mówi... dałbyś sobie naprawde już spokój. nie nauczyłeś sie jeszcze, że tu nikt sie nie nabiera na te twoje teksty?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 1:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem z której strony Under the Bridge jest dziś modne...

Zresztą, mają lepszy IMO.

http://www.youtube.com/watch?v=pi9dIpfWd4c

Jak to nie jest rewelacyjny kawałek to ja pierdolę. Albo ten:
http://www.youtube.com/watch?v=9fPYyoY49Bc

Na wysokości By the Way straciłem zainteresowanie. Nie rozumiem ich obecnych sukcesów, ale kiedyś zacnie grali.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
shamar



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 1942
Skąd: K-ce / Czewa

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:

ty już zacząłeś sam sobie zaprzeczać... chciałeś kawałki, o których ludzie będą pamiętać, nic nie pisałeś o tym, że mają być najlepsze. miały być dobre, genialne...


Chłopcze malinowy (raz nie wystarczy?) pozwól, że nie będę już pisał "bez obrazy" bo to była by zbytnia kurtuazja wobec twojej osoby (po tym co ciągle piszesz na moj temat). Co jest tak trudne do ogarnięcia, dla ciebie, w zdaniu (i znow wracamy do II)?
Arrow

"genialnym utworem,bardzo dobrym utworem, takim co go bedą pamietac za 50 lat bo jest dobry a nie modny."

Bizon napisał:


próba dyskredytowania twojej osoby? człowieku, ty sie sam dyskredytujesz na tym forum w niemal każdym swoim poście i dobrze wiesz, że takie samo zdanie ma zdecydowana większość aktywnych użytkowników tego forum.

dorosła odpowiedz? Laughing i kto to mówi... dałbyś sobie naprawde już spokój. nie nauczyłeś sie jeszcze, że tu nikt sie nie nabiera na te twoje teksty?



Laughing Dobra... nie chce już mi się. W sumie to nie wiem po co ci odpisuje bo odnoszę wrazenie, że odpisuję, zleknionemu króilikowi. Jesli większa czesc forum ma zdanie, że "dyskredytuje się" w kazdym poscie (zaprawdę zabawna rzecz w kontekscie czytania tego co piszesz a co potwierdxza tylko to, że z rozumowaniem u Ciebie nie za dobrze) to daj/cie mi bana i chuj.

W koncu się dyskredytuję w gronie geniuszy twojego pokroju, którzy nie rzoumieją tego co czytają... a może to ja piszę niejasno... ale wiesz, mądralo, to nie swiadczy o tym , że ja nie potrafie się wysłąwaić Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar- idź spać, bo już nawet w odpowiednie klawisze nie trafiasz zbyt często... Rolling Eyes
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może wziął za dużą dawkę nowych leków.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mike-L



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 168
Skąd: teraz? Poznań

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu dużo gadać, dobrze ze jeszcze z czymś wracają, ale nie w takim zespole się zakochiwałem i nie takie jego wydanie lubię... To co prawda singel dopiero, ale jest dla mnie za mało paprykowy. A jakiegoś super kopniaka od płyty się nie spodziewam.

Nie chodzi tu wyłącznie o brak Frusciante, który napędzał komponowanie, a jego gitara brzmiała niepowtarzalnie - raz ostro i niedbale, innym razem melodyjnie plumkając. Tego chłopa to ja co prawda uwielbiam, tak w RHCP jak i solo, ale i bez niego Kalifornijczycy sobie radzili (lekko psychodeliczna płyta "One Hot Minute" z Dave'm Navarro z Jane's Addiction jest wybitna i szkoda, że niepopularna - chłopaki byli po "Blood Sugar Sex Magic" w życiowej formie, męczyli się w pracy w studio/na koncertach z nowym grajkiem, przeżywali brak Johna, który odszedł wtedy po raz pierwszy i zaczął ostro ćpać; specjalnie jej nie promowali, nie grają z niej na koncertach prawie nic, negują jej wartość) i poradzą z Joshem czy kimkolwiek innym. Inna sprawa - jak?

Chłopaki opowiadają w wywiadach o nowym podejściu czy nawet "nowym początku". Brzmi to intrygująco i trochę niepokojąco, ale także zachęcająco, bo wydaje mi się, że po Stadium Arcadium nic gorszego, bardziej emeryckiego nie nagrają. Nie wymagam od nich nie wiadomo jakich "dzikustw", bo do śmierci nie można wariować. Ale niechby to było coś na poziomie płyty "By the Way", gdzie jeszcze trochę tych mocniej lub umiarkowanie kopiących w dupę kawałków się zachowało (choćby takie "Can't stop" to chyba moje top3 - kumulacja pierdolnięcia), a reszta to znośny pop.

No ale tęskno mi do tych 2 dekad wstecz, kiedy to zarzynaliśmy z bratem kasetę "Blood Sugar Sex Magic" - tam była energia i wszystkie znaki rozpoznawcze Red Hotów. Potem poznałem Californication i nie było odwrotu (CD w pewnym momencie połamało się od zuzycia:], ale dziś mam nowe). I kiedy dzisiaj znam całą ich twórczość, to ciężko mi niektórych zrozumieć - tych młodszych (nie ich wina;]), którzy znają zespół najwcześniej od "By the Way" lub później oraz tych, którzy nie zgłębili dyskografii i budują swoją opinię na kilku(nastu) zgranych hitach tudzież znają resztę bardzo wybiórczo. I wtedy zaczynam rozumieć taką wypowiedź, choć jej się dziwię:
lookaug napisał:
Mniej więcej tego oczekuję po ich nowej płycie. Takiego funkowego luźnego grania.

Rolling Eyes
Nie chodzi o to, że komuś może się coś podobać bardziej a drugiemu mniej, ale gdzie w nowym singlu do diaska jest ten funk?!

Funk był tu: http://www.youtube.com/watch?v=GNDt5IFecpo
tu: http://www.youtube.com/watch?v=9rR48-5W_CI
czy tu: http://www.youtube.com/watch?v=EZtnu9WqT8I

...A mimo, że The Adventures of Rain Dance Maggie podchodzą mi średnio, a refren (po miłej zwrotce) uważam za wiesniacki, to głosuję na tę piosenkę i na "Trójkowej" liście przebojów (po jakichś 3 tygodniach w zestawieniu) wspięła się już do dziesiątki. A niech im będzie, mój zespół Wink [/url]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

shamar napisał:

W koncu się dyskredytuję w gronie geniuszy twojego pokroju, którzy nie rzoumieją tego co czytają... a może to ja piszę niejasno... ale wiesz, mądralo, to nie swiadczy o tym , że ja nie potrafie się wysłąwaić Laughing


właśnie widać...

może, jeśli są tu sami "geniusze mojego pokroju", którzy nie są w stanie cie zrozumieć, to pora przestać się z nami męczyć?
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here


Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Sob Sie 20, 2011 1:21 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lookaug



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 1012
Skąd: Włocławek

PostWysłany: Sob Sie 20, 2011 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mike-L napisał:
Nie chodzi o to, że komuś może się coś podobać bardziej a drugiemu mniej, ale gdzie w nowym singlu do diaska jest ten funk?


W basie np.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Czw Sie 25, 2011 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowa płyta już po necie krąży. Podobno zbiera bardzo pozytywne opinie, sam też już się biorę, tylko postanowiłem, że powtórzę sobie całą dyskografię od początku i wcale nie żałuję, lata dziecięce wcale nie były takie stracone.

Blood Sugar miecie, od kołysania aż mnie boli głowa, jednak ze względu na młode lata zawsze będzie u mnie w tym TOP 50 ever, głównie za niesamowity sentyment, mój symbol kiedyś. Tak jak teraz Scenes powiedzmy, a w przyszłości może nim nie być (choć wątpię). No i naprawdę świetne i niedoceniane 'Mother's Milk' z Knock Me Down na czele. To byli naprawdę dobzi Red Hoci, potem trochę faktycznie zeszli z formy na rzecz coraz to bardziej popowych eskperymentów. ALE TU JEST MOC jeszcze.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek