FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
ON FIRE na cenzurowanym
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

ON FIRE oceniam na
6
65%
 65%  [ 40 ]
5
24%
 24%  [ 15 ]
4
8%
 8%  [ 5 ]
3
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
1
1%
 1%  [ 1 ]
Wszystkich Głosów : 61

Autor Wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 10:43 am    Temat postu: ON FIRE na cenzurowanym Odpowiedz z cytatem

Ocencie jak w szkole (1-6)

Ode mnie 6- legendarny koncert, swietna setlista, swietny wystep zespolu, freddie u szczytu swoich mozliwosci wokalnych...
Wiecej ode mnie tutaj:
http://www.queen.one.pl/onfire/index.html
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koncer oceniłem na 5+ czyli na 5. Nie dałem 6 ponieważ kilka utworów mogło bybyć lepiej wykonanych, np. Play The Game lepiej wyszło w Montrealu'81....
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Łukasz



Dołączył: 19 Lis 2003
Posty: 343
Skąd: Reda

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HA, HA, HA. No to sie usmiałem Smile wybacz... Dla mnie koncert z Milton Keynes przewyzsza o głowe ten z Montrealu. No comment.
_________________
"Fat bottomed girls
You make the rockin' world go round!!!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 11:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

6 - Bez chwili zastanowienia, Somebody to Love z tego koncertu to dla mnie top 5 jesli chodzi o Queen live, PTG również niesamowite, BC, SP, WWRY(f) brak słabych punktów prócz solo
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szósteczka... Cały koncert jest spoko... A godzinami mógłbym słuchać Freddiego mówiącego "Are you ready brothers and sisters?" <- to mnie podnieca Wink Po prostu majstersztyk...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez zastanowienia 6.
STL z Milton to mój No.1 wśród utworów live.
Do tego doskonała forma zespołu. Set lista też wydaje mi się ciekawsza niż ta z trasy Magic.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 12:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz napisał:
HA, HA, HA. No to sie usmiałem Smile wybacz... Dla mnie koncert z Milton Keynes przewyzsza o głowe ten z Montrealu. No comment.
Zauważ ze nie porównywałem całych koncertów tylko PTG Wink Pozatym co do koncertu, dałem tylko 5+ ponieważ nie przepadam za: ACTION THIS DAY czy STAYING POWER...
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znacznie lepsze od Wembley. to starczy za komentarz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromna 6! Niesamowity koncert, niesamowity klimat, niesamowite wykonania... Ogromna dawka energii! Jak dla mnie bomba!
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie 6.. najlepsza oficjalna koncertowka zespolu!... zadnych gagow, brejkfrijow czy innych frjendlylbifrjendsow.... swietnie wyszly kawalki z hot space, swietne wwry fast, swietne the game i somebody to love, swietny poczatek z the hero... miodzio... tysiac razy lepsze od wembley czy rio...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim się podoba, a w Mistrzostwach płytka ciągnie się na ogonie z zerowym dorobkiem punktowym Twisted Evil Wink

Dla mnie to najlepsza koncertówka, jedyna, którą znam praktycznie na pamięć - z komentarzami, okrzykami itp. Świetnie zagrany i zaśpiewany koncert. Moje ulubione kawałki: Somebody To Love, Back Chat, Staying Power, WWRY (fast). Takiej energii można ze świecą szukać!

Edit: Przyznałem 6.
_________________


Ostatnio zmieniony przez szymek_dymek dnia Czw Sie 25, 2005 3:08 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Energia,Energia i jeszcze raz ENERGIA .Wielki POWER jest na tej płycie.Wszyscy w wysokiej formie.Szkoda,że Brianowi wysuoł się kabel z gitary(chyba) przy Brighton Rock.Ale oprócz tego świetny koncert.Niwidzę minusów oprócz bonusów.Niepofdoba mi się ten fragment z Wiednia.Mogli dac coś lepszego . Oczywiście 6
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny album, moim zdaniem najlepszy koncertowy album Queen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny koncert, Freddie w superformie, John także. Kilka piosenek z On Fire to chyba najlepsze ich wykonania na żywo. Wspaniale prezentowały się kawałki z Hot Space, The Game, a także WWRY (fast). No i to intro przechodzące w The Hero Exclamation Dałem 6, choć brzmienie mi się nie podoba, ale chyba nie mylę się, twierdząc, że jest to jeden z najwspanialszych występów Queen na żywo?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 3:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż mam powiedzieć....6 oczywiście.
GENIALNE Back Chat i Staying Power - TAK powinno brzmieć Hot Space.
Bardzo mało słabych momentów, a ta wpadka Briana przy Brighton Rock to moim zdaniem jeszcze upiększa koncert, coś nowego Wink
Bizon napisał:
zadnych gagow, brejkfrijow czy innych frjendlylbifrjendsow....

Laughing

A to jeszcze się przyczepię Razz

Yeah88 napisał:
Wspaniale prezentowały się kawałki z Hot Space, The Game, a także WWRY (fast).

Ten ostatni wciąż wydaje mi się taki sam na każdym koncercie Smile
Ale z resztą się zgadzam[/i]
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 4:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu:
Brzmi tak samo czy nie- jest to świetne wykonanie, bo pochodzi ze świetnego koncertu. I tu chyba nie zaprzeczysz. Dlatego wymieniłem ten kawałek, zresztą- ile w nim energii i polotu Exclamation

Co do Radiogagów itp- jestem ciekaw jak brzmiałyby te kawałki na tym koncercie, gdy zespół był w znakomitej formie na żywo. Na pewno o klasę lepiej niż z trasy Magic.

Cytat:
GENIALNE Back Chat i Staying Power - TAK powinno brzmieć Hot Space.

Ditto Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu:
Brzmi tak samo czy nie- jest to świetne wykonanie, bo pochodzi ze świetnego koncertu. I tu chyba nie zaprzeczysz. Dlatego wymieniłem ten kawałek, zresztą- ile w nim energii i polotu Exclamation

Co do Radiogagów itp- jestem ciekaw jak brzmiałyby te kawałki na tym koncercie, gdy zespół był w znakomitej formie na żywo. Na pewno o klasę lepiej niż z trasy Magic.

Cytat:
GENIALNE Back Chat i Staying Power - TAK powinno brzmieć Hot Space.

Ditto Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że super-tajne służby zareagowały na moje zdziwienie o brak tego tematu Wink

6

Jak już gdzieś napisałem, ten album po prostu jak go usłyszałem po raz pierwszy, dał mi takiego solidnego kopa, no po prostu uch, nie mogłem dojść do siebie, orgazm to pikuś (przynajmniej w tym przypadku, lol).
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:

Ten ostatni wciąż wydaje mi się taki sam na każdym koncercie Smile

Chodzi o WWRY [fast]
Nie wiem, dla mnie to co Brian wyprawia na gitarze w TEJ wersji to mistrzostwo swiata, gra fajnie "otwarte" akordy", dzwieki po prostu plyna- boskie, lekko nawet psychodeliczne w pewnym momencie...

I tak- spec-sluzby zareagowaly z niezwykla szybkoscia, a co! Jakis pozadek byc musi!!! Spec-sluzby nic nie przeocza.. Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W porządku, posłucham dokładniej tego utworu na każdym koncercie - specem od gitar nie jestem Smile
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiadomo HOT SPACe trasa co bede sie rozpisywacbo juz po premierze pisałam wrażenia.

Co lubie Somebody to love boskie na koncertach jak jest dobrze wykonana to ubóstwiam!!!!!

Kawałki z HS no Staying power alias Sttała Pała Wink miodzio

Actio this day najsłabsze z zestawu

Back chat mnie zaskoczyło powiewem świeżosci

Dragon attack wiadomo Janek rules

po za tym WWRY fast i inne smaczki ogólnie jeden z moich ulubionych koncertó czesto sobei Cd wsadzam wieczorkiem i słucham bo ile mozna Hot Space Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 7:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie 5.

Poki co najlepszy wydany koncert przez Queen Productions Limited.

Wspaniala atmosfera koncertu, ten Hot Spaceowski kliwat przeplatany z dumnie brzmiacym rockowym klimatem czego na plycie nie bylo.

Magiczne jest to ze tylko jedna piosenka przetrwala w set liscie od czasow HSTour i to jest cudowne, poniewaz pierwszy raz w super jakosci mozemy uslyszec Staying Power, Back Chat czy tez Action This Day Smile

Zespol byl wtedy w cudownej formie, brzmial na prawde rewelacyjnie czego dowodem jest On Fire ...

Dlaczego nie dalem 6 ?
Wierze, ze jeszcze spod skrzydel Queen Productions Ltd. ukaze sie lepszy koncert i na ta okazje trzymam ta note Wink
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowana, bardzo mocna szósteczka. Dlaczego?
Sama koncert robi wrażenie - panowie z Queen dają z siebie wszystko, dużo improwizują z pozytywnym skutkiem, of corse Wink . A wszystkie utwory, jakie grali na tym koncercie, nabierały rockowego pazura - utwory z Hot Space to mistrzostwo Exclamation Moim zdaniem na tym koncercie wypadły znacznie lepiej, niż w wersji studyjnej. Do tego świetne Play The Game i najcudowniejsze na świecie We Will Rock You (fast). Uwielbiam tę płytę!
Inne zalety? Arrow Arrow Arrow Queen On Fire - Live At The Bowl było prezentem od mojej siostry Laughing
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.



Ostatnio zmieniony przez Qnegunda dnia Czw Sie 25, 2005 8:24 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Queen On Fire - Live At Wembley


A to coś ciekawego Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Qnegunda



Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 2030
Skąd: Poznań/Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 25, 2005 8:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

racja, sorry za błąd Embarassed Embarassed Akurat myślałam o Wembley i stąd to się wzięło Wink
_________________
W avatarze jest lemur, gdyby kto nie wiedział. W domu wygląda tak samo.

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
KonradWallenrod



Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa/Radom

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super koncert zespołu , dużo lepszy niż wembley . Chłopaki byli w świetnej formie . WWRY9(fast) i Staying Power mógłbym słuchać w kółko .
Jednak i tak cały czas czekam na coś wcześniejszego: EarlsCourt 77 , Londyn 75 lub Rainbow 74 . Szczególnie ten ostatni .
_________________
carpe diem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Sie 26, 2005 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KonradWallenrod napisał:
Jednak i tak cały czas czekam na coś wcześniejszego: EarlsCourt 77 , Londyn 75 lub Rainbow 74 . Szczególnie ten ostatni .


nie tylko ty... wreszcie nie musialbym przekonywac wszystkich dookola ze ten zespol kiedys na koncertach nie gral radio gaga, break free, wwry czy we are the champions Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Sie 27, 2005 10:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:

(...) wreszcie nie musialbym przekonywac wszystkich dookola ze ten zespol kiedys na koncertach nie gral radio gaga, break free, wwry czy we are the champions Twisted Evil


Z tymi dwoma pierwszymi utworami juz nie ma problemu chociazby dzieki tej plycie o ktorej jest temat.

Natomiast co do hymnow Krolowej ... rzeczywiscie musisz jeszcze poczekac. Kiedys Fenderek pisal za ma jakas plyte ze wczesnego koncertu Queen - juz nie pamietam jakiego, wiem ze chyba pisal ze jest to cala wersja i ze kiedys ma sie ukazac na dvd no i na nia musial wymienic sie ilomas tam singlami ze swojej kolekcji ..

Wiec jezeli Fender pisal prawde to mysle ze za rok powinno cos wyjsc z lat 70siatych.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Sie 29, 2005 1:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu "6".
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jagaciarz



Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 670
Skąd: Zgierz

PostWysłany: Nie Lut 05, 2006 11:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tu to zdecydowanie 6.
Jak na razie chyba najlepszy ich koncert jaki widziałem/słyszałem,lepszy nawet chyba niż Montreal'81(choć tu są duże podobieństwa) i jednak od Wembley,które też bardzo lubię.
Od razu jednak zaznaczam,że nie znam Live killers czy też Houston lub Rainbow.

Setlista jak już pisaliście świetna,forma całego zespołu jak i wokalna Freddiego niesamowicie wysoka.
Swietnie wypadają utwory z Hot space,zwłaszcza Staying power-też mogę słuchać w kółko.

Poszczególnych utworów nie ma sensu opisywać,bo praktycznie wszystkie mi się podobają,ale jeśli miałbym rzucić hasło "kwintesencja koncertu" to powiedziałbym Somebody to love i Staying power.

P.s.-na dvd z Keynes są bardzo fajne dodatki-wreszcie mogłem posłuchać Put out the fire live:).
_________________
That time will come,one day you'll see when we can all be friends
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek