FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
KISS
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

KISS to zespol
super
23%
 23%  [ 9 ]
fajny
25%
 25%  [ 10 ]
mierny
20%
 20%  [ 8 ]
nie znam/znam tylko kilka piosenek
30%
 30%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 39

Autor Wiadomość
Pafnucy



Dołączył: 02 Lip 2004
Posty: 227
Skąd: Piechowice/Jelenia Góra

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 5:09 pm    Temat postu: KISS Odpowiedz z cytatem

lubicie? dla mnie jeden z najlepszych zespolow z USA
_________________
RUNNING WILD!
------------------------------------
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Marcin S.



Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 1865

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię ich posłuchać, ale słyszałem, ze to kicha i w sumie po części jest to prawda, bo w tej muzyce nie ma nic specjalnie ciekawego. Z hair rocka wolę Bon Jovi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Q WOJTEK Q



Dołączył: 15 Cze 2004
Posty: 731
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W relau niedaleko mnie jest ich płyta DVD reklamowana jako występy KISS z lat 2 połowy 70.I pisze coś w stylu,że występują jeszcze bez masek...cena 29,95 ciągla się niemogę przemóc aby kupić to DVD... Rolling Eyes
_________________
Nie wdawaj sie w dyskusje z idiota, sprowokuje cie, sprowadzi do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Living_colour



Dołączył: 23 Lut 2005
Posty: 324
Skąd: Szwecja

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiepscy! Mieli moze ze dwa-trzy fajne kawalki. Przerost formy nad trescia i umiejetnosciami muzycznymi, niestety.Ale wizualni sa.
_________________
And if I show you my dark side
Will you still hold me tonight?
And if I open my heart on you
And show you my weak side
What would you do?.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Q WOJTEK Q napisał:
W relau niedaleko mnie jest ich płyta DVD reklamowana jako występy KISS z lat 2 połowy 70.I pisze coś w stylu,że występują jeszcze bez masek...cena 29,95 ciągla się niemogę przemóc aby kupić to DVD... Rolling Eyes


hmm dziwne.. 2 polowa lat 70tych to jeszcze maski.. chyba ze to jakis 79 rok to bez masek ale juz a nie jeszcze bo oni zaczynali w maskach, albo raczej w farbie na twarzy, potem grali bez tego a potem to juz jak im sie chcialo.. generalnhie lubie chociaz nie szaleje jakos na ich punkcie i nie rozumiem uwielbienia niektorych ludzi ktorych znam i uwazania ich za najlepszy zespol na swiecie.. jak dla mnie to zwykly rock n' roll jaki gralo wiele zespolow chociaz nie mozna im odmowic przebojowosci... no i uwielbiam kawalki spiewane przez perkusistow.. beth i black diamond (mam wersje tego numeru z kazdym z 3 bebniarzy i kazda brzmi zajebiscie Wink ) ... ulubione kawalki oprocz 2 powyzszych : detroit rock city, god gave rn'r to you, sure know something, love gun i pare innych.. generalnie lubie Smile
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kensington



Dołączył: 27 Sie 2004
Posty: 4263
Skąd: Modar

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 7:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zespół jest "fajny". Nie znam całej ich twórczości, ale spośród tych utworów, ktore są mi znane najbardziej lubię:
1. "Crazy Crazy Nights"
2. "I Was Made For Lovin' You"
3. "God Gave Rock'n'Roll To You"

Nawiasem mówiąc, czy KISS i Brian nie mieli przypadkiem tego samego perkusisty? Mam na myśli muzyka, który występował z Brian'em na trasie "Another World". Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że "kolaborował" on również z KISS.
_________________

Z kobietami się nie dyskutuje. Kobiet się słucha.
Moje aukcje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2005 7:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie znam dokladnie szczerze mowiac solowych muzykow briana ale z tego co pamietam to gral chyba u niego eric singer wiec jesli dobrze pamietam to owszem - eric gral tez w kiss od 91 roku do 96 chyba a teraz znowu gra w sumie na zmiane z oryginalnym perkusista pete'm crissem bo ten co chwila odchodzi, wraca i tak w kolko...
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dal mnie mierny...
God gave Rock'n'roll To You jest zajefane, ale...
Wizualnosc ponad muzyke- tego bardzo nie lubie. I- moim zdaniem- jeden z najbardziej przecenionych (overrated) zespolow w historii muzyki. Znam kilkanascie lepszych zespolow z US of A...
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
I- moim zdaniem- jeden z najbardziej przecenionych (overrated) zespolow w historii muzyki. Znam kilkanascie lepszych zespolow z US of A...


tu sie w 100% zgadzam... nie moge zrozumiec co widza ich fani uwazajacy ich za najlepszy zespol na swiecie no ale to prawo kazdego czlowieka do uwazania co chce za co chce heh..
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bizon



Dołączył: 24 Sty 2004
Posty: 13394
Skąd: Radomsko/Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co ale juz pomijajac muzyke... ostatnio raczej mialem ich za pieprzonych materialistow i nic wiecej i myslalem ze juz tylko o kase im chodzi ale przeczytalem na stronie kiss o pewnym wydarzeniu... maly chlopak z usa mial zdiagnozowanego raka, mial olbrzymiego guza w przelyku ktory bylo widac z zewnatrz... lekarze nie dawali mu szans na dozycie 10 urodzin i mowili ze nie ma szans go operowac... ale chlopak i rodzina sie nie poddawali... nazwali nowotwor imieniem - frank i sprzedawali naklejki na sderzaki z napisem "frank must die' izbierali w ten sposob kase na leczenie a pozniej na operacje ktora okazala sie mozliwa ale tylko przez zdjecie chlopcu skory z twarzy.. ale znalazl sie lekarz ktory postanowil to zrobil nie dosc ze bez okaleczania dziecka to jeszcze za darmo... i wyleczyl go... a co ma z tym kiss wspolnego? a no to ze jest ulubionym zespolem chlopaka..ostatnio na 10 urodziny maly byl z rodzicami w jakims talk show amerykanskim i jako jedna z niespodzianek dla niego bylo spotkanie z kiss ktorzy przylecieli na wlasny koszt ze swoich domow tylko po to zeby sie z nim spotkac i dac mu prezenty od zespolu... i co by nie mowic o nich i ich dazeniu do zarabiania na wszystkim, to jak zobaczylem fragmeny tego programu to widzac reakcje tego dziecka mialem praawie lzy w oczach... zreszta zobaczcie sami Wink

http://ellen.warnerbros.com/galleries/video/moments.html?=kissonellen
_________________

if you don't like oral sex, keep your mouth shut...
http://issuu.com/rockaxxess/docs/rock_axxess_15-16 - nowy numer ROCK AXXESS

you never had it so good, the yoghurt pushers are here
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
usmc



Dołączył: 16 Lis 2003
Posty: 1272
Skąd: Galway / Kraków

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2005 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby nie ich wyglad sceniczny to pewnie nigdy bym o nich nie uslyszal. Ale znam ich niestety tylko z tego wizerunku - zadnego kawalka nie kojarze.
_________________
"Are you ready? Are you ready brothers and sisters?"

PFQ - Fan nr. 10 Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Ika



Dołączył: 13 Gru 2003
Posty: 481
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 10:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był rok 1982, kupiłam Bratu sprzęt stereo, kolega pożyczył Mu słuchawki i słuchaliśmy wtedy, wyrywając sobie nawzajem słuchawki, koncert Jarre'a z Chin. Pewnego dnia mój Kochany Braciszek powiedział, że puści mi coś ale nie powie mi kto to śpiewa, ja mam tylko powiedzieć czy mi się to podoba czy nie. Wiedział, że mogę sie zasugerować wykonawcą. Puścił mi I Was Made For Lovin' You, co oczywiście bardzo mi się spodobało i od tamtej chwili polubiłam Kiss, a zwłaszcza płytę Dynasty, mam zresztą do dziś tę kasetę...
_________________
Ika
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 10:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może rzuce herezją , ale uważam , że kapela jest zdecydowanie ciekawsza od Rolling Stones na polu rock n' rolla .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz



Dołączył: 17 Maj 2005
Posty: 2411
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, pamiętam, ze Scooter bodajże zrobił cover tego utworu Kissów...Ogólnie ich muzyka jakoś do mnie nie przemawia, aczkolwiek kilka kawałków naprawdę mi się podoba! Smile
_________________
There Must Be More To Life Than This
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Stone Cold



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 886
Skąd: Gdańsk / Bristol

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kojarze nawet w miare numer God Gave RN'R To You i flegmatyczny I Was Made For Lovin' You. Nie podchodzą mi za bardzo, wg mnie to zespól mierny. Widząc ich image spodziewałem sie czegoś mocniejszego po nich. Wizerunek zespołu kiss sciągnął team z WWF The Demolitions Ax and Smash i czasem Crush Razz

_________________
And that's the bottom line because Stone Cold Said So!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Het



Dołączył: 26 Lis 2006
Posty: 742
Skąd: Krapkowice-Otmęt

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiss jest fajny ale bez jakiś nie wiadomo jakich podnieceń.
Można dobrze dostrzec ich fenomen na filmie komediowym Detroit Rock City.
Osobiście zapoznałem się tylko z ich twórczością z lat 74-82 a za najlepszy album uważam Creatures Of The Night ^^
Takie moje ulubione i chętnie słuchane kawałki to właśnie:
I was made for loving you
Stutter
Love Gun
Stole Your Love
Calling Dr.Love
Do You Love Me
War Machine (mega jest)
Shout It Out Loud (też jest mega)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm ...słyszałem kilka kawałków i nie podobał mi się image grupy oraz brzmienie gitar. Jesli mialbym wybierac kawałek to wybrałbym I Was Made For Loving You, chociaż osobiście to bym to przearanżował na wersje z chórem gospel i potężnymi gitarami. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Het napisał:
Osobiście zapoznałem się tylko z ich twórczością z lat 74-82 a za najlepszy album uważam Creatures Of The Night ^^


Żałuj Whitemanie ! Wydali naprawde 2 świetne płyty w latach 90 .

"Revange" z 1992 roku - jest to prawdziwie surowy , ostry hard rock - odeszli tutaj od cukierokowego brzmienia , które prezentowali w przeszłości .

i coś naprawde fenomenalnego w ich wykonaniu , nagrali płytę w stylu Alice In Chains - fuzja grunge , heavy metalu i thrash metalu a za bębnami zasiadł były perkusista black sabbath Eric Singer Very Happy

"Carnival Of Souls" z 1997 roku .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
Może rzuce herezją , ale uważam , że kapela jest zdecydowanie ciekawsza od Rolling Stones na polu rock n' rolla .


Ciekawy pogląd, z którym raczej bym się nie zgodził [nawet jeśli nie znam prawie w ogóle twórczości pomalowanych panów]. Dlaczego tak sądzisz?
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le_mmor napisał:
Lukas napisał:
Może rzuce herezją , ale uważam , że kapela jest zdecydowanie ciekawsza od Rolling Stones na polu rock n' rolla .


Ciekawy pogląd, z którym raczej bym się nie zgodził [nawet jeśli nie znam prawie w ogóle twórczości pomalowanych panów]. Dlaczego tak sądzisz?


no właśnie wyprzedziwszy wszelkie uwagi nazwałem swoja wypowiedź herezją Very Happy

Uważam tak ponieważ moim zdaniem ogólnie grali bardziej żywszą , energiczniejszą i ostrzejsza odmiane rocka oraz więcej wędrowali po różnych podgatunkach tego nurtu . Co za tym idzie ich muzyka jest bardziej zróżnicowana , eklektyczna .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemur
Moderator


Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 5251
Skąd: z Komitetu Centralnego

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serce nakazuje mi przejechać się po Tobie za takie herezje jak po burej suce, problem w tym, że nie znam muzyki KISS a to zdecydowanie utrudniałoby porównywanie tych dwóch zespołów. Dlatego też poczekam, aż zrobi to ktoś inny.

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Arrow Wink
_________________
Pierwszy Pisarz Forum 2006, 2007, 2009; Podpis Roku 2010

Mój blogasek: http://obserwujacylemur.wordpress.com/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
Monior vel. MoniQue(en)



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 1683

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 4:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym, że Stonesi byli i są różnorodni (choć oczywiście nie tak jak np. Queen, heh), pisałem już w temacie o muzyce wczoraj i dziś... Ale Pocałunek znam z kilku piosenek i makijażu więc się nie wypowiem...
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

z anonimowego źródła

przekrój działalności grupy na przestrzeni lat :


74-75 Rock 'n' Roll - początki KISS można zaliczyć do Rock 'n' Rolla, lecz ze względu na kostiumy również uważany jest za Glam Rock
76-78 Rock/Hard Rock
78 - 80 - Te lata można pod Glam podpiąć, bo trudno określić muzyke przez nich wtedy graną (Disco-Rock)
80-83 - Hard Rock/ Heavy Metal - Tutaj świetna kompozycyjnie The Elder, którą trudno pod jakiś gatunek podpiąć...można to nazwać rockiem symfonicznym Creatures można zaliczyć do hard Rock lub Heavy Metalu
83- 91 - tutaj jak najbardziej Hair Metal
92- ? Heavy Metal/ Hard Rock - album Revenge to jak najbardziej hard Rock, no i oczywiście Carnival Of Souls - Heavy - album nagrany w takim klimacie jaki wtedy dominował - Metallica i ogólnie pojęty Heavy Metal oraz grunge .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Qnrad



Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 1092
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 5:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli ciągle ostrzejszy lub bardziej dyskotekowaty, albo włochaty rock, heh...
_________________
bardzo mało czasu na forum, niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ja to pisałem to od anonimowego internauty fana . Ja tylko się z tym w sporej większości zgadzam , ale nie wiem czy zauważyłeś , że płyta "Music From the Elder" to rock symfoniczny a takimi płytkami niewiele kapel może sie pochwalić , między innymi The Doors ,The Who i Queen .

Ponadto odważyli sie podsumować gitarową muzyke lat 90 na płycie "Carnival Of Souls" co wyszło naprawde świetnie .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dajanek



Dołączył: 30 Mar 2007
Posty: 192

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lukas napisał:
Ja tylko się z tym w sporej większości zgadzam , ale nie wiem czy zauważyłeś , że płyta Music From the Elder" to rock symfoniczny a takimi płytkami niewiele kapel może sie pochwalić , między innymi The Doors ,The Who i Queen .

Mam nadzieję, że to też opinia anonimowego fana...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dajanek napisał:
Mam nadzieję, że to też opinia anonimowego fana...


to akurat moja opinia , mało zespołów grających na co dzień klasycznego rocka decydowało się na połączenie swojej muzyki z orkiestrą symfoniczną .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spike Edney jr



Dołączył: 08 Kwi 2004
Posty: 852

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie jest az tak rzadkie... A Metallica ?? A chocby nasz rodzimy Perfect ?? Swego czasu bylo to dość popularne. Kto żyw doprawial orkiestrę nawet jesli nie bardzo to pasowało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Lukas



Dołączył: 19 Paź 2004
Posty: 1356

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spike Edney jr napisał:
To nie jest az tak rzadkie... A Metallica ?? A chocby nasz rodzimy Perfect ?? Swego czasu bylo to dość popularne. Kto żyw doprawial orkiestrę nawet jesli nie bardzo to pasowało.


Mi nie chodziło o orkiestrowe aranżacje swoich starych utworów tylko nagrywanie nowych studyjnych płyt z użyciem orkiestry .

Metallica dała tylko koncert live swoich starych nazwijmy to przebojów z orkiestrą w tle .

Płyty z gatunku symfonicznego rocka z premierowym materiałem jakie znam to :

The Doors - The Soft parade '69
The Who Tommy '69
Kiss - Music From The Elder '81
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek