FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Greatest Video Hits II
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy zamierzasz kupić GVH2?
Tak, na 100%!
32%
 32%  [ 24 ]
Raczej Tak.
5%
 5%  [ 4 ]
Raczej Nie.
14%
 14%  [ 11 ]
Napewno Nie.
2%
 2%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem.
5%
 5%  [ 4 ]
Już mam :)
39%
 39%  [ 29 ]
Wszystkich Głosów : 74

Autor Wiadomość
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 31, 2003 10:09 pm    Temat postu: Greatest Video Hits II Odpowiedz z cytatem

Witam,
właśnie skończyłem oglądać DVD GVH2, którego oficjalna premiera będzie za trzy dni.

Dysk 1:
W porównaniu z Greatest Flix II - brakuję: Innuendo, I'm Going Slightly Mad i Show Must Go On.
W zamian mamy Scandal (wydany wcześniej tylko na 'video-singlu'), Las Palabras De Amor (wydane na Greatest Flix III) i Body Language (wydane na amerykańskim Classic Queen Video).
Tym samym mamy kompilację klipów od Hot Space do Miracle (czyli brak Innuendo).
Gdyby to było wszystko, to zgodziłbym się z opinią, że wydawanie znowu tych samych rzeczy jest 'nudne', ale mamy drugą płytę:

Dysk 2:
Płytę otwierają nie wydane nigdy klipy Back Chat, Calling All Girls i One Vision Extended - pierwsze dwa mamy nareszcie okazję zobaczyć w przyzwoitej jakości, a nie jak dotąd trzeszczące wersje w RealAudio nagrane z TV. Smile
Całości dopełniają ciekawe i nie publikowane wywiady oraz nagrania live; np. z 'The Golden Rose Pop Festival' w Mountreux z '84 i '86 roku, które są jedynymi wystąpieniami Queen 'na żywo' z playback'u Smile

Dodatek:
Standardowo znajdujemy też książeczkę z opisem klipów i bonusów - raczej w znanej już nam dobrze konwencji.
Skan strony opisującej płytę 2:
http://forum.queen.pl/grafika/gvh2.jpg

Oczywiście całość jest w dosonałej jakości obrazu - nie ma tu porównania z VHSem, a do tego dźwięk w DTS 5.1 Surround Sound.

Brak klipów z Innuendo i późniejszych wskazuję na to, że pojawi się GVH3. Ciekawi mnie tylko gdzie podziały się 'bonusowe klipy' zawarte w Box of Flix, były to przecież nagrania z lat '70... ?

Moim zdaniem kupić warto.
Zachęcam do nabycia w sklepie Internetowym Gigant.PL
http://www.gigant.pl/index.asp?r=10001

Jeżeli kogoś interesują jakieś detale - proszę śmiało pisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Junior



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Paź 31, 2003 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piotrze chciałem tutaj Cię poprawic ponieważ
'The Golden Rose Pop Festival' w Mountreux w '84 i '86 roku TO NIE BYLY JEDYNE WYSTEPY NA ZYWO Z PLAYBACKU Smile zapomniałeś o SAN REMO 84 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Paź 31, 2003 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze... sprawa jest dyskusyjna czy San Remo można nazwać koncertem...
Ale masz oczywiście rację, w San Remo Queen nie wystąpił live.
Ale pozwolisz, że nie będę tym samym wymieniał wszystkich wystąpień typu 'Saturday Night', 'Top Of The Pops' itp Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią Paź 31, 2003 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Piotrze - dziękuję za relacje! Znowu poczułem mocne bicie serca czytając Twoją recenzje :] Oh, jesteś szczęściarzem mogąc cieszyć się GVH2 jeszcze przed premierą - otwarcie mówię, że zazdroszczę Wink
W ankiecie zaznaczyłem odpowiedź, że mam już to cudo, ponieważ sklep internetowy (www.fan.pl) wysłał mi to dzisiaj i nie mogę doczekać się poniedziałku Very Happy
Cieszyłbym się gdyby była tylko 1 płyta z samymi teledyskami w super jakości, ale umieram z radości jak pomyśle o 2 płytce Wink
Jak tylko dostanę to dvd to zaproszę ślaskich fanów i zrobie seans Wink
yeaaa
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Junior



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią Paź 31, 2003 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Saturday night bylo live Razz
dobra koniec juz, PODZIEL SIE LEPIEJ GVH2!!!!!!!!! JA CHCE TO MIEC JUZ TERAZ!!!!!
SqrczybyQ zazdroszczę Ci tak samo jak Michal Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Michał



Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 875

PostWysłany: Nie Lis 02, 2003 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, podobnie jak Michał, zamawiałem w Fanie i będę miał, mam nadzieję, w poniedziałek.

Jak tylko obejrzę i przeczytam 3 razy książeczkę, to napiszę tu swoją recenzję Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Michał



Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 875

PostWysłany: Pon Lis 03, 2003 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było co czytać książeczki Wink

Powiem krótko i na temat: Ludzie kupujcie bo warto.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pon Lis 03, 2003 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest mi napisać co czuję, ponieważ ciężko jest wyrazić w słowach radość jaką odczuwam po obejrzeniu i przesłuchaniu Greatest Video Hits 2….
Zacznę od tego, że weekend, w którym to większość ludzi w Polsce obchodzi dzień wszystkich świętych (czy jak to się tam nazywa – nie jestem zbytnio wierzący, żeby nie powiedzieć, że wcale), ja spędziłem na myśleniu o jednym, przede wszystkim o jednym – o płycie dvd, która została wysłana do mnie w piątek i miałem nadzieję, że dostanę ja w poniedziałek. To był długi weekend, bo jak się na coś czeka z niecierpliwością to czas tak jakby wolniej płynie, ale jest to przyjemne czekanie Smile Smaka narobił mi dodatkowo Piotr, który jakimś cudem miał to podwójne wydanie dvd już w piątek Wink
Ok. Dziś jest poniedziałek 3 listopada (oficjalny dzień premiery) i około godziny 14 odbieram (nie osobiście, bo mnie akurat w domu nie było) przesyłkę. Nareszcie – moja radość jest już kulminacyjna. Otwieram czym prędzej paczkę i wyciągam czarne pudełko, wspaniałe czarne pudełko. Wystarczy jeszcze tylko rozerwać folie, na której zauważam, że tym razem patronem płyty jest radio ZET oraz MTV Classic. Hologram całe szczęście też jest na folii Wink
Okładka to motyw z The Miracle (ta bardziej mi się podoba niż motyw z IWTBF). Otwieram, w środku książeczka, gdzie przeważają fotki z poszczególnych klipów. Rozwiązanie umieszczenia płyt tym razem troszeczkę inne Wink

Ok. Czas włożyć pierwszą płytę do odtwarzacza Wink Udaje mi się dostać do pokoju rodziców gdzie jest o wiele lepszy efekt (duży tv z dobrym dźwiękiem). Włączam i…………. wszystko mnie pozytywnie zaskakuje! Obraz, jakość, dźwięk – ogólne wykonanie jest rewelacyjne. Listę wideoklipów znacie, więc nie będę tutaj opisywał co i jak – jednak pozytywnie zaskakują niektóre wcześniej niepublikowane ujęcia z kamer (szczególnie Breakthru) oraz świetny dźwięk. Po prostu magia! Po obejrzeniu płyty numer 1 jestem wniebowzięty, ale jest jeszcze jedna Wink
OK. Wkładam drugą płyte i kolejne miłe i jakże o wiele przyjemniejsze zaskoczenia :] Po obejrzeniu pierwszej płytki ktoś może powiedzieć – po co mi to samo, ale po obejrzeniu drugiej takie słowa nie padną, ponieważ ten materiał, a przynajmniej większość była wcześniej niepublikowana…..
Najpierw wchodzimy w Gorącą Przestrzeń i możemy zobaczyć dwa wideoklipy, które wcześniej nie były publikowane oraz fragment koncertu z Milton Keynes’82 a dokładniej utwór Staying Power (mam nadzieję, że ten koncert też się kiedyś ukaże).
Faktem jest, że wszystko z Hot Space Section widziałem, ale to co czekało na mnie z kolei przy wejściu do The Works Section było nowe i przyjemne Wink Najpierw festiwal z Montereux – fantastyczny, bo unikatowy koncert Queen z play backu – heh Freddie świetnie się wygłupia, a całość jest bardzo zabawna, kiedy to chłopaki udają jak grają a Freddie robi różne swoje pozy na małej scenie i bardzo blisko publiczności :] Następnie mamy wywiady dotyczące płyty czy też klipów z płyty The Works – zaskakujące, nigdy wcześniej nie widziane przeze mnie – znowu zabawne dzięki Freddie’mu :] No i na koniec tej sekcji długi, nie ucinany wywiad z Panem Mercurym – eh moja mama, która weszła akurat do pokoju i mój kuzyn ,brat oraz ja patrzyliśmy na Freddie’go z otwartymi ustami i zastała kompletna cisza w pokoju – to było niesamowite – Freddie zaczarował wszystkich swoją magią !
Trzecia część jest Magiczna – zaczynamy znowu od festiwalu w Szwajcarii i wspaniałego, wygłupiającego się na całego – Freddie’go :] Kurde, ale publiczność miała niesamowite przeżycia kiedy to Freddie podszedł do nich i wyglądało to troszeczkę jak z klipu Firends Will Be Friends, kiedy to fani mogli być tak blisko Niego… Potem mamy znowu wywiady, extra wywiady na temat klipów itd. Następnie mamy po części znany montaż z Magic Years, ale jednak inny traktujący o nagrywaniu utworu One Vision, a potem tenże teledysk w dłuższej w sumie znanej wersji Wink
Ok. dochodzimy do Cudu, gdzie znowu mamy przyjemność zobaczyć niepublikowane wywiady, ujęcia itd, część poświęcona teledyskom z tego albumu oraz wypowiedź Richarda Gray’a na temat „Głowy”, czyli tworzenia okładki do The Miracle :]

No i to wszystko jeśli chodzi o moją relacje o moje wrażenia po obejrzeniu GVH2 – jestem bogaty, tak jestem bogaty wewnętrznie dzięki Queen – po obejrzeniu płyt zostałem doładowany, mam nową energię i chęć do życia……
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Junior



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 73
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lis 03, 2003 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

:/ troche duzo tego, pewnie fajnie to opisales zgadzam sie ;P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Lis 04, 2003 12:52 pm    Temat postu: a Odpowiedz z cytatem

mam pytanie Piotrek jaka masz ok
    adke?

_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Lis 04, 2003 7:38 pm    Temat postu: Re: a Odpowiedz z cytatem

queen1991 napisał:
mam pytanie Piotrek jaka masz ok
    adke?


Z tego co wiem, w Polsce i w Świecie, dostępna jest okładka 'miracle'. Jedynie w Anglii można dostać okładkę IWTBF Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Michał



Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 875

PostWysłany: Wto Lis 04, 2003 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szkoda.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 2:31 pm    Temat postu: mam Odpowiedz z cytatem

mam już to dvd.Fajne,super.tylko książeczka taka uboga w porównaniu do pierwszej części!!leniwi!nie mogli napisać lub przepisać z boxu vhs!
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lis 05, 2003 5:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do ściągnięcia jest reklama GVH II - jak dla mnie najciekawsza rzecz w tym całym zamieszaniu Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw Lis 06, 2003 2:13 pm    Temat postu: w końcu dziś udało mnie się kupić GH 2 Odpowiedz z cytatem

jak wróce z uczelni to w końcu zobacze :D :D :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pią Lis 07, 2003 3:34 pm    Temat postu: dodatki Odpowiedz z cytatem

mam pytanie dlaczego queen na festiwalu złotej róży śpiewało z playbacku? Co to za mix Brethure czy to zrobione dla dvd czy było już wydane. I kiedy powsało nagranie Who wants to live foever śpiewane przez dzieci(ukryty bonus)? i czy sa inne bonusy?
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Pią Lis 07, 2003 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na festiwalu w Montreux chłopaki z Queen wystąpili i zagrali z playbacku, ponieważ już taka jest tam tradycja - chyba zawsze grano tam z playbacku i chyba to teraz tak jest (nie orientuję się dokładnie), więc to nie zależało od Nich Wink Mimo iż nie lubili występować w ten sposób to myślę, że dobrze zrobili, ponieważ bawili się (szczególnie Freddie) świetnie wraz z publicznością i teraz my możemy nieźle się pobawić, pośmiać oglądając te dwa koncerty z tamtych lat :]
Droga Dagmaro, to że będzie jakiś bonus to podejrzewałem, ale nie wiedziałem jaki..... teraz piszesz, że śpiewają piosenkę Forever jakieś dzieci Wink Czy mogłabyć napisać w jaki sposób to uruchomić ? Z góry wielkie dzięki !!!
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lis 07, 2003 11:36 pm    Temat postu: Re: dodatki Odpowiedz z cytatem

queen1991 napisał:
I kiedy powsało nagranie Who wants to live foever śpiewane przez dzieci(ukryty bonus)? i czy sa inne bonusy?

A nie jest to przypadkiem straszliwie fałszująca córka Briana Emily? Coś takiego słyszałem kilka lat temu, ale już nie pamiętam czy mam to gdzieś na płycie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Piotr^
Site Admin


Dołączył: 16 Paź 2003
Posty: 116
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lis 08, 2003 12:03 am    Temat postu: bonusy itp Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem obecna wersja Breakthru była składana specjalnie do GVHII i nie był wcześniej publikowany - ale pewien nie jestem.
Razem z Meliną znaleźliśmy już dwa bonusy, jeden na 1CD i drugi na 2CD:
1CD - Who Wants To Live... jest ze wstawkami Nieśmiertelnego i innymi ujęciami z kamery.
2CD - Who Wants To Live... śpiewane przez chłopca i dziewczynkę (strasznie fałszują Smile ) w studio, przy akompaniamencie 'trójki' Queen. Melina twierdzi, że nagranie to jest z '89 (bo ja szczerze mówiąc, nie mam pojęcia).

Jak coś jeszcze znajdziemy to damy znać Smile.

Piotr^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Sob Lis 08, 2003 12:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sung by Ian & Belinda for
"The British Bone Marrow Donor Appeal"

tak własnie nazywa się ten singiel z 1989 roku, w nagraniu wzieli udział Roger, John i Brian Smile
_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Lis 12, 2003 1:06 pm    Temat postu: dzięki Odpowiedz z cytatem

dzięki za odpowiedzi. Musze poszukać tego bonusa z pierwszej bo przegapiłam!
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lis 14, 2003 6:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DVD nr 2 jest warte kazdych pieniedzy (za wyjatkiem moze Montreaux...brrrr)
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Michał



Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 875

PostWysłany: Pią Lis 14, 2003 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek masz normalną czy może limitowaną edycję?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Lis 14, 2003 7:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Limitowana, ale roznica polega nawet nie tyle na okladce, co na kartonowym opakowaniu na okladce z innym zdjeciem (IWTBF)
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Sro Sty 14, 2004 4:14 pm    Temat postu: Re: dodatki Odpowiedz z cytatem

queen1991 napisał:
I kiedy powsało nagranie Who wants to live foever śpiewane przez dzieci(ukryty bonus)? i czy sa inne bonusy?


A propos bonusow.
Pewnie tam zagladacie - ale dla tych ktorzy jeszcze nie doczytali.

Official Queen Web Site napisał:


QUEEN GREATEST HITS 1 & 2 DVD'S HIDDEN FEATURES


Queen Greatest Hits 2- Hints:
There are two other versions of "Who wants to live forever" hidden, one on each disc.Disc 1:When the picture sleeve for "Who wants..." appears on the screen, press 'enter' on your remote. This will automatically take you to an alternative video of the song featuring both the band and scenes from the "Highlander" film.Disc 2:At the main menu, select "Hot Spaces". From that menu, move the cursor to "Play All", press Up, Left, Right. This will play another version of "Who wants..", this time with the living members of Queen, and two young vocalists.


Queen Greatest Hits 1- Hints:
On disc 2 of the set, enter the menu for the "Inside The Rhapsody" documentaries. Move the cursor to the "Back To Main" option. From the "Back to Main" button, use your arrow cursors to go UP, RIGHT, RIGHT, LEFT. An alternate edit of the "Bohemian Rhapsody" video will automatically play.

Submitted by: Lymi

_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Sro Sty 14, 2004 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I kolejna informacja calkiem mila dla nas.

Queen Official Web Site napisał:

Greatest Video Hits II DVD certainly IS the greatest in Poland, where this week the release got certified GOLD.

_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dolores



Dołączył: 04 Lis 2003
Posty: 251

PostWysłany: Sro Sty 14, 2004 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze to, ale z QueenZone:

GVH2 gold in Poland
Queen's Greatest Video Hits 2 has a gold status in Poland. I remember that GVH1 has a platinium status and The Freddie Mercury Tribute Concert has a gold status too.
Poland love Queen. We are waiting for Queen concert in Poland!We love YOU!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sty 15, 2004 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... o czym zawiadamia niejaki mjkchrzanow, który raczył swego czasu wysłać jako news na główną stronę Queen Zone informację o tym, że właśnie ukończył cover WWRY (swoją drogą kiepściutki)
Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sty 15, 2004 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing Laughing
pamietam tego goscia- to sie nawet pojawilo na queenonline...!
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Michał



Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 875

PostWysłany: Czw Sty 15, 2004 5:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to był badziew Exclamation Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Recenzje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek