FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
nowe nagrania Q+PR
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Nowa płyta Q+PR?
nie kupie w życiu
5%
 5%  [ 4 ]
kupie bo to Queen
35%
 35%  [ 27 ]
tylko posłucham i nie kupie
7%
 7%  [ 6 ]
posłucham i jak fajne kupie
28%
 28%  [ 22 ]
to już przesada nagrywanie płyt z PR
14%
 14%  [ 11 ]
trasa Q+PR jestem za, płyta Q+PR jestem na nie
9%
 9%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 77

Autor Wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:55 pm    Temat postu: nowe nagrania Q+PR Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o nowych ewentualnych nagraniach firmowanych Q+PR (takowych Roger nie wykluczył w jednym z wywiadów).

Czy kupicie taką płyte?
Czy to już wcielenie Paula w szeregi Queen na stałe i notki w encyklopediach typu od 2005 roku PR wokalista Queen??
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
rodzynek2



Dołączył: 03 Lis 2003
Posty: 1336
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 7:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja bym kupił.
1. z ciekawości
2. staram się mieć, jak najwięcej nagrań. czy to z Queen, czy z którym kolwiek z członków tego zespołu.

A co do samej płyty i piosenek, które się znajdą na płycie wypowiem się po przesłuchaniu tych piosenek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupie tak jak reszte plyt queen.. na pewno nie bede sie wahal ani chwile.. tak samo jesli chodzi o dvd z trasy...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE KUPIĘ Exclamation Może jestem idiotą, ale jeśli płyta będzie miała na okładce nazwę "Queen" to sorry, ale będę bardzo zawiedziony.
Perspektywa notki w encyklopedii mnie cholernie przeraża. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupię bez wahania. Mam nadzieję, że panowie pójdą za ciosem i po sukcesie tegorocznego tournee w przyszłym roku doczekamy się nowej studyjnej płyty. Ale mam jednocześnie nadzieję, że obok Paula rolę drugiego wokalisty przejmie Roger i że na nowej płycie zamieszczone zostaną utwory "Say It's Not True" oraz "Invincible Hope".
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O własnie te dwie utory zwłaszcza Say It's Not True zasługuje na publikacje dla ogółu dostępną. Jeśli wydadzą mam nadzieje, ze bedzie tam jakis przebój , który zaistnieje w radiu Smile a nie bedzie to album ciekawostka dla fanów Q i PR. Pewnie wskaźnikiem szansy ukazania się tego album będą wyniki sprzedaży dvd i cd z trasy.

No ja licze na Rogera Smile Brian może w chórkach śpiewać.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daga, właśnie miałem założyć taki temat. Posłucham i kupię, jeśli będzie fajne, w co nie wątpię. Jak można by tego nie mieć. Jestem zwolennikiem trasy i nagrywania nowych płyt. Bardzo bym się ucieszył - wreszcie coś nowego i nieznanego. Mam nadzieję, że płyta będzie i bardzo bym tego chciał.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kensington napisał:
Kupię bez wahania.


O to chodzi panom BM i RT. Kupią bez wahania bo to w końcu ich idole grają Neutral

Kensington napisał:
Mam nadzieję, że panowie pójdą za ciosem i po sukcesie tegorocznego tournee w przyszłym roku doczekamy się nowej studyjnej płyty.


Studyjna? Lepiej nie, to będzie end of the world as we now it Confused

Kensington napisał:
"Invincible Hope".


Nie znam tego tego, jest ogólnodostępne Question
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaznaczylem, ze kupie plyte tylko warto jednak napisac, ze to juz nie jest sam Queen tylko Queen z Paulem ... niepotrzebny byl ten dopisek "bo to Queen" moim zdaniem.

Oczywiscie jak zawsze jestem otwarty na nowe propozycje od Queen i jezeli Panowie juz nagraja plyte z Paulem to zrobie wszystko zeby kupic w dniu premiery taki album ... czy bedzie on dobry czy tez nie to nie bedzie mialo dla mnie znaczenia, wazne zeby miec Smile

Juz nie moge sie doczekac nowego wydawnictwa Queen z Paulem jak narazie z trasy Wink
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapewne kupię. Nie uważam tego za CD Queen, a raczej za Queen feat. Paul Rodgers, jak np Eric Clapton & BB King, czy Freddie Mercury & Montserrat Caballe - to niezobowiązujący duet, ot co. A posłuchać nową płytę studyjną nagraną po 1995. roku - myślę, że marzenie każdego fana Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Andrew



Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 159
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupię z pewnością i bez żadnych wątpliwości. A jeśli mam być szczery to po tej trasie szczerze chciałbym, aby panowie weszli do studja i nagrali nowy materiał. I chciałbym też, aby krążek wyszedł pod szyldem Queen, a Paul by stał się pełnoprawnym członkiem zespołu. Nie można wciąż żyć przeszłością.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Andrew napisał:
Kupię z pewnością i bez żadnych wątpliwości. A jeśli mam być szczery to po tej trasie szczerze chciałbym, aby panowie weszli do studja i nagrali nowy materiał. I chciałbym też, aby krążek wyszedł pod szyldem Queen, a Paul by stał się pełnoprawnym członkiem zespołu. Nie można wciąż żyć przeszłością.


Właściwie, to też jestem za tym.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 10:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem przeciwny reaktywacji na większą skalę, trasy koncertowe w zupełności wystarczą, a dalsze rozwijanie tego co sie dzieje, czyli studyjny album, Paul członkiem zespołu itd. to już jest paranoja, ludziki będą kojarzyć Queen właśnie pod taką postacią. O zgrozo...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pie***** to z czym będą ich kojarzyc Ważne, zeby dalej dawali nam i grali świetną muzykę.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 11:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupię. Bez wahania. I nie tylko dlatego że na okładce bedzie napis Queen. Jeżeli płyta będzie choć w połowie tak dobra jak koncert to będą to dobrze wydane pieniądze.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Andrew



Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 159
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tstankie napisał:
Pie***** to z czym będą ich kojarzyc Ważne, zeby dalej dawali nam i grali świetną muzykę.


Teraz to ja zgadzam się z Tstankiem Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
pasquale



Dołączył: 24 Lis 2003
Posty: 378
Skąd: Września [WLKP]

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 1:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaznaczyłem że "tylko posłucham i nie kupię".

Swoją opinię na temat Q+PR wyraziłem podczas długiej i burzliwej rozmowy na zlocie (w tym miejscu pozdrowienia dla q_Michała, Dagmary i Bijou Wink )
Uważam iż raz albo ze dwa razy można posłuchać sobie tego jako ciekawostkę ale nic poza tym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 9:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Jestem przeciwny reaktywacji na większą skalę, trasy koncertowe w zupełności wystarczą, a dalsze rozwijanie tego co sie dzieje, czyli studyjny album, Paul członkiem zespołu itd. to już jest paranoja, ludziki będą kojarzyć Queen właśnie pod taką postacią. O zgrozo...


popieram... dla mnie Queen to Freddie, Brian, John i Roger

ale jeśli album Q+PR będzie dobrym albumem- kupię...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
Maciej



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 1329
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że Paul jest na tyle świadomym kolesiem że nie chciałby na siłę być członkiem queen,zresztą on sam jest na tyle znaną postacią że jeśli coś miałoby wyjść to chyba tylko pod nazwą "Queen+P.R"
I ewentualnie później w jakiś encyklopediach rocka to byłoby
grupa queen współpracująca z P.R

A czy do tego dojdzie to zobaczymy Rolling Eyes
Osobiście chciałbym bo przecież nie od dziś wiadomo że Brian i Roger piszą świetne piosenki Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BRAKUJE JEDNEJ ODPOWIEDZI- kupie, bo jestem wielkim fanem tej kolaboracji, nie dltego ze to Queen, ale dl;atego ze jestem fanem i Briana i Rogera i Paula TEZ... I to od kilku lat, a nie tylko tej trasy...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Jestem przeciwny reaktywacji na większą skalę, trasy koncertowe w zupełności wystarczą, a dalsze rozwijanie tego co sie dzieje, czyli studyjny album, Paul członkiem zespołu itd. to już jest paranoja, ludziki będą kojarzyć Queen właśnie pod taką postacią. O zgrozo...

NIE BEDZIE REAKTYWACJI QUEEN, PAUL NIE JEST CZLONKIEM ZESPOLU I NIGDY NIE BEDZIE! Jesli ktokowleik nagra plyte to wyjdzie ona co najwyzej pod nazwa Queen PLU Paul Rodgers. A TAK W OGOLE- to co z Was za fani, jesli boicie sie ze Freddie zostanie zapomniany??? Ja myslalem, ze uwazacie ze jest niezatapiony... T aplyta nie bedzie zaadresowana do fanow Britney spears (a Ci mogliby nie zdawac sobie sprawy ze wokalista Queen byl kiedys niejaki Mercury)- ta plyta adresowana bylaby do ROCKOWEJ publicznosci, i wiem ze 90% ludzi doskonale wie, ze Freddie byl wokalista Queen w okresie ich najwiekszej swietnosci i nikt tego nikomu nie zabierze... Tego typu glosy sa moim zdaniem histerczne, nic wiecej...
Kensington mi imponuje bo pamietam jak bardzo byl przeciwny trasie- a potem pojechal do hamburga, zobaczyl i ma ochote na plytre. I zgadzam sie, ze Say It's Not true powinno sie tam znalezc, jak i Invincible Hope... A coz The Call?
Wedlug mnie zapowiada sie swietna muzyka- histeryczne palenie kukiel Paula i plakanie na d "koncem swiata" pozostawie dewota, ja podelektuje sie swietna muzyka...
JESZCZE RAZ- PAUL nie dolaczyl do queen i nie dolaczy- to ze Wy o nim nie slyszeliscie nie znalczy ze jego nazwisko na swiecie nic nie znaczy- sprzedalw Stanach OGROMNA liczbe plyt, Bad Com[pany w pewnym momencie byli tam wieksi niz Queen. TAKIE sa realia. Jego nazwisko jest tak samo nosne jak nazwa Queen. DLATEGO uzywa sie obu, dlatego cala kolaboracja jest wlasnie tym- kolaboracja. Bo jest adresowana nie tylko dla tych ktorzy placza nad plakatami Freddiego wciaz 15 lat po smierci ale rowniez dla tych ktorzy sluchali w latach 70-tych bluesa spod znaku Free, dla tych ktorzy kochali Bad Company i wreszcie dla tych, ktorzy uwazaja ze dobrej muzyki w dzisiejszych czasach BRAKUJE i kiedy trzech tak utalentowanych muzyjkow chce razem pracowac po prostu sie z tego ciesza i maja nadzieje ze wsrod wydawnictw Robbie Williamsa, Linkin Park i Madonny znajdzie sie jakas jedna plyta z solidnym rockiem zagranym przez wirtuozow dla koneserow dobrej muzyki- QUEEN + PAUL RODGERS...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam pytanie do tych ktorzy zadeklarowali ze nie kupia na pewno plyty... a gdyby brian albo roger wydali w tym/przyszlym roku solowa plyte albo plyte nagrana tylko we dwoch pod szyldem "may/taylor" to byscie kupili?

zreszta wogole troche smiesza mnie opinie ze "na pewno jej nie kupie" wypowiedziane jeszcze przed jej wysluchaniem... no ale wasza wola Razz
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
Kensington mi imponuje bo pamietam jak bardzo byl przeciwny trasie- a potem pojechal do hamburga, zobaczyl i ma ochote na plytre.


Tak było... I wiem, że byłem idiotą, kiedy początkowo sprzeciwiałem się tej współpracy.

Fenderek napisał:
I zgadzam sie, ze Say It's Not true powinno sie tam znalezc, jak i Invincible Hope... A coz The Call?


Od dużej biedy mogliby go wydać na singlu jako B-Side. Ale na nową płytę jest on IMHO po prostu za słaby. Do tego ten wokal Brian'a... Evil or Very Mad

Fenderek napisał:
Wedlug mnie zapowiada sie swietna muzyka- histeryczne palenie kukiel Paula i plakanie na d "koncem swiata" pozostawie dewota, ja podelektuje sie swietna muzyka...


Jestem dokładnie tego samego zdania. I jestem pewien, że nie tylko my dwaj myślimy w ten sposób.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ja mam pytanie do tych ktorzy zadeklarowali ze nie kupia na pewno plyty... a gdyby brian albo roger wydali w tym/przyszlym roku solowa plyte albo plyte nagrana tylko we dwoch pod szyldem "may/taylor" to byscie kupili?

Nie- najpierw chcę kupić "On Fire" Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 1:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taki potencjal nie moze sie zmarnowac:) jesli plyta bedzie miala ten klimacik ktory wytworzyl sie podczas tournee to jest na co czekac
no i Rog na wokalu obowiazkowo musi byc
_________________
RUNNING WILD!
------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasquale napisał:
Swoją opinię na temat Q+PR wyraziłem podczas długiej i burzliwej rozmowy na zlocie (w tym miejscu pozdrowienia dla q_Michała, Dagmary i Bijou Wink )
Widzę, że mój udział w tej rozmowie został pominięty Razz

Płyty na pewno posłucham, a jeżeli będzie dobra i będę miał trochę kasy, kupię. Szansa, że Bri/Rog wydaliby coś solowego dąży ostatnimi czasy do zera, a jako prawdziwy fan Wink cholernie bym chciał, żeby doskonali przecież twórcy - nie muszę chyba nikogo przekonywać? - nie pracowali nad nową muzyką. "Zabranianie" im nagrywania płyty skazuje zapewne panów na koncertowanie po wieki bądź póki zupełnie im się nie znudzi - a koncerty to tylko część życia muzycznego.

Kwestia nazwy... kwestia drażliwa. IMO jeśli dla kogoś słowo "Queen" jest najwyższą świętością (czego wcale nie potępiam), pewne obiekcje wydają się zrozumiałe. Z drugiej strony: po pierwsze, nazwa brzmi "Q + Paul Rodgers". Po drugie... po drugie, nikt z nas nie słucha muzyki dla samej nazwy i... i moim zdaniem z tego jedynego powodu nie warto przekreślać przyszłości.
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dudek napisał:


Kwestia nazwy... kwestia drażliwa. IMO jeśli dla kogoś słowo "Queen" jest najwyższą świętością (czego wcale nie potępiam), pewne obiekcje wydają się zrozumiałe. Z drugiej strony: po pierwsze, nazwa brzmi "Q + Paul Rodgers". Po drugie... po drugie, nikt z nas nie słucha muzyki dla samej nazwy i... i moim zdaniem z tego jedynego powodu nie warto przekreślać przyszłości.
własnie nazwa jest tylko ozdobą tak jak okałdka i bonusy na dvd liczy sie muzyka bo przez nia jestem na tym forum. a szanse na solowa plyte Rogera sa chyba zerowe Sad a słuchanie jego wokalu jets pzryjemne dla ucha a Brian pewnie by napisał nie złe pisoenki pod Paula. A pytanie Paul pisze piosenki?

A pomysł z paleniem kukły Paula barzdo mi się podoba Twisted Evil może na następnym zlocie Wink

Mogli by w zimie wejść do studia Smile i powrócić na trase z nowymi kawałkami Smile i do Polszy
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
A pytanie Paul pisze piosenki?

SEAGULL jest kompletnie dzieckiem Rodgersa- nie tylko napisal ale tez zagral an wszystkich instrumentach. Paul jest swietnym gitarzysta akustycznym tudziez rytmicznym, gra niezle na pianinie. W katalogu Free i Bad Company jest wiele utworow napisanych przez Rodgersa wspolnie alboz Mickiem Ralphsem, albo samemu, albo z muzykami Free- Rodgers znany jest z pisania wduecie- klasycznie, jak Lennon / McCartney albo Richards / Jagger- wiec takie May / Rodgers byloby mile


I jeszcze fakt- Paul sprzedal 125 MILIONOW plyt- ladny dorobek, nieprawdaz? Dlatego nie martwilbym sie o jego PRZEJSCIE do Queen- jego nazwisko znaczy zbyt duzo, zeby zrezygnowal z firmowania nim jakiegokolwiek projektu- on tez ma fanow a ilosc plyt swiadczy ze jest ich rownie duzo jak tych Queen...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupie bez wahania, nazwa nie robi mi duzej różnicy, a na dodatek nie jest to Queen z Wiliamsem tylko z Rodgersem, świetnym wokalistą, i równym gosciem (nie stara sie naśladowywac Freddiego jak Robaczek, ma swój styl).
Albo jestes ślepy, albo nie ma w ankiecie opcji dla zwolenników Q+PR
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pasquale napisał:
Zaznaczyłem że "tylko posłucham i nie kupię".

Swoją opinię na temat Q+PR wyraziłem podczas długiej i burzliwej rozmowy na zlocie (w tym miejscu pozdrowienia dla q_Michała, Dagmary i Bijou :wink: )
Uważam iż raz albo ze dwa razy można posłuchać sobie tego jako ciekawostkę ale nic poza tym.



Eh.... a mnie nie było przy tej rozmowie, bo byłem w tym czasie zbyt zmęczony :P

Ja myślę tak samo jak Pasquale. Zawsze byłem przede wszystkim fanem Freddiego, co nie znaczy, że nie cenię reszty bandy ;) Jednak dla mnie liczy się Freddie i nie mam nawet wszystkich dostępnych płyt solowych Rogera czy Briana. Nową płytę jeżeli nagrają z Rodgersem na pewno przesłucham i może sobie przegram ale na pewno nie kupię oryginału, ponieważ wolałbym najpierw uzbierać sobie winyle itd. Nie mówię, że nigdy jej nie kupię jednak są dla mnie ważniejsze rzeczy do kupienia ;)

Panowie Brian i Roger już dawno mogliby wydać jakieś solowe płyty i czy byłby im potrzebny wokalista? Myślę, że nie i wtedy moglibyśmy posłuchać ich wokali i wszystko wyglądałoby lepiej i Ich talent by się nie marnował :P

Dobra tyle ode mnie ;)


_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek