FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Freddie wymiata
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikrus-ka



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 80

PostWysłany: Sob Lip 02, 2005 7:19 pm    Temat postu: Freddie wymiata Odpowiedz z cytatem

Oglądam sobie Live8... i tak sobie myślę jak by to było... chce żebyście uruchomili swoją wyobraźnie i napisali jak by to było gdyby Freddie się na nim nagle pojawiał Very Happy wiem, że taki podobny temat już był, ale mi chodzi tylko o ten jeden jedyny koncert... co by zaśpiewał, w co by się ubrał, czym by nas zaskoczył Wink ... jeśli by zjawił się z powrotem na naszym ludzkim padołku Wink
_________________
"The concept of Queen is to be regal and majestic. Glamour is a part of us, and we want to be dandy."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Lip 02, 2005 7:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubrany na biało wbiegłby na scenę machając rękami i bawiąc się z publicznością w Day-O...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sweet Lady



Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 762

PostWysłany: Sob Lip 02, 2005 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ubrany na biało wbiegłby na scenę


Miałby prawie 59 lat i pewnie kilka(naście) kilogramów nadwagi, a biel pogrubia, więc wątpię... Wink
_________________
"Look beyond your own horizons ..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikrus-ka



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 80

PostWysłany: Sob Lip 02, 2005 7:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak myśle że coś na tą nutę Laughing wleciałby na scenę pogonił z niej co niektórych i pokazał wszystkim jak się śpiewa Cool ehh... może jakiś dueci z Annie Lennox, która właśnie śpiewa? Under pressure Wink ?
_________________
"The concept of Queen is to be regal and majestic. Glamour is a part of us, and we want to be dandy."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikrus-ka



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 80

PostWysłany: Sob Lip 02, 2005 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
Cytat:
Ubrany na biało wbiegłby na scenę


Miałby prawie 59 lat i pewnie kilka(naście) kilogramów nadwagi, a biel pogrubia, więc wątpię... Wink


o nie, nie Freddie wleciałby prosto z za światów więc byłby wiecznie piękny i młody tj na Live Aid w 1985 roku Wink koledzy i koleżanki po fachu padli by z zachwytu Laughing biały t-shirt, fajne Wranglery, a co tu dużo mówić wszyscy wiedzą o czym mowa Wink
_________________
"The concept of Queen is to be regal and majestic. Glamour is a part of us, and we want to be dandy."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Sob Lip 02, 2005 7:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
Miałby prawie 59 lat i pewnie kilka(naście) kilogramów nadwagi, a biel pogrubia, więc wątpię... Wink

No tak, ale mówimy o Freddie'em Mercury, więc wszystko jest możliwe Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mikrus-ka



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 80

PostWysłany: Sob Lip 02, 2005 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie myślę, że pierwszego to Williamsa wymiecie! Twisted Evil
_________________
"The concept of Queen is to be regal and majestic. Glamour is a part of us, and we want to be dandy."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Nie Lip 03, 2005 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast bawić się w dywagacje nt stroju (qrwa nie trafiam placami w klawisze) zapodam przykładową setlistę Freddie`go i Queen na Live 8

1. We Will Rock You
2. I Want It All
3. Innuendo
4. Tie Your Mother Down
5. Keep Yourself Alive
6. Flick Of The Wrist
7. Show Must Go On
8. Was It All Worth It

a reszta wykonawców złożyła by mu dziękczynny pokłon Smile
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Lip 03, 2005 6:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sweet Lady napisał:
Cytat:
Ubrany na biało wbiegłby na scenę


Miałby prawie 59 lat i pewnie kilka(naście) kilogramów nadwagi, a biel pogrubia, więc wątpię... Wink


Hahaha, kto jak kto, ale Fred i nadwaga to jakby sprzeczności. Trzymał by się dobrze... Ludzie by mówili, "to ile on ma lat???? 59???? niebywałe. Musiał miec operację plastyczną"
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CORAX



Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 3277
Skąd: Coraxstadt

PostWysłany: Nie Lip 03, 2005 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
6. Flick Of The Wrist


A co TO tu robi? Mr. Green tee hee

Nie no, kapitalny utwór, ale czemu akurat na Live 8 ???
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PiotreQ



Dołączył: 03 Kwi 2005
Posty: 4957

PostWysłany: Nie Lip 03, 2005 10:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wlasciwie to uważam, że Freddie by zrobiłby kapitalne show i jestem przekonany, że byłoby co najmnie tak samo świetne jak na Live Aid 20 lat temu! A po Live8 mówiłoby sie bardzo dużo o Freddie'm i Queen Smile A co do tej nadwagi Freddie'go to mysle ze nadwaga u Freddie'go jest nie na miejścu Laughing Nawet jezeli takową by miał to przecież zrzuciłby pare kilo podczas występu Very Happy Podsumowując: Freddie napewno wymyslilby cos specjalnego i niepowtarzalnego na tą okazję i byłoby bardzo pradopodobne, że znowu "ukradliby" show tak ja na Live Aid Very Happy (jaki ja jestem obiketywny, co nie???? Twisted Evil )
_________________


Vice Maskotka Forum 2007
Vice Człowiek Roku Forum 2008


PiotreQrmx.com - Remixy Queen
QueenBootlegs.com - Bootlegi Queen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Nie Lip 03, 2005 11:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem jedno...
Przed rozpoczęciem transmisji w Tvn ,Panowie w studiu wspominali o koncercie który odbył się 20 lat temu,ale niewspomnieli nic o Queen ...aż mi sie smutno zrobiło...
Pużniej puścili w skrótach to co się wtedy tam działo...ahhh jak usłyszałem Radio Ga Ga byłem panem w domu i wogóle nigdy w życiu niepoczułem się tak wysoko...
Ciarki mnie przeszły. Chociasz puścili tylko 4 sekundy,naprawde to jest fenomen największy jaki istniał na świecie i do dzisiaj istnieje na płytach:)Smile
Jakby żył Freddie i zagrał ,reszta niemiała by co po nim zbierac... nawet chwalony Pink Floyd.
Możecie się zemną niezgadzać ale tak by było Wink
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Nie Lip 03, 2005 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie tak
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mikrus-ka



Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 80

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

prosty sposób na wymiatanie... puszczacie Live Aid z 1985r z Freddiem w roli głównej i po 20 minutach nie macie żadnych wątpliwości kto rządzi no i jak by to było Rolling Eyes jakie to proste Laughing
_________________
"The concept of Queen is to be regal and majestic. Glamour is a part of us, and we want to be dandy."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogli chociaż z taśmy puścić dialog Freddiego z publicznością...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh ta nostalgia... Wink

Lista Crowleya (lista Wildsteina, lista Macierewicza) jest nieco za długa. Każdy zespół mógł najwyżej 4-5 piosenek zagrać. I pewnie w przypadku Queen byłoby to: "Is This The World..." . "Innuendo", "BoRhap" "WWRY/WATC" oraz jakiś utwór z płyty, którą wydaliby w 2002r. Smile
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 12:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założyłem, że Queen przekroczyliby limit zcasu jak w Hyde Parku i że chcieliby wprowadzić trochę mniej znanych utworów stąd FOTW
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Założyłem, że Queen przekroczyliby limit zcasu jak w Hyde Parku i że chcieliby wprowadzić trochę mniej znanych utworów stąd FOTW


Wiesz czym by się to skończyło?

Zazdrośni konkurenci wylączają Queen prąd po 20 minutach, bojąc się, by znowu ich nie zdeklasowali. Konsternacja, oburzenie, wściekłe ryki publiczności. Queen niby potulnie godzą się ze swym losem, jednak po chwili, podczas występu Robbiego Williamsa, na scenę wpada Freddie, wyrywa RW mikrofon i wrzeszczy: "Te cioty wyłączyły nam prąd! Czy jesteście w stanie się z tym pogodzić?!" Odpowiada mu straszliwy krzyk. Tłum rzuca się w kierunku sceny, pokonuje barierki, chwyta Boba Geldofa i wiesza go na rampie. W ogólnym tumulcie giną jeszcze Snoop Doog, Mariah Carey oraz perkusista zepołu Keane. Jednak napięcie nie opada. Wściekła tłuszcza, pod hasłem "Może być tylko jedna Krolowa" uderza na Pałac Buckingham. Nieliczna warta zostaje wdeptana w ziemię. Do dziś nie wiadomo, co stało się z Elżbietą II. Wiadomo jedynie, że po chwili w oknie pojawił się Freddie Mercury i ogłosił przejęcie władzy w Wielkiej Brytanii. W krolewskim płaszczu i koronie ogłosił się Stworzoną w Niebie Zabójczą Królową oraz zapowiedział nadejście nowej ery. Odpowiedział mu entuzjastyczny okrzyk tłumu, który liczył już 5 milionów głów. Wezwani na miejsce dowódcy wojska i policji, widząc własną bezsiłę, stwierdzili: "Jeśli nie możesz ich pokonać, dołącz do nich" i przeszli na stronę nowej Królowej, która na dodatek ogłosiła, że gwarantuje wszystkim wiernym matczyną miłość i niebo dla wszystkich.
Nastepnego dnia Mercury, ubrany w czerwony strój pawia i niesiony przez 6 Afroamerykanów w lektyce, udał się do Izby Gmin. Po wycałowaniu się z Tonym Blairem i udzieleniu mu honorowej dymisji - nowym premierem został Brian May - Królowa podyktowała kilka nowych praw, ktore przyszły jej do głowy podczas balu koronacyjnego zeszłej nocy:
- kobiety mogą jeździć na rowerach wyłącznie nago
- organizaje transwestytów otrzymają obfite subsydia rządowe
- redaktorów gazety "The Sun" należy wbić na pal a budynek redakcji spalić
- wszyscy mężczyźni muszą nosić przy sobie wazelinę...emm..no na wszelki wypadek
Podyktowanie nowych praw zakończyło się głośnym okrzykiem "Ieeeeooo!" i gromką odpowiedzią parlamentarzystów, szczęśliwych, że grupa wąsatych kierowców ciężarówek pod przywództwem niejakiego Winniego nie zrobiła użytku z wielkich pał, które groźnie trzymali w rękach.
Wszystkie prawa gorliwie wprowadzono w życie, zwłaszcza, że czuwałą nad tym nowa tajna policja "Śmiercie na dwóch nogach", kierowana przez diakona Johna Deacona. Nikt, kto zniknął w jej lochach, nie ujrzał już nigdy światła dziennego. Opowiadano, że szczególnym okrucieństwem wśród siepaczy Deacona odznaczał się Polak, niejaki Mroczny Fenderek, którego naczelną zasadą było "Ból jest tak bliski rozkoszy".
Taki stan rzeczy trwał trzy lata. Wojska Królwej stłumiły ostatnie punkty oporu - 12 VII 2007r. zdobyto Edynburg, gdzie bronił się książe Karol z małżonką. W swojej łaskawości Królowa pozwoliła im wybrać rodzaj śmierci. Wybrali uduszenie wielką truskawką. Nikt nie wie dlaczego.
Kiedy Anglia leżała u stóp Królowej, Jego Ekscelencja Roger Taylor, właścieciel ogromnego haremu (około 30tys. dziewcząt i kobiet) zaproponował przeprowadzenie inwazji na kontynent i uwolnienie wszystkich tamtejszych bożych ludzi z jarzma tyranów. "Byłem na Ukrainie" - powiedział - "Nie mieli tam cukru!". "Nie mieli cukru!" - zakrzyknął Freddie i wydał rozkaz to rozpoczęcia operacji "Cud".
Inwazja rozpoczęła się 1 IX 2007r. W ciągu 3 tygodni zajęto Francję, kraje Beneluxu, północne Włochy, Szwajcarię oraz Nadrenię. 29 IX Mercury ustanowił Montreaux swoją drugą stolicą i nakazał wybudować tam swój 300-metrowy pomnik. Architekekta, który spytał "A nie za duży?" wyrzucił przez otwarte okno.
4 X 2007 roku, gdy wojska tyranów europejskich zgromadzily się pod Lipskiem by rozpocząć kontrofensywę, nadeszła hiobowa dla nich wieść. Oto w Polsce doszło do zamachu stanu i władzę objęła tajemnicza organizacjia FORUM (rozszyfrowana jako Federacja Organizacji Rockowych Uwielbiających Mercurego). Stojący na jej czele ludzie, ukrywający się pod pseudonimami takimi jak Sweet Lady, Daga, Crowley, Miś czy LeMmor dokonali krwawej czystki w aparacie władzy i nie tylko (okolo 300 tys. ofiar w 2 dni) i ogłosili zawarcie sojuszu z Królową. "Młot spadł!" histeryzowała europejska prasa. Wojska polskie ruszyły na wschód i nad Łabą połączyły się z armią dowodzoną przez Feldmarszałka Spike'a Edeya. 18 X pod Chemnitz doszło do decydującej bitwy. Wynik był jednoznaczny - wojska polskie i angielskie odniosły druzgocące zwycięstwo.
W ciągu następnego miesiąca zajęto resztę Europy. "Mam wizję słodkiej Unii!" - krzyknął Mercury na 10-milionowym wiecu pod Warszawą. "Jestem królową ciemności i nocy!" Odpowiedział mu ekstatyczny wrzask. Gdy schodził z trybuny Mercury rzucił tylko do Generalnego Gubernatora Litwy, Petera Freestone'a: "a wszystko przez tego biednego, głupiego Boba"

Koniec.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialne!!!!!! Sam to wymyśliłeś? Ryknąłem takim śmiechem, że słychać mnie było chyba nawet w Atlancie, gdzie przebywa aktualnie moja siostra (przy okazji pozdrawiam!). Czekam na ciąg dalszy!
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pikers



Dołączył: 12 Lip 2004
Posty: 1076
Skąd: Dębica

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż za wyobraznia Very Happy
Można by było reportaż z tego napisac i to dobry Smile Very Happy
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=GK0OnsayIQk
Guma Chet Diablo Pikers
http://www.youtube.com/watch?v=S7_5Aoi4kHc&feature=channel_video_title

www.syndikad.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 2:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LMFAO
"Bol jest bliski rozkoszy" mowisz? Twisted Evil Siepacze??? Przynajmniej w nagrode przez kilka dni moglem korzystac z dobroci haremu Rogera Wink
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym samym czasie ja przejmowałem kontrole nad Californią, gdzie misją moją był nagły zwrot w kierunku rockowej tradycji i zaniechanie dalszej Avrillavignizacji wśród amerykańskiej młodzieży. Nakazałem również nosić Wielkie Fryzury i obcisłe gacie pod groźbą kolektywnego bukkake... No i oczywiście hymnem Californii, której ze wstawiennictwem Królowejnadałem prawa państwa, uznałem Action This Day wymiennie z We Are The Champions...
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 2:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie dość, że plagiator to jeszcze egocentryczny plagiator Wink

Twoje wysiłki na nic się zdadzą, gdyż Freddie nie znosi Ameryki od lat 80. Zaraz po podboju Europy zaczął się zastanawiać jak doprowadzić do zniszczenia Zachodniego Lądu. Dlatego też 12 XI 2007r. zamknął się ze swoją radą wojenną w bunkrze. Niestety, nie wiadomo co tam ustalili, gdyż póki co, dochodzą stamtąd jedynie dziwne okrzyki i jęki.
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ej, dlaczego plagiator?? Miałem sztamę z Fredem
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne Laughing Laughing Laughing usmiałem sie na maxa Laughing BRAWO ! BRAWO !
Cytat:
ludzie, ukrywający się pod pseudonimami takimi jak Sweet Lady, Daga, Crowley, Miś czy LeMmor dokonali krwawej czystki
Laughing Wink
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now


Ostatnio zmieniony przez Kuba dnia Pon Lip 04, 2005 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Blackie_Sexx



Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 402
Skąd: Tychy

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 3:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
nie dość, że plagiator to jeszcze egocentryczny plagiator Wink

Twoje wysiłki na nic się zdadzą, gdyż Freddie nie znosi Ameryki od lat 80. Zaraz po podboju Europy zaczął się zastanawiać jak doprowadzić do zniszczenia Zachodniego Lądu. Dlatego też 12 XI 2007r. zamknął się ze swoją radą wojenną w bunkrze. Niestety, nie wiadomo co tam ustalili, gdyż póki co, dochodzą stamtąd jedynie dziwne okrzyki i jęki.


nie lubił Ameryki lat 80tych zatem powiedizał, wiesz stary, weź ją sobie
_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuba napisał:
Świetne Laughing Laughing Laughing usmiałem sie na maxa Laughing BRAWO ! BRAWO !
Cytat:
ludzie, ukrywający się pod pseudonimami takimi jak Sweet Lady, Daga, Crowley, Miś czy LeMmor dokonali krwawej czystki
Laughing Wink


Kurcze nie wiedziałam,że się ukrywam pod pseudonimem??

Ale miecz samorajski mam w pokoju i czeka na użycie Smile

(kiedyś myslałam aby sie przebrać na zlot za nieśmiertelnego ale latanie z maczeta po miescie by sie skończyło za kratkami w NML)


Kurcze ciekawe gdzie bunkier??? A co z Kaczuchą z Wawy????
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 3:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30 XI 2007 król Freddie Mercury przyjął plan o kryptonimie:"A.O.B.T.D".Przewidywał on ponowną edukację Afroamerykanów w celu pokazania im czym jest prawdziwa muzyka(Queen) i odrzucenia rapu i kultury hip hop.Na opornych czekają przytulne szpitale psychiatryczne i przestronne więzienia oraz absolutna nowość w USA-obozy koncentracyjne Hip Hop Lager po jednym w każdym stanie.Jedną z najczęstszych metod łamania opornych jest puszczanie płyty Hot Space i teledysku "I want to break free".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kuba



Dołączył: 03 Gru 2004
Posty: 2024
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kaczucha stał sie jednym z "chłopców" Freddiego i jest on wykorzystywany w róznych celach, ostatnio zasynął zorganizowaniem Parady równosci
_________________
Well, it's all right then, and it's all right now
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
daga
Site Admin


Dołączył: 29 Paź 2003
Posty: 11065
Skąd: Warszawa - Ursynów

PostWysłany: Pon Lip 04, 2005 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaczucha i różne cele!! Shocked Twisted Evil
_________________
http://www.wierszetakzwane.prv.pl/
http://www.deaky.prv.pl/
http://www.queen1991.blog.pl
http://www.queen.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek