FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Greatest Video Hits II
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy zamierzasz kupić GVH2?
Tak, na 100%!
32%
 32%  [ 24 ]
Raczej Tak.
5%
 5%  [ 4 ]
Raczej Nie.
14%
 14%  [ 11 ]
Napewno Nie.
2%
 2%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem.
5%
 5%  [ 4 ]
Już mam :)
39%
 39%  [ 29 ]
Wszystkich Głosów : 74

Autor Wiadomość
Larry



Dołączył: 11 Gru 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 9:50 am    Temat postu: Co z teledyskami do albumu Innuendo? Odpowiedz z cytatem

Witam,
bardzo interesuje mnie temat teledysków do albumu Innuendo, moim marzeniem jest mieć te teledyski na DVD lub BR. Pomyślałem, że to najlepsze miejsce by się czegoś w tym temacie dowiedzieć. Jedyne informacje jakie znalazłem to te tutaj, ale nie wyczerpują tematu, bo mamy końcówkę 2009 r. a DVD dalej nie ma w sklepach. Dla mnie dziwnym posunięciem było rozbicie oryginalnego składu z wydania VHS. Wie ktoś, o co chodzi?
Pozdrawiam wszystkich fanów Q.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 1:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo o co chodzi, o pieniądze:) a tak po innej prawdzie, zauważ też że do wydania DVD II w porównaniu z VHS II dodano parę utworów. bilans jest jak widzisz dodatni, jako że zapełni się także część III. innymi słowy, kto by DVD III kupił gdyby nie było na niej kawałków z Innuendo?Smile zresztą, wówczas musiałaby się nazywać Queen+ haha... a kij to... Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Larry



Dołączył: 11 Gru 2009
Posty: 3

PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyt. „bilans jest jak widzisz dodatni” - nie jest, bo nie ma okresu „Innuendo”, a jest to album nagrany za życia Freda, wiec nie widzę racjonalnych powodów by kończyć klipy na okresie „Miracle”. To po prostu KPINA! Dziwne że w składaku na CD nie wydzielili utworów z „Innuendo”. A jeśli iść twoim tokiem rozumowania, że to kasa, to nie rozumiem na co czekają tyle czasu? Na lepszy kurs funta? A tak w ogóle, to dziwi mnie brak zainteresowania tym tematem ze strony fanów, jak można nie chcieć tak wspaniałych piosenek i teledysków na DVD?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek