FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
I PO ZLOCIE...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Queenman



Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 151
Skąd: Bydgoszcz/Mallow, Co. Cork, Ireland

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tylko wygram przetarg to zmontuje dla wszystkich taki film ze wam szczena opadnie (ta moja skromność Very Happy Very Happy )
_________________
mała reklama: www.corkcinemas.com zakładka MALLOW Smile

Pozdrawiam
Michał, Bydgoszcz(PL)/Mallow(IE)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja licze na to Queenman. poprzednia produkcja dotycząca zlotu rock temu była naprawdę świetna a przecież o ile lepszy był tegoroczny zlot. Tylko czekać. no właśnie a ile gdzies tak to czasu by zajęło i za jaki czas mniej więcej możemy się spodziewac premiery?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Queenman



Dołączył: 30 Paź 2003
Posty: 151
Skąd: Bydgoszcz/Mallow, Co. Cork, Ireland

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spokojnie, najpierw przetarg a potem porozmawiamy o premierze Smile ...może na zime, znowu w NML???? Very Happy Very Happy
_________________
mała reklama: www.corkcinemas.com zakładka MALLOW Smile

Pozdrawiam
Michał, Bydgoszcz(PL)/Mallow(IE)

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kolej:
Na zlot na skutek fatalnej pogody i tradycjnych korkow dojechalem (wraz z MarcinemN i Asia) troche po polnocy nocy z piatku na sobote. Czesc osob wracal jeszcze z ogniska, czesc dogorywala na kortytarzu (Melina) inni meczyli sie okrtunie w swoich pokojach (Crowley), reszta rozproszona byla po internatowcyh korytarzach i miescie.Pierwszym oficjalnym akcentem jak dla mnie bylo pare piw i emocjonujaca i dluga dyskusja na temat sensu tegorocznej trasy z podzialam na zwolnniekow (ja i Daga) i przeciwnikow (Bijou i Pasquale). Oczywscie consensusu nie osiagnelsimy a reszta uczestnikow spac przez nas nie mogla.W meidzyczasie jedna z gwiazd tych paru dni crsytal rozpamietywal zgube chyba wszytkich wartowscioywch rzeczy jakie tylko mogl zgubic.
Od sobotniego poludnia zlot rozpoczal sie na dobre. Na otwarcie karoke tradycjnie wyskoczylem z entuzjastycznie przyjeta i odpsiewana z cala publika Bohemian rhapsody, podczas kotrej przewrocilem sie w dzikim tancu. Nastepnie paroktornie wsytapil jescze najlpeszy spiewak Crowley z owaiana juz legenda Barcolona a w miedzyczasie jeszcze ja z Karolina z rownie udana duetowa wersja Under pressure. Po spiewach bylo przeciaganie liny w kotrej moja ekipa - Zygmuint Chajzer i jego tanczace borsuki- odniosla zwyciestwo i porazke a zywciezy z poprzedniego roku obronili tutul. Nastepnie wspolne spiewy, zabawy na scenie, prezentacje koncertow z trasy i kolejne piwa, kotre w sposob blyskawiczny pilem i..kupowalem innym. No i wlasnie...Na wskutek tego, ze przez caly dzien wypilem ich parenascie to ciezko mi opiswyac to co dzialo sie od mniej wiecej polowy koncertu Smile az do zakonczenia Queen party...Jestem pod wrazeniem uprzejmosci i kultury pozostalych uzytkownikow forum i tego,ze jeszcze nikt w tym miejscu nie wytknal mi tego co w tym czasie robilem. A robilem wiele (co ciekawe niczego nie pamietam,wszytko wiem od innych...) Z ciekawszych tylko rzeczy: podpalilem Basi wlosy, paroktonie wchodzilem na scena (pozniej jak juz sam nie moglem tego robic to wkladalem na nia...licznie bawiace sie dzieci!), chcialem pobic Slawka Uniatowskiego, szarpalem sie z ochronarzami, napastowalem dzieczyny, zostalem zabrany (a pozniej cudownie przez Zbyszka uratowany) przez policje...A juz na Queen party wiekoszc imprezy przespalem (w roznych miejscach) a na haslo policji,ze nie zgarna mnie na izbe jak wroce do interantu...olalem na ich zdumionych oczach radiowoz...W miedzyczasie parokotnie "zaznyczylem" tez teren...Do internatu z licznymi przygodami po drodze wrcoilem taksowka (?) . Za pomoc dziekuje zwalscza Bijou i...Slawkowi.
Po takiej kompromitacji nocy poprzedniej kolejny dzien zaczalem od dochodzenia tego co dzialo sie z mna, przpraszaniu,wyjasnienieniom i ... udalem sie na mecze, w kotrych pomiom tego,ze bylem na mega bani 2005 i gralem najgorzej w zyciu zdobywalem nawet bramki i glowny mecz turnieju udalo sie wygrac !
Jako, ze z opisanch wczesneij, raczej nie przynoszacych chwaly powodow a takze pewncyh bledow organziotrskich (autobus i za duza odleglosc miejsca party od internatu) nocy poprzdenij nie zdolalem ucharekteryzwoac sie w konwencji czarno- bialej to...zrobilem to w niedziele! Przez pare godzin funkcjonowalem w mojejj tradycjnej kreacji a'la Freddie z "I'm going slightly mad". Tak tez przebrany ofijcalnie przperosilem uczestnikow za moje zachowania dnia poprzdenigo, wygralem licytacje ofijclanej koszulki z trasy i zaspiwalem (i zatanczylem) dobrze przyjete "I'm going sligtly mad". Pozniej maily miesjce podzikowania,rozdanie nagrod , pamitkowa zdejcia, zabawy na scenia a tazke pradwziwa jam sesion , kotrej parwdziwa gwaizda byl wirtuoz perkusji i pianina Pikers.Oczywscie nie zabraklo bisow Barcolony, grupwego spiewania Bo rhap i przeboju tego dnia...."Ice,ice baby"! Wspolna zabwa trwala dosc dlugo...Po krotkiej "regneracji", i tlumczeniu miejscowym dzieciom,ze nie jestem Michaelm Jacksonem zaczale sie ognisko. Wszyscy,z kotrymi mialem okazje na ten tamat rozmawiac zgdonie twierdzili, ze ostatni wieczor i noc (z niedzieli na poniedzialek) byly najlepszymi w czteroletniej histori zlotow!!! Co tam sie nie dzialo: ozywione dyskuje, festiwal kawalow, lapanie za pytongi i liczne striptizy Zbyszka na ognisku, wspolne spiewy (zwlascza "Bohemian pytong" caly utwor zaspiewany przeze mnie i Zbyszka za slowem "pytong" spiewanym co piate slowo), rzucanie sie w krzaki, i...rzucanie sie piwem w drodze do interantu po NIM (ognisku).A juz w samym interancie...Przebojem tej dluuuuuuuugeij nocy byl bohater kawalu zlotu - ale kto i jakiego zostawie przyejmnosc opisania tego Pikersowi (swoja droga jeszcze raz udowdnil ,ze pozory myla:znajac go z forum odbieralem go jako zupelnie innego czlowieka a okazal sie kims roznym z kim doskanle sie bawilem, kims obdarzonym podbnym do mnie kompletnie absuradlnym poczuciem humoru...). Gwiazda ludzka okazal sie Dudek - kotry tym razem przejal (po Crowleyu i mnie) paleczka "pijaka dnia". Doprwady ciezko bylo znlezc miejsca na jego ciele, kotre nie byloby zamazane markarami z roznymi "dedykacjami". Ekipa w kotrej trzon stanowili Klin,Mack,Pikers i moja (nie)skromna osoba chodzlismy po pokojach dajac niesmowite show zlozone z repartuaru Krolwej (z Bo rahp na czele), co jakis czas urozmiaclisy to tancami, prezntacja dowcipu zlotu a takze medley'em przbojow Queen w moim wykonaniu. W miedyzczasie wraz z min.: Crystalem i Pikersem poszlismy do chyba najdlej poloznego punktu w miescie by dokupic alkochol (i chipsy Smile ) a spcjalisty od cytatow zlotu Crystal mijajac cemntarz powiedzial : "O...otwrate". Jak juz z Pikersem po raz minutach podnieslismy sie z ulicy i chodnika (lezelismy tam ze smiechu) wrocilismy do reszty wesolej kompani. Zreszta wraz z kolega Pikersem na szeroko pojtetej ziemi lezelismy paroktotnie glownie na wskutek "konkretnych" odpwiedzi Crystla, ktora niemal kazda zaczynala sie od "w sumie...". Crystala sczegolnie udpodala sobie innych bohater tej nocy - Czarny. Picie,tance,spiewy,leznie na pdolodze a przede wszytkim ocean smiachu trwala az do 5tej czyli godziny w kotrej ekipa ze Slaska wyjzdzala.Pozegania oczywscie bylo baaardzo huczne.
W poniedzailek przde wszytkim- jak ze w perpsketywie mialem prowadzenie samopchdou przez pare godzin- starelm sie przede wszytkiom dojs do siebie. Czas do wyzjadu uplynal nam na wspomniach, glownie u Zbyszka w domu, w kotrym w miedzyczasie zaphcalem (ale pozniej odpehcalem) kibel Smile
Z NML wraz z PiotrkiemK, Crystalem i Asia wyjechalismy kolo 16tej. Podrozy uplnyala nam na spwiach a nasza samochodwa wresja Bo rhap przeszla najmsilesze oczekiwania. Wszyscy zylismy zlotem...
Na odchodne po podwiezienu pod samo mieskzanie Crstal w swoim stylu stiwrdzil,ze ..."tu kiedys byl moj dom"...
Odiwozlem pozostalych, a sam zmeczony ale szczesliwy pojchalem do siebie.
Dzieki wszytkim za wszytko!
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może teraz ja....
o 17 15 wyruszyłem najszybszym pociągiem w całej Polsce do Katowic...
Wysiadając już na miejscu z pociągu musiałem czekać na ekipe ze śląska godzine.
Zachodze na góre siedzi "Stańczyk" Very Happy ,który przyjechał na śląsk z Warszawy po to by jeszcze raz potem jechać w tamtą strone Very Happy
Pużniej doszła reszta i elegancko wsiedlismy do pociagu Smile
W środku wiadomo niektórzy sobie lane piwo zafunodwali nawet Laughing
konduktor z biedronki był z tego niezadowolony niestety...
naszemu koledze Errorowi Tomkowi niepasowała jakąs trójka w bilecie omal mandatu niedostał, jednym słowem Burdel w pociągu Very Happy
Zajechaliśmy na miejscie przyjechał Autobus poszlismy pod zajazd coś zjeść "Error" zaczą swoja gatke z Truskaweczkami otrzywiście wykładka Laughing .
Zalogowaliśmy się przyjechał Crowley przyłączył sie do nas pośpiewał nam w pokoju (zresztą udowodnił to jak śpiewa słynną Barceloną)
Pużniej koncercik elegancki Smile jestem pod wrażeniem,wcześniej otrzywiście mój występ na scenie "Love Of My Life" z Aranką.
no i ogień na Queen Party tam już mało co pamiętam Cool
Karoke zabawy pobrzdekoliłem na instrumentach i zaczęło się...
Przychodzi gośc do lekarza z igłą w Pytnogu doktor się go pyta "co panu dolega" a on "Huli Iglesias" Laughing Laughing Laughing Laughing
Leżałem z QMIchałem z godzine na ziemi i puzniej sie to powtarzało wielokrotnie......
Crystalk ogien wieczoru niedośc ze mu cmentarz otworzyli to on niepali tylko lubi pociągnąć Crystal text zajebisty<ok> Laughing
QMichał pozdrawiam Cie serdecznie Hulio dalej żyje Laughing
no i Owca i Drummer którzy postanowili wrócić na stopa Laughing
Jadąc do łodzi wylądowali w Toruniu.....
Chciałem podziękować zwłaszcza Melinie ,Qbikowi,Czarnemu, Calineczce i Tomkowi (Error) za to że mi pomógł w końcowej fazie powrotu i reszcie ekpie śląskiej.
No KONIEC DZIEKI WAM WSZYSTKI IMPREZA PRZEDNIA JAK MÓWIŁ KŁIN "BEKA ON TOUR 2005"
God Save The Zbyszek Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edit:

Queen Party:
przebrania stulecia Owca ala Fredy Kruger czrano biała twarz i kapelusz!!!
Melina ze strzałkami jak Fred na Miklton ale na gołym ciele!!!!
Kinga w białym kapelusiku i krawacie
Morow wymalowana twarz i włosy ułożone jak topielec lub inny zboxczeniec
Mariola Czrna ala demoniczna księżniczka z diademem na głowie i mega pierścieniem na palcu i 1 białą rękawiczką
Konrad Kingi w portkach ala śpioszki Freda w czarno białe paski!!!
Piotrek Prezes w stroju gay bar z YMCA z czapoce
Czarny w stroju ala kungfu fajter bo wygolony ale to miał być Fred w stroju spdnie z Wembley i biały wyciety bezrękawnik
więcej strojów w tym momencie nie pamietam dominowała czern i biel Smile


Człowiek zlotu jedno osobowego fanów Free Wink We will rok you baby!!!
Wielokrotnie śpiewane ooo baby, We will roku you baby i inen zakrzyki Paula.

Wersja WWRY z WWFY Smile i inne nowe wersje piosenek Q
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
Tak zachwalacie tę "Barcelonę" Crowleya, że chętnie bym tego posłuchała. Może jakieś mp3...? Smile


z radością bym nagrał ale mówię jak Roger Taylor po kuracji hormoralnej i w momencie gdy chcę wziąć wyższą nutę powstaje z tego tylko hrrr ykchu - kchu...

Daga - a`priori wersji wizualnej to o którą ci chodzi? Tą wykonaną w NDK czy na scenie przed występem Smile? /ta druga jest gorsza - miałem zdarty wokal a Sławek zagrał bardzo dziwny podkład/
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 8:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a propos crowley`a i jego legendarnej juz barcelony - byc moze slupsk pamieta, iz robert zyskal taki rozglos i uznanie, ze na queenparty w refrenie zamiast ` dancer, dancer ` spiewano pod ta nute ` crowley, crowley ` :) byly tez inne modyfikacje innych utworow ale nie ma jeszcze 22 a na forum sa niepelnoletni :P
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
bossa_nova



Dołączył: 02 Sie 2005
Posty: 2

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 10:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej! a co ze Sławkiem U.? jakie piosenki śpiewał? w ogóle poznawaliście Go? Smile

pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wyżej jest jego adres Forum zapraszam!
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat zlotu:
Crystalship: "Ja W SUMIE nie pale ale jak popije to czasem ciagne..."
Wink
Kawal zlotu: "Przychodzi facet do lekarza z igla w chuju.
Co Panu dolega?
Jullio Iglesias."
"Popis" zlotu: No coz... Embarassed
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W SUMIE to jedna wielka zgrzewa Mr. Green ... ech dlaczego mi zawsze kłody pod nogi rzucają ? Za rok muszę pojechać !
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W niedziele w trakcie jam sesion była wersja Barcelony na wokalu Crowley a na fortepianie Sławek U. a na perkusji Pikers. Grali jeszcze kilka kawałków i próbowali śpiewac Wink A w poneidziałek odbyął się sesja autografowa Sławka w liczbie 3 podpisów Smile Po za tym Sławek śpiewał na koncercie kawałki głównie z Idola znane.


A propo autografu Dominika i ktoś tam prosza go o autografy i ja mówie nie będe gorasza i daje mu big kartke a on na mnie oczy a ja do niego Co imienia nie pamietasz?? No i mu mówie. I mówie jeszcze,że po trzech zlotach to by mógł znać Twisted Evil (a pomyślałam juz sobie,że nie jestem taka cicha i spokojna jak Crystal więc powinien moje imie znać chyba,ze ja żyje w nieświadomosci i wszyscy mnie nie zauważają na zlotach?!) No i tak mam autograf na allegro do sprzedania Wink

I nie wiem jak to jest,że kłądąc się spac z umytymi włosami wstawałam z mokrymi?? To ile ja spałam Wink

Zaskoczenie zlotu: Dudek na zdjęciu wyglada powaznie a w relu szkoda pisać ostatnia noc obaliła mit Wink

Rozczarowanie zlotu: oprócz Smile Twisted Evil aukcja i pewna osoba znowu i nie chodzi o Crystala Smile

W sumie mało osób nowych z forum było na zlocie kilka z poza forum. Mam nadzieje,że next time bedzie więcej.
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
tyna



Dołączył: 30 Gru 2004
Posty: 833
Skąd: krk

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w internacie , z udzialem ekipy slaskiej :
pani recepcjonistka do tomka : `jaki pokoj chcecie ?`
tomek : `z widokiem na morze`
_________________
, 2006

' ... zapamtite : sloboda je pravo na IZBOR - jebati ili biti jeben '
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra to teraz moja kolej, to byly niesamowite i szalone dni pelne lasów bez drzew,otwartych cmentarzy, koncertu,barcelony w wykonaniu crowleya Wink queen party, ostatniej szalonej nocy w internacie i wielu innych przygód Laughing Gdybym tylko jeszcze nie zgubil okularów i portfela Neutral Wielkie dzięki i pozdrowienia dla wszystkich którzy byli Smile

Queen Rocks!!! and barcelooona... Laughing
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To TY zyjesz!!!!!!
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
Cytat zlotu:
Crystalship: "Ja W SUMIE nie pale ale jak popije to czasem ciagne..."
Wink
Kawal zlotu: "Przychodzi facet do lekarza z igla w chuju.
Co Panu dolega?
Jullio Iglesias."
"Popis" zlotu: No coz... Embarassed


o qwa hahahaha Laughing Laughing Laughing dość dość Laughing
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

q_michal napisał:
To TY zyjesz!!!!!!

A no żyje Smile , chociaz leddwo...
_________________
hayzee rider
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Czy ja wygladam niepowaznie ?"
Moje pytanie w odpowiedzi o to czy aby napewno mam kase na koszulke. Dodam,ze bylem na bani, po niezwyklej nocy w przebraniu a'la Freddie na "I'm going....". Smile

"Cmentarz? O...otwarte!" -Crystal Smile
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Wto Sie 02, 2005 11:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crystal moglismy zwiedzic skoro było otwarte Very Happy
z tym poważnie też dobre Laughing
5 razy się pytali czy nielecisz w ciula bueheheh
Musiałeś niepowaznie wtedy wyglądac Cool
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl


Ostatnio zmieniony przez Pikers dnia Sro Sie 03, 2005 12:26 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

he he mój brat o tekście Cmentarz...O otwarte! - odp.: Bo w niedziele są zawsze otwarte całą dobę Laughing I tak tekst idzie w świat Smile

Ale mnie rozbawiła mina Michala jak sie dowiedział dlaczego Tyna jest na niego zła Laughing a chodziło o podpalenie włosów Basi ze Śląska. A co mi przypomniało,że to ja zapoczatkowąłm zapalniczki bo na koncercie były rzucane gadżety warkowe i zapalniczki tez i kiedy Pikers z Aranką na scenie w pzrerwie technicznej koncertów zaczeli spiewac LOve of my life ja wyciągnełam zapalniczke i zapaliłam i za mną i inni a dzienikarz pochwycił i rozdał reszte w takowym celu co zostało zfilmowane przez Grzesia musiało to cudownie wygladac i jaki klimat chyba najwspanialszy na koncercie jak dla mnie Smile

A Ananakofana nieźle dali czadu a później się dowiedziałam,że byli tam w zespole lokalni nauczyciele Smile
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 12:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz jaki klimat robie moim śpiewem i głosem którego niemiałem Very Happy
Naprawde było super moglibysmy do rana pisac Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crystal



Dołączył: 31 Paź 2003
Posty: 742
Skąd: z innego swiata

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 1:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po udanym spakowaniu )upchaniu) naszych malych bagazy Laughing do samochodu,w koncu wyjeżdżamy spod internatu z michalem,piotrem i aśką, zatrzymujemy sie przed wjazdem na droge, a piotr "moze by tak zamknać bagaznik?" Laughing
_________________
hayzee rider


Ostatnio zmieniony przez Crystal dnia Sro Sie 03, 2005 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Kłin



Dołączył: 28 Lut 2004
Posty: 223
Skąd: Słupsk Rock City

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 2:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyna pisała o niepołnelotności niektórych fanów. ale ja nie będe tu robił partyzantki:) na queen party w przeróbkach Crowleyowskich hitem był tez kawałek body language czyli" givvvme your body crowley body sexxxy body" ale były bardziej hardcorowe przeróbki oczywiscie utrzymane w dobrym smaku:) Crowley ROCKS


Sławomir U. lubi trójkąty ale nie przyznał sie czy 2 kobiety czy razcej 2 panów i on. Smile to jedna z ciekawostek . niezłe rare dla 14letnich fanek z jego forum. SUCKS
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
dudek



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 493
Skąd: Pasikurowice (k/Wrocławia)

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 2:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

daga napisał:
Zaskoczenie zlotu: Dudek na zdjęciu wyglada powaznie a w relu szkoda pisać ostatnia noc obaliła mit Wink
No wiesz? Ja poważnie? Wink Popracuję nad tym ;]
A ostatnia noc... była rewelacyjna Very Happy

Cytaty:
* sobotni koncert, q_michal po raz kolejny - jakimś cudem - wdrapał się na scenę i pyta prowadzącego, czy może coś powiedzieć. Po otrzymaniu zgody staje z poważną miną przy mikrofonie i nieoczekiwanie stwierdza: "Dzień dobry".
* niedziela, aukcja, Zbyszek pokazuje zdjęcie Freddiego na A4 i zaczyna licytację; ktoś z publiki pyta - "a co to za facet?"
_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Crystalship napisał:
Po udanym spakowaniu )upchaniu) naszych malych bagazy Laughing do samochodu,w koncu wyjeżdżamy spod internatu z michalem,piotrem i anką, zatrzymujemy sie przed wjazdem na droge, a piotr,badź anka "moze by tak zamknać bagaznik?" Laughing

Oj tak Smile Ta "drobnostke" zauwazyl PiotreK. A jechala z nami Aska, nie Anka.
_________________
"You can be anything you want to be
Just turn yourself into anything you think that you could ever be
Be free with your tempo, be free be free
Surrender your ego - be free, be free to yourself"

7 miejsc na podium w Wyborach Forumowych 2012 Smile !

www.klasykarozrywki.pl - Wydawnictwo, Usługi Dziennikarskie, Usługi Reklamowe, Internetowa Księgarnia Muzyczna, Turystyka Koncertowa, Imprezy i Projekty Kulturalne

www.sklep.klasykarozrywki.pl - Internetowa Księgarnia Muzyczna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 11:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK all my Queen friends!

http://rapidshare.de/files/3606136/Barcelona__Demo_.mp3.html

Domyślacie się, co Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurczę! Nie mogę przesłuchać, bo jestem w pracy! Evil or Very Mad
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje partie Caballe, wycisneły mi łzy z oczu Laughing Laughing Laughing Żałuje ze pominął mnie ten zlot
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Sie 03, 2005 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o prostututka poplakalem sie ze smiechu jak uslyszalem partie monserrat caballe... Laughing zajebiste hehehe
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Zlot Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek