FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Red Hot Chilli Peppers - funkrockowy fenomen :]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co sadzisz o RHCP?
Uwielbiam!
28%
 28%  [ 21 ]
Lubie, ale bez rewelacji
44%
 44%  [ 33 ]
Nie przepadam
21%
 21%  [ 16 ]
Tego sie dodaje do pizzy? ;)
6%
 6%  [ 5 ]
Wszystkich Głosów : 75

Autor Wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 7:41 pm    Temat postu: Red Hot Chilli Peppers - funkrockowy fenomen :] Odpowiedz z cytatem

Jesli sie nie myle, moj drugi temat na forum Wink Nazwy chyba nikomu przypominac nie trzeba - tworcy i glowni przedstawiciele funkrocka, najbardziej szalony obecnie istniejacy zespol rockowy Laughing

Uslyszalem ich w sumie niedawno, z dwa miesiace temu, pod wplywem kolegi - basisty, ktory rozplywal sie nad nimi. Nie od razu do mnie trafili, musialem dojrzec do ich muzyki - poza kilkoma hitami w rodzaju "Californication" czy "By The Way" nie graja latwej muzyki. Teraz jednak moglbym ich sluchac na okraglo, nie mowiac juz o ogladaniu koncertow - mam jeden w calosci i kilkanascie pojedycznych piosenek. Powalajaca energia, musze powiedziec, ze show potrafia imho stworzyc lepszy niz Queen czy nawet moje ukochane G N'R.

W ich muzyce tak naprawde ujely mnie dwie rzeczy - pierwsza jest genialny basista. Nie jestem ekspertem od tego instrumentu, byc moze technicznie nie jest rewelacyjny. Faktem jest jednak, ze jego gry moge sluchac w kazdych ilosciach - co lepsze solowki z koncertow puszczam sobie po kilkanascie razy w playerze Very Happy W szczegolnosci polecam np wstep do kawalka Stone Cold Bush z SNL. Poza tym Flea jest chyba najbardziej charyzmatycznym basista jakiego widzialem - na scenie jest doslownie wszedzie, krzyczy, spiewa, tanczy - a jego wystepy w stroju skladajacym sie z samego instrumentu przeszly juz do historii Wink Drugim fenomenem jest (tradycyjnie) wokalista. Kilkakrotnie juz wspominalem, ze bardzo lubie mariaze rocka z rapem - jak np Walk This Way Aerosmithu z Run DMC. RHCP sa chyba jedynym zespolem rockowym stosujacym melorecytacje na taka skale - wlasciwie w kazdym utworze pojawia sie fragment skandowany. Zeby jednak nie bylo nudno, zwykle przeplataja sie one z spiewem i piszczeniem gitarzysty Laughing

Ulubiona plyta to oczywiscie "kalifornizacja", ulubiony kawalek to "Around The World" - wszystko co najlepsze u Red Hotow, jeden z moich ulubionych riffow w ogole. Najnowsza plyta, "By The Way", rowniez mi odpowiada, chociaz mam na razie tylko sciagnieta z DC++ :/

Piszcie co o nich sadzicie - bo u mnie juz chyba wdarli sie do trojki ulubionych zespolow, obok G N'R i Queenu Very Happy
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 7:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię posłuchać sobie dla odmiany, nawija się w szufli. Miałem też okres dziejowy zniechęcenia do RHCP przez kumpla, który wychwalał ponad Niebiosa By the way. "A ja chcę Bajdełeja!" Ogólnie może być.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie przepadam Wink ale ten bas to miodzio Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam parę płytek, ale tak naprawdę znam tylko "Californication" (album). Przyznam, że jest rewelacyjny i mógłbym go słuchać w nieskończoność (zwłaszcza "Easily"). Często próbuję zabierać się za pozostałe albumy, ale jakoś mi nie wychodzi - nie dlatego, że mi się nie podoba, a wyłącznie z braku czasu.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 9:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Red Hot Chilli Peppers...? Może być, ale nie jest powalający. Smile
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
kevin spacey



Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 147
Skąd: Lublin

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie red hoci to tylko jedna płyta - blood sugar sex magik i to bynajmniej nie ze wzgledu na under the bridge...

z dwoch ostatnich plyt lubie tylko te naprawde funkujace kawalki czyli around the world z californication i can't stop z by the way. reszta dla mnie nie istnieje Very Happy

a flea to rzeczywiście świetny bassman
_________________
koniec przekazu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mam wielu plyt.. wlasciwie mam tylko dwie + koncertowka + ze 2 koncerty niewydane... ale to co mam jest zajebiste... znam tez sporo z tych rzeczy ktorych nie mam, wiec generalnie pojecie mam Wink uwieliam ich... mam czesto ciagoty wlasnie w kierunku takiego grania, zreszta moje uwielbienie dla glenna hughesa na pewno ma tu tez duzo wspolnego z tym, ze mocno doceniam RHCP... a zreszta przeciez obecny bebniarz rhcp i ich byly gitarzysta grali na ostatniej plycie glenna, a ich pierwszy palker gral przez kilka lat w pearl jam i w sumie bardzo mocno przyczynil sie do ich powstania, a pearl jam absolutnie ubostwiam... co do rhcp, to uwielbiam te ich rytmiczne kawalki oparte nna mocnym basie i funkujacej gitarze... ulubiona plyta to na pewno blood sugar sex magic.... a ulubiony kawalek to absolutnie 'under the bridge' , ktory uwazam za jedna z najlepszych ballad rockowych w historii muzyki... pamietam jak mtv walkowalo w kolko ten i give it away, kiedy jeszcze ta stacja nie miala 30 oddzialow i puszczala zajebista muze (czyli poczatek lat 90tych).... poza under the bridge najbardziej lubie give it away, easily, road trippin, californication i porcelain... pare niezlych kawalkow bylo tez na one hot minute ale nie mam tej plytki i dawno jej nie sluchalem, wiec nawet tytulow nie pamietam...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 10:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum znowu robi jaja... niestety ktos juz napisal pod spodem wiec nie skasuje tego zdubloanego posta Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here


Ostatnio zmieniony przez Bizon dnia Wto Lis 01, 2005 11:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 10:57 pm    Temat postu: Re: Red Hot Chilli Peppers - funkrockowy fenomen :] Odpowiedz z cytatem

McBurak napisał:
Nie jestem ekspertem od tego instrumentu, byc moze technicznie nie jest rewelacyjny.
Jest, jest Wink Flea potrafi nałożyć niesamowite tempo - widziałem kiedys wideo z występu Flea, Frusciantego i Omara Alfredo Rorigueza-Lopeza (gitarzysta Mars Volty) i Flea był naprawdę niesamowity.

Natomiast obok wymienionych przez Ciebie Flea i Kiedysa świetnym jest również Frusciante. Zbyt dużo Redhotów nie słyszałem, więc rolę Fru w ich muzyce ciężko mi ocenić, ale gość jest geniuszem. Na początku 2004 roku wydał czwartą bodajże solową płytę po czym ogłosił, że do końca roku wyda ich jeszcze 6. I zrobił to Smile Mało tego, te płyty są naprawdę niezłe - "Automatic Writing" (nagrane m.in. razem z basistą Fugazi) jest jedną z najlepszych płyt z 2004 roku, jakie słyszałem. Bardzo lubię "DC EP" (pierwszy numer z tej płyty mógłby spokojnie rozwalić listy przebojów), innych płyt słucham sobie tez od czasu do czasu...

Ale miało być o RHCP. Przesłuchałem parę razy Blood Sugar Sex Magik, ostatnio puściłem sobie Californication - obie płyty fajne, chwilami jednak średnio mi to podchodziło - być może kwestia osłuchania się. Natomiast utwory znane jako przeboje - "Californication", "Under The Bridge", "Scar Tissue" itd. - w większości są bardzo dobrymi kawałkami (i stały się hitami, co czesto nie idzie w parze). Kiedyś tez oglądałem ich koncert, ale... przysnąłem ;]
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 11:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blood Sugar Sex Magic znam (ale nie mam niestety), natomiast wybitnie nie pasowala mi w tym albumie produkcja. Moze jestem dziwny, ale wszystkie utwory brzmialy mi cholernie plastikowo i ogolnie do bani... Swietne kompozyje docenilem dopiero gdy je zobaczylem na nagraniu koncertowym.

ps. Nie wie ktos z jakiej plyty pochodzi wspomniana przeze mnie piosenka Stone Cold Bush? Jak mi sie bedzie nudzilo to moze na Allegro zakupie Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Acrobat



Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 12
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kawałek Stone Cold Bush pochodzi z 4 studyjnej płyty "Mother's Milk" z 89 r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny basista, rewelacyjna sekcja rytmiczna, wokal ciut gorzej, choć mi też podobają się te skandowane fragmenty. Lubię gitarę, tę funkującą, czasem piskliwą.
Jednak odnoszę wrażenie, że zespół się wypalił, np. Give It Away to lekki shit, po prostu nie wytrzymuje porównania z takim Under The Bridge- moim ulubionym i wg mnie najlepszym ich kawałkiem.
Inne ulubione piosenki- Around the World, By the Way, Scar Tissue...
Nie lubię Californication.

Ogółem- 4/6

No i mam lekki sentyment do tej grupy... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 9:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle ze Give It Away to kawalek znacznie starszy niz Around the World czy Scar Tissue i pochodzi z tej samej plyty co Under the Bridge Wink

A wokal jest faktycznie strasznie manieryczny, ale mi to nie przeszkadza w sumie - lubie nietypowe glosy.

A gitara to jedyne, czego w RHCP nie lubie - strasznie piskliwa, dobrze ze chociaz nie dominuje nad basem.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tyle ze Give It Away to kawalek znacznie starszy niz Around the World czy Scar Tissue i pochodzi z tej samej plyty co Under the Bridge Wink

Embarassed w takim razie sorry, może mi się skojarzyło z tym, że najpierw poznałem kawałki takie jak UTBridge, STissue, a potem dopiero GIAway. W każdym razie ostatnie dokonania grupy, takie jak Californication, średnio mi podchodzą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lis 02, 2005 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Californication znowu jest starsze od wymienianego przez ciebie By The Way Very Happy I pochodzi z tego samego albumu co Scar Tissue Wink Czyli wychodzi na to, ze po prostu niektore ich piosenki lubisz, a inne nie - podobnie jak ja. Californication mi sie nie podoba, kilka innych tez srednio.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to już wtopa totalna Embarassed Embarassed Embarassed
Wybacz, naprawdę znam ich tylko z mp3, a niektóre ich piosenki wydają mi się tak różne, że niemożliwe jest dla mnie, żeby były na tych samych płytach. Ale ogółem mogę tak powiedzieć- niektóre piosenki b. lubię, niektórych nie cierpię. Po prostu GIAway to dla mnie bełkot, a UDB to śpiew rajskiego ptaka Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blood, Sugar, Sex Magik jest klasykiem., Rewelacyjny album.
Californication lubie- kilak niesinglowych utworow bylo miodzio (np. "parallel Universe"- miiooooodzio), kilka singlowych tez niezle ("Otherside")
To co sie dzieje teraz nie interesuje mnie ani troche. Poszli an komerche, plyta mis ie BARDZO nie podobbala. A jak jeszcze raz uslysze "By The way" (tak czesto tutaj grali w radio...)- bede gryzl...
Juz mnie nie interesuja, ale stare plytki sa swietne.
Flea genialnym basista jest. Bez dwoch zdan.
Nie przepadam za wokalem.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 10:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tia, By The Way studyjne nie powala - ale koncertowa wersja zyskuje dynamike, ktorej brakuje na plycie. Natomiast atutem "By The Way" (albumu) jest roznorodnosc, wieksza nawet niz na poprzednich.
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kevin spacey



Dołączył: 29 Lis 2003
Posty: 147
Skąd: Lublin

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kojarzycie taki kawałek pearl jamu "dirty frank"?

oryginalnie był wydany na singlu ale potem zaczeli go dodawać do wznowień "ten".

czadowy pastisz red hotów - flow podobny do "give it away" i śmieszny tekst Very Happy panowie z pearl jam byli w trasie z red hotami gdy ci promowali "blood sugar" i podejrzewali że kierowca busa którym jeździli był seryjnym mordercą Very Happy no i nagrali taki fajniuchny kawałek
_________________
koniec przekazu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 2:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wiecej, zdarzylo im sie to nawet zagrac na zywo kilka razy hehe mam gdzies jakies wykonanie franka na zywo... naprawde baaardzo w klimacie red hotow.. wlasciwie gdyby nie wokal, to bym dal sobie uciac... no nie moze bym nie dal, ale bylbym prawie pewny ,ze to red hoci Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lis 05, 2005 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak ma to ktos w mp3 to moze by przeslal mailem na mcburak@o2.pl ? Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Nie Lis 06, 2005 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbia i kocham.Przygodę z nimi zacząłem od kupna koncertówki z Hyde Park.To co lubię u nich to ten wyrażny bas,ale i piękny elektryk.W wielu zespołach gitara elektryczna zagłusza bas ,a tu jest zrównoważone.Po prostu miód z benzynką i gra pełna energii.Ulubiona płyta to "Blood,sugar..." wg mnie dzieło wybitne .Obok ostrego Give it away ,piękne My lovely man i wspaniała ballada Breaking the Girl.Moim zdaniem najmocniejszą ich stroną są koncerty-solówki na basie czy improwizacje co zdradza ich fascynację jazzem.Nie ma drugiego takiego zespołu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 12:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaczynam sie przekonywac do Blood Sugar Sex Magik Wink Wszystko za sprawa koncertowych wersji tych utworow z tej plyty, bo produkcja nadal mi nie pasuje - ale doceniam kunszt kompozycji. Give It Away - poza dziwnym refrenem reszta super, Under The Bridge sie fajnie spiewa Laughing , no i bardzo podoba mi sie jeszcze Apache Rose Peacock. Gdybym jeszcze mial pieniedze zeby to sobie teraz pokupowac Confused Trzeba bedzie Mikolaja poprosic Arrow Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawa kapela. Mam fajny koncert na DVD live at slane castle 2003. Ulubiony album to Californication oraz "Universally Speaking" i The Zephyr Song" , "My Freinds" bardzo lubie grać, "Scar Tissue" podoba mi sie ich wykonanie Knocking On Heavens Door i oczywiscie "Under The Bridge". Wizerunek kapeli psuje (na szczescie nie za czesto) wokal ich gitarzysy- tragedia
_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Katja



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 50

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mmmmm... moi red hoci:] To jest po prostu moja muzyka... Najbardzieju lubie blood sugar, ale jest wiele innych kawałków, które doprowadzaja moją krew do temp wrzenia:D Generalnie ujmuje mnie ich umiejętność łączenia żywiołu z delikatnością. A głos anthonego jest jak balsam, czego niestety nie można powiedzieć o Frusciante;)... A podobno jego mamuśka śpiewa w chórkach do Under tehe bridge (hicior-jak już wielu wspomniało)...Aczkolwiek najnowsza płyta jestem rozczarowana... Tzn Jupiter jest ok, ale Mars to piosenki do poduszki:/... Dałabym mamie, żeby sobie posłuchałaRazz A wy co sadzicie o stadium arcadium?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oni maja taki styl, ze kazdy nowy kawlek jest inny, ale rownoczesnie wiesz, ze to RHCP. Swietne teledyski. Ciekawa jestem czy sami je wymyslaja.
I wokalista bardzo ladnie wyglada.
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia napisał:
I wokalista bardzo ladnie wyglada.

Zwłaszcza na tym zdjęciu co był w "Picture Kłizie", hm? Wink

Co do tematu, to przyjemna muza i oryginalny styl. Ogólnie lubię.
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 9:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię, ale nałogowo słucham tylko płytki 'Californication' i greatest htsów. Fajna muza na lato, przyjemny bas, dynamika.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Katja



Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 50

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 11:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedna jest rzecz w nich charakterystyczna... abstrahując od muzyki... Lubia sie pokazywac bez koszulek (a czasem nawet tylko w skarpetkach i to bynajmniej nie na nogach). Swoją drogą mają co pokazać (a'propos koszulek:D) Ale jeszcze nikt nie wspomniał co sądzi o nowej płytce, więc ponawiam pytanie...Very Happy Może ktos chociaz "dani california" słyszał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
McBurak



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 944
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 11:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nowa plytka rhcp srednio mi sie podoba, Dani California jest swietne, ale z 30 dalszych niemal identycznych piosenek juz nie... Strata dynamiki spowodowala, ze wszystkie kawalki brzmia tak samo. Gdzie im tam do Around The World Wink
_________________
i can lead the nation with a microphone
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek