FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Freddie wymiata
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw Lip 07, 2005 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:


btw...gdzieś na dysku mam swoją sztukę o satanistach...jak Państwo chcą to mogę ją wzorem Szymka_Dymka zamieszczać tu w odcinkach...


Wolę o tym "Jak Królowa zdobyła świat". Laughing
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Czw Lip 07, 2005 10:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że nie czytałem. Z książek światopoglądowych czytałem:

- "Biblia" w wersji zwykłej, Dla Młodych i dla Świadków Jehowy, nieźle zważywszy, ze większość Katolików nie czytała nawet streszczenia streszczeń Smile

- "W Stronę Sampoznania" o krisznowcach, ciekawie napisana, kilka interesujących kruczków, ale pachnie na milę fanatyzmem w stylu "hip hip i hurra, hurra, my tak, cała reszta zła"

- "Bogowie Nowego Tysiąclecia" Alan Alforda - świetny początek i przyjemnie się czyta, teoria o bogach - kosmitach, ale rozsypuje się pod koniec, bo autor wymyśla "spiskową teorię dziejów rodem z iksfili"

- "Czy Biblia Kłamie" - chyba najrozsądniejsza, autor ukazuje nam domniemania (tematyka też o bogach - kosmitach) nie rzuca nam na talerz gotowych rozwiązań

plus od groma ksiązek o mitach greckich i rzymskich (zawsze mnie to fascynowało)
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Lip 11, 2005 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwaga! Uwaga!

Dzisiejszy dzień przyniósł wielce doniosłe wydarzenia!

Podczas konferencji prasowej w Hyde Parku Jim Beach (wciąż poobijany, ale całkiem zdrów - w sumie pozostała mu przecież połowa kończyn) ogłosił, że za dwa dni Królowa wygłosi przemówienie do narodu.

Jim Beach zdementował też sensacyjne doniesienia amerykańskiej gazety "Rolling Stone" jakoby piosenka "Misfire" z albumu "Sheer Heart Attack" powstała po spożyciu przez autora dużej ilości płynu do wycieraczek. Świadkowie mówią, że obecny na konferencji John Deacon (w nowym, czarnym mundurze i skórzanym płaszcu) w tym momencie "uśmiechnął się pod nosem"

Dodać trzeba, że 3 dni temu podczas Targów Zdrowej Żywności w Nantes John Deacon - gość honorowy Targów - oficjalnie potwierdził, że w piosence "Another One Bites The Dust" zawarł on zakamuflowaną wiadomość "It's fun to smoke marihuana". Szef Policji Królowej ogłosił, że zawsze wierzył w zdrowotne działanie marihuany i jest zdecydowany promować ją w całej Europie. Handlowcy i goście targów przywitali tę wiadmość z entuzjazmem.

Wiadomość z ostatniej chwili: Senegalska Agencja Prasowa podała dziś o godzinie 20.41 wiadomość, że piosenka Another One Bites The Dust zawiera jeszcze co najmniej 17 ukrytych wiadomości. Senegalscy eksperci póki co rozszyfrowali dwie. Wg. niepotwierdzonych wiadomości są to: "Roger znów sprzątnął mi panienkę" oraz "Andrzej, przyjdź do mnie do pokoju, dziś wieczorem"
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Lip 11, 2005 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Pon Lip 11, 2005 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Wiadomość z ostatniej chwili: Senegalska Agencja Prasowa podała dziś o godzinie 20.41 wiadomość, że piosenka Another One Bites The Dust zawiera jeszcze co najmniej 17 ukrytych wiadomości.

Wstydziłbyś się, podajesz błędne info. To było o 20.39 Twisted Evil Laughing
A swoją drogą masz wyobraźnie, no no... Smile
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Karol



Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 520

PostWysłany: Pon Lip 11, 2005 10:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozazdrościć takiej wyobraźni... Very Happy dobra kończę bo Roger dzwoni... (Halo! Cześć Roger...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 1:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z zapowiedziami, przedstawiamy tekst przemówienia Królowej z dania 22 V 2007r.

Ieeeooo!

Witajcie znów, kochani! Nudziliście się beze mnie? Ja też się już za wami stęskniłam...łem. Nie zajmę wam dużo czasu, kochani, ale to co chcę wam powiedzieć jest bardzo ważne.
Jak wiecie, ta stara cipa, Boney M.Rasputin od kilku miesięcy strasznie mnie wkurzał. Publicznie wyśmiewał się z moich zębów i strojów ceremonialnych, jakby myślał, że bojarska broda i murzyńskie afro, które sam nosi, lepiej się komponują od moich cekinów. No, ale nieważne. Wczoraj przebrał miarkę. Nasz ambasador w Rosji został znieważony przez jego bojówkę Disco Freaks a na dodatek nasz..ten..no..wywiad doniósł, że wojska rosyjskie koncentrują się na granicy. Dlatego też uznałęm...łam...że czas najwyższy skończyć tę imprezę i wywolić pracowity i prawosławny lud rosyjski od krwawego tyrana, który uwodzi i porywa kobiety i robi majątek na produkcji fałszywych leków na hemofilię (seria "Aleksy Romanow Deluxe").
Dlatego też wczoraj o godzinie 21 wydałem...łam rozkaz, by wojska nasze i sprzymierzone z nami uderzyły na całym froncie dziś o 4 nad ranem. Obecnie, oddziały nasze znajdują się już na rosyjskim terytorium. Niech Bóg zachowa mnie! Dobranoc! Mam nadzieję, że dobrze się bawiliście!!!


Suplement historyczny:

Plan ataku na Rosję nosił nazwę "Freedom Train" i różnił się zdecydowanie od wszystkich poprzednich planów w historii wojskowości. Królowa, podczas narady dnia 10 III 2007r. orzekła "Nie kombinujmy za bardzo". Tym samym, cały plan sprowadzony został do paru linijek tekstu: Plan jest taki: uderzamy tak, żeby mieć więcej ludzi i sprzętu niż Źli Chłopcy a potem idziemy do przodu. Unikać moteli i garkuchni przydrożnych. Nie dać się zwieść tamtejszym kobietom ani mężczyznom lekkich obyczajów - Napoleon i Hitler nieźle się na tym przejechali. Keep Yourselves Alive

Rzecz jasna, jedynymi, którzy się wyłamali byli Niemcy. Sztab pod dowództwem feldmarszałka Klausa von Maine opracował doskonały i szczegółowy plan działań o kryptonimie "Wind der Ablosung". Niestety, na dworze Królowej nikt tego nie zrozumiał i nazwę zmieniono na "Wind of Change" co wywołało tylko pogardliwe uśmieszki redaktorów New Musical Express. Niemieccy sztabowcy wyznaczyli każdej jednostce - od dywizji pancernej "Rammstein" przez dywizję grenadierów "Die Toten Hosen" po Franza Josepha Szwarza - samodzielnego ochotnika ze Szwabii konkretne zadania, tak, by na odcinku działań Korpusu Niemieckiego otoczyć i zniszczyć armię rosyjską jak najmniejszym nakładem środków i zasłużyć na wieczną chwalę i miejsce w Valhalli.
Oczywiście, już pierwszego dnia wszystko się zupełnie zjebało. Przeciwnik nie czekał tam gdzie miał grzecznie siedzieć, tam gdzie miało być miasto był cmentarz, a domniemany dowódca okręgu wojskowego, którego pancerniacy z "Rammsteina" mieli wziąć do niewoli, okazał się żydowskim mleczarzem o imieniu Tewje. Jego spotkanie z dowódcą dywizji Tillem Lindemanem zakończyło się nagraniem kilku utworów w klimacie klezmerskiego industrialu, ale nie miały żadnego znaczenia dla przebiegu kampanii wojskowej. Skończyło się na tym, że Niemcy kręcili się w kółko, próbując realizowac założenia taktyczne, zaś pozostała część armii, przyjmując sławetną taktykę "Headlong" parła naprzód, na Moskwę i Petersburg.
Aha, podobno odnalazł się książe Józef Poniatowski. Służy jako saper w legionie francuskim.
------------------------------------

mam nieodparte wrażenie, że to robi się coraz bardziej kretyńskie. Dajcie znać, jeśli też tak uważacie i macie dość!!!!
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kretynskie? kretynskie to to bylo: http://free4web.pl/3/2,19284,12010,488265,,Thread.html;jsessionid=58D2A0026C92C8DDD8E724F226399BCE zycze milej lektury jesli ktos dotrwa do konca ... gdyby sie ktos nie kapnal to opowiadanie to sklada sie w duzej mierze z tytulow i postaci zaczerpnietych z utworow iron maiden jak rowniez miejscami z gn'r Laughing generalnie chodzilo o to zeby wykorzystac jak najwiecej tytulow i symboli tak zeby bylo to totalnie bez sensu ale zeby ciaglosc akcji szostala zachowana.. poza pierwszymi dwoma postami ktore byly totalnie nie zwiazanym z niczym zartem napisanym podczas czatowania, w czasie ktorego wymyslilismy knkurs : |kto napisze najbardziej debilnego posta" Laughing
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tstankie



Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 709
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:

mam nieodparte wrażenie, że to robi się coraz bardziej kretyńskie. Dajcie znać, jeśli też tak uważacie i macie dość!!!!


Powiem tak. Jeśli masz na to czas i Ci się chce pisz. Śmiech to zdrowie.
_________________
Tomek


Brian May Moje aukcje Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Misiu



Dołączył: 21 Sty 2005
Posty: 3580
Skąd: Rybnik

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Oczywiście, już pierwszego dnia wszystko się zupełnie zjebało.

Cóż za zwrot sytuacji Very Happy
le_mmor napisał:
mam nieodparte wrażenie, że to robi się coraz bardziej kretyńskie. Dajcie znać, jeśli też tak uważacie i macie dość!!!!
Mam to smo zdanie, co Tstankie. Ale można by w sumie zrobić jaką zabawę kto wymyśli śmieszniejsze historyjki itd. Razz Ale to nie w tym dziale.
_________________
Whatever happened to playing a hunch? The element of surprise, random acts of unpredictability? If we fail to anticipate the unforseen or expect the unexpected in a universe of infinite possibilities, we may find ourselves at the mercy of anyone or anything that cannot be programmed, categorized or easily referenced.

Moje zdjęcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Dominik89



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 2187
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 13, 2005 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko odnośnie live 8 byłby ktoś zainteresowany kupnem kasety z nagraniem live 8 z tvn ??
_________________
Łosiu
Tom po lewej to arcymistrz chytrości i łasości xP
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek