FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Ktory Freddie jest najlepszy ?????
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heheh, Spike jak chce moze zostac córką Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Morgan Fischer zostanie kuzynem od strony matki Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Jim Hutton zostanie ciocią, czyli żona wujka.

</OFFTOPIC> ???
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 10:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, właśnie- koniec radosnej twórczości Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2005 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej podobał mi się wizerunek Freddie'go od lat 80'tych. Za czasów The Game i w teledysku I Want It All fajnie wyglądał. W całej Królowej nie podobały mi się długie włosy. Co innego Brian, bo nie wyobrażam go sobie bez jego „szopy”. Moim zdaniem dobrze że reszta się ścięła.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2005 2:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a najgorzej to Fred wygladał z okresu wczesne wąsy via Plat the game czy koncert Buenos czy Caracas gdzie ma taki ogonek z włosów z tyłu!!! Jak kierowca pksu z Misia Wink

Ja lubie fatałaszki Freda z lat70 prywatne nieraz fajowo wyglądał a jak są w kimonach z Rogerem to juz poezja Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kamil



Dołączył: 10 Mar 2005
Posty: 50
Skąd: Slupsk

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2005 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak tak ten okres był bardzo śmieszny...
_________________
Cokolwiek robisz rób to z klasą
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2005 1:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czeska płetwa rzeczywiście nie leżała Freddiemu zbyt dobrze (może nie to, że źle... ale wyglądała śmiesznie), jednak nie mogę pojąć czemu swój zacny "ogonek z włosów z tyłu" zgolił Calineczka. To był jego znak rozpoznawczy i nadawał mu niepowtarzalnego image'u i charakteru. Od tegorocznego zlotu jednak Calina kojarzy się większości uczestników jako prawdziwy skandalista.

Twisted Evil

Ja uwielbiam Freddiego w każdym okresie, dosłownie w każdym. Ale ulubiony image to chyba '89. Choć Freddie z wąsem również wyglądał idealnie. Z resztą gadaliśmy o tym nie raz, Kamil, więc wiadomo o co chodzi Wink


No i na koniec myślę, że trzeba podtrzymać dewizę i nieoficjalne hasło czwartego zlotu...
beka on tour!

m.
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2005 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie sie Freddie najbardziej podoba w tej zoltej kamizelce na Wembley 1986, krotkie wlosy i wasik.....
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KonradWallenrod



Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa/Radom

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2005 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się najbardziej podoba freddie z pierwszej połowy lat 70-tych , poźniej fajny jest image jak z Hammersmith 79 i dalej lata 89 do końca(teledyski do Miracle i Innuendo) jak w końcu ściął te wąsy...
_________________
carpe diem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Just_A_Poor_Girl15



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 657

PostWysłany: Czw Paź 06, 2005 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się osobiście podobają wszystkie wizerunki Freddie'ego,oprócz tego z wczesnych lat 80-tych,początek wąsów.Potem było już lepiej.Ale wg najlepiej wyglądał w 78 (Jazz).Średniej długości włosy,zarost, no i bez wąsów Rolling Eyes .W przeciwieństwie do większości,podoba mi się też image z Bohemian Rhapsody,fajnie wtedy Freddie wyglądał,te ciuchy,i długie włosy Wink .Robinson... Rolling Eyes Very Happy wspaniale....Tylko szkoda,że potem musiało się tak wszystko potoczyć... Crying or Very sad
A co do całego Queen,najbardziej podoba mi się Brian Very Happy .A zwłaszcza na okładce do Radio Ga Ga...Na okładce,bo chociaż w klipie też wyglądał bosko,to tego Briana z okładki NIKT NIGDY NIE PRZEBIJE... Exclamation Cool
Roger też bardzo przystojny,z wyglądu przypomina rasowego modela(oczywiście przepraszam za porównanie,bo modele są metroseksualni).
A John....We wczesnej młodości bardzo przystojny,ale jakoś się najwcześniej ze wszystkich zestarzał,choć jest najmłodszy.Ale to prawda,że bije od niego jakieś takie ciepło...Zresztą jak od wszystkich,ale od Johna największe.
Podsumowując,wszyscy z Queen byli(a Brian i Roger są,jak na swój wiek,oczywiście)bardzo przystojni,ale nie za wygląd ich kochamy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Nie Paź 16, 2005 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zgadzam się w 100% z Meliną Bulsarą Very Happy
Nie znoszę Freddiego w wąsach! Twisted Evil
A mój ulubiony wizerunek Freddiego przedstawia drugie zdjęcie które wkleiła Daga Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Nie Paź 16, 2005 8:08 pm    Temat postu: wiki Odpowiedz z cytatem

[quote="Wiki"]Ja zgadzam się w 100% z Meliną Bulsarą Very Happy
Nie znoszę Freddiego w wąsach! Twisted Evil
A mój ulubiony wizerunek Freddiego przedstawia drugie zdjęcie które wkleiła Daga Very Happy[/quote

przecież melina napisał ze lubi freda w wąsach Twisted Evil
to ty raczej się z nim nie zgadzasz Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 6:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak.Ale nie napisał "nie lubię Freddiego w wąsach".
Oprócz tych wąsów to się z nim zgadzam Wink Laughing Very Happy Confused Laughing Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie gniewaj się na mnie wiki Razz
ja cie nie poprawiałem złosliwie Very Happy
tylko tak bo wiem jakie MELINA ma zboczenie do MR.bad guy Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mikrus-ka



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 80

PostWysłany: Pon Paź 17, 2005 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh... a ja nie mam sprecyzowanego widzimisię. Są zdjęcia na których Freddie wygląda bosko Very Happy niezależnie od okresu z którego pochodzą, a są takie które mnie zupełnie nie zachwycają - ale to kwestia gustu. Uwielbiam zdjęcia z Live Aid Embarassed poprostu są idealne! Bardzo podoba mi się wizerunek Freddiego z teledysku do "Nieśmiertelnego", podoba mi się również w tych japońskich ciszkach, no i z bródką "I want it all".
Nie przepadam natomiast za epoką Barcelony i trasy -A kind of magic-. Nie mogę patrzeć na tą żółtą kurteczkę wrrr i przedziałek na głowie Arrow Confused nie podoba mi się... A co do wąsów to bardzo je lubię! lubię! Wink Poza tym wygląd Freddiego jest tylko dopełnieniem jego geniuszu muzycznego i barwnej osobowości , a nie na odwrót Wink !
_________________
"The concept of Queen is to be regal and majestic. Glamour is a part of us, and we want to be dandy."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
czarny39



Dołączył: 01 Paź 2005
Posty: 246

PostWysłany: Sro Paź 19, 2005 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mikrus-ka napisał:
heh... a ja nie mam sprecyzowanego widzimisię. Są zdjęcia na których Freddie wygląda bosko Very Happy niezależnie od okresu z którego pochodzą, a są takie które mnie zupełnie nie zachwycają - ale to kwestia gustu. Uwielbiam zdjęcia z Live Aid Embarassed poprostu są idealne! Bardzo podoba mi się wizerunek Freddiego z teledysku do "Nieśmiertelnego", podoba mi się również w tych japońskich ciszkach, no i z bródką "I want it all".
Nie przepadam natomiast za epoką Barcelony i trasy -A kind of magic-. Nie mogę patrzeć na tą żółtą kurteczkę wrrr i przedziałek na głowie Arrow Confused nie podoba mi się... A co do wąsów to bardzo je lubię! lubię! Wink Poza tym wygląd Freddiego jest tylko dopełnieniem jego geniuszu muzycznego i barwnej osobowości , a nie na odwrót Wink !


a mnie sie fred wcale nie podoba ani w kurtce a tym bardziej bez niej Twisted Evil ja mam zone ktora mi sie podoba Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wiki



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 735

PostWysłany: Sro Paź 19, 2005 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czarny 39 nie gniewam się Twisted Evil Wink Very Happy
Moje ulubione zdjęcie Freddiego jest z albumu Mr.Bad Guy.
Na forum jest ono zresztą bo kiedyś się o nie pytałam.
Freddie jest tam tak fajnie uśmiechnięty Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość






PostWysłany: Sro Paź 19, 2005 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Paź 20, 2005 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze, że najbardziej NIE PODOBA mi się okres Barcelony. Niech wybiera - albo wąsy bądź broda, albo długie włosy Razz
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
agoolka



Dołączył: 20 Kwi 2005
Posty: 64
Skąd: z Wrocławia

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej podoba się Freddie z lat 84-86 Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bongo



Dołączył: 30 Lip 2005
Posty: 97
Skąd: Zawiercie

PostWysłany: Nie Paź 23, 2005 1:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezapelacyjnie Okres "The Miracle" .. Fred z brodą rządzi Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mateo84



Dołączył: 30 Wrz 2005
Posty: 26
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hello brothers and sisters. Jakoś dziwię się że nikt nie wspomniał o Fredzie z teledysku "It's hard life", czyżby to było zbyt kontrowersyjny image. Wiem, że to tylko dla potrzeb teledysku ale jednak. W skali od 1 do 6 daję 6+. Co do wyglądu- miałem ( nie ) przyjemność poznać "dziewczynkę" z taką wspaniałą wadą zgryzu, i wogóle gdyby przymknąć oczy to istny Freddie- tylko że odrobinę niższa. Ale muszę was zasmucić- nie będę miał z nią małego Fredka. Mam nadzieję że to nie było zbyt osobiste, jeśli tak to przepraszam. Chciałem tylko zaznaczyć, że osoby z takimi ząbkami mają coś pociągającego w sobie- aż się prosi powiedzieć- ugryź mnie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lasha napisał:
The Miracle... zdecydowanie. Ten cudowny zarost kontrolowany. Ech....

Ale nie zgadzam się z podpisem Dagi pod tym zdjeciem w niebieskim garniturze, ze to okres Barcelona/the Miracle. To jest tylko okres Barcelona. Epoka Miracle to ten wygląd jak na teledysku do "I want it all".

A co do tego zdjęcia, mam je w sepii w dwóch wersjach. Jedna taka typowa, po prostu brązowo-żółte odcienie, a druga wygląda jak zdjęcie ze starej gazety. Oba doskonałe.


Trza czytać wstęp Wink chodziło mi o okres Barcelona i Miracle bo do Miracle już mi się foty nie chciało szukać. Masz takowe zdjecie z Barcelony w sepii musi fajowo wyglądać Smile Chciaż w książece do Barcelony jets bardziej urocze foro z Monty gdzie Fred wygląda cudownie bosko i zalotnie jak na ten wiek. Kurcze powinnam o tym powiedzieć w reportażu radiowym Wink a nie o Rogerze.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Gość






PostWysłany: Pon Paź 24, 2005 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-- USUNIETO --
Powrót do góry
Paulek



Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 274
Skąd: Racibórz / Gliwice

PostWysłany: Wto Lis 01, 2005 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem Freddie najlepiej wyglądał w latach '80.
Czyli krótkie włosy i wąsik (bo na poczatku owych lat to miał wąsisko Laughing )
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CANDY



Dołączył: 19 Kwi 2005
Posty: 292
Skąd: LOST CITY OF GOLD

PostWysłany: Czw Lis 03, 2005 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie Freddie w krótkich włosach i z kilkudniowym zarostem wymiata !!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ania2609



Dołączył: 15 Paź 2005
Posty: 163

PostWysłany: Nie Lis 06, 2005 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez chwili zastanowienia - z zarostem typu I want it all, Breakthru itd Very Happy
Szczerze mówiąc Freddie szczególnie urodziwy nie był, (no wiecie - ten zgryz Very Happy ) ale z tym zarościkiem mmmmmmmmmmmmmmmm Razz Cool
natomiast nie lubię image z lat 70. Te takie obcisłe śpiochy w rozmiatych wersjach. Z dekoltem po pępek. O zgrozo!!!!!!!!!!!!!!! obleśne... ale i tak go kocham w każdej wersji Cool
a ten tym gejowsko-policyjno-gestapowski. hmmmmmm... jest coś w tej perwersji pociągającego Cool
_________________
Anka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szymcio_l



Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 3
Skąd: Nysa

PostWysłany: Nie Lis 20, 2005 10:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepiej Freddie wyglądał we wczesnych latach 70'. Ten wąsik, który pojawił się chyba na początku lat 80' strasznie go postarzał i to już nie był ten sam Freddie(ale tylko z wyglądu Very Happy ). Podążając za moim gustem sam zamierzam stylizować swoją fryzurę, ale tylko fryzurę, na Freddiego np. z 73' Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Minister



Dołączył: 19 Gru 2005
Posty: 9

PostWysłany: Pon Gru 19, 2005 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepiej wyglądał w latach 80.

Może wtedy Freddie stał się nie rockmanem z długimi włosami jak w latach '70. Jednak ten image jest o wiele fajniejszy i bardziej charakterystyczny...

<offtop>
A co do The Miracle - w teledysku "I want it all" pierwszy raz (a było to ze dwa lata temu) zobaczyłem Freddiego. Wcześniej słyszałem o Queen, ale średnio mnie to interesowało. Dopiero po tym zacząłem się interesować tym znakomitym zespołem...
</offtop>

Pozdrowienia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek