FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Depeche Mode
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Depeche Mode
I o to chodzi =D
28%
 28%  [ 38 ]
Może być =)
32%
 32%  [ 43 ]
Obojętnie =|
14%
 14%  [ 19 ]
Kicz kaszanka =P
15%
 15%  [ 20 ]
Pyszna herbatka, czy na deser będą ciasteczka?
9%
 9%  [ 13 ]
Wszystkich Głosów : 133

Autor Wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, właśnie takich fanów miałem na myśli. Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zatem dzięki wszystkim za rady, jak ich trochę posłucham to się wypowiem tutaj Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Maj 19, 2010 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymam za słowo Twisted Evil Arrow Wink Cool
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kwak
Gość





PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 9:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie należy też ignorować pierwszych płyt, które są cholernie pozytywne szczególnie A Broken Frame, ale takie prawdziwe Depeche zaczyna się od Some Great Reard, a w pełni skrzydła rozwineli na Black Celebration. Ja w sumie lubie całą twórczość jak słysze głos Dave'a to wiem, że to jest to, ulubiona? Chyba jednak SOFAD
Powrót do góry
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Maj 20, 2010 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikt nie ignoruje Wink Ja bym powiedział jednak, że prawdziwe DM to się zaczęło na Construction Time Again. W porównaniu do pierwszych dwóch płyt, to różnica jest już wyrażna. No ale to nie dziwi....Alan był już zaangażowany mocno w proces nagrywania, a poza tym osoba Garetha Jonesa dużo im tez dała.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Daisy



Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 110
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja.....do Violatora mam sentyment,SOFAD łapie za serduszko..a czy mam jedna ulubioną płytę...? Rolling Eyes Z biegiem czasu doszło do tego ,że nie mam..Żadna płyta nie podoba mi się od deski do deski...i z kolei na każdej są jakieś piosenki które bardzo mi się podobają ,niekoniecznie w wykonaniu studyjnym...Tak na przykład jest z "Just Can't Get Enough"...wykonanie ze studyjnej płyty nie podoba mi się...ale wykonanie live np. z TTA jest super! Aranżacja inna i głos Dave'a też się trochę zmienił z biegiem czasu,nabrał innej barwy... Żeby być fanem nie trzeba chyba wielbić bezkrytycznie wszystkiego,ani też szukać dziury w całym...jak co niektórzy..Nie chwalą... nie doceniają tego co ładne tylko szukają...Do czego by się tu "przyczepić" ... Laughing Laughing Laughing Ja jestem tak pośrodku...słucham co lubię i lubię Depeche Mode i tyle... Wink
_________________
"Drogę do szczęścia musimy odkryć sami w sobie, a muzyka może nam tylko w tym pomóc..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Maj 21, 2010 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem i ja z dosyć spóźnioną odpowiedzią.

Drogi Benie, ja mogę polecić przede wszystkim jeden krążek, podobnie jak Fenderek, Songs of Faith and Devotion. Moim zdaniem jest to najlepszy album kiedykolwiek nagrany, nie znajdziesz tam ani jednej niepotrzebnej sekundy, wszystko jest doskonałe. Ta płytka jest ze mną już taki szmat czasu... Jest to dla mnie naprawdę prawdziwe katharsis. To prawda, że oldskulowym fanom często nie podchodzi, między innymi dlatego, że jest tam sporo gitar (stosunkowo do poprzednich płyt zespołu). Jest to jednak najdojrzalsza płyta - nie tylko tekstowo, ale właśnie poprzez wyłamanie się z tego synthpopowego słodkiego schematu, który zakończył się przy Violatorze. Znajdują się tu też dwa najcudowniejsze tracki ever - a to jeden z nich, pierwszy link dla Ciebie.

http://www.youtube.com/watch?v=nKqOKaVFKSI
Porządne, duże słuchawki, zgasić światło w pokoju, oprzeć się wygodnie w fotelu i odpłynąć. To zarazem najmroczniejsza rzecz jaką słyszałem kiedykolwiek. Drugim killerem, o którym wspominałem, jest Walking in My Shoes (tekst, tekst, tekst! w połączeniu z ekspresją wokalną Gahana - raj).

Żeby ująć to krócej - po prostu to jest płyta, którą trzeba usłyszeć. Smile

Powracając na chwilę do Violatora to jest imo jedna z najbardziej przereklamowanych rzeczy nie tylko w dyskografii DM, ale i muzyce rozrywkowej. Nie powinno się zaczynać od niej.Kompozycje jako takie oczywiście bronią się, są wyjebane w kosmos. I fajnie powrócić czasami do tego starego pykania na syntezatorach, tego brzmienia, ja jednak teraz, kiedy słucham Depeszów, to wyłącznie współczesnych nagrań koncertowych. To jest zupełnie co innego - jest żywa perka, gitara Marta brzmi dużo ostzej, trochę smaczków pododawanych (choć wersje live nie zmieniają się za bardzo już od paru ładnych tras). To po prostu ma KOPA. Dlatego koniecznie sięgnij też kiedyś po DVD Live in Milan, które co prawda jest zjeżdżane za tanie efekciarstwo i zbyt dynamiczny montaż, ale świetnie oddaje koncertowy pazur Depeszów, zarówno ich ostrzejszą jak i łagodniejszą stronę.

http://www.youtube.com/watch?v=4IfsGtRcwjk
koncertowy killer jak dla mnie Twisted Evil

Na drugim miejscu stoi u mnie oczywiście Ultra - również mistrzostwo świata. Jak to określić? Najbardziej ogólnie, rzecz jasna - pop. Ale to właśnie jest coś więcej niż pop i coś więcej, niż muzyka. W pewnych momentach ta płyta wydaje mi się jeszcze bardziej dojrzała niż SOFAD (vide The Love Thieves, The Bottom Line, Insight).
Wink
A na trzecim miejscu stawiam Excitera, który uważany jest za najgorszą zaraz po debiucie płytę w dyskografii DM. Faktycznie, jest zupełnie w innym stylu, nie jest typowo depeszowa. Ale tu również Martin udowodnił swój geniusz.

http://www.youtube.com/watch?v=jUKPWC-2aEQ

Nie słucham tego zespołu tak dużo jak kiedyś, czasami mam większą fazę, czasami mniejsza, czasami w ogóle ich odstawiam na parę misięcy. Ale wiem, że dla mnie zawsze będą numerem jeden.

P.S. Mam nadzieję, że linki dobre - nie mam na tym kompie żadnego źródła dźwięku i sugerowałem się obrazem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Maj 22, 2010 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daisy, masz rację! Żeby być fanem, nie trzeba wielbić wszystkiego! Bo są tacy, co to uważają, że DM to najlepszy, najwspanialszy, najcudowniejszy zespół na świecie itp. Rolling Eyes I nic innego nie przyjmują do wiadomości. Oczywiście, to może sie tyczyć fanów każdego wykonawcy. Ale nie lubię takiego totalnego bezkrytycyzmu. Confused

H1rszu, czy SOFAD to najlepszy album kiedykolwiek nagrany? Miałbym poważne wątpliwości Wink Fakt, to świetny album, ale czy żeby az tak o nim mówić? Ale szanuję Twoje zdanie. Z Violkiem też się nie zgodzę, że jedna z najbardziej przereklamowanych rzeczy ever. Znam DUUUUŻO bardziej przereklamowane Wink Nie odradzałbym tak bardzo tej płyty, bo naprawdę to świetne kompozycje i bronią sie brzmieniowo po 20 latach jak cholera! IMO można zacząć słuchania DM od niej, choć niekoniecznie.
Behind The Wheel- e tam Mediolan Wink Sa znacznie lepsze wykonania, jak chociażby ze Spodka Arrow http://www.youtube.com/watch?v=W5DtOHziyqQ
Albo Budapeszt czy Meksyk ze stadionowej części TTA. Smile Co do wersji live i koncertów, to zgadzam się w zupełności! Tak samo często zapuszczam bootlegi i zanurzam się w tych cudownych dzwiękach!!!

Aha, czy Breathe jest genialne? Hmmmm.... Rolling Eyes Arrow Wink Na Exciterze jego geniusz rozbrzmiewa w innych utworach(IMO).
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Cze 05, 2010 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Teraz Rocku wywiad z Alanem-polecam!!! I jeszcze coś- podobno Lady GaGa planuje nagrać cover People Are People. Shocked Już widzę, jak to będzie wyglądało.... Confused Confused Confused
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapowiada się na to, że DVD z Barcelony to będzie lipa straszna. Confused Więcej szczegółów tutaj Arrow http://mode2joy.blox.pl/2010/09/Video-Of-The-Universe.html
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
LepP



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 699
Skąd: trójmiasto

PostWysłany: Pią Wrz 10, 2010 1:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skąd ten defetyzm. Brak paru kawałków? Koncert w Łodzi był świetny i jeśli Na DVD będzie podobnie to będę bardzo zadowolony. Cieszy informacja o Blu, bo trochę się obawiałem. Mam nadzieję, że się to potwierdzi.
_________________
LepP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Wrz 11, 2010 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla Ciebie to brak paru kawałków, dla wielu to coś dużo więcej. I to nie tylko to, bo jeśli info sie potwierdzi, to nie będzie wizualizacji z trasy w wersji DVD. Confused A czy koncert w Łodzi był świetny...opinie są różne. Wink Spodek był dużo lepszy niż Mediolan i tu myślę, że będzie podobnie(mimo iż uważam tę trasę za przeciętną).Blu Ray akurat mnie nie obchodzi(z wiadomych względów).
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Wrz 14, 2010 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś chce mieć pamiątkę z pierwszego koncertu w ŁODZI na DVD, to niech się do mnie odezwie.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są już wieści odnośnie oficjalnego wydania DVD z Barcelony. Okładka pozostawia wiele do życzenia....tak jak to, że brak paru projekcji a także polskich napisów na dodatkowej płycie. Confused No i te klipy.... Laughing

http://www.depechemode.com/news.html

Naprawdę nikt nie chce Łodzi na DVD???
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 12:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To musi być najbardziej szkaradna okładka, jaką widziałem. Ever. Confused
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewazna okladka, mi sama playlista srednio sie podoba... Chyba juz nic nie przebije 101... To jest album, nic wiecej mi od DM do szczescia nie potrzeba Smile po Violatorze juz mnie jakos ten zespol przestal jarac. Zdziadzieli albo cos.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 10:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasiu napisał:
Zdziadzieli albo cos.


Nie rozśmieszaj mnie Laughing SOFAD i Ultra są oznaką "zdziadzienia"? Confused Laughing Świetne płyty i basta! Wink Oprócz 101-ki mieli też inne doskonałe koncertówki- Devo i Paryż to też kiepścizna według Ciebie? Twisted Evil
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jasiu



Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 200
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze nie tyle zdziadzieli, co spowaznieli... Te nagrania z lat 80 maja jakas magie i mlodziencza swiezosc... Potem zrobili sie juz tacy mniej mlodziezowi i to mi nie odpowiada za bardzo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może mi jeszcze powiesz, że DM to zespół młodzieżowy i tylko jak byli młodzi, to grali super? Wink Laughing Na dwóch płytach po Violatorze też jest MAGIA. Szkoda, że jej nie dostrzegasz.
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A że tak wtrącę... co jest na Exciterze?
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chociażby Freelove i Shine? (ale mówiąc dwie po Gwałcicielu Mariusz miał na myśli SOFAD i Ultra chyba)

A okładka po chwilowych oględzinach - stwierdzam, że jest fajna - podobnie jak okładka SOTU - ta prostota pasuje mi do muzyki i chłodu na tej płycie.
Powrót do góry
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Wrz 25, 2010 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Devo i Paryż to też kiepścizna według Ciebie?


No Paryżewo to akurat jest czasami kiepścizna, bo sama setlista nie gwarantuje dobrego koncertu Wink Ale to oczywiście moje zdanie, bo zaraz zostanie mi wytknięte że nie mam racji Laughing

Cytat:
SOFAD i Ultra są oznaką "zdziadzienia"? Świetne płyty i basta!


Cytat:
Na dwóch płytach po Violatorze też jest MAGIA. Szkoda, że jej nie dostrzegasz.


^ Porponuję więcej polemiki a nie stwierdzeń, że tylko ja wiem jak jest naprawdę Laughing Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Ziutek98



Dołączył: 15 Wrz 2007
Posty: 3947
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale nie wyobrażam sobie nie czuc magii na płytach, na których są takie rzeczy jak Walking in My Shoes czy Useless...
_________________
PRÖWLER - kapela rockowa, ja na basie. Info o koncertach na kanale pod linkiem Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kwak
Gość





PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To Marillionanista, mało tego Hogarcista! Kiedyś wszedłem przez przypadek w ich zaszczuty temat i dowiedziałem się, że mają zakaz dostrzegania magii w innych zespołach jak Marillion z Hogarthem, mało tego zaobserwowałem, że Incubus to wyjątkowy degenerat, który stawia Hogartha nad Fishem propagując swoją ideologię wśród nieświadomej jeszcze niczego młodzieży.
Powrót do góry
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Czw Lis 10, 2011 4:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
To Marillionanista, mało tego Hogarcista! Kiedyś wszedłem przez przypadek w ich zaszczuty temat i dowiedziałem się, że mają zakaz dostrzegania magii w innych zespołach jak Marillion z Hogarthem, mało tego zaobserwowałem, że Incubus to wyjątkowy degenerat, który stawia Hogartha nad Fishem propagując swoją ideologię wśród nieświadomej jeszcze niczego młodzieży.


No rzeczywiście mamy zakaz - właśnie dlatego piszemy o Marillion na forum Queen. Laughing I gdzie ja napisałem, że stawiam h nad Fishem? Proszę o konkretne cytaty. Rolling Eyes Ha, po prostu zazdrościcie, że nasz zespół ma zajebistego wokalistę, a wasz sapie i prycha. Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
hirszu



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 484
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę, nie zaśmiecajcie wątku o najlepszym zespole w historii muzyki. Idźcie się onanizować o TU Rolling Eyes Arrow Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Incubus



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 1386
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 3:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to ten kwak zaczął kwakać pierwszy. Razz Ja depeszy lubię posłuchać, z czasów gdy Gahan jeszcze potrafił śpiewać (Songs Of Faith And Devotion... mniam! Very Happy), ale gdzie im tam do Marillion... Rolling Eyes
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
punkadiddle



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 1123

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla.

Ostatnio zmieniony przez punkadiddle dnia Czw Lis 10, 2011 4:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Wrz 26, 2010 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwak napisał:
To Marillionanista, mało tego Hogarcista! Kiedyś wszedłem przez przypadek w ich zaszczuty temat i dowiedziałem się, że mają zakaz dostrzegania magii w innych zespołach jak Marillion z Hogarthem, mało tego zaobserwowałem, że Incubus to wyjątkowy degenerat, który stawia Hogartha nad Fishem propagując swoją ideologię wśród nieświadomej jeszcze niczego młodzieży.


to JA stawiam Hogartha nad Fisha i to zdecydowanie. Nie tylko pod względem możliwości, ale też emocji (choć oczywiście uwielbiam Rybę i nie odmawiam mu, że mu brakowało takowych. Po prostu to nie ten poziom :>).

A Depechów bardzo lubię, znam w sumie 3 płyty, ale już teraz wbijają się do grona moich ulubionych. Niezwykle emocjonalna muzyka bym rzekł. I o wiele jej bliżej do rocka niż kilku zespołom, które się za takowe uważają.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Następny
Strona 27 z 29

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek