FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
System Of A Down
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

System Of A Down
Kocham
18%
 18%  [ 17 ]
Lubie
36%
 36%  [ 33 ]
Takie sobie...
11%
 11%  [ 10 ]
Nie za bardzo...
7%
 7%  [ 7 ]
Kicha
11%
 11%  [ 10 ]
System Of A co???
14%
 14%  [ 13 ]
Wszystkich Głosów : 90

Autor Wiadomość
Agata



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 95
Skąd: Rzeszów / Krzemienica

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Może Serj wytrzeźwiał, przesłuchał swoje dzieło i wyciągnął wnioski.

Z tego co wiem zależało mu na takim brzmieniu, jakie uzyskał... Chciał popróbować innej muzyki, ale skutki marne Razz

Fucking, jako że chodzę jeszcze do gimnazjum, jest czasem śpiewany przez część mojej klasy. Do niczego więcej się nie nadaje, ale przynajmniej wiadomo jaki Daron ma głos Smile

A co do powrotu Sysemu: nareszcie!
Ci, co mają wątpiliwości, niech przeczytają samodzielnie na oficjalnej stronie: http://www.systemofadown.com//
Szkoda, że pierwszy koncert dopiero w czerwcu o ile się nie mylę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to nie jest nowe brzmienie. Daron to zawsze Daron, po prostu kawałek jest niesamowicie do dupy.

A o nowej płycie ktoś coś pisze? Czy tylko wspólne koncerty? Ciekawe czy pójdą na jakiś kompromis między Daronowym stylem menela a Serjową groteskową elegancją. Czy po prostu znowu wyjec będzie wył, a Serj się gdzieś schowa z keyboardem. Chociaż wątpię, po tej solowej karierze mogła mu sodówa uderzyć i może wyjdzie spod Daronowego pantofla.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Refleksja: to chyba jedyny wątek, w którym mogę się dogadać z muminem. Idea
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Agata



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 95
Skąd: Rzeszów / Krzemienica

PostWysłany: Sob Gru 04, 2010 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to pierwszy raz usłyszałam na myśl mi przyszło automatycznie Stoner-Hate...

O nowej płycie nic nie wiadomo. Głupio by było gdyby zrobili ludziom nadzieję i zagrali jedynie koncerty. A tak po za tym jak zagrają w Europie to Amerykanie raczej im nie odpuszczą u siebie koncertów.
Nie kryję, że wolę Daronowe wycie od obecnego wokalu Serja. To już nie to samo darcie co na pierwszej płycie Systemu. Daron się rozśpiewał i wątpię żeby zrezygnował ze swoich jęków na rzecz Serja.
Za pół roku będzie wszystko jasne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 12:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez jaj, woleć wycie Darona od śpiewu Serja to jak woleć wycie od śpiewu. Ok, jestem fanem Thoma Yorke'a, ale moja tolerancja na wycie ma swoje granice. Jasne, ze najzabawniej było jak Serj się darł do mikrofonu, ale on ma naprawdę dobry i charakterystyczny wokal, więc jego odejście od wygłupów z pierwszej płyty jest o tyle bolesne dla mnie, co u zasadnione. Natomiast Daron im więcej śpiewa tym bardziej udowadnia, że nie powinien. Zresztą o czym my tu mówimy - posłuchajmy może piosenki Fucking.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Agata



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 95
Skąd: Rzeszów / Krzemienica

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Bez jaj, woleć wycie Darona od śpiewu Serja to jak woleć wycie od śpiewu.

Tak u mnie właśnie jest Wink

Jednego nie napisałam - stare wrzaski Serja nikt chyba nie porówna z piskiem Darona i tutaj bym się nie odważyła nawet pomyśleć, że ten drugi był pod tym względem kiedykolwiek lepszy. A do orginalności głosu Serja nic nie mam, gość jest jednym z moich ulubionych wokalistów, w Systemie najlepsze płyty to były te, gdzie to Serj jedynie się odzywał.
Chociaż śmieszne byłoby oczekiwać od niego znowu takiego śpiewu.

A teraz może posłuchamy Bird of Paradise Confused Nie znam się na takiej muzyce bo to jakiś jazz z połączeniem elementów Serartowych, które się mi przejadły.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bird of Paradise jst zajebiste, dziewczyno.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Agata



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 95
Skąd: Rzeszów / Krzemienica

PostWysłany: Nie Gru 05, 2010 6:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy po prostu inne gusta, kłócić się nie będę. Wink Wolałam Serja na rockowo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 3:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agata napisał:
kłócić się nie będę. Wink


Pfff co z Tobą? Miałem nadzieję, że przechodzisz wiek buntu. Confused

Wog'le te stare kawałki Systemu zasługują na reedycję w postaci płyty ze stopą na okładce. Jakbym się na tym znał to bym je zmiksował w jakieś arcydzieło.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Agata



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 95
Skąd: Rzeszów / Krzemienica

PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie masz rację, za kilkanaście miesięcy będę inaczej patrzeć na wszystko.

Zasługują. Tyle, że równie dobrze może powstać jakieś g_wno zamiast czegoś jeszcze większego Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Gru 06, 2010 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak zrobią to w aranżacji Serjowej orkiestry i z Daronem na wokalu to na pewno.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Owca



Dołączył: 18 Lis 2003
Posty: 249

PostWysłany: Wto Sty 18, 2011 1:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybiera sie ktos z forum na jakis koncert Systemu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Pon Wrz 26, 2011 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu czytałem gdzieś, że ma być płyta Stinga i Serja. Ktoś coś? Węszę Drugi Epic Fail Sezonu, ale i tak jestem ciekaw.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Rufjan



Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 12
Skąd: Tey

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 1:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam same dobre wspomnienia związane z SOAD, słuchałem wszystkiego przez całe liceum i nie rozumiem skąd niechęć wielu do Mezmerize/Hypnotize Chyba to niechęć do wkurwiającego miejscami, piejącego wokalu Darona.

I bonus:

http://www.youtube.com/watch?v=cl_Wzox-3jY&feature=related Wink
_________________
Aaa... ein Telefon! Der Humpink!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zauważyłem jakiejś wielkiej niechęci do Mez/Hyp, wręcz powiedziałbym przeciwnie... tak, piejący Daron wszystkich chyab bez wyjątku wkurza a Lonely Day naprawdę mógł sobie darować, ale... jak można mieć wielkie zastrzeżenia to płyt, na których są takie rzeczy jak Dreaming, Revenga, Question!, Soldier Side czy Holy Mountains?

Tak w ogóle zawsze wyżej ceniłem Hypnotize, bardziej odjechane, mniej komercyjne (z wyjątkiem tego nieszczęsnego Lonely Day)
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może kolega po drodze do nas zahaczył o jakieś forum fanów Systemu. Nie wiem jak dziś (i czy w ogóle takie fora istnieją skoro zespołu właściwie nie ma) ale te 6 lat temu Mezme/Hypno to była KOMERCHA I MTV CO TO MA ZNACZYĆ DLACZEGO PERKUSJA TAKA SŁABA ZA DUŻO DARONA TO JAKIŚ KABARET A NIE SYSTEM a najlepsza płyta była Toxicity. I przedział wiekowy 12-17 + stary kater.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Rufjan



Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 12
Skąd: Tey

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 2:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie. Bardzo mi przypasowały Mez/Hyp, ale 'słyszałem głosy' z cyklu 'Daron idź w pizdu, gdzie jest Serj?, nie ma tego pierdolnięcia, System skończył się'. Nie na forum oczywiście, ale w moim prywatnym, publicznym otoczeniu ludzi, którzy słuchali SOAD od dawna. Nie zgadzałem się z tym zupełnie (oprócz wzmianki o Daronie), ale to była walka z wiatrakami, jak Korwina-Mikke z 'tą całą sejmową kloaką'. Krótko mówiąc, twierdzą tak ci, którym zależy tylko i wyłącznie na napierdalance jak w Fuck The System - czyli - słuchać jak najgłośniej się da i skakać jak małpa bez zrozumienia 1/10 tekstu.
_________________
Aaa... ein Telefon! Der Humpink!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie Mezme/Hypno jako całość są dużo lepsze niż osławione Toxicity. W sumie w pojedynkę też.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Rufjan



Dołączył: 26 Lis 2010
Posty: 12
Skąd: Tey

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Jak dla mnie Mezme/Hypno jako całość są dużo lepsze niż osławione Toxicity. W sumie w pojedynkę też.



_________________
Aaa... ein Telefon! Der Humpink!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
NAR



Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 5778
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też słyszałem głosy ludzi z NIE-internetu, którzy mówili że podwójny album to komercha i zło. nie wiem na czym ona miała polegać (no oprócz Lonely Day'a, który jest akurat powszechnie uwielbiany). Przecież takie BYOB czy Question to system pełną gębą. Zwłaszcza że Attack/Dreaming/Kill RN'R to najlepsze minuty w historii tego zespołu są.
to że Hypno > Mezme to jest chyba jasne. A siła Toxicity głównie opiera się na tych 3, 4 hitach. ogólnie to dość słabo. Ni to przebojowe ni zabawne.
Cytat:

'Daron idź w pizdu, gdzie jest Serj?

no to bym się z nimi akurat zgodził.

w ogóle Debiut > Hypnotize > Mezmerize > Toxicity > STS

trochę boję się tej ewentualnej nowej płyty. Znaczy na legendarną katerową stopę na okładce to nie ma co raczej liczyć, ale jakaś powtórka dwóch ostatnich album jest w ich zasięgu. No chyba że pójdą dalej w stronę Lonely Dayów i jakiegoś chrześcijańskiego pitolenia. choć w sumie christian rock w ich wydaniu mógłby wyjść całkiem interesująco.
Ale i tak najpierw powinni nagrać covery Queen II, ANATO i Dark Mastera.

kater napisał:
JAKIŚ KABARET A NIE SYSTEM

rotfl
_________________
oł je oł je oł je.

Powyższy post NIE jest oficjalną opinią Polskiego Fanklubu Queen, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru. Za obrazę uczuć religijnych i wszelkich innych proszę karać banem (na fejsie i innych portalach) jedynie owego użytkownika.


LOST: THE END - smutno mi
<smutno mu>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat bardzo lubię i cenię Toxicity, ale krzyczeć że Mez/Hyp to komercha a równocześnie wielbić Toxicity to trzeba chyba być normalnym inaczej...

I nie wiem, ja większej rozpierduchy niż zwrotka w Dreaming (które jest chyba moim ulubionych kawałkiem Systemu) nie znam.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
w ogóle Debiut > Hypnotize > Mezmerize > Toxicity > STS


ajlawiu
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NAR napisał:
w ogóle Debiut > Hypnotize > Mezmerize > Toxicity > STS

Otco. Aczkolwiek z Hypnotize > Mezmerize zawsze miałem problemy, bo choć niby prawda, to jednak BYOB i Question! mogą usprawiedliwić wszystko, nawet lonlydeja, który wszak na Hypnotize jest.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No. Główną siłą Hypno jest w sumie to kombo na samym początku, o którym pisał NAR + Vincinity i Holy Montains
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
No. Główną siłą Hypno jest w sumie to kombo na samym początku, o którym pisał NAR + Vincinity i Holy Montains

I Soldier Side

W sumie jakby wypieprzyć Lołnlideja i przesunąć gdzieś bardziej do środka She's Like Heroin, to końcówka Holy Mountains/Vicinity of Obscenity/Soldier Side urywałaby jaja niemal na równi z początkiem albumu... Wiem, ze dorabiam ramiona łasiczce, ale... byłoby fajnie, no.
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Krótko mówiąc zjebali a teraz robią Zjebane Harmonie. Smutna prawda o nich chłopaki.
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fenderek napisał:
kater napisał:
No. Główną siłą Hypno jest w sumie to kombo na samym początku, o którym pisał NAR + Vincinity i Holy Montains

I Soldier Side

W sumie jakby wypieprzyć Lołnlideja i przesunąć gdzieś bardziej do środka She's Like Heroin, to końcówka Holy Mountains/Vicinity of Obscenity/Soldier Side urywałaby jaja niemal na równi z początkiem albumu... Wiem, ze dorabiam ramiona łasiczce, ale... byłoby fajnie, no.


Ja to bym w ogóle wyjebał heroinę też i połączył obie płyty w jedną, bo rozłączenie ich, poza oczywistym skokiem na punkty, znaczy na kasę, nie ma imo żadnego uzasadnienia. Hypnotize niby tam cośtam jest ostrzejsze i mniej przystępne, ale nie wygłupiajmy się, że jakoś bardzo się różni od materiału z poprzedniczki.
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
ytron



Dołączył: 04 Lis 2007
Posty: 844
Skąd: Chujowskie Pocipie

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 5:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kater napisał:
Ja to bym w ogóle wyjebał heroinę też

To może być jeszcze trudniejsze niż piwo
_________________
DŻAAANGOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fenderek



Dołączył: 14 Lis 2003
Posty: 13423

PostWysłany: Wto Paź 04, 2011 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing
_________________


Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter- don't mind.

A teraz, drogie dzieci ... pocałujcie misia w dupę
http://fenderek.blogspot.co.uk/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kater



Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 6820
Skąd: Góry Samotne

PostWysłany: Nie Kwi 01, 2012 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój ulubiony zespół (po Queenach). Po prostu nie do podrobienia. Wszystkie dotychczasowe płyty były świetne. Jedyne czego mógłbym się przyczepić to trochę słabsze Steal This Album z takimi potworkami jak choćby 36 no i strasznie nędzny Lonely Day z najnowszej płyty. Ale im wybaczam. :] Nie ma to jak "Świry z Armenii". Cool
_________________

PORTFOLIO / 1 DZIEŃ 1 PŁYTA / QW OKŁADKI / KOPS / ZUPA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG Tlen
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Another World Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek