FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Fast Food
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy lubisz Fast Food?
Tak
26%
 26%  [ 13 ]
Nie
18%
 18%  [ 9 ]
Tak, ale nie jakoś szczególnie
30%
 30%  [ 15 ]
Nie, ale ewentualnie mógłbym zjeść
26%
 26%  [ 13 ]
Wszystkich Głosów : 50

Autor Wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 7:27 pm    Temat postu: Fast Food Odpowiedz z cytatem

Przygłupawy trochę temat, ale chyba jednak coś nowego...
Wszyscy wiemy, że Fast Food staje się coraz popularniejszy. Szybko, tanio (czasem Wink ) zaspokaja głód, można go spotkać prawie wszędzie. Ma wiele zwolenników i przeciwników.
Lubicie Fast Food? Często spożywacie? Ja muszę się przyznać, że wiedząc jakkolwiek jest niezdrowy (a jest podobno strasznie niezdrowy), tak bardzo go uwielbiam. Co najmniej dwa razu w tygodniu jem Fast Food, naprawdę mi smakuje
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie lubię, ale od bidy mógłbym coś zjeść - co innego jak się je sporadycznie taką tablicę Mendelejewa jak kilka razy w tygodniu. Jakiś facet w USA przeprowadził na sobie esperyment i przez kilka tygodni (a może miechów) żywił się wyłącznie w Mac'ach, Burger Kingach etc. Z tego wszystkiego dostał jeden poważny plus - w pasie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzadko korzystam z usług Fast Foodowych lokali - ewentualnie na jakiejś wycieczce, lub gdy jestem zmuszony zjeść coś na mieście. Niemniej... uwielbiam! Mam gdzieś to, że to żarcie jest niezdrowe - będę się martwił za kilkadziesiąt lat, a teraz... nie ma nic lepszego niż hamburger, kawałek pizzy, czy frytki... Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to Mr. Green Ale ja gruby nie jestem Razz
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
mike



Dołączył: 26 Sie 2004
Posty: 4802
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 7:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak...lubię, ale do września tego roku jadłem sporadycznie, można powiedzieć prawie wcale. Jednak teraz, gdy moja szkoła położona jest blisko Pietryny (vel ul.Piotrkowskiej), w pobliżu pavu...tfu! pawilonu Magda jem co drugi dzień!! Przez ten cholerny EmSi Donald zacznę wyglądać jak przeciętny Amerykanin... Muszę zmienić swoje nowe przyzwyczajenia...
_________________
QPoland - skoro jestem już oficjalnym współpracownikiem, to warto zachwalać Wink

http://podniosle.blogspot.com/ - mój superowy bloga$$ek! Very Happy (aktualizacje w każdy cojakiśczas)

Still Burnin' (i wiele innych: http://www.youtube.com/user/MikeBoatCityPl/videos)

C-lebrity - kontrowersyjny klip zbanowany na YT!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fast food lubie, ale jem w zasadzie tylko w tedy jak musze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 10:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie, to czemu nie? Lubię rozmaitą kuchnię.
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Al



Dołączył: 10 Cze 2005
Posty: 86
Skąd: Mikołów

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nareszcie jakiś ciekawy temat Wink

Nie jem w fast foodach. Żarcie stamtąd smakuje jak rozemłany papier z przyprawami, mięso nie pachnie mięsem. Jedyne co zjem (i to z chęcią) to frytki z emsidonalds Wink Dodają aromat wołowy do nich, dlatego są tak pyszne.

Druga sprawa, że gdybym chciał się tak stołować to musiałbym brać kilka zestawów "dla grubasów", bo takie jedzenie mnie nie zapycha. Wolę domowe jadło, przynajmniej widzę co do gara wrzucam.
_________________
Pozdrawiam,
Marcin
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fast food czyli junk food ... ale tylko w nadmiernych ilosciach.

Ogolnie rzadko mam doczynienia z zywnoscia tego typu, a juz praktycznie w swoim domu.
Oczywiscie na czas edukacji w SB czasami sie zdarza zjesc jakies zupki ktorych skladem jest cala gama barwnikow i jakis tam E z cyferkami Razz

Z lokali tzn fast food raczej nie korzystam .. najczesciej staram sie unikac takich punktow, choc przyznam ze czasami lubie wejsc do McDonald's i sobie raz na trzy miesiace kupic jakiegos hamburgera, ale jak juz wstepuje do jednego ze sklepow tej sieci to tylko ze wzgledu na Shake Razz
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Gość






PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Sob Paź 22, 2005 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jem w fastfoodach praktycznie w ogóle,w wc donaldzie Laughing byłam kilka razy w życiu(na wycieczkach w podstawówce)i jakoś mnie do niego nie ciągnie Confused .Wolę tą "zdrową żywność" Wink
CORAX napisał:
Jakiś facet w USA przeprowadził na sobie esperyment i przez kilka tygodni (a może miechów) żywił się wyłącznie w Mac'ach, Burger Kingach etc. Z tego wszystkiego dostał jeden poważny plus - w pasie.

tak,widzialam to("Supersize me",o ile się nie myle),i tutaj mały offtopic:w pewnym momencie jest zbliżenie od tyłu na jakąś kobietę(100kg to naprawdę minimum),a w tle leci..."Fat Bottomed Girls".Chyba trochę z tym przesadzili,bo ona nie była "fat bottomed",tylko miała dużą otyłość-przypuszczam-zagrażającą zdrowiu,a może i życiu.Koniec OT.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 12:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem wielkim fanem mc donaldsa i innych tego typu miejsc, ale mi nie przeszkadzaja i chadzam nawet dosyc czesto chocby jak mam kilkanascie minut przerwy w zajeciach na moim uniwerku (kosciuszki 90210 hehe).. na piotrkowska blisko (nienawidze nazwy pietryna ..boshe kto to wymyslil? Neutral ) a czasem glod zabic trza... moze wartosci odzywczych nie ma to zadnych, ale niektore rzeczy zwyczajnie mi smakuja i koniec... chociaz wlasciwie w 99% przypadkow biore tylko cheesa i male frytki na zagryche...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie kiedys w McShicie stolowalem regularnie, bo mi to...smakowalo.....teraz raczej sporadycznie, staram sie unikac, wole domowe zarcie.......tu w malym miasteczku w Szwecji niestety nie ma takich mozliwosci jak w wiekszych miastach czy w Polsce, gdzie mozna smacznie i tanio zjesc.....sa tylko hamburgery, pizze, kebaby i chinszczyzna......
Problem McShitow to kwestia ich powszechnej dostepnosci, stoi to-to przy kazdej wiekszej drodze niczym tirowka jakas Embarassed
KFC robi oblesne kurczaki z ta cholerna panierka......choc znam osobe, ktora jak pracowala w tym przybytku, to sobie taka panierke przynosila do domciu, zeby nia kurczaczka obkladac..... Shocked
Nadal uwielbiam hot-dogi ze Statoil, takie fajne cieple plaskie kanapeczki robione na poczekaniu-to w Polsce.....jak juz jem, to cos takiego wlasnie.
Genaralnie...McShity i inne odradzam jako podstawe wyzywienia, w dodatku wszechobecne fryteczki i gazowane napoje..ojoj.....
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja lubie nienarzekam... jem bo musze w domu jestem rano i wieczorem,musiałem to pokochac;))
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
nie jestem wielkim fanem mc donaldsa i innych tego typu miejsc, ale mi nie przeszkadzaja i chadzam nawet dosyc czesto chocby jak mam kilkanascie minut przerwy w zajeciach na moim uniwerku (kosciuszki 90210 hehe).. na piotrkowska blisko (nienawidze nazwy pietryna ..boshe kto to wymyslil? Neutral ) a czasem glod zabic trza...


Masz farta, prawie bym tam nawiedzał okolicę, a tak to mój kumpel musi straszyć beze mnie Smile ale nawet gdyby, to bym wolał wziąć z domu jakieś kanapki, zresztą nawet teraz tak robię despite że mam świetny bufet na wydziale...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no tak ale ja naleze do tych ludzi ktorzy wola rano pospac 15 minut dluzej niz zjesc/zrobic sobie na pozniej sniadanie Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz na jakiś czas(z moich obliczen 1-2 razy w miesiącu) jestem w takich barach gdzie serwują FF.Niestołuje się MC Donaldzie bo tam nawet prawdziwych hamburgerów niemają tylko byłke z miesem.Jeżeli już to jeść to jeść to z klasą Very HappyVery HappyVery Happy
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak się składa, że moim zdaniem najlepszy Fast Food wcale nie jest w McDonaldsach, KFC-ach. Najlepszy jest w tych prywatnych, mało znanych usługach. Kto był w Rybniku wie np., że jest coś takiego jak "U Greka" - podają dobre hamburgery, tanie, dużo większe i naprawdę smaczne. Poza tym dużo większy wybór dań. Polecam Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już mowa o Rybniku, to polecam barek "Mak-Gaś" (kretyńska nazwa Laughing , ale żarcie świetne). Oprócz tego, że dobrze, to jeszcze tanio - za niecałe 5 zł można zjeść hamburgera wielkości małego bochenka chleba (nie przesadzam!!!).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaaa, a ja potem nie miałem się gdzie wytrzeć, taki byłem pomaćkany Wink Dojeść też było trudno Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znoszę takiego jedzenia. Kiedy przechodzę obok McDonalda (cholercia jak to się pisze Laughing )aż mnie mdli. A kiedyś było inaczej, bo raz na jakiś czas zachodziłam z kumplami. Nie żałuję że odpuściłam sobie takie jedzenie. Buła naładowana samą chemią z tysiącami kalorii po której chce się znowu jeść Wink .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm jesli chodzi o jedzenie typu fast food to nie gardze. bawi mnie liczenie tych wszystkich kalorii i przeliczanie na kilogramy bo po prostu to nie moj problem.
tak samo jesli chodzi o wypowiedzi `chemia` - w zwyklej szynce nie ma tego wiele mniej.
uwielbiam od czasu do czasu zjesc gdzies w miescie pizze czy jakas zapiekanke i nie zwazam na zadne zwiazane z tym konsekwencje - jesli natomiast chodzi o mc donalds ( tez nie wiem jak sie to pisze :P ) od czasu kiedy dojezdzam do liceum w miescie - mam tego lokalu dosc... chodze tam jedynie na tzw `okienkach` zeby gdzies moc posiedziec, bo wszystko inne jest zazwyczaj pozamykane.
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię,ale nie za często bo ta przyjemność smakowa ma swoje konsekwencje w biodrach i pośladkach Sad
Ale muszę powiedzieć,że znam ludzi którzy non stop odżywiają się w ten sposób a przypominają wieszaki.
To po prostu zależy od przemiany materii!
A tak na marginesie to w Mieście Świętej Wieży są frytki po 65groszy za 100 g!!
4x taniej niż w Makdonaldzie! Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
A tak się składa, że moim zdaniem najlepszy Fast Food wcale nie jest w McDonaldsach, KFC-ach. Najlepszy jest w tych prywatnych, mało znanych usługach. Kto był w Rybniku wie np., że jest coś takiego jak "U Greka" - podają dobre hamburgery, tanie, dużo większe i naprawdę smaczne. Poza tym dużo większy wybór dań. Polecam Smile


No właśnie umnie też tak jest.Stołuje się w takim bardzie który połączoiny jest z pubem.Bar nazywa się Auto Bar ( Very Happy) ale nazywany jest :Parówa: a pub nazywa się Pub Brax.Pełna kultura.Żarcie pierwsza klasa.Oprócz FF jest też pełna Polska kuchnia od schabowego,przez żur,bigos,kuraka po śniadania i kolacje
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 10:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fast Foody... ble... Razz Kiedyś, jak byłam małym brzdącem, czasem pożywiałam się w czymś takim... Nawet często bywałam. Na szczęście mama mnie od tego skutecznie odciągnęłam i teraz już nawet nie mogę znieść tego zapachu frytek zanurzanych w głębokim tłuszczu... Po prostu zbrzydło mi i tyle. Zresztą, to nawet nie jest jedzenie, masa konserwantów i tłuszczów nasyconych Razz.

Domowe jedzenie... Hm, na pewno wolę znacznie bardziej, a ostatnio stołuję się głównie w spaghetteriach, czasem w pizzeriach. O ile znajdę na to czas, to wybieram się głównie do sprawdzonych knajpek, a jeśli pod nosem mam jedynie fast fooda i tylko chwilę, by coś zjeść, wolę wrócić głodna do domu. Zresztą - co kto woli, w małych restauracyjkach jest może o tyle zdrowiej, że w tych miejscach czas aż tak bardzo się nie liczy - robią mniej, a lepiej. Smile
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

McDonald- g***o
ALE- po kilku piwach fajnie jest wtrynic kebaba (ale nie w Polsce tylko w Anglii, u Turkow) Smile Albo jakas pizze...
Ale generalnie po piwie to wole skoczyc na curry Smile
Ostatnio zreszta jestem an dosc scislej diecie Smile

tyna napisał:
hmm jesli chodzi o jedzenie typu fast food to nie gardze. bawi mnie liczenie tych wszystkich kalorii i przeliczanie na kilogramy bo po prostu to nie moj problem.

Zycie, kiedy konczysz 25-30 sie zmienia... Niestety... ciesz sie poki mozesz Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fenderek napisał:
Zycie, kiedy konczysz 25-30 sie zmienia... Niestety... ciesz sie poki mozesz


po pierwsze: procesy dojrzewania koncza sie nieco szybciej wiec nie sadze aby fizjologia i przemiany metaboliczne zmienialy sie w tym wieku az tak darstycznie ( no, chyba ze pod wplywem lekow )
po drugie: nawet jesli, i tak nie mam zamiaru kiedykolwiek tracic czas na zbedne i przesadne zajmowanie sie swoim wygladem - mysle, ze moge byc kochana za co innego :P
po trzecie: spojrz na mojego tate ... i zobacz ile je w ciagu dnia ...
po czwarte: mam to po tacie :P
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Gość






PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 10:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 10:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe co za troska... coz, pozyjemy, zobaczymy. zreszta - nawet te kilkanascie kilo wiecej przydaloby mi sie ( ehh niedowaga ) - a przytyc niestety nie moge mimo najszczerszych checi, taka natura... pisalas cos o srodkach antykoncepcyjnych ? :P
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek