FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
nowe nagrania Q+PR
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Nowa płyta Q+PR?
nie kupie w życiu
5%
 5%  [ 4 ]
kupie bo to Queen
35%
 35%  [ 27 ]
tylko posłucham i nie kupie
7%
 7%  [ 6 ]
posłucham i jak fajne kupie
28%
 28%  [ 22 ]
to już przesada nagrywanie płyt z PR
14%
 14%  [ 11 ]
trasa Q+PR jestem za, płyta Q+PR jestem na nie
9%
 9%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 77

Autor Wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 7:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
czy w tzw. szerszym odbiorze, na Freddiego nie zacznie się patrzeć jako na "pierwszego lidera Queen" czy coś w tym stylu? Jest takie ryzyko, nieprawdaż?


Myślę, że takiego zagrożenia nie ma. Czy historia zna takie przypadki...? Pierwsze dwa przykłady z brzegu: INXS, The Doors... Czy ktokolwiek uważa nieżyjących wokalistów jedynie za "pierwszych liderów" zespołu? A wiemy przecież, że obie grupy współpracowały także z innymi muzykami, kiedy już zabrakło "pierwotnego" wokalisty.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doorsi nawet grają do dzisiaj jako "Riders On The Storm" co też średnio mi się podoba :B
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I właśnie o to mi chodziło. Ja nawet nie wiem, kto jest tam aktualnie wokalistą.
Wydaje mi się, że legenda Jima na tym nie cierpi.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doors bez morrisona to oksymoron...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 12:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jednak, pomijajac juz wspolprace najpierw z astburym, a obecnie z bretem michaelsem, dwie plyty the doors w skladzie trzyosobowym wyszly
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
BeBe



Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 4252
Skąd: FAC 51

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizzy napisał:
a jednak, pomijajac juz wspolprace najpierw z astburym, a obecnie z bretem michaelsem, dwie plyty the doors w skladzie trzyosobowym wyszly


Trzeba powiedzieć-marne. Nikt nie kojarzy utworów takich jak Mosquito czy Verdiliac.
_________________
Sometimes the only sane answer to an insane world is insanity.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja kojarze Very Happy, zreszta pierwsza plyta byla calkiem niezla...

no ale ja jestem nikim wiec sie nie licze Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A taki Marillion. Fani się dzielą na wyznawców jedynie słusznego Fisha i na tych oddanych całej marce Marillion i akceptują wersje z Fishem i Steve Hoghartem. No ale tu i tak nie mamy sytuacji naszej, bo mamy Queen+ ktoś tam. Ogólnie chyba Paul stwierdził, że wszedł w muzykę Queen, ale nie wizerunek zespołu i chyba nie zamierza. Po za tym Paul nie jest w Queen, jak to sugerował np. onet pisząc "wokalista Queen ożenił się" nie udziela się przy okazji musicalu, rozdania nagród itd. I mam nadzieje, że tak zostanie.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Paul nie jest w Queen, jak to sugerował np. onet pisząc "wokalista Queen ożenił się"


Onet podaje różne "dziwne" rzeczy, ale cel takich manewrów jest zamierzony: internauci bardziej zainteresują się newsem pt. "Wokalista Queen ożenił się" niż "Paul Rodgers ożenił się".

daga napisał:
nie udziela się przy okazji musicalu, rozdania nagród itd. I mam nadzieje, że tak zostanie.


To jeszcze zależy od tego, jakie "rozdanie nagród" mamy na myśli. Bo jeśli przyszłoby naszym panom odebrać "platynę" za nową płytę, to Paul zdecydowanie powinien w tym uczestniczyć.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 10:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiadomo, że jak nagrody z cyklu Q+PR to Paul też powinien być Smile I mam nadzieje, że za rok odbiorą nagrodę za album roku Cool
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nagród mają już od groma i ciut ciut.
Lepiej by było, gdyby skupili się na podróżowaniu po świecie w celach koncertowych, zamiast odbierać kolejne statuetki Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale miał byłoby im w Polsce wręczyć złotą płytę przed koncertem Razz
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

będzie co ma być... muzyka zawsze się obroni. jak nagrają słaby album nikt nie zostawi na tym projekcie suchej nitki, projekt odejdzie w niesławie, a brianowi nie wpadnie już nic co queen ma wspólnego do głowy. jak wyjdzie świetna płyta, będzie odwrotnie. słowem, wszystko w ich rękach.

ps. prawdę mówiąc, nie wiem czego się spodziewać. brain i roger od wydania swoich ostatnich płyt (słabych zresztą) nie robili w świecie muzycznym za dużo dobrego...


Ostatnio zmieniony przez krs dnia Czw Lis 15, 2007 1:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
będzie co ma być... muzyka zawsze się obroni. jak nagrają słaby album nikt nie zostawi na tym projekcie suchej nitki, projekt odejdzie w niesławie


Niekoniecznie. Nie wszystkie płyty Queen zbierały rewelacyjne recenzje, a mimo to panowie kontynuowali działalność.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:


Hm, a ja Ci powiem, że tego trochę się właśnie obawiałem i obawiam. JESTEM zwolennikiem Q+PR, ale - o czym zresztą pisałem gdzieś na Forum - zastanawiam się, czy wskutek współpracy Briana i Rogera z Paulem, Freddie nie straci swojej niezwykłej wyjątkowości? My co prawda wiemy, że Paul nie jest wokalistą Queen, ale czy w tzw. szerszym odbiorze, na Freddiego nie zacznie się patrzeć jako na "pierwszego lidera Queen" czy coś w tym stylu? Jest takie ryzyko, nieprawdaż? I wtedy to, co nazywamy "legendą" jednak będzie w jakiś sposób "zagrożona".

Ja musze przyznac w ogole sie tym nie przejmuje.
Gdybym liczyl sie opiniami innych, to nie mowilbym glosno ze slucham, Queen. "Legenda" Queen polega na czym dokladnie? Ze wokalista zmarl na AIDS i ze mieli fure hitow w stylu WATC, WWRY, Ga-Ga, IWTBF...? Bo juz ta PRAWDZIWA legenda zespolu, te koncerty z lat 70-tych, jedne z najlepszych jakie ktokolwiek kiedykolwiek zagral, te piosenki ktore mozna okreslic tylko przymiotnikiem GENIALNE (Flick Of The Wrist, Death On Two Legs, White Man, White Queen, March Of The Black Queen etc.)- to jest znane dosc WEZSZEMU kregowi rockowej publicznosci. Te szerokie grono, ktore mysli o Queen jako o facecie z wasami z odkurzaczem w reku- absolutnie nie obchodzi mnie czy dla nich "legenda" Queen ucierpi czy nie... No szczerze- czy oni o Queen tak naprawde cokolwiek wiedza? Czy potrzebujemy takiej legendy, kultywowanej przez takich sympatykow?
Ta PRAWDZIWA legenda, o niepodwarzalnych podstawach- nie ma SZANS zostac zmazana ani zdewaluowana. A i sam zespol (a razcej QP) mogliby zadbac WLASNIE O TO- wydajac na przyklad w koncu te cholerne sesje BBC albo jakis koncert z lat 70-tych...
Powiem wam bowiem jedno- jak te sesje w koncu wyjda, albo jak w koncu zobaczymy te nieszczesne box sety- legenda zespolu na tym tylko zyska. Kretynem trzebaby byc, zeby pomieszac Queen z Freddiem i projekt Q+PR. A jesli jakis Kowalski czy Nowak takim kretynem jest... obchodzi nas to cos? Po co?
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krs napisał:
ps. prawdę mówiąc, nie wiem czego się spodziewać. brain i roger od wydania swoich ostatnich płyt (słabych zresztą) nie robili w świecie muzycznym za dużo dobrego...

Jak dla mnie to nie byly slabe plyty, tylko wlasnie to jest to, ze wydawali je solowo, pod swoimi nazwiskami.

Co prawda Back To The Light w porownaniu do Another World swietnie sprzedawalo sie, ale ostro wydaje mi sie, ze tylko i wylacznie dzieki dacie wydania i koncertowi 'The Freddie Mercury Tribute' podczas ktorego ludzie mogli wysluchac Briana solowo
.
Sadze, ze jakby wydali te plyty pod nazwa Queen to zrobilyby duzo na liscie przebojow, choc nie musialyby dotrzec do pierwszej 10tki.

Zreszta nie oczekuje pierwszej dziesiatki przy albumie QPR. Wazne zeby muzyka byla dobra, zebym mogl czesto siegac na polke po ta plyte za kilka lat jak po moje ulubione plyty Q.
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno się nie zgodzić, Fendenerko, z Twoim podziałem na dwie legendy. Ale jednocześnie...kurczę, ten wąsaty pedał z odkurzaczem dla mnie, który wie co to Houston'77 i "Hangman" też jest legendą. A co dopiero dla tych tysięcy, które owej "wewnętrznej" legendy nie znają, bo po prostu nie muszą, bo nie są tak wielkimi fanami jak my i pewnie nawet nie czują jakiejś potrzeby?

Musimy się niestety pogodzić z tym, że dla "świata" Freddie jest jedną z ikon muzyki pop głównie poprzez śmierć na AIDS i megalomańskie dokonania z lat 80. Możemy się zżymać, że prawdziwy artyzm prezentował w latach 70 - ale tego poglądu chyba, niestety, nie zmienimy. Ja też wolałbym, żeby ludzie na hasło "Queen" reagowali "Ach, ale oni zajebiście wymiatali na gitarach i fortepianie na początku". Ale tak pewnie nie będzie.

Dlatego też, uważałbym z tymi pochopnymi określeniami "kretyn". Tak, głupcy również są. Ale są też ludzie, którzy po prostu się nie interesują tym tak bardzo. Można oczywiście się zaciąć i stwierdzić - co oni nas obchodzą. Ale można też zastanowić się, że przecież bez tych tysięcy zjadaczy chleba, my bylibyśmy tylko niszową sektą nostalgików przechowujących wiedzę tajemną.

Dlatego też obawiam się trochę tego nadkruszenia legendy. Nawet jeśli to jest legenda oparta na schematach, uproszczeniach, stereotypach - to ona jest. I o tym Freddiem się powszechnie pamięta - nawet jeśli to jest Freddie z Wembley.

Wiem, że to co piszę jest chaotycznie i niekonkretne, ale są to po prostu moje dość luźne refleksje, których nie potrafię ująć bardziej czytelnie. Te swoje obawy bardziej czuję niż myślę...i gdybym koniecznie musiał je jasno przedstawić, sprawiłoby mi to wielką trudność.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
mancin



Dołączył: 16 Gru 2003
Posty: 333

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

....

Ostatnio zmieniony przez mancin dnia Pon Gru 06, 2010 9:38 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KonradWallenrod



Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 159
Skąd: Warszawa/Radom

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Qnegunda napisał:
Ale liczę na to, że zdołają obronić się swoimi utworami; tak, jak obronili się 'Innuendo' po jałowych latach 80.


Niestety problem w tym, ze na Innuendo aż 7 z 12 (mowie o muzyce, nie tekście) utworow jest autorstwa Mercurego. W tym wszystkie najciekawsze (moim zdaniem) : Innuendo, Don't Try So Hard, All Gods People (tu z Moranem) i Bijou.

Dlatego bardzo jestem ciekaw jak sobie poradzą, szczegolnie jesli chodzi o komponowanie. Będzie inaczej, ale jak ?
Byc moze chociaz z tego powodu (w koncu bedzie mozna doswiadczyc czegos nowego pod szyldem Queen) dobrze, iż do tego projektu doszlo.
_________________
carpe diem


Ostatnio zmieniony przez KonradWallenrod dnia Pią Lis 16, 2007 12:15 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Lis 15, 2007 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Trudno się nie zgodzić, Fendenerko, z Twoim podziałem na dwie legendy. Ale jednocześnie...kurczę, ten wąsaty pedał z odkurzaczem dla mnie, który wie co to Houston'77 i "Hangman" też jest legendą. A co dopiero dla tych tysięcy, które owej "wewnętrznej" legendy nie znają, bo po prostu nie muszą, bo nie są tak wielkimi fanami jak my i pewnie nawet nie czują jakiejś potrzeby?

Ja sie tylko generalnie zastanawiam DLACZEGO mielibysmy sie przejmowac tym tlumem, tymi tysiacam? Po co? Poczuc sie lepiej, bo MOJ zespol wielbia tysiace? czy to zmieni NASZE podejscie do tegoz, kiedy wiecej osob bedzie go wielbilo? Co chcemy w ten sposob osiagnac, le_mmorko? Wink
No dobra, nie znaja hangmana czy Houston, dla nich legenda jest pedal z okdurzaczem. No i? Czy to ucierpi bo Brian, Roger i Paul nagraja kopie SLEEPING ON THE SIDEWALK? Twisted Evil Pedal z odkurzaczem pozostanie pedalem z odkurzaczem. Tyle. Te masy nawet nie beda wiedzialy o plycie z Paulem albo ja zignoruja, bo "nie ma pedala". I w zwiazku z tym...?

Legenda by ucierpiala, gdyby nagrali arcydzielo... Jesli bedzie "tylko" dobra, solidna- to moze te legende tylko podtrzymac- bo "bez pedala nie dali rady"...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lis 20, 2007 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tymczasem na oficjalnej stronie Briana, zapytany przez fana jak idzie im sesja nagraniowa, rozpisał się:

Brian napisał:
Well, I will write something on Queen, etc, as soon as I can.

Ciekawe czy juz stworzyli cos wspolnego (Paul ostatnio pisal na stronie, ze teraz tak maja pracowac) czy caly czas pisza osobno.

Szkoda, ze tak malo jest informacji o nagraniach, choc moze i dobrze ?
Plyta bedzie bardziej tajemnicza i mam na nia jeszcze kasek Smile
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolina napisał:
Szkoda, ze tak malo jest informacji o nagraniach, choc moze i dobrze?


I tak, i nie. Z jednej strony współpraca Queen i Paula trwa już dłuższy czas i nie od dziś wiadomo, że panowie planują nagrać nowy materiał. A brak jakichkolwiek konkretnych informacji na temat albumu można z jednej strony odebrać jako pewnego rodzaju "lekceważenie" fanów. Jednak z drugiej strony zespół wcale nie ma obowiązku ogłaszać wszem i wobec, jak wyglądają postępy w pracy.
Ale nie będę ukrywał, że doskwiera mi jednak brak danych na ten temat.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 5:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mysle, ze to nie jest brak szacunku do fanow tylko panowie nie chca na sobie samych wywierac presji. Do niczego nikogo nie zobowiazuja, takze siebie, nic nie obiecywali- moga sie skupic na wspolnym muzykowaniu, bez ciazacej na nich presji ze to MUSI byc dobre. W ten sposob moga ryzykowac muzycznie, grac swobodnie i... wlasnie bez tej presji cos dobrego stworzyc. A wtedy to na pewno wydadza. Ale wydaje mi sie, ze glownie chodzi o zachowanie swierzosci, nie gonienie daty wydania albumu. Chca to zrobic na luzie, zgrali sie razem, zeby sie razem dobrze muzycznie bawic, a nie robic cos bo TRZEBA...
Ja cierpliwie czekam. Tak po prostu- jest kilka innych plyt na ktore bardzo czekam, mam czego sluchac Smile
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 6:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że brak informacji nt. płyty nie świadczy o braku szacunku do fanów czy ich lekceważenia. Wręcz przeciwnie - z szacunku dla siebie, i dla fanów - nie składają deklaracji, których być może z różnych powodów nie będą mogli zrealizować. Przez wiele lat w showbiznesie nauczyli się zachowywać ostrożność w takich sprawach. Nauczyli się minimalizować wspomnianą już presję. Wiedzą, że aby zaspokoić oczekiwania fanów muszą stworzyć coś cholernie dobrego. I wierzę w to, że im się uda. Trzymajmy kciuki - za dobrą płytę - i jeszcze lepszą trasę koncertową!
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na razie Brian nie napiszę jak mu idzie nagrywanie. Już miał pisać kiedy zaczął myśleć o 1000 zabitych waleni przez Japończyków i napisał apel na swojej stronie w tej sprawie.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Na razie Brian nie napiszę jak mu idzie nagrywanie. Już miał pisać kiedy zaczął myśleć o 1000 zabitych waleni przez Japończyków i napisał apel na swojej stronie w tej sprawie.


Jak tak dalej pójdzie, to następnym krokiem będzie protest przeciwko przebiciu Mierzei Wiślanej. A wtedy nici z nowego albumu...... Rolling Eyes Arrow Wink
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grzesiek



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 147
Skąd: Sosnowiec

PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani. Dziś byłem w Media Markt w Czeladzi -pojechałem kupić płytę Panasewicza i zauważylem płytę "The cosmos rocks" i to w atrakcyjnej cenie 29,99 . Ucieszyłem się, że kupię ją, ale nie starczyło mi na 2 płyty pieniędzy, więc przesłuchalem Queen, by wybrać ,która lepsza do zakupu. Niestety, nowe nagrania mimo niektórych charakterystycznych dla starego Queen kompozycji, to już nie jest ten sam Queen, który pokochałem. Ale mojemu bratu się podobają fragmenty z youtube, tak więc nie wypowiadam się ogólnie za wszystkich, tylko wyrażam swoje zdanie na podstawie mojego gustu.Ja kocham Queen poprockowe hity za czasów Freddie'go, które niestety nowe nagrania nie są dla mnie ich następcami. Ale wszystkim, którym się podoba "The cosmos rocks" życzę przyjemnego słuchania.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Paź 02, 2008 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie kupuj plyt zagranicznych za dwadziescia kilka zlotych Razz to wydania polskie bez wkladki. czyli jak pirat wlasciwie, a od pirata drozszy Very Happy
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maleństwo



Dołączył: 28 Mar 2008
Posty: 1664
Skąd: Miasto Łódź

PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 10:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taak, jak zobaczyłem te oszczędnościowe wydania przygotowane na rynek wschodnioeuropejski to sobie tak pomyślałem, że to tylko kolejny przejaw dyskryminacji - mamy już gorsze proszki do prania, czekolady, oleje silnikowe, pasty do zębów, itepe, itede, teraz doszły jeszcze płyty CD. Ale przynajmniej tutaj klient wie co dostaje, bo w przypadku takich proszków do prania to statystyczny Polak kupuje Vizir i sądzi mylnie, że dostaje to samo co Niemiec robiący zakupy po swojej stronie Odry. O, zapomniałem jeszcze o filmach DVD - ileż to razy kupuję jakąś rzecz, otwieram w domu i widzę na płycie wydrukowany napis Disc One... podczas gdy drugiego i (często) następnych nie ma, bo i po co - nie dla bidnego Polaka wszystkie dodatki i wywiady i making-offy Twisted Evil
_________________




www.kot-malenstwo.blogspot.com

Są dwie kategorie przebojów - na lato i na lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krs



Dołączył: 02 Sty 2007
Posty: 1677

PostWysłany: Pią Paź 03, 2008 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja kupiłem tańsze wydanie, bo jestem poznaniakiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek