FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Filmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 117, 118, 119  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też zawsze przywołuję dwa przypadki: Cabin i Spring Breakers. Taka przynęta na ciężko myślących ludzi Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Kwi 29, 2013 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Atrus odkrywa internet.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
margill



Dołączył: 30 Kwi 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Incepcja oraz Matrix jak dla mnie dwa najelpesze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Wto Kwi 30, 2013 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z tym co poruszył Atrus to najklasyczniejszym przypadkiem są chyba te wszystkie 'Pamiętniki z Wakacji' i inne parodie. Twórcy (reżyser choćby kiepskich) muszą mieć niezłą zabawę z tego, że robią sobie jaja z ludzi a przy okazji oglądalność podobno na niezłym poziomie. Jak oglądam niektóre babcie, który się zaczynają PRZEJMOWAĆ tym co się dzieje na ekranie to wiem w jakim kraju żyję Wink Albo zdania typu: 'kto kręci takie debilstwa?' Sami się dają nabierać.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
OberstPrymas



Dołączył: 24 Kwi 2010
Posty: 2830
Skąd: Świebodzice

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 8:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądałem dzisiaj większą część Przeminęło z wiaterem. Boże, co za cudowny film <3
_________________
FAN KOBIAŁEK
GOŁA KASIA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
whoatemydinner



Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 1771
Skąd: Z Mornington Crescent.

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 9:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawostkę znalazłem, 250 najlepszych filmów (wg. IMDB) ułożonych w mapę metra.

http://www.miramax.com/subscript/250-best-movies-of-all-time-map

W sumie całkiem fajna rzecz, mimo, że większej użyteczności w tym raczej nie ma. Umiejscowienie paru filmów dziwi (Dr Strangelove np. nie jest na skrzyżowaniu komedii i filmu wojennego, tylko jest zaliczony jedynie do drugiej grupy, a przecież to niezwykle zabawny film), ale ogółem to jest jedynie taka ciekawostka, więc pośladów nie ma o co spinać. Razz
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 9:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś ma jeszcze więcej czasu na rankingi i wykresy od nas O.o

Zajebiste.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Pią Maj 03, 2013 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale hujowe
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Maj 04, 2013 2:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do hujowych rankingów:


http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=be7nHzijyGE&NR=1
- top 10 najgorszych śmierci ever

(btw. http://www.youtube.com/watch?v=9iC45-tMR34 + http://www.youtube.com/watch?v=Z1eFdUSnaQM [!])

http://www.youtube.com/watch?v=3GRa7KXxb4k
http://www.youtube.com/watch?v=BeHoatqdB7U

i inne takie, się teraz zasiedziałem z dobrą godzinę przy tym.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Maj 28, 2013 10:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam wszystkich Wink Mam pytanie, przede wszystkim chyba do Krejwita ale jakby ktoś inny miał odpowiedź to proszę się nie krępować.
szukam pewnego typu filmu, thrillera osadzonego w takich klimatach jak Lokator Polańskiego czy może nawet bardziej Frantic. Chodzi o tajemniczość, mrocznąmroczność, atmosferę osaczenia itd.

w niczym to nie pomoże ale muzyka ze wspomnianego Frantica/cu idealnie opisuje klimat filmu jakiego szukam Wink
http://www.youtube.com/watch?v=_oRO76JhVtE
http://www.youtube.com/watch?v=LVJ0nup29S4
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Czw Maj 30, 2013 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowny panie!

Słuchając Libertango od razu przyszło mi do głowy Vertigo. Cóż, mnie ten film się raczej nie podobał, ale chyba jestem w mniejszości. Jak dla mnie jest zwyczajnie przekombinowany, choć swój klimat ma, ale...
Tak jak u Polańskiego masz scenę pościgu na dachu, a Kim Novak jest ładniejsza od Emmanuelle Seigner. Nie zmienia to faktu, że James Stewart mnie drażnił, zresztą nie tylko mnie, bo Vertigo to jego ostatni film z Alfredem.

Oczy szeroko zamknięte? To pierwsza rzecz, o jakiej myślę słysząc "atmosfera ciągłego zagrożenia".
Może też późniejsze filmy R.P. jak Autor Widmo i Dziewiąte Wrota...?

O, wiem co! Oglądałem przedwczoraj holenderski thriller, który nazywał się Spoorloos. Jeśli fabułę Frantic można streścić tak:
Amerykanin przyjeżdża z żoną do Francji. Żona znika.

To fabuła Spoorloos prezentuje się tak:
Holender przyjeżdża z żoną do Francji. Żona znika.

A jeśli gadka Kriejtiwa z Polszy cię nie przekonała, łap opinię gościa, który cieszy się jeszcze troszeczkę większą estymą ode mnie: www.youtube.com/watch?v=l7nZ-qmS2gE
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Maj 30, 2013 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vertigo mam od dawna zaznaczone do obejrzenie, w końcu ten film pojawia się w 12 małpach więc aż żal żem jeszcze nie widział ;d
Ogólnie mam wrażenie, że Oczy szeroko zamknięte to jedyny film Kubricka na który jest moda by narzekać, a nie spuszczać. Mi się podobał głównie ze względu na klimat właśnie choć nie da się ukryć, że historia jest miejscami absurdalna.
Autora i Wrota widziałem. Te drugie pamiętam, że zrobiły na mnie straszne wrażenie jak za małolata oglądałem.

Ostatnio sobie oglądałem Trzy Dni Kondora (to nie literówka) i bardzo, bardzo. Idealnie mi się wpasował w tę atmosferę zagrożenia i niepewności.


Zatem oznaczyłem sobie Spoorloos na filmwebie Wink Brzmi jak Frantic. Brzmi ciekawie. Oby tylko na koniec nie zrobili z tego strzelaniny z FBI o jakiś detonator Rolling Eyes
dziękuję serdecznie Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego nie widzę ocen (swoich i innych) na filmwebie? To jakaś kolejna inteligentna zmiana, czy może zwykły bug?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 1:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mi się wydawało czy NAR kiedyś robił ranking Coenów?

Pytam, bo właśnie obejrzałem Raising Arizona i chciałem porównać odczucia.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 2:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie. To musiały być braciaki albo Atrus. Ja raczej średnio za Coenami przepadam (poza oczywistym absolutem), nawet jeżeli takie Burn after Reading czy Fargo to fajne filmy w sumie były.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mumin_king



Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 6343
Skąd: Rzekuń

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to coś mi się pojebało, przepraszam, popierdoliło.
_________________


GGP - na spotkanie ze świeżoscią

Bój się bloga NOWOŚĆ Exclamation BLOG MUMINA Exclamation

wg Matteya - bardzo sprytne ALTER EGO.
Zwycięzca Queenwizji - grudzień 2012
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen WP Kontakt
Xammper



Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 4

PostWysłany: Pon Lip 15, 2013 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem Bogiem

Albumy fotograficzne


Ostatnio zmieniony przez Xammper dnia Pią Sie 30, 2013 2:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Lip 15, 2013 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Corey



Dołączył: 15 Lis 2012
Posty: 1741
Skąd: Wembley Stadium

PostWysłany: Pon Lip 15, 2013 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież bóg nie istnieje Confused
_________________
magic

Niesamowity Chuck Norris!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 12:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie: Jakie filmy wam się kojarzą z terminem 'zabawa z widzem?' Nie ważne czy coś w stylu Korine który kręci parodie z Seleną Gomez czy flaki Tarantino czy 'Adaptacja' Kaufmanna, którego nieistniejący brat dostał Globa za scenariusz. Piszę pracę na ten temat i może mi coś fajnego nagle polecicie.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 1:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawa z widzem -> zabawa konwencjami -> zabawa z oczekiwaniami widza -> Funny Games.

To tak off the top of my head, jeszcze tu wrócę, ale jutro.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 1:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm Lynch i jego chory świat? Kauffman ogólnie? Może 'zabawa' to złe słowo, ale Hanneke w Funny Games? Pixary? Allen (Zelig, Stardust Memories, Harry), Pajtony, Truman Show może, Skyfall i wszystkie mrugnięcia do widza? Dom w Głębi Lasu też by całkiem pasował do tego określenia, 12 Małp i Brazil, ogólnie Gilliam? Zakręcone Holy Motors, Baby są jakieś inne? Może tarantinoidy typu Porachunki? Człowiek, który gapił się na kozy albo nie wiem Tajne przez Poufne. Nie wiem czy dobrze celuję ;p O mam, God Bless America. Iron Sky?
Kurde ciężko wybrać. Zabawa z widzem to jednak dość obszerny termin. Wink

sredit:
Kriejtiw napisał:
Zabawa z widzem -> zabawa konwencjami -> zabawa z oczekiwaniami widza -> Funny Games.

widzę, że nie tylko ja poszedłem tym tropem Wink
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MCwalter01



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 507
Skąd: spod Wrocławia

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie "Funny Games" też się od razu narzuciło Very Happy
To tak na szybko...
A motyw burzenia czwartej ściany w filmie? Np. pamiętne zakończenia w filmach "Płonące siodła", "Ewa chce spać", czy "Monty Python i Święty Graal"...
Na myśl przychodzi mi też "The Hudsucker Proxy". Pamiętacie scenę, gdy bohater grany przez Tima Robbinsa spada z wieżowca i zatrzymuje się zegar?
Scena z "Żywotu Briana" jak głównego bohatera ratuje statek kosmiczny.
Parodie filmowe? Np. "Czy leci z nami pilot?" (wymowne spojrzenia aktorów w kierunku kamer po czerstwym dowcipie), "Hot Shots 2" (najbardziej krwawy film ever), wyżej wymienione "Płonące siodła". Jeśli już jesteśmy przy Melu Brooksie to może "Historia świata: część 1" ("Tylko CUD może nas uratować").
"Zelig", "This Is Spinal Tap", "The Rutles", "Bierz forsę i w nogi" - czyli mockument albo film z elementami mockumentu (jak "Forrest Gump").
Co jeszcze? Może "Urodzeni mordercy"? Może "The Blair Witch Project"? "Spring Breakers"? "Bękarty wojny"?
_________________
"In fact the whole of Japan is a pure invention. There is no such country, there are no such people." (Oscar Wilde)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Atrus



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 1752

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MCwalter01 napisał:
"Historia świata: część 1" ("Tylko CUD może nas uratować").

O, ten film to o tyle dobry przykład na zabawę z widzem, że zarówno podtytuł "część pierwsza", jak i zwiastun drugiej części pod koniec są wyłącznie dla jaj, a część druga nigdy nie była nawet w planach. A szkoda, bo "Żydzi w kosmosie" zapowiadali się obiecująco Sad

A skoro już przy tym jesteśmy, to napiszę głośno i wyraźnie: MEL BROOKS NAJLEPRZY
_________________


With my last breath I curse Zoidberg.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Pią Lip 26, 2013 11:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziecko Rosemary bym uwzględnił. Nie wiemy, czy to co widzimy na ekranie dzieje się naprawdę, czy jest jakąś jedną wielką halucynacją.

Jak to, no to jeszcze Psychozę i pozbycie się głównej bohaterki w środku filmu. To wprowadziło zamęt i chaos w głowie ówczesnego widza, który nie wiedział co i jak i czego się ma zaraz spodziewać.

Człowiek na torze i pokazywanie obrazów sprzecznych z tym, co mówią narratorzy?

To są w sumie raczej przykłady zabawy nie tyle z widzem, a WIDZEM, no ale, jak pisałem, dla mnie zabawa z widzem to nie tylko to, że reżyser puszcza nam oczka i rzuca jakimiś smaczkami, ale też pociąganie za wszystkie sznurki i tym samym mieszanie nam w głowach. A skoro po tej linii, to może Gra? Szósty Zmysł?

Zelig to bardzo dobry przykład, obczaj koniecznie, bo pewnie sporo uwierzyło w istnienie Leonarda Zeliga. Aha, John Malkovich mówił, że po premierze Being John Malkovich ludzie podchodzili do niego i zagadywali "hej, czy to ty grałeś Johna Malkovicha?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 27, 2013 12:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kriejtiw napisał:
Dziecko Rosemary bym uwzględnił. Nie wiemy, czy to co widzimy na ekranie dzieje się naprawdę, czy jest jakąś jedną wielką halucynacją.

Jak to, no to jeszcze Psychozę i pozbycie się głównej bohaterki w środku filmu. To wprowadziło zamęt i chaos w głowie ówczesnego widza, który nie wiedział co i jak i czego się ma zaraz spodziewać.


o to. A jak Rosemary to na podobnej zasadzie moje ukochane 12 Małp. Także Lokatora by można pod to podczepić. Jak Zelig to i Słodki drań da radę. Choć wyższość Kameleona jest oczywiście niepodważalna. Wink NO i jak pisałem, Kaufman całościowo się nadaje tutaj. Chociaż Adaptacja chyba najbardziej.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sob Lip 27, 2013 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

POD KONIEC ROKU NOWY FILM GILLIAMA W KINACH
Zero Theorem się ma zwać. W obsadzie Christoph Waltz, Tilda Swinton i Matt Damon.

;_ ;;;;; wzruszenie i łzy i dużo kropek.
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi



Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 2519

PostWysłany: Sob Lip 27, 2013 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o dzięki, postaram się spakować jak najwięcej rzeczy z tego wszystkiego.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kriejtiw



Dołączył: 04 Lut 2012
Posty: 384

PostWysłany: Sob Lip 27, 2013 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha, w Gabinecie doktora Caligari jest właściwie taka sama sytuacja jak w Dziecku Rosemary. Czeknij tego ałta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Waldzio



Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lip 27, 2013 2:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio w kinach nie ma zupełnie nic, co by mnie zainteresowało... Muszę się ratować serialami i starymi filmami. Przez całe lato wychodzą same tandetne filmy w stylu akcja + SF, a nie przepadam za takimi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 117, 118, 119  Następny
Strona 118 z 119

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek