FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
I PO ZLOCIE...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MACK Twoja wypowiedź ROCK Me .. po raz kolejny nic dodać nic ująć


co do Sławomira....

JAk zapytałem Sławomira co lubi ? powiedział że trójkąty. więc pytam dalej .
"Sławomirze ale czy w skład tego trójkąta wchądzą np: 2 panie i ty? czy może 2 PANÓW i ty?"

on mi na to że (nawiązał tu do Londynu) w Lodnynie miał "czarną, żółta i polkę i było zajebiście"Smile

Sławek wykazał się tu swoim "ogierstwem" i pochwalił się że już 2 nieletnie chcą spać u niego w pokoju hotelowym:)


Myślę że zasługuję to na miano SUCKS:)

no a co do tejj sondy to niezły pomysł - rock on
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie mozecie wymienic rzeczy, które były minus lub wymagają poprawy na zlocie?

Prosze o szczerość Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 8:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Mam pytanie mozecie wymienic rzeczy, które były minus lub wymagają poprawy na zlocie?

Prosze o szczerość :)


Na pewno Queen Party. Nie może być tak, że to dzieje się taki kawał dalej od miejsca gdzie przebywamy. W dodatku bez dojazdu. W tym roku wyszło to fatalnie i chyba to mi zepsuło klimat... (Najlepsze Queen Party było na 2 zlocie w DUO)

Poza tym nie potrzeba jakiś koncertów typu Sławek U. Tego gówna nie potrzeba na zlotach, po co to?

Za mało Muzy Queen. Wieczór z jakimś całym koncertem video, kiedy wszyscy by patrzyli i czuli się jak na koncercie to coś o czym marze - takie coś było na 2 zlocie (czyli pierwszym dla mnie) i działo się w kinie.
W ogóle za dużo czasu w Domu Kultury mijało na niczym... Dlatego też wielu fanów rozchodziło się w swoje strony...
Więcej Muzyki Queen! (musimy sobie w internacie zapuszczać, trzba załatwić sprzęt) ;)

Poza tym czy zloty muszą być w kierunku komercyjnym, że całe miasto wie co się dzieje itd? Może szłoby zrobić motyw aby zloty odbywały się w różnych miejscach w kraju. Może jakieś domki letniskowe albo coś takiego gdzie wszyscy bylibyśmy razem i byli blisko siebie z Muzą Queen?




_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 8:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram Mela w 100%
Ja się czułam na zlocie jak na festynie dla Nowego Miasta Lubawskiego. Zero klimatu zjednoczenia z sobą i z muzyką, a Queen słuchałam głównie w samochodzie. Zespoły grające coś innego niż Queen powinny występować na innych uroczystościach, a nie na zlocie fanów Queen. Niektórzy z nas przemierzyli długą drogę by być na tym zlocie QUEEN a nie słuchać R.Kelly itp.
Q-Party było spoko - ale jak dla mnie i wielu innych trwało około 3,5 - 4 godzin, dotarliśmy tam po północy dzięki własnym środkom transportu lub co niektórzy z buta. Ogólnie więc powiem, że też jest na minus.
Szczerze powiem, że dla mnie jedynym plusem była możliwość spotkania kilku bliskich mi osób i uczestnictwo w koncercie SMILE. Wszystko inne leżało i było bez żadnej idei łączącej nas na zlocie.
Też uważam, że zloty powinny być organizowane w różnych miejscach a przede wszystkim w bardziej kametalnych warunkach. Trzeba stworzyć nastrój by czuć ten wspaniały klimat. Zgodnie ze słowami Freddie'go: cokolwiek robimy, powinniśmy to robić z klasą!!!
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jude



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okay teraz ja sie wypowiem, wiem wiem juz troche wbije sie z tak pozna opinia o zlocie, ale sa wakacja i dopiero co wrocilam wiec wiecie jak to jest...
mysle, ze nie bedzie to bledem gdy wypowiem sie w imieniu calej ekipy Flash Gordona Wink
byl to dla nas pierwszy zlot, ale mamy nadzieje ze nie ostatni gdyz bylo super. podobaly nam sie koncerty anakofana i szczegolnie smile, co do slawka to no comments hmm moze dodam tylko ze on torun my bydgoszcz ugh... a jezeli chodzi o problemy z dojazdem do galaxy to to tez mialo swoj urok, bylo zabawniej i bardziej oryginalnie.
fajnie bylo obejrzec koncert z pragii na ktorym bylismy w 3 i tak sobie to wspomniec i przezyc to z Wami wszystkimi razem. szkoda ze troche opustoszala wtedy salka...
nasz wystep na karaoke nie byl az tak piorunujacy jak crowley'a ale na queen party bylismy rozpoznawalni. na zlocie panowala fajna atmosferka a wyglupy z alkoholem no coz moze nie do konca coolturalnie, ale za to jest co wspominac i z kogo sie smiac =]
do tego czas spedzony w gronie wspolwyznawcow, gadzety, zdjecia...
wracalismy klimaciarskim samochodem z klimaciarska muzyka =]
niczym mafia...
a minusy no coz zawsze sa, ale wolimy skupiac sie na rzeczach pozytywnych.
co do pomyslu ze mozna gdzie indziej zrobic no coz... mozna, ale ktos musi sie tego podjac. zawsze latwo mowic gorzej zrobic. ale wspolnymi silami. tylko konkrety plan dzialania i jazda!
pozdrawiamy
ekipa flash gordona z bdg =)
_________________
A dream you dream alone is only a dream. A dream you dream together is reality. [J.Lennon]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jude napisał:

byl to dla nas pierwszy zlot, ale mamy nadzieje ze nie ostatni gdyz bylo super [...] a jezeli chodzi o problemy z dojazdem do galaxy to to tez mialo swoj urok, bylo zabawniej i bardziej oryginalnie [...] a minusy no coz zawsze sa, ale wolimy skupiac sie na rzeczach pozytywnych.
co do pomyslu ze mozna gdzie indziej zrobic no coz... mozna, ale ktos musi sie tego podjac. zawsze latwo mowic gorzej zrobic. ale wspolnymi silami. tylko konkrety plan dzialania i jazda!
pozdrawiamy
ekipa flash gordona z bdg =)


Hej. Fajnie, że Wam się podobało i również mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na nie jednym zlocie :) Było super, fajnie było poznać nowe osoby!

Jednak jeśli chodzi o dojazd do Galaxy to trzeba takie sytuacje wyeliminować, ponieważ jak dla mnie to nie było ani zabawne ani oryginalne tak szczerze :( No i chodzi tu tylko o ten feralny dojazd. Chociaż oczywiście nie mam do nikogo pretensji. Nie jestem zły. Wspominam tylko po to aby takie sytuacje już nie miały miejsca... ;)

No i właśnie minusy są po to aby o nich pogadać i możliwie jak się da to je usunąć ;)

Wiecie to jest tak, że nikt nie ma do nikogo pretensji ani nic w tym rodzaju. Jest pięknie. ZbysQ robi dla nas wiele dobrego, nigdy mu się za to nie odwdzięczymy! Zloty to są jedne z najważnieszych dni w roku dla mnie i nie umiem doczekać się już przyszłego lata. Można jednak co nieco pozmieniać aby był jeszcze lepszy klimat i pomyśleć nad różnymi innymi opcjami :)

No i pozdrawiam również ekipe Flasha Gordona :D


_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey Jude Wink
Myślę, że wynająć jakieś domki na ośrodku to nic trudnego, wystarczy zadzwonić i zarezerwowc miejsca - jeśli Bydgoszcz jest zainteresowana to proszę wejść na TOWARZYSKIE -> 14. ROCZNICA - a następnie wypowiedzieć się co o tym myślicie Smile
Pozdrawiam serdecznie!
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jude



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Melina Bulsara napisał:


No i właśnie minusy są po to aby o nich pogadać i możliwie jak się da to je usunąć Wink

Wiecie to jest tak, że nikt nie ma do nikogo pretensji ani nic w tym rodzaju. Jest pięknie. ZbysQ robi dla nas wiele dobrego, nigdy mu się za to nie odwdzięczymy! Zloty to są jedne z najważnieszych dni w roku dla mnie i nie umiem doczekać się już przyszłego lata. Można jednak co nieco pozmieniać aby był jeszcze lepszy klimat i pomyśleć nad różnymi innymi opcjami Smile

No i pozdrawiam również ekipe Flasha Gordona Very Happy



no dobra wie wspolnymi silami usuwamy minusy =]
to ze nie mamy pretensji to wszystko jasne od poczatku.
Zbyszka kochamy.
i dzieki za pozdrowienia.
Flash Gordon pozdrawia Wszystkich =]

P.S. Bijou -> Bydgoszcz juz smiga na Towarzyski
_________________
A dream you dream alone is only a dream. A dream you dream together is reality. [J.Lennon]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie nowum byście widzieli na zlocie za rok moje i nie tylko propozycje:

chrzest dla tych co pierwszy raz na zlocie w jakiej formie pomysleć
konkurs na najlepszy cover nadesłany (nie zawsze jest sprzet aby na żywo odegrać)
konkurs rysownaie karykatur nie wymaga sprzetu specjlanego
może nocne podchody ( po cmentarzu Wink ) lub za dzikami Wink
może parada przez miasto w przebraniach?? i przy muzyce oczywiście (można przed koncertem)

Zamiast Sławka miał grać Tuduraband ale z paru przyczyn był Sławek a oni by zagrali covery Doorsów i rockowe Queen (Brighton rock, Tie mothe, KYA). Ogolnie ejstem za kapelami rockowymi na zlotach czyli Anakofana się sprawdził Smile

Racja jak było siedzenie u Zbycha w domu to non stop cos leciało Queen trzeba pomyslec nad sprzetem grajacym w internacie bo gardła na długo nie starczaja
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
chrzest dla tych co pierwszy raz na zlocie w jakiej formie pomysleć


ups.. wlasnie mi cos wypadlo i mnie za rok nie bedzie Twisted Evil
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon napisał:
daga napisał:
chrzest dla tych co pierwszy raz na zlocie w jakiej formie pomysleć


ups.. wlasnie mi cos wypadlo i mnie za rok nie bedzie Twisted Evil


Yhm, tak właśnie, teges, no, ym, ja też mam coś za rok do zrobienia... Laughing
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 11:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Bizon napisał:
daga napisał:
chrzest dla tych co pierwszy raz na zlocie w jakiej formie pomysleć


ups.. wlasnie mi cos wypadlo i mnie za rok nie bedzie Twisted Evil


Yhm, tak właśnie, teges, no, ym, ja też mam coś za rok do zrobienia... Laughing
W sumie to juz samo uczestniczenie pierwszy raz w zlocie queen, jest pewnego rodzaju chrzestem Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej no parada byłaby czymś ekstra !!! Może ktoś pamięta jak na II. zlocie chłopcy obwiązani smyczami prowadzali się pod kościołem i zdobyli od młodej pary flaszkę? (parada gejów robiących bramę - to chyba źle przepowiada małżeństwu Wink )
Myślę, że warto byłoby zrobić wszystko w jednym miejscu. Jeśli śpimy w internacie - to wynając salę w internacie, tam mieć na okrągło grający sprzęt itp. Wtedy siedzielibyśmy wszyscy w kupie. A łażenie po mieście tylko wszystko rozwala. No i trzeba dać sobie spokój z tym niezmiennym od 4 lat planem zlotu - więcej spontonu, więcej zwykłego posiedzenia sobie przy muzyce z piwkiem i poznawania się. Q-Party też możnaby było zrobić w internacie na sali - byłoby SUPER!
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jude



Dołączył: 22 Lip 2005
Posty: 9
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Nie Sie 07, 2005 11:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
konkurs na najlepszy cover nadesłany (nie zawsze jest sprzet aby na żywo odegrać)
konkurs rysownaie karykatur nie wymaga sprzetu specjlanego
może nocne podchody ( po cmentarzu Wink ) lub za dzikami Wink
może parada przez miasto w przebraniach?? i przy muzyce oczywiście (można przed koncertem)

trzeba pomyslec nad sprzetem grajacym w internacie bo gardła na długo nie starczaja


to dobre pomysly i spostrzezenia. chrzest srednio sie mi widzi, bo kto sie przyzna, ze jest pierwszy raz? chociaz z drugiej strony byloby smiesznie, np. obkladac kogos pokrzywami sesesese....
poza konkursem karykatur moze byc konkurs rysowania real, ale chyba na jeden warto postawic bo dwa malarsko-rysunkowe to za duzo.

aha i trzeba kupic zapas strepsils =]
_________________
A dream you dream alone is only a dream. A dream you dream together is reality. [J.Lennon]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 1:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już o może chrzest przełozymy na 2007? Very Happy Z rozmowy z osobami które bywały na zlotach oraz z niektórych postów wynika że ludzie
się tam rozchodzą i ma to klimat bardziej festynu niż zlotu. Trzeba zapełnić więcej czasu zajęciami wspólnymi dla wszystkich zlotowiczów, takimi jak np. powyżej wymieniła Daga. No i muzyka Q non stop! Może trzeba jakiegoś wodzireja znaleźć Cool Pozatym nie byłem jeszcze na zlocie więc niewiem co tam trzeba dokładnie zmienić oby za rok nie było już takiego problemu Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy w internacie jest duza sala?!! moze jakas swietlica??

Chrzest w stylu queenowym, czyli odpiewanie jakies piekielnie trudnej piosenki (Barcelony, wymienienie imion rybek Freda, imion dzieci Rogera Wink i z czego sklada sie gitara Briana Wink )
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Daga - rok temu była do anszej dyspozycji sala przy szkole w tym budynku obok. I faktycznie było lepiej niż w domu kultury Smile
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 11:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Marcin"]Z rozmowy z osobami które bywały na zlotach oraz z niektórych postów wynika że ludzie się tam rozchodzą i ma to klimat bardziej festynu niż zlotu. [/quote]
Właśnie - choć Cię nie było to dobrze gadasz. Tylko jestem ciekawa kto Ci to powiedział? - bo na forum zdanie swoje tylko ja wyraziłam i zdaje się że Melina. Słuchajcie - konstruktywna krytyka nie jest zła - ZbyszQ napewno chce dobrze, ale skoro nie będziemy mu mówić wprost co nam nie odpowiada to niestety będzie co rok tak samo!
Ja wam opowiem o zlotach fanów Roxette. Kumpel, który był ze mną na zlocie w tym roku stwierdził, że to masakra co się tu dzieje u nas. I niestety to prawda. Ja była u niego na zlocie i lepszy klimat czułam z roxettowcami niż na naszym zlocie. Oni sobie wynajmują jakiś ośrodek lub domki (zwykle cały, jeździ ich ok 30 osób zwykle) i tam sobie wszystko sami robią. Wszystko jest w jednym miejscu, żadni obcy ludzie się nie wtrącają. Muza leci od poranku do późnej nocy.
Najlepszy motyw, który wystąpił akurat na zlocie, na którym byłam to było wynajęcie wszystkich dostępnych rowerów wodnych, połączenie ich ze sobą i pływanie po całym jeziorze wszyscy razem śpiewając Roxette. To jest klimat i prawdziwe zjednoczenie fanów. I nie potrzeba im żadnych obcych grajków, żadnej telewizji i gapiów! Wiem - bo sama widziałam i takiego czegoś chciałabym dla nas.
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie umiem cytować Sad ale chyba się połapiecie Wink
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 11:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam nienarzekam dla mnie Queen muzyka była non stop.
jak nie śpiewalisy to słyszałem ją w domu kultury...
wogóle zlot był udany prawie ze w 100%.
Mysle że tu chodzi o klimat kto jaki miał....
Beka On Tour 2005 niepowstało przeciesz z niczego Twisted Evil
Humorku więcej na zlotach i bedzie oki Twisted Evil
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 12:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się pikers, że Ci się podobsło i tego życzę wszystkim! Tylko, że ja byłam na wszystkich zlotach w NML i mam porównanie - jak się miało coś lepszego to trudniej się pogodzić z gorszym. Byłam też na spotkaniu w Warszawie w Iguana Bar, które organizował Piotr - to był bombowy klimat!!! Piotr więcej takich spotkań!!!
Zaliczyłam też zloty inne niż Queen więc mogę się wypowiedzieć bo temat jest mi bardzo znany - ale oczywiście "Co kto lubi"
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja moge tylko powiedziec jak wygladaja zloty fanow gn'r u nas.. no moze ten najwiekszy... nie bylo to zorganizowane tak jak zloty fanow queen, nie ma zespolow, nie ma konkursow , zlot jest jednodniowy (a raczej jednonocny) ale mielismy z kolei knajpe wynajeta dla siebie tylko i prawie 30 osob ktore bylo mialo swietna zabawe no i klimat byl niesamowity.. wlasciwie moglismy robic prawie wszystko tak... no i caly czas muza z plyt leciala nasza a po polnocy wylaczylismy na troche muze i zrobilismy maly set akustyczny z kumplem na gitarze, ja na gardle Very Happy + wszyscy ktorzy mieli jeszcze sile stac w chorkach i tez na glownych wokalach... i bylo swietnie mimo ze wszyscy byli juz zdrowo zgrzani heheh... oczywiscie absolutnie nie proponuje tego typu zlotowania sie bo jednak tu jest inna organizacja.. 2 dni, koncerty, plan dnia itd... ale moze pomysl wynajecia sobie na jedna noc za pare zloty jakiejs knajpy tylko dla zlotowiczow gdzies blisko miejsca spoczynku zwlok byloby niezle.. jakas knajpa z klimatem, tylko z muza queen gdzie mozna tez na przyklad rozstawic jakies instrumenty i sobie pograc troche... no ale to wy wiecie najlepiej czy takie cos jest tam mozliwe...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bizon takie coś to fajna sprawa - właśnie podobnie było w Wawie w Iguana Bar - cały pub dla nas, non stop muza queen, konkurs karaoke (na którym każdy się starał wypaść jak najlepiej a nie jak najgorzej, jak to ma miejsce na zlotach). Sami fani, piwkowanie - bomba. Marzę o takich spotkaniach i to w różnych miejscach Polski.
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie zawsze mnie ciekawiło jak jest na innych zlotach teraz szykuje sie zlot Metallici ale niewnikałam jaki maja plan zlotu.

Ja zbieram uwagi bo bede pisac długasny list do Zbycha jak zawsze min.10str Smile bo krócej nie potrafie a zawsze mam po zlotach kupe uwag i pomysłów do Zbycha (m.in. rejestracja to moj pomysł i chyba to wypaliło na tym zlocie)

Własnie wy Bijou i Melina chcecie klimatyczne zloty one maja swoje zalety ale jest kilak ale jeśli chcemy mieć na zlocie kapele wielkosci Princess musi byc kasa z samych wpłat nie starczy wiec musza byc sponsorzy a oni wymagaja aby impreza była widoczna na miescie wiec błede koło.

Ale w samym internacie pewnie da sie cos zrobci aby była muzyka dla nas nie wiem jak z pubem moze DUO bo remontuja i ma byc 3 pietra Wink

Na zlot przyjechało ok.80-90osób więc trudno tu już mówić o klimacie z 1-2 zlotu.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
MarcinN
Site Admin


Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 1159
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bijou napisał:
Niestety nie umiem cytować Sad ale chyba się połapiecie Wink
Odznacz Wyłącz BBCode w tym poście podczas pisania lub edytowania wiadomości.
To tak na przyszłość. Smile
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MarcinN napisał:
Bijou napisał:
Niestety nie umiem cytować Sad ale chyba się połapiecie Wink
Odznacz Wyłącz BBCode w tym poście podczas pisania lub edytowania wiadomości.
To tak na przyszłość. Smile

DZIĘKI !!! Już umiem !!! (chyba, zaraz się okaże)
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:

Własnie wy Bijou i Melina chcecie klimatyczne zloty one maja swoje zalety ale jest kilak ale jeśli chcemy mieć na zlocie kapele wielkosci Princess musi byc kasa z samych wpłat nie starczy wiec musza byc sponsorzy a oni wymagaja aby impreza była widoczna na miescie wiec błede koło.

Daga, a powiedz mi czy taki Princess, Smile czy One Vision biorą kasę od Zbycha za to, że grają?
Z resztą taki koncert, który zorganizowany by był w sali zamkniętej chyba by aż tyle nie kosztował?
Powiedz mniej więcej jakie są tego koszty.
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszt zespołu 3-5tys a koszt małego zespołu pokroju Tuduraband 1200zł. Wiadomo koszty transportu i noclegu to minimum dla zepołu jesli się zgodzi grać za friko.

a przy ok.80 osobach na zlocie mamy sume ok.3tys.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bijou



Dołączył: 07 Lis 2003
Posty: 62
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 5:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sad Noto faktycznie kiła - pozostaje albo się pogodzić z takim stanem rzeczy albo zrezygnować z zespołów. Ewentualnie zrobić zlot droższy i zachować naszą autonomię oraz oszczędzić sobie gapiów.
_________________
Don't Let The Sun Go Down On Me
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Pon Sie 08, 2005 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nawet jak będzie więcej ludu i będzie większa impreza tym lepiej, tyllko zeby podczas tych 3 dni ludzie wiedzieli ze są na zlocie fanów Queen a nie na miejskim festynie. Pomysł z tymi domkami jest b.dobry...
Zbych był na londyńskim zlocie, więc powinien wiedziec jak taka impreza powinna przebiegac aby zapewnic czas zeby nie dostała się nuda czy zwątpienie Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek