FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
LIVE AID - 13 JULY 1985
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

LIVE AID - 13 JULY 1985
1
2%
 2%  [ 2 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
2%
 2%  [ 2 ]
4
3%
 3%  [ 3 ]
5
20%
 20%  [ 20 ]
6
71%
 71%  [ 69 ]
Wszystkich Głosów : 96

Autor Wiadomość
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Łosiu przeczytaj mój post.


Właśnie czytam i
Kuba napisał:
Jak mówiłem jest to 20 minut z kilku godzinnego zestawu, który kosztuje dużo, bardzo, poza tym owy zapis NIE jest rippem z danego DVD, prawdopodobnie ktos z kasety zrzucił to na kompa i udostępnił.


To w końcu to jest 20 minut z kilku godzinnego zestawu czy to nie jest rip z DVD zastanów się Laughing
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 5:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE JEST, ale mówiłem o samym WYSTĘPIE, wiec udostępnienie tego fragmentu jest legalne, ale jeżeli chciała ona by nabyć w sklepie musi kupic kilku godzinny koncert DVD za dużą kwotę
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 5:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha wszystko jasne już myślałem że to rip z Oryginalnego DVD a jak z kasety to spox zwracam honor.
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, jassssne, juz widze jak macie wszystkie orginalne plyty Queen. Yhm.
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Emek



Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 259
Skąd: Holandia/Jelenia Góra

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorki ja mam takie pytanko odnoscie tego Live Aid z Emule bo sobie zaciekawiony sciagnelem i wlaczam dzis a tu dochodzi do 40 sekundy i obraz sie zatrzymuje ale glos jest dalej ...tylko nie mowcie ze kodeki bo mam ich caly pakiet wgrany ....Wink
_________________


"In this country, you gotta make the money first. Then when you get the money, you get the power. Then when you get the power, then you get the woman."

"You fuck wit me, you fuckin' wit da best"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Lut 16, 2006 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Whatever... to jak nikt nie chce, to nie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 12:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia napisał:
Aha, jassssne, juz widze jak macie wszystkie orginalne plyty Queen. Yhm.


Czemu w to wątpisz...? ;-)

BTW, Live Aid to inna sprawa. To nie wydawnictwo Queen. Bootleg był dostępny od lat i większość z nas posiada tę wersję i nazywanie tego piractwem jest nie do końca uzasadnione.
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 12:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby plyta kosztowala 10 zl to spoko, ale jesli kosztuje 60 zl to jej nie kupie... nie kazdego na to stac.
Uwazam, ze sciaganie muzyki z sieci nie jest niczym zlym. Muzyka jest dla ludzi a nie dla pieniedzy. Mozecie mnie spalic na stosie, ale ja bym w zyciu nie byla fanka Queen, gdyby nie Internet.
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 12:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też, ale trochę w innym sensie, bo dzięki internetowi poznałem kilka hitów i tak oto zacząłem ściągać dalej, a potem kupować. Myślę, że wielu fanów tutaj nie byłoby fanami, gdyby nie właśnie internet. Natomiast nie zgadzam się co do jednego:
Marysia napisał:
Muzyka jest dla ludzi a nie dla pieniedzy.

Ale wiesz ile wysiłku kosztuje taka praca nad albumem? Raz, że trzeba mieć naprawdę dobrą głowę, by powymyślać te wszystkie utwory, co jak brzmi, żeby nie było to przeciętne, gdy już tyle wymyślono (mówię oczywiście o tych, którzy coś nowego tworzą), nie wspominając już o "concept albumach"...Dwa, że trzeba mieć umiejętności, trzeba umieć grać (znowu - nauka dobrej gry na instrumentach pochłania z reguły kilka lat) i swój pomysł wykonać tak, by efekt był jak najlepszy. Nam się łatwo mówi, bo nie jesteśmy muzykami...MOIM ZDANIEM ci wszyscy ludzie z najlepszych zespołów CAŁKOWICIE ZASŁUŻENIE dorobili się swojego majątku....Przyczyny podałem właśnie wyżej.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak, ale ja temu nie zaprzeczam! Przeciez sa cholernie bogaci! Freddie na same imprezy wydal ponad 4 mln funtow
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No więc sama widzisz. Wink Gdyby muzyka miała być tylko dla ludzi, to by tej muzyki w ogóle nie było, więc ładny paradoks - muzyki dla ludzi nie ma przez ludzi dlatego, bo jest dla nich. Wink Wzajemnie się wyklucza. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CANDY



Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 292
Skąd: LOST CITY OF GOLD

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam wszystkie płyty Queen oryginalne i wcale nie trzeba do tego mieć mnóstwo kasy . Ja mogę sobie pozwolić na kupienie 2-3 oryginalnych płyt w miesiącu . A jesli kogoś na to nie stać to polecam:

- po pierwsze trzeba zdecydować jakiego zespołu / wykonawcy jestem fanem / jaki zespół uwielbiam najbardziej

- po drugie zbierać nawet dłuższy czas na jakiś porządny albumik

- po trzecie dokonywać słusznych wyborów , nie kupować byle jakiej płyty dopóki się nie zbierze podstawowej dyskografii swojego ulubionego zespołu

- po czwarte , ale chyba najważniejsze trzeba się zastanowić czy muzyka jest dla mnie na tyle ważna , że mogę bezkarnie roztrwaniać na nią pieniądze ( dla mnie np. jest . Czego ja już to nie robiłem , ściągałem płytkę z USA , odkupowałem płytki od znajomych , czekałem na niektóre unikaty miesiącami - Ale cóż tak to już jest z muzycznymi fanatykami )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja widzisz, wole miec wszystkie albumy na jednej plycie.
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia napisał:
Aha, jassssne, juz widze jak macie wszystkie orginalne plyty Queen. Yhm.


Ja mam wszystko oryginalne z Queen i jestem z tego dumny bo szanuje ludzi którzy są moimi autorytetami przynajmiej w dziedzie muzyki, może nie wszyscy polacy muszą od razu mieć tylko piraty Rolling Eyes

Marysia napisał:
Gdyby plyta kosztowala 10 zl to spoko, ale jesli kosztuje 60 zl to jej nie kupie... nie kazdego na to stac.


Gdzie ci płyta kosztuje 60 zł kobieto... jak kupujesz z serwisach internetowych to co innego. U mnie w media markt na grochowie KAŻDA płyta Queen kosztuje albo 29,99 lub 34,99 i wątpie żeby w Krakowie było drożej.

Misiu napisał:

Ale wiesz ile wysiłku kosztuje taka praca nad albumem? Raz, że trzeba mieć naprawdę dobrą głowę, by powymyślać te wszystkie utwory, co jak brzmi, żeby nie było to przeciętne, gdy już tyle wymyślono (mówię oczywiście o tych, którzy coś nowego tworzą), nie wspominając już o "concept albumach"...Dwa, że trzeba mieć umiejętności, trzeba umieć grać (znowu - nauka dobrej gry na instrumentach pochłania z reguły kilka lat) i swój pomysł wykonać tak, by efekt był jak najlepszy. Nam się łatwo mówi, bo nie jesteśmy muzykami...MOIM ZDANIEM ci wszyscy ludzie z najlepszych zespołów CAŁKOWICIE ZASŁUŻENIE dorobili się swojego majątku....Przyczyny podałem właśnie wyżej.


Dokładnie, myślisz że stworzenie płyty to taki weekendowy wypad do studia Confused

Marysia napisał:
A ja widzisz, wole miec wszystkie albumy na jednej plycie.


Przecież nawet 7 letnie dziecko potrafi sobie zgrać na MP3 całą dyskografię więc żaden powód do dumy.
Rozumiem ma ktoś wszystkie płyty ze sklepu i sobie robi dyskografie na jednej płycie ok ale żeby zgrywać wszystko na 1 płytę i od razu się chwalić Rolling Eyes

KONIEC
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Przecież nawet 7 letnie dziecko potrafi sobie zgrać na MP3 całą dyskografię więc żaden powód do dumy.
Rozumiem ma ktoś wszystkie płyty ze sklepu i sobie robi dyskografie na jednej płycie ok ale żeby zgrywać wszystko na 1 płytę i od razu się chwalić

Czy ja mowie, ze to powod do dumy? To kwestia wygody! Bardzo sie ciesze, ze masz wszystkie orginalne plyty Queen. Ja rowniez szanuje moich muzycznych bogow, ale najwiekszy z nich juz nie zyje i uwierz, nie mam wyrzutow sumienia sluchajac muzyki z sieci. Dlaczego?
Bo:
1. Gdyby nie siec, w zyciu nie bylabym fanka Queen.
2. Mysle, ze w zamysle kazdego artysty jest pozostac w umyslach ludzi na wieki, a to, ze muzyka jest tak latwo dostepna sprawia, ze wiecej i wiecej ludzi moze jej sluchac do woli.
3. Orginale plyty sa po prostu za drogie.
4. Teraz juz mozesz mnie palic na stosie.
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łosiu, uspokój się trochę. Wink
Łosiu napisał:
mnie w media markt na grochowie KAŻDA płyta Queen kosztuje albo 29,99 lub 34,99 i wątpie żeby w Krakowie było drożej.

Bezsens....u mnie, w Rybniku, gdzie powinno być ogółem taniej niż w stolicy, płyty Queen kosztują 54,99 zł. To drożej niż w Empiku, tylko że tam mało tego jest. Shocked
Marysia napisał:
3. Orginale plyty sa po prostu za drogie.

Według mnie, to kwestia dobrego gospodarowania pieniędzmi i wiedza gdzie kupować. Jednak zgodzę się, że płyty powinny być przynajmniej TROCHĘ tańsze, ale....kto naprawdę chce, ten naoszczędza. Oczywiście nie sugeruję nic.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dokładnie, myślisz że stworzenie płyty to taki weekendowy wypad do studia

A skad Ci to przyszlo do glowy, ze ja tak mysle? Shocked
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marysia napisał:
3. Orginale plyty sa po prostu za drogie.

Według mnie, to kwestia dobrego gospodarowania pieniędzmi i wiedza gdzie kupować. Jednak zgodzę się, że płyty powinny być przynajmniej TROCHĘ tańsze, ale....kto naprawdę chce, ten naoszczędza. Oczywiście nie sugeruję nic.[/quote]

No tak, ale jeszcze kwestia dostepnosci plyt etc etc... no nie wiem, mnie jakos specjalnie nie zalezy na tym, zeby byly orginalne. Wiem, ze dla wielu ludzi ma to kolosalne znaczenie, ja bym bardzo chciala kupic sobie A Night At The Opera, to nowe wydanie na DVD, bo to taki szczegolny album.
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tu dobre miejsce, bym zakończył udział w tej dyskusji - Tobie jest obojętne czy pirat, czy oryginał, mnie nie, piratów nie lubię. Smile The End. Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CANDY



Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 292
Skąd: LOST CITY OF GOLD

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobił się porządny offtop tak wogóle , połowa tematu o live aid zaśmiecona Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 1:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
I tu dobre miejsce, bym zakończył udział w tej dyskusji - Tobie jest obojętne czy pirat, czy oryginał, mnie nie, piratów nie lubię. Smile The End. Smile


Łosiu
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marysia



Dołączył: 29 Gru 2005
Posty: 815
Skąd: Krakoff

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 2:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Misiu napisał:
I tu dobre miejsce, bym zakończył udział w tej dyskusji - Tobie jest obojętne czy pirat, czy oryginał, mnie nie, piratów nie lubię. The End.

Thank you very much.
_________________
My mind is going.... i can feel it.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 2:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

You Are Welcome. Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż. Dużo zostało powiedziane. Prawda, że oryginalne płyty są drogie. Zbyt drogie jak na polskie warunki. Ale w empikach.
Ale... to nie jest do końca tak, bo są sklepy internetowe (w Merlinie niedawno wszystkie płyty Queen były po 35zł), serwisy aukcyjne jak allegro gdzie płyty można kupić za ~20-25zł.

Swoją kolekcję zbierałem kilka lat. "Nie każdego na to stać". Od razu z pewnościa nie każdego na to stać. Ale sukcesywnie, z czasem... Dla chcącego nic trudnego. Ładnie wydana płyta z okładką? No tak... lepiej mieć 1 cd-r schowany w szufladzie ;)
Aha. Chłopaki nagrywając płyty zasłużyli sobie na tak wielkie pieniądzę, więc nie podchodźmy do sprawy: "śpią już na forsie". Oni ociekają kasą, to prawda. I cieszy mnie to, bo sukces jaki osiągnęli jest do tego w pełni adekwatny.

To nie jest kwestia lubienie piratów lub nie... Lubić to można sok pomarańczowy czy też M jak Miłość.
Pamiętajmy, że bez ludzi, którzy przecież kupowali oryginalne płyty nie byłoby zespołu. Kiedyś nie było sieci i nie można było ściągnąć dyskografii w ciągu 3 godzin...
Przez piractwo nie wydawanych jest dużo materiałów w obawie, że to się po prostu nie sprzeda.

To tak jak byśmy pochwalali WOŚP nie dając nic od siebie, wiedząc, że inni i tak dadzą i Jurek zbierze ogromną kasę.

Jednak uważam, że to, czy ktoś ma oryginalne płyty czy nie, nie jest wyznacznikiem tego czy dana osoba jest fanem. Nie mieszajmy pojęć.
Podobne zdanie mam też do innych wyknawców, których słucham i tak między innymi uzupełniam teraz swoją kolekcję Pink Floyd.
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 7:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jeszcze ja się wtrącę Wink
CANDY napisał:
Ja mam wszystkie płyty Queen oryginalne i wcale nie trzeba do tego mieć mnóstwo kasy . Ja mogę sobie pozwolić na kupienie 2-3 oryginalnych płyt w miesiącu . A jesli kogoś na to nie stać to polecam:

Trzeba. a) Zależy to od miasta. W Poznaniu we wszystkich większych sklepach muzycznych ceny albumów artystów zagranicznych wahają się od 60 zł do ok. 80. Polskie kosztują dwa razy mniej...
b) Może dla studenta lub pracującego ponad 60 zł na miesiąc to nie jest zbyt wiele, ale dla takiego uczniaka jak ja - już trzeba się sporo natrudzić. Nawet, jeśli mama mi pozwala czasem u niej zapracować na określoną kwotę Wink. Poza tym wiele osób zbiera pieniądze na coś większego, powiedzmy wycieczkę do Anglii. Wiadomo, że wtedy nie będzie rozdrabniać się na takie błahostki, jak albumy (wobec takiego wyjazdu album jest błahym wydatkiem).

CANDY napisał:
- po pierwsze trzeba zdecydować jakiego zespołu / wykonawcy jestem fanem / jaki zespół uwielbiam najbardziej)

Dobra - kompletuję dyskografię Queen. Mam do kupienia kilkanaście albumów, które w sklepach w moim mieście osiągają, jak już mówiłam, ponad 60 zł. Co innego z dyskografią np. The Clash, która ma nieporównywalnie mniej pozycji... No i z drugiej strony muzyka nie jest dla mnie tak ważna, jak np. jakiś sprzęt, który upatrzyłam sobie dwa lata wcześniej...

Zgadzam się z tym, że można na płyty oszczędzać i w ten sposób się uzbierają się odpowiednie pieniądze na zakup. Zgadzam się również z tym, że trzeba szukać odpowiednich miejsc. A także z tym, że oryginalne albumy są za drogie. ALE TO WŁAŚNIE NAPĘDZA PIRACTWO. Drogie ceny. Jeśli wydawcy i artyści chcą walczyć z piractwem, powinni choć trochę obniżyć ceny swoich 'wytworów', to jest właściwie jedyny powód, dla którego ludzie wolą ściągnąć sobie dyskografię z neta, a nie iść do Media Markt i cieszyć się tym błyszczącym opakowaniem oryginału Wink. Choć z drugiej strony artyści mają prawo zarabiać (i to sporo) za to, że dają rozrywkę całym masom. To też ogromna odpowiedzialność Wink. Najzdrowszy byłby zdrowy środek, ale jest jak zwykle najtrudniejszy do osiągnięcia...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja wam powiem ze to jest taka kurwa mentalnosc- osoby ktore mowia ze to za drogo, gdyby postawic przed sklepem i dac w lape 60zl to by ta kase schowaly do kieszeni i poszly w cholere stwierdzajac, ze "oryginaly sa za drogie i juz"... Cena bylaby 35- byloby takie samo gadanie...

Poza tym pieprzenie- w Media Markt za 60zl to ja kupilem japonskie Cardboard Sleeves a nie zwykle edycje- te byly bodajze za 30zl w przecenie...
I jak juz zostalo podane- allegro, serwisy internetowe... I mowimy nagle o 25 a nie 60zl. Jezeli ktos chcac kupic plyty zaglada tylko do Empiku, to rzeczywiscie gratuluje... Empik badziewiem zawsze byl, jest i chyba juz zawsze bedzie... I tak jak szukasz czegos mniej komercyjnego to zazwyczaj nie ma...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, ludzie, skończcie, bo temat jest o Live Aid Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsyłam tutaj

http://forum.queen.pl/viewtopic.php?t=243&highlight=piractwo
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Ania2609



Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 163

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 8:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam, że tak wylecę jak z konopii....
to jak to można się tych 20 min. z Live Aid dorobić? bom jeszcze nie widziała (ale wstyyyd Embarassed )

nie lubię piractwa, bo to kradzież. Wkurzają mnie ceny, bo to zdzierstwo. Ale naszczęście są coraz tańsze i faktycznie oryginały Queen można już nieraz za 35 zł kupić... Ja kompletuję sobie moją kolekcyjkę oryginalnych płytek...
_________________
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią Lut 17, 2006 8:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ed2k://|file|Queen%20-%20Live%20Aid%20(13-07-1985).avi|188424192|01F15C7A654B861785FC06519C228996|/

Stąd możesz sciągnac za pomoca emul'a. To jest to nagranie które jest juz dosyc długo w obiegu Smile
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek