FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
I PO ZLOCIE...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 1:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Twoje partie Caballe, wycisneły mi łzy z oczu Laughing Laughing Laughing Żałuje ze pominął mnie ten zlot


Popieram powyższe zdania Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 2:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurcze nie mogę... Laughing Ale mogliście mnie ostrzec- ja niczego nieświadoma włożyłam sobie słuchawki na uszy- zapomniałam, że mam głośniki na maksa.... Jak weszły partie Montsy, to moje bębenki przeżyły lekki hardcore... Laughing Świetne. Smile

<offtop> Ładne zdjęcie Bizon. Smile <koniec offtopu>
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasia puśćiła mi przez telefon, prawie jak na zlocię, ale czekamy na teledysk!
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lavenda



Dołączył: 09 Mar 2004
Posty: 13
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli Łosiu bawił się super, to na moją zabawę nie ma skali opisu! Wink
P.S. Łosiu ile wydałeś na aukcji?
_________________
Laviś
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 3:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley, wzruszasz bardziej niz ` przeminelo z wiatrem ` :P kurcze mam teraz przed oczami caly zlot ... ja juz chce nastepny !
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 4:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaklinam, co by teledysk pochodził z wykonania tego utworu w NDK bo na Stadionie to już miałem głos zdarty.
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zrobimy teledysk z miasta jak spiewałes na chodniku na scenie z pokoju w domu kultury ... hahaha Crowley rządzi Very Happy

aha i wyślij mi to nagranie barcelony na kamil1027@interia.pl bo niemoge tu sciągnąc pozdro
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pikers napisał:
aha i wyślij mi to nagranie barcelony na kamil1027@interia.pl bo niemoge tu sciągnąc pozdro

Ja tez poprosze na : q_michal@poczta.onet.pl
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze może wydamy singla Wink


A teraz z innej beki sprawa kiedy siedziałam i rozmawiałam w poniedziałek dokąd podąża zlot i kwesti 5 zlotu jeśli Zbych spełni groźby i wyjedzie za parcą. Sprawa drażliwa dla pewnych osóba mianowicie, że pewne osoby jada na zlot tylko po to aby się UPIĆ zacznie być tak,że ludzie z NML będą kojarzyć Zloty Queen z piciem, nocnymi krzykami ( i potem miasto może niechcieć finansować kolejnych zlotów) a pare osób jedzie na zlot pije i totalnie olewa uczestniczenie w programie zlotu. Wypić 2-3 piwka ok można ale trzeba znać umiar. Albo zostaiwć większe picie na noc lub ogniska kiedy ludzie oczy tego nie widzą. I spędzać potem noc pod prysznicem Wink
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przesadzasz.Niektorzy pija duuuuuuzo a uczestnicza w znacznej wiekszej liczbie zlotowych atrakcji niz Ci mniej pijacy...Wszytko da sie pogodzic.
A ostanim Twoim zdaniem atakujesz szanownego organizatora Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crowley poprostu wypas... już nie raz doceniłem Twoj talent na zlocie

Pikers . myślę że wykonanie Crowleya na ulicy wymiata i mozna to wykożystać jakko video do clipu:)

ps. Crowley jedzisz na woodstock. w dziale towarzyskie jest topic Woodstock 2005-dla wszystkich zainteresowanych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Twoje partie Caballe, wycisneły mi łzy z oczu Laughing Laughing Laughing Żałuje ze pominął mnie ten zlot


Ale jazda Smile
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
pasquale



Dołączył: 24 Lis 2003
Posty: 378
Skąd: Września [WLKP]

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crowley jesteś wielki Exclamation Twoje wykonanie Barcelony jest jedyne w swoim rodzaju Smile Gdy go słucham mam przed oczami obrazy ze zlotu a w oczach łzy Laughing Po raz kolejny popłakałem się słuchając tego kawałka ...po prostu wzruszyłem się ponownie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty Michał jesteś pewnym wyjatkiem ale do pewnej granicy też.

Bo kiedyś jakiś sorry nawalony gość wpadnie pod samochód i będzie BEKA ZLOTU. Jak narazie mamy szczęście i tylko portfele sa gubione. Lepiej zapobiegać niż ponosić konsekwencje.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Karolina



Dołączył: 16 Sty 2004
Posty: 1655
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crowley, masz chlopie talent ... zreszta z kilkoma osobami na zlocie docenilismy Twoj wokal, spiew i jednomyslnie stwierdzilismy ze wymiatasz ...

Ludzie to nie Paul Rodgers will Rock Us, ale Crowley !
Pamietajcie moje slowa Exclamation Smile

Crowley Will rock You, baby Wink
_________________
Crazy Little Thing Called Love - 05/09/09
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
art_mar



Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 1247
Skąd: Tarnów

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta Barcelona rzeczywiście- jest genialna! Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen WP Kontakt
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 8:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Caly czas zyje zlotem.W domu,w samochodzie,przed komputerem toawrzyszy mi tylko muzyka Queen...To byly niesamowite chwile.Jeszcze raz dzieki uczestnikom za wspaniala atmosfera a Zbyszkowi i ekipie za organizacje!
Od jutra,takze w towrzaystwie paru zlotowiczow baluje na Przystanku Woodstock,na ktorym z pewnoscia podtrzymamy haslo "Beka on tour 2005"!
Bedzie sie dzialo...podobnie jak na zlocie za rok i wielu innych queen'owych imprezach w tym roku!
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Melina Bulsara



Dołączył: 28 Paź 2003
Posty: 401
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 12:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Hej :)

No to kolej na mnie :P

Dziękuję Wam wszystkim: ekipie ze Śląska + Pikers, ekipie ze Słupska oraz Bijou, Q_Michal, Piotr^, Pasquale, Rzodkowi z ekipą, ekipie z Olsztyna, Dudiemu, Karolinie, Tynie no i pozostałym Fanom, których nie sposób wymienić, i których przepraszam za to! Dzięki przede wszystkim ZbysQ, który zorganizował zlot dla nas, dzięki niemu mogliśmy się spotkać i było pięknie :)

Tak było pięknie... chociaż jako jedyny chyba przyznam tutaj, że to nie był już ten zlot co poprzedni a do jeszcze poprzednich ma się daleko eh... Jakoś nie mogłem wyczuć klimatu... Nie wiem czemu ale jedynie ostatni wieczór z Wami mnie cieszy - on był w klimacie. Jakoś nie wspominam tak dobrze jak Wy tego weekendu itd. Nie bądźcie na mnie źli no ale tym razem nie były to dla mnie najlepsze dni w roku... Cieszę się, że mogłem się z Wami spotkać, ale to nie było to eh.. Może sam jestem sobie temu winien itd...
Ogólnie wydaje mi się, że było za mało muzy Queen i następnym razem musimy sobie sprawić jakiś odtwarzacz cd do internatu! :)

Jeśli chodzi o picie to niech każdy robi co chce i nie bądźmy zmuszani do wypicia "dwóch, trzech piw". Każdy niech pije ile chce no a to, że czasami się coś wydarzy to trudno... To, że jest głośno w internacie itd. to chyba zrozumiałe. Chyba nie robiliśmy nic aż tak złego aby miasto nas nie chciało? Spiewy na ulicy itd nie są chyba czymś złym? Jeżeli ktoś się bawi i do tego sporo wypije to chyba nic złego. No a co do tego, że ludzie omijają program zlotu to może świadczyć o tym, aby go trochę pozmieniać, chociaż z drugiej strony jeżeli ktoś idzie na piwo to niech idzie, przecież nie musi cały czas być uwiązany z programem....

Co do "Barcelony" w wykonaniu Crowleya to ja miałem już tego dość tak szczerze....

Pikers dał natomiast popis swojego talentu na pianinie i perkusji! To było coś! Poza tym też Karolina i Qbik wymiatali na perce :)

W ogóle nie podobała mi się organizacja Queen Party eh... :/

No ale dobra... bo pomyślicie, że Melina tylko narzeka itd. :P Nie no ogólnie było fajnie i oby były następne zloty!
Nowe Miasto było jak zwykle bardzo miłe i nie napotkałem się z nieprzyjemnymi incydentami (no jedynie tylko przy piątkowym ognisku ale to idzie wybaczyć..:P ). Gliny nawet chciały mnie spisać ale wszystko wyszło dobrze. Pogoda dopisała, ludzi też było sporo :)
Poza tym miejscowi wygrali 3:1 z Górnikiem Polkowice to mieli dobre nastroje ;)
Pizza w "Kasztelanie" bardzo smaczna, obiady w "Zajezdzie" też :]
Ciepła woda była i panie z internatu bardzo miłe.
Było ok. W meczach nie grałem bo byłem bez formy :P

Było super ale bez "naprawdę" (Mack :P). Dzięki za wszystko wszystkim! Będę o Was zawsze pamiętał! Szkoda, że zloty trwają tak krótko. Szkoda, że dzielą nas odlegości, że nie możemy spotykać się częściej....

Byle do następnego zlotu. WE WILL ROCK YOU BABY!!! :D



_________________
Visca el Barça !
Keep Yourself Alive!
God Save The Queen!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj Melina Melina... starzejesz się czy co?
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy Queen Party w sensie odległosci było złe czy feralnego dojazdu??

Ja mam dziwny stosunek do alkoholu i chyba nie pojme ludzi pijacych jak dla mnie bez okazji. Byle wypic jak najwięcej.
Ja sama nie jestem totalnie nei pijaca bo lubie wino i czasem drinka wypić ale dla smaku a nie aby miec humor bo bez tego się bawie dobrze z fajnymi ludźmi.

To tyle.

Dal mnie niedziela była najsłabyszm dniem zlotu.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Ja mam dziwny stosunek do alkoholu


No to jesteśmy obie dziwne Wink , bo ja mam na ten temat dokładnie takie samo zdanie jak Ty.
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Greg QUEEN-OLSZTYN



Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 0
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Sie 04, 2005 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Kochani !!! Wita Was Olsztyn !
Żyjemy cały czas wspomnieniami ze Zlotu !
Nosimy cały czas Was wszystkich w swoich serduszkach !
I cały czas tęsknimy za Wami !
Grześ i Tomek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 9:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lavenda napisał:
Jeżeli Łosiu bawił się super, to na moją zabawę nie ma skali opisu! Wink
P.S. Łosiu ile wydałeś na aukcji?


Bawiłem się super Very Happy Szkoda tylko że podczas koncertu ludzie pogubili smycze (np ja Confused ale całe sczęście znalazłem) i nie weszli na party.
Na aukcję wydałem 28 zł 00 gr (Jak ja lubię tą dokładność w pieniądzach Cool )

P.S Dlaczego nie zagadałaś do mnie podczas zlotu Crying or Very sad przecierz łosie to przyjacielska zwierzyna Twisted Evil
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc już po wszystkim... Wszystko co dobre, szybko się kończy...

Uważam zlot za bardzo udany, było świetnie. Nie będę porównywał do poprzedniego, gdyż każdy jest inny, mimo powtarzających się schematów.
Mnie również strasznie wkurzyła sprawa z autokarem, który miał nas zawieźć na Queen Party. Mi się udało dojechać, a było kilka osób, które niestety musiały tą DALEKĄ drogę pokonać pieszo... Największy zgrzyt zlotu, moim zdaniem.

Cieszę się, że z większością osób spotkałem się już w piątek. Miło było poznać wiele nowych twarzy z forum- ukłony w kierunku zacnego sir Crowley'a the Groundhog'a, który słynie od tegorocznego zlotu swoim wykonaniem Barcelony. Moim zdaniem powinien przybrać pseudonim sir Crowley the Montserrat, gdyż partiami tejże divy zrockował wszystkich uczestników tegorocznego zlotu. Ukłony w kierunku Pikersa, który pięknie gra na pianinie oraz jest zajebistym pałkerem. Fajnie było z Wami, chłopaki wypić piwo na Queen Party. Myślę, że niestety nieobecny w tym roku Bard Radowit aka Rościsław tudzież Lewiatan aka Szatan, którego niektórzy mieli okazję poznać podczas koncertu w Pradze byłby pod wrażeniem. Pod wrażeniem był Grześ, którego mieliście okazję poznać- rzucał się w oczy, gdyż jako jedyny miał koszulkę FREE / Paula Rodgersa! Myślę, że Paul byłby z niego dumny. Grzesiek aka Rosomak niestety nie ukazał swoich umiejętności posługiwania się gitarą, a naprawdę miał czym... Niektórzy z nas mieli okazję słyszeć jego wersję "DRAGOSTEA DIN TEI" w aranżacji rockowej wraz z wokalem Lestatjera, czyli Grzesia. Grześ natomiast wykazał się śpiewaniem, i każdy musi przyznać, że głębia jego głosu wydobywająca się z jego arystokratycznych ust podczas SPREAD YOUR WINGS na karoke była niesamowita. Szkoda, że Grześ w niedzielę wstał, wyszedł, i już do nas nie wrócił....

Co do koncertu SMILE. Chłopaki dali czadu i mimo, iż wokalista ma już swoje lata to wciąż ma jeszcze krzepę i są w stanie dać zajebiste show, co nam udowodnili wręcz. Chłopaki maja wigor, i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś ich zobaczę na żywo. Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale uniformy muzyków ze Smile były niesamowicie odwzorowane, różniące się jedynie kilkoma szczegółami- jak np śliskie dresy gitarzysty i basisty, cztery paski na kierpcach muzyków Smile. Razem z rockmanami stworzyliśmy niesamowity klimat, i myślę, że koncert pozostanie w pamięci dla nas i dla muzyków SMILE na długie lata.
Nie wiem czemu nie wspominacie o świetnym występie ANANAKOFANA. Ukłony w szczególności dla basisty, który był niesamowicie dobry w swoim fachu. No i najszybszy pałkarz w NML- coś się musi składać na tą opinię...
Chłopaki dali czadu i zagrali prawdziwy, mocny rockowy mini koncert. Szczególnie spodobało mi się ich wykonanie IDŹ PRECZ, które wykrzyczałem razem z wokalistą na całe gardło.
Był jeszcze jakiś gość, między tymi dwoma występami- Sławek. To była dobra okazja na pójście po browar, więc SŁAWEK GRAĆ KURWA MAĆ! Nie wiem czy słyszeliście o jego preferencjach seksualnych ale Sławek lubi trójkąty. Niestety nie jestem pewien w jakich proporcjach i udziałach procentowych przedstawia się trójkąt w wykonaniu Sławomira.

Jeśli jesteśmy już przy tematach seksualnych to na uwagę zasłużyło zachowanie Caliny aka Zużytej Prezerwatywy. Zużytej Prezerwatywy, gdyż Darek obwieścił całemu światu, iż zużył gumkę poprzez powieszenie jej, wraz z zawartością na karniszu swojego pokoju. Jego komentarz to była krótka piłka z jego strony: "Jak SCANDAL, to SCANDAL". Masz jaja chłopie, oj masz! Już rozumiem, że może być za ciasno w dżinsach ;)

Pominąłem Queen Party- dlatego teraz je po krótce opisze. A więc, poza feralnym dojazdem było świetnie.
Szybsze kawałki dały mi niezłego kopa, nie tylko mi- gdyż tłum szalał i skaldował wydająć różne okrzyki. Liar zamieniło się w Crowley "Crowley from Mars to Mercury (...) etc"

Niedzielny wieczór był dla mnie niesamowity i był chyba najlepszym momentem zlotu. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, włącznie z Dudkiem, który okazał się wodzirejem wieczoru i półnagi, w negliżu dawał z nami czadu. Zabawa była przednia, a kogo nie było niech żałuje. Można mieć wiele rzeczy w dupie, ale żeby STOLICZNĄ.... ;))) Wszyscy spędziliśmy wieczór upadając i podnosząc się z podłogi, a powodem bynajmniej nie był w gównej mierze alkohol a potężna, wręcz ogromna dawka śmiechu. Niedzielny wieczór totally rocked me.

No właśnie- Zbyszku, co z ASAMI?! co z marchewkami?!


Na koniec chciałbym pozdrowić wszystkich uczestników Zlotu, a szczególnie: Ekipę Słupsko-koszalinśką: Mariola, Tomek, Grześ :), Ekipę Śląską- szczególnie Qbika z Cecylią i Czarnego- miło było Was poznać, Melinę; Rzodka+friends, Bijou, q_michała, Tynę i Karolinę, Dagę, MarcinN'a, Pasquale, Dominikę, Piotra, Dudka, Crystalshipa, ekipę z Olsztyna, Pikersa, Crowleya i całą Resztę! Podziękowania dla Zbyszka!

BTW- w tym roku koszulki i identyfikatory były naprawdę zajebiste i mam nadzieję, że za rok będą rownie dobre lub jeszcze lepsze!

NOWE MIASTO LUBAWSKIE ROCKS!

SEE YOU IN NEXT YEAR!

BEKA ON TOUR 2005 & WE WILL ROCK YOU BABY!

Mack


Ostatnio zmieniony przez Mack dnia Czw Lip 27, 2006 10:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dwie wiadomości (dla Pikersa i Q_Michała) dobra i złą:

ZŁA
Nie udostępnię am już "Bracelony" bo ją wywaliłem. ZLOT z Barceloną może być, ale sama Barcelona - dajcie spokój...

DOBRA
Ponieważ wiem, że nie dacie mi spokoju przymieram sie do nagrania PEŁNEJ wersji Barcelony (bez podkładu ale z pełnym tekstem) być może udostępnię ją w poniedziałek.

Melina - skoro ciebie nudziła Barcelona to co JA miałem powiedzieć? Razz
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crowley Julio ja i QMichał Cie prosili a Ty nam niewyślesz Twisted Evil
1 co to nam pamietaj Laughing

Mack zaje..sta recenzja czytając to wróciłem myślami na zlot...
chyba długo to potrwa kocham Was wszystkich Smile
Beka On Tour 2005.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To spytaj się kogoś, kto już zassał, było parę takich osób, ja mam zapalenie krtani i nie nagran tego teraz ponownie
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już wysłałam Pikersowi i Q_michałowi. Smile
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pią Sie 05, 2005 9:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzięki Sweet Julio niemusi miec:PRazzRazzRazz

aha i chciałem dodać "dzięki truskaweczko" Razz
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
bossa_nova



Dołączył: 02 Sie 2005
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sie 06, 2005 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to jak z tym Sławkiem i jego trójkątami?
przeprowadzam mini-sondę Wink


Boże, żałuję, że mnie tam z Wami nie było...


pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek