FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ktory Freddie jest najlepszy ?????
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamil



Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 50
Skąd: Slupsk

PostWysłany: Wto Wrz 06, 2005 2:54 pm    Temat postu: Ktory Freddie jest najlepszy ????? Odpowiedz z cytatem

Jak wiadomo Freddie posiadal wiele twarzy...byl Freddie w dlugich wlosach do 1975 potem stopniowo skracal wlosy poprzez lata 77-79, nastepnie Freddie z crazy litlle thing, Freddie z wasem wczesny 82 i pozniejszy 84-86, Freddie bez wasa po wasie (barcelona) i Freddie z broda (I want It All) !!!! Jaki jest Wasz ulubiony?????? PS nie kierowac sie muzyka jaka gral w danym okresie!
_________________
Cokolwiek robisz rób to z klasą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 10:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko powiedzieć, bo nawiązując do tematu, który był jakiś czas temu, a konkretnie chodzi mi o ankietę- jaki okres w ich muzyce lubisz najbardziej, to oczywiście byłem za całością. Tutaj jest podobnie, tzn. podoba mi się każde wcielenie Freda i nie mam jakiegoś specjalnie wyrobionego gustu. Sorry, że cię nie zadowoliłem swoją wypowiedzią.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kamil



Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 50
Skąd: Slupsk

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 10:41 am    Temat postu: ! Odpowiedz z cytatem

zadowoliles-kazda opinia jest cenna!
_________________
Cokolwiek robisz rób to z klasą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
SoQ



Dołączył: 12 Sty 2004
Posty: 271
Skąd: Częstochowa / Katowice

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi najbardziej podobal sie imidż Wink calego zespolu z lat 70-tych. Dlugie wlosy ktore zostawil sobie pozniej tylko Brian, wygladali na prawdziwa rokowa kapele, nie to co pozniej Freddie z czasow NOTW czy John podpiety pod 220 z lat 80tych Razz
_________________
Fan nr 19 Smile
The sun is in the east
Even though the day is done.
Two suns in the sunset
Could be the human race is run.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarośnięty Robinson w stylu I want it all wyglądał najlepiej. O ile są laicy, którzy kojarzą Freda wyłącznie z wąsem, ewentualnie bez i z długimi 'herami' to tego z bródką wogóle nie kojarzą i nie wiedzą co to za jegomośc. Najlepszy.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi sie za to podoba Queen z lat 79 krótkie włosy ale jeszcze bez wąsów Smile
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm oczywiscie ten z poczatkow queen :) mowie tu z punktu widzenia kobiety... wygladal , ekhm, ciekawie .... zreszta, wg mnie, nie samemu fedkowi do twarzy w dlugich wlosach - deacon rowniez wygladal w nich lepiej, nie wspominajac juz o taylorze :D choc freddie jak do teledysku i iwia lub breakthru tez jest niczego sobie .
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda zmieniał Freddie wygląd jak mało kto. Powiem szczeże ze wizerunku do '76 nie lubie, ani kostumów ani wyglądu scenicznego, może dlatego nie zabardzo przepadam za tymi koncertami w formie Video.
Najbardziej znany każdemu jest wizerunek 84-86, dobrze się w nim prezentowali ale jednak wolę raczej Freddiego "Robinsona" czyli czasy albumu The Miracle i Headlong... eh ale juz sporo tematów na ten temat było... Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi Freddie podoba sie z broda z okresu The Miracle .. jakos z innych okresow mi nie przypadl do gustu, a na pewno juz z poczatkow Queen .. takie moja opinia Wink
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, to może w takiej kolejności:

1. Robinson - szkoda tylko, że widać już niestety ślady choroby. Jednak mimo wszystko, fajny wizerunek rockmana, który już nic nie musi udowadniać strojem ani wyglądem.

2. Cygan z I połowy lat 70: wizerunek z pewnością ciekawy, ale niektóre z jego (i reszty zespołu) fatałaszków...okropność (np.: te białe ubiory z wideoklipu do BoRhap)

3. "Coś" z II połowy lat 70 (jakoś brakuje mi określenia) - miejscami potwornie (Bicycle Race albo te okropne skórzane portki na szelkach), czasem trochę lepiej (hmmm...może Don't Stop Me Now)

4. Wesoły gej z lat 80: epoka The Game budzi śmiech (ale oczyszczający). A Magic...nieeee...koszulki z Myszką Miki czy innymi animkami...dresiki...aaaaaaaaaaaa
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm ja z pespektywy kobiety wypowiedziec sie nie moge, gejem tez nie jestem (chociaz jak tak dalej pojdzie to zaczne sie zastanawiac nad zmiana upodoban...lepszy taki zwiazek niz zaden Confused Twisted Evil ), ale jako fan najbardziej lubie wizerunek z pierwszych plyt...i dotyczy to calego zespolu.... lubie tez ten z czasow the miracle chociaz wiadomo ze byl czesciowo wymuszony... zreszta o rzeczonym wizerunku pisze przeciez prace na zaliczenie semestru z jednych zajec... tzn pisalem bo nie moglem w terminie nic sensownego napisac a i tak sie przenioslem na inne zajecia wiec moze nie bede zaliczenia tegoz potrzebowal heheh w kazdym razie piszac ok. 2000 slow o strojach, fryzurach i zachowaniu freddiego i reszty na scenie i w teledyskach , mialem okazje troche sie w to zaglebic i z czystym sumieniem (ktorego to sumienia nie mam) glosuje na wczesny okres Wink
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie okres "The Miracle" świetnie się prezentuje, czuc w nim taki wigor, drapieżny rockowy pazur, ta fryzura i broda uwydatniaja najciekawsze cechy jego twarzy, zwróćcie uwagę na jego wygląd w klipie do "Breakthru" - poezja.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lube Freda z lat '70 wygląda jak prawdziwy rockman, wyglad "gejka" ('80-'83) jakoś mi nie przypadł do gust, a potem ten świetny Robinson.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wygląd, nawet podobają mi się te czarne wąsiska z lat 80. Laughing To było znakiem rozpoznawczym Freda, dlatego tak mi przypadły do gustu Wink. Lata 70.? Hm... nie bardzo. Wielu rockmanów miało długie włosy, zresztą nie uważam, by było mu z tym dobrze. Ale wygląd "Robinsona" jest niczego sobie...
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 9:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no jak dla mnie to okres 84-86 króluje! :D Yeah - no Mr Bad Guy to już idealnie :) Trasa The Works, Live Magic no i cudowny wygląd na Live Aid !
Zresztą np. na trasie Hot Space też pięknie wygląda ;)

Wiadomo, że Freddie był zawsze przystojny, piękny i był idealny! W każdym okresie - jednak lata, które wymieniłem najbardziej mi się podobają :)))


_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie lata osiemdziesiąte - wszyscy panowie wyglądali wtedy najlepiej.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie wczesne lata - do 75 roku! Cały zespół wtedy wyglądał zdecydowanie najlepiej.
_________________


I'm in love with my cars: Very Happy
- BMW E60 530d 218 KM, rocznik 2003 - stan idealny - do dbania i podróżowania w trasach
- BMW E36 328i 193 KM, rocznik 1995 - do katowania, kjsów, driftu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam ulubiona fotkei ona wskazuje




czyli czas News ofthe world i wczesny the game jak dobrze kojarze 1978-79

A potem czas Barcelony 8/8-/89 i Miracle



_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta druga fotka to prawie jak mój ojciec po maturze.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2005 11:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm moze o czyms nie wiesz.. i my tz Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamil



Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 50
Skąd: Slupsk

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 9:00 am    Temat postu: ! Odpowiedz z cytatem

Widze, ze Daga tak samo jak ja lubi Freddiego z okreu Barcelona - to moj ulubiony wizerunek, wyglada tak dostojnie i nie ma sladu choroby, wrecz przeciwnie wydaje sie byc grubszy niz zwykle! Nazywam to Freddiem bez wasa po wasie !!!!! kolejne moje ulubione to jak wiekszosc z Was Freddie z The Miracle-great !!!! PS zdjecie umieszczone w ksiazeczce do tejze plyty (Freddie w niebieskiej marynarce) jest moim ulubionym zdjeciem. nastepnie F z wasem zwlaszcza Live Magic - generalnie lata 80!
_________________
Cokolwiek robisz rób to z klasą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak zdjecie z ksiazeczki do cd jest super i Roger fajowo wyglada Smile

Teraz lukam na moj q kalendarz a tam chłopcy w pociagu Miracle i Freda z ogolonym łepkiem Wink i boski Roger do twarzy mu w żółtej koszulki ups miało byc o Fredzie Wink

A w długich włosach to różnie Fredowi było na scenie raczej kiepsko wyglądał lepiej w cywilnym ubraniu moje ulubione są z Japoni75 zdjecia tam zespół cudnie się prezentuje Smile można zobaczyc na singlu do You my best friends takie fotki z labradorem Smile czy kasiazeczka do GVH1 osttanie zdjecie Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kamil



Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 50
Skąd: Slupsk

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o tak te zdjecia sa naprawde super ( chyba chodzi o te nad stawkiem co Freddie siedzi na kamieniu) - piekna sesja, nigdy wczesniej jej nie widzialem. Skoro mowimy o Japoni to Freddie w zoltej "marynarce" wyglada swietnie
_________________
Cokolwiek robisz rób to z klasą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej się prezentował w z tą brodą, okres The Miracle. Wczesne lata '70 - nie.....jakoś mnie aż razi ten makijaż i ten strój jak np. na Hyde Parku.....nie lubię gdy się to krytyuje, ale mnie osobiście się on nie podoba (ja nie krytykuję, wyrażam swój pogląd Smile ). Okres Hot Space-The Works-A Kind Of Magic także fajnie.
Nie pasuje mi też jakoś ten Freddie z okresu Barcelony...wąsy rules Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy był okres The miracle.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótko: z klipu I Want It All... też chcę mieć taki zarost Razz no ale ogólnie każdy wizerunek był zaj**isty, choć dziś Freddie i cały zespół (wizerunek) wydają się trochę śmieszni Smile A okres 80-86 najwydatniej ukazuje jego preferencje (tj Freddie'ego), ale mi się to cholernie podoba. Ogólnie, moim zdaniem, Freddie był bardzo przystojny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 8:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeah88 napisał:
Krótko: z klipu I Want It All... też chcę mieć taki zarost Razz no ale ogólnie każdy wizerunek był zaj**isty, choć dziś Freddie i cały zespół (wizerunek) wydają się trochę śmieszni Smile A okres 80-86 najwydatniej ukazuje jego preferencje (tj Freddie'ego), ale mi się to cholernie podoba. Ogólnie, moim zdaniem, Freddie był bardzo przystojny.

Hm, chyba każdy z członków Queen ma coś w sobie Wink. Wg mnie przystojniejszy był Roger, ale Freddie nie jest taki najgorszy Smile
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się- każdy z członków Queen miał w sobie coś pociągającego. John jest takim skromnym i ciepłym człowiekiem, miał w sobie, coś, co przyciągało. Brian tak samo- ciepły, wrażliwy, wszyscy lgną do niego jak pszczoły do miodu Smile No i wysoki był... Very Happy Roger- cholernie przystojny gość, podobno najprzystojniejszy w Queen. No i ma dobrze zbudowane ręce- w końcu gra na perkusji. To chyba dodaje mu trochę męskości Wink Freddie- moja nauczycielka matmy z gimnazjum przyznała, ze Freddie się jej podobał Twisted Evil I w sumie nei dziwię się. O ile w latach '70 wyglądał autentycznie jak "queer", to jednak było w tym coś pociągającego. Podczas gdy cały świat nosi postrzępione jeansy, Freddie ubiera się w obcisłe białe fatałaszki. Podziw wzbudza jego odwaga- image Freddie'ego kształtował się na granicy absolutnego kiczu. Okres Jazz- NOTW: wyglądał bardzo męsko, włosy tak mniej więcej do ramion, lekki zarost... gdybym był kobietą, to bym powiedział "mniam" Razz Lata '80 do Barcelony- również wyglądał bardzo ciekawie. O ile wyglądał jak stereotypowy gej, to jednak prezentował się z wdziękiem, te wąsy to był jego wspaniały znak rozpoznawczy, jego "seksowne" ruchy na scenie podczas koncertów w tym okresie... To, jak wyglądał w latach '80, było kontrowersyjne, ale jakże śmiałe i ciekawe Exclamation Dlatego również lubię ten image. No a okres The Miracle do wczesnego Innuendo był REWELACYJNY. Freddie trochę przy tuszy, ze szczeciną na twarzy, pełen energii, przebojowy i swobodnie czujący się (niestety nie na scenie, bo jak wiadomo, już nie było takiej możliwości, ale w klipach... mniam Razz ) i poruszający. Szczególnie podoba mi się jego zarost, bardzo chciałbym taki mieć Wink No ale musze ciutkę poczekać Laughing
Generalnie z wyglądem Freddie'ego i reszty zespołu jest tak jak z muzyką Queen- lubię praktycznie każdy okres, choć oczywiście swój ulubiony mam. Tak więc każdy wygląd Freddie'ego przypada mi do gustu, mimo iż np. taki Fred z klipu do BoRhap trochę mnie szokuje... I DOBRZE Exclamation Exclamation
Koniec Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

offtopem mówiąc ostatnio wpadła mi do głowy taka myśl : John Deacon dziadkiem, dlatego że jak wspomniał Yeah to bardzo ciepła osoba, Tata Brian madrą postać, wykształcony chyba wzrór, Brat Roger z którym mozna pogadac i poszaleć, i dobry wujek Freddie przy którym zapomina sie o bozym świecie Laughing a co do wygladu do zdecydowanie jak dla mnie Roger był najprzystojniejszy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a Spike Edney mamą? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek