FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Filmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 117, 118, 119  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Ja sie z wami nie zgodze, niedwano miałem okazje ogladac ten film i po tym co przeczytałem w róznorakich recenzjach ZAWIODŁEM sie i to ogromnie. ZERO strachu, a spodziewałem sie mocnej dawki strachu, i cały film czekałem na jakieś mocne wydarzenie i niestety sie nie doczekałem :/

A którą wersję oglądałeś?

-------------------------------

A tak z innej beczki, jak mogłem zapomnieć o Pupl Fiction?! To był mój pierwszy ulubiony film, po prostu byłem nim zafascynowany dogłębnie. Oglądałem go conajmniej z 50 razy, dialogi znałem na pamięć... Very Happy Muzyka także mi się baardzo podobała, mam płytę z tym soundtrackiem, kiedyś katowałem ją ostro, teraz rzadko gości w moim odtwarzaczu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze blairwitch jedynka mi sie podobala jesli juz mowimy o strachu... w kinie sie siedzialo jak na szpilkach chwilami hehe
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fairy King



Dołączył: 21 Maj 2005
Posty: 359
Skąd: Lublin/Warszawa

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 10:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mowa o straszeniu, to największe emocje wywołał u mnie Ju-On The Grudge - pomimo iż mnie z reguły filmy nie straszą, to przy tym momentami podrygiwałem.

Fakt, Blair Witch Project obie części ciekawe, działające klimatem i tym, czego nie widać. Zrobiły na mnie wrażenie, ale pierwsza część to produkcja wybitnie niskobudżetowa, właściwie każdy mógłby to nakręcić, kto ma kamerę i pare znajomych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 10:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fairy King napisał:
A którą wersję oglądałeś?

Widzałem Japońska jedynkę (Ringu) i amerykanska dwójke, jednak moja opinie wyrazam o Ringu, bo naprawde spodziewałem sie wiele wiecej.
Widze ze Soundtrack do Pulp Fiction jest popularny wsród forumowiczów Razz
Co do BWP Pierwszy raz rzeczywiscie w niektórych momenta czułem mocną groze Smile jednak juz za drugim, trzecim razem nie było juz tak strasznie, co nie zmienia mojej opini na temat tego ze jest to najlepszy horror lat'90 i poczatku nowego wieku (wśród dostepnej ) szmiry
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Pon Lip 25, 2005 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed ilomaśtam minutami obejrzałem film Plotka na tjefałenie.
Świetny film z zaskakującym zakończeniem...

...a Plotka francuska z Gerarde'm 'Deparję' też dobra.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
szymek_dymek



Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 2079
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fairy King napisał:
Jak mowa o straszeniu, to największe emocje wywołał u mnie Ju-On The Grudge


K**a, masz rację! Jak ja obejrzałem ten film, to potem bałem się zejść po schodach do łazienki, żeby się wysikać Laughing . A jak stanąłem pod drzwiami siostry i zrobiłem ten charakterystyczny dźwięk ("eeeeeeeee...." jakby bekanie), to mało zawału nie odstała Shocked . Takiego zgorzkniałego grzyba jak ja, mało co potrafi przestraszyć, a jednak zdarzają się miłe niespodzianki... Very Happy
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mowa o "straszeniu" to nie polecam Freddie vs Jason. Miał być horror a tu jakieś mordobicie, w dodatku kompletnie nieudane. Nuda, przeszło godzina z życiorysu...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Znaki" - to nie jest horror, ale nieźle trzyma w napięciu. Polecam wszystkim, bo to naprawdę wyśmienity film, dużo daje do myślenia.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misiu napisał:
"Znaki" - to nie jest horror, ale nieźle trzyma w napięciu. Polecam wszystkim, bo to naprawdę wyśmienity film, dużo daje do myślenia.


Faktycznie trzyma w napięciu, ale rozczarowywuje... magiczne usypiajace kciuki, a ludziki robią kapuere.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zrozumiałeś o co chodzi w filmie? Twisted Evil
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mack



Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 305
Skąd: Słupsk

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Butterfly Effect
The Jacket
Forrest Gump
American Pie- cala seria
Road Trip
Eurotrip


Psy, Psy II- Ostatnia Krew
Sara
Tato
Szamanka
Kiler, Kilerów 2ch
Demony Wojny

Jak sobie coś przypomnę, to dopiszę.
_________________
Music will be my mistress, lovin' like a whore...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już niedługo na Polsacie OMEN :0 .A jeszcze dziś kolejna część Obcego godzina 20.10
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 6:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczescie puszczaja 3 częsci, dwie pierwsze widzałem trójki nie i jestem ciekaw jak sie skonczy los Damiena Thorna Razz Wie ktos dlaczego TVN nie puszcza obiecanej juz dawno drugiej czesci Ojca Chrzestnego Mad
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Na szczescie puszczaja 3 częsci, dwie pierwsze widzałem trójki nie i jestem ciekaw jak sie skonczy los Damiena Thorna Razz Wie ktos dlaczego TVN nie puszcza obiecanej juz dawno drugiej czesci Ojca Chrzestnego Mad


Ech ludziku... reklamujac 'chrzestnego' pokazywano daty 2 i 3 części na TVN. Druga część w ten piatek zaraz po Raporcie pelikana... hahahaha zabierzcie na zlot tv !!! A trzecia jakoś w połowie sierpnia.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 7:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CORAX napisał:
Kuba napisał:
Na szczescie puszczaja 3 częsci, dwie pierwsze widzałem trójki nie i jestem ciekaw jak sie skonczy los Damiena Thorna Razz Wie ktos dlaczego TVN nie puszcza obiecanej juz dawno drugiej czesci Ojca Chrzestnego Mad


Ech ludziku... reklamujac 'chrzestnego' pokazywano daty 2 i 3 części na TVN. Druga część w ten piatek zaraz po Raporcie pelikana... hahahaha zabierzcie na zlot tv !!! A trzecia jakoś w połowie sierpnia.

Jak juz cos to nie ludziku Wink moje zdenerwowanie wynikało z tego ze film (Oxywiscie ze druga czesc) miała leciec 26 czyli dzis (tyle ja kojarzyłem i inne osoby mnie utwierdziły w tym przekonaniu) co do innych (zlotowiczów) to chyba pozostaje im wypozyczyc film, bo polska tv powtórzy ten film za jakies kilka lat (znając zycie)
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 8:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
moje zdenerwowanie wynikało z tego ze film (Oxywiscie ze druga czesc) miała leciec 26 czyli dzis


Wsio 3 części były zapowiadane na piątki. Dziś raczej nie jest piątek? Wink
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
anka



Dołączył: 23 Mar 2005
Posty: 211
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto Lip 26, 2005 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

1.Pearl Harbor.
2.Władca Pierścieni (najbardziej pierwszą i drugą część bo ta trzecia to się wydaje naciągana za bardzo Wink )
3.Armaggedon.
4.Piraci z Karaibów.
5.Król Artur.
6.Mumia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 12:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oglądał ktoś wczoraj Obcego?? Według mnie zajebista cześć...
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj nie, bo ile można oglądać to samo Wink faktycznie, chociaż wbrew wielu moim znajomym, moja ulubiona część.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsza to jest dwójka Smile

czwórka jest specyficzna..różni się wizualnie i klimatycznie od pozostałych trzech. W ogóle najciekawszy jest w niej motyw Ripley-hybrydy człowieka i obcego, oraz innych mutacji - takich jak "dziecko" Ripley czy nieudane klony, które odkrywa w czasie ucieczki.


a oglądaliście wczoraj "Słodkiego drania" Woodego Allena? świetny Sean Pean...no i muzyka urywająca łeb!!!
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Obcego, to ma powstać (może już nakręcają) V część, jakoby tytułowy "obcy" miał robić rozpiździej na ziemi....... ale Ripley wiecznie żywa Wink to coś jak z Nieśmiertelnym, zdobywa te nagrody, staje się śmiertelnym ale jakoś pozbyć sięgo nie można Wink
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Filmowej chale mówimy stanowcze NIE - Alien vs Predator powinno tyczyć się wyłącznie sfery gier FPP, tymczasem posunięto się dalej i stworzony... cóż... "film" w cudzysłowie, gdyż poziomem 'zajebistości' ta produkcja raczej nie grzeszyła. Tutaj rola obcych i predatorów już powinna się na dobre zatrzymać. Ile chały można stworzyć? Przeklęty pięniądz rządzi światem, ale wcześniej czy później zorientują się, że robienie następnych i następnych części jest całkowicie nieopłacalne... Obcemu V mówię moje znane, stanowcze, nieodwracalne NIE. Kropka.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także. To już będzie ewidentne posunięcie w stronę kasy. Nie wiem czy to prawda, ale gdzieś coś czytałem, że możliwe, że powstaną następne części Gwiezdnych Wojen....z tym sprawa miałaby się tak samo. To coś jak Queen+ Greatest Hits III Wink
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założeniem George'a Lucasa było 9 części Gwiezdnych Wojen, już w latach 70. więc nie rozumiem zdziwienia. Niemniej jednak, wsio znaki na niebie i na ziemii wskazują, że to jednak już koniec.
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest dziewięć części, choć filmów tylko sześć. Ale jednak dobrze by było, jakby na tym był koniec. te części nowe i tak się legendą nie staną, co miało miejsce przy poprzednich częściach.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 10:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z zasady nie lubę dokrętek, no może poza Nagą bronią... Ale nie oglądam, dwójek, piątek i dziewiątek
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 10:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszelkie rekordy i tak bije piatek 13... 10 czesc ktora wyszla rok temu chyba dzieje sie w kosmosie Confused Twisted Evil swego czasu jak lecialy pierwsze czesci w tvp (chyba w zeszle wakacje) to zakladalismy sie na gg ile razy jason umrze w danej czesci i jak tym razem ozyje na poczatku Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten piątek oglądała moja Kasia, rzeczywiście w zeszłym roku i ja też sie zastanawiałam ile jeszcze tego badziewia dokręcą
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jason jest nieśmiertleny, mozna go uśpic na jakis dłuższy czas Smile z czego w kilku częsciach budzono go w smieszny sposób np. Synek rozkopał jego grób i wbił mu bolec w serce by sie upewnic ze nie powstanie, a tu masz w bolec walnął piorun i Jason wstał Laughing
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marcin



Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 1706
Skąd: Police

PostWysłany: Sro Lip 27, 2005 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też rok temu oglądałem serie 13 piątku, ale po 2 czy 3 część już było nudne... więc dałęm sobie spokój, ostatnio wyszłą 11 częśc 13 Piątku: Janson kontra Freddy (Freddy Kruger), ej jednak tych panów nieda się zniszczyć, gratuluje fantazji. Pierwsze części są najlepsze! reszta to odgrzewane pomysły i odcinanie kuponów od popularnośći pierwszej częśći. Chociaż 2 czy 3 części są jeszcze udane, ale czym dalej tym gorzej, j ednym słowem Sqeuellom mówię stanowcze NIE
_________________
The Story of Freddie Mercury - http://www.youtube.com/watch?v=rHY25zkQV0o
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> FreestyleForum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 117, 118, 119  Następny
Strona 2 z 119

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek