FAQFAQ
SzukajSzukaj
UżytkownicyUżytkownicy
GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja

ProfilProfil
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ZalogujZaloguj

Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna
Użytkownikami tego forum nie są wyłącznie (i w większości) członkowie Polskiego Fanklubu Queen, dlatego ogółu opinii prezentowanych na forum nie można traktować jako opinii Fanklubu, w tym jego Zarządu i innych organów nadzoru.
Polski Fanklub Queen

Czat.Queen.PL!
Lipsk - po koncercie

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2005 10:07 pm    Temat postu: Lipsk - po koncercie Odpowiedz z cytatem

Z dwuosobową wycieczką wybitnie niezorganizowaną Very Happy , miałem okzaję być wczoraj na koncercie w Lipsku. Dojechaliśmy około 14 - miasto ładne i klimatyczne - na każdym słupie/słupku ogłoszeń piękny, ogromny, pomarańczowy plakat WE WILL ROCK YOU - great Wink . Wiele sie nie namyślając, poszliśmy sie jeszcze bez tłoku sfotografować przed Leipzig Arena - pierwsza sześcioosobowa grupa wędrownych kocznowników obstawiła już początek kolejki (która przyszła dopiero jakieś 2-3 godziny później...). Foto foto i na miasto Razz...
Dobra, jak na fanów przystało wypadało zjawić sie chociarz te 3 godzniki wcześniej. Póki co kolejka większa do grilla i piwka (czego skutki - piwka - na koncercie było widać... oj było :/ ). W miarę gites, dopuki nie spadł (lunął jak kto woli) deszczyk. Ludziska ośmielone piweczkiem zaczęły sie drzeć i gwizdać domagając otwarcia wrót Razz. Wyszedł więc taki Misio-Security pewnym krokiem - ludzie cali happy i szykują bileciki. Bysio wyciąga łapę... sprawdza czy pada mocno po czym odraca sie i spowrotem do hali - cool.
Dobra- enter. Przy wejściu panowie oklepywali kieszonki - nie wiem co szukali - jeśli aparta, to ja trzymałem go bezczelnie w ręce i nie miałem żadnych problemów z wejściem do środka... Sklepiki jakie są to wiecie - DROGIE. Zazdrość trcohe bierze dla niemców dla którcyh jedynym problemem był rozmiar a nie cena - całe kompleciki WSZYSTKIEGO. Ja skromny polaczynka - koszulka (Queen live 2005/We Will Rock You), naszywka i picie w kubku trasy - Niemcy szli takimi samymi kubkami dosłownie obładowani - co to dla nich 5E za 0,3l??? Razz
Miejsca mieliśmy zarezerwowane siedzące, ale siedziały tam takie warzywa, że podejście do tych pod sceną było naprawdę niezbędne - no chyba że ktoś przyszedł jak do kina :/. I co lepsze - trafił sie stand jakieś 5-10-15 metrów od sceny - tuż pod prawym głośnikiem.Very Happy
Dobra, nie nudzę o dupie Maryni, czas do konkretówSmile.
Set list jak zwykle, tyle, że wyraźnie skorygowany niedyspozycją Paula Rodgersa (przez co na czoło wyszedł my love Roger Taylor, ale o tym za chwilkę Smile )
01 Reachin Out
02 Tie Your Mother Down
03 I Want To Break Free
04 Fat Bottomed Girls
05 Crazy Little Thing Called Love
06 Say It`s Not True (Roger on Vocals)
07 `39
08 Love Of My life
09 Hammer To Fall
10 Let There Be Drums (Cover of Sandy Nelson)
11 I'm In Love WIth My Car
12 Guitar Solo
13 Last Horizon
14 These Are The Days Of Our Lives
15 Radio Ga Ga
16 Can't Get Enough of Your Love
17 A Kind Of Magic
18 I Want It All
19 Bohemian Rhapsody
Encore Break
20 The Show Must Go On
21 All Right Now
22 We Will Rock You
23 We Are The Champions
24 God Save The Queen

Zaczęło sie tradycyjnie - Beautiful Day (tu MARNA - szczególnie z tyłu i na siedzących - publiczność na chwilke obdudziła sie z letargu), Eminem a potem Reachin Out z Paulem Rodgersem - tyle że wystartował nie zza kurtyny, ale od razu jakoś sie znalazł na "wybiegu" - nie wiem skąd bo akurat od tego punktu "osłaniał" mnie poootężny Niemiec. Rozpoczęcie bardzo ładne i mocne- fajnie Wink.
Tie Your Mother Down - tradycyjnie good, ale musze przynać, że oszołomiony widokiem na żywo zespołu, nie jestem w stanie podać żadnych konkretów dotyczących pierwszej części koncertu, poza tym, że było niesamowicie - wybaczcie Razz.
Świadomość odzyskałem dopiero na szóstce - Say It`s not True z kochanym Rogerem (nie mylić Rodgersem Razz) na vocalu - perfekcja w najczystszej formie- dziwne, ale ta piosenka (mimo braku oprawy świetlnej:) ) utkwiła mi w głowie najbardziej z całego koncertu najbardziej z całego koncertu.
39 i Love Of My life - jak zwykle, energicznie, podobno kropnął sie w tekście, ale nie zauważyłem... Brian coś sie ze speechami nie wysilał, rolę przejął na siebie Roger (i to całkiem nieźle, napradę!! Bardzo dobra forma.).
Hammer to Fall natchnięte świeżym powiewem - przejście z wersji slow na fast naprawde robi wrażenie - zwłaszcza z tą całą oprawą... (wybaczcie te neologiczne gwałty na przenośniach - pisze pod wpływem silnych emocji Wink )
I`m In Love With My Car - Bardzo bardzo bardzo (itede) zajefajnie - na Taylorowokalu Wink - muzycznie tylko troche coś nie teges...
Last Horizon - pięknie wykonane - efekt z "kuli dyskotekowej", układający sie w gwieździste niebo i gwieździstą publiczność - pięknie - ale na zdjęciu (ani jednym z 3) mi nie wyszło - trudno...
Radio GaGa - wykonanie Paula fajne - wreszcie sie troche publiczność obudziła - refrenik i everybody klaszczą Razz Jeden z fajniejszych elementów.
AKOM - shit - przykro powiedzieć, ale shit...za to...
I Want It All - GeNiAlnE - na to czekałem - Brian wspiął sie na sam szczyt i było oooooostrooooooo Very HappyVery HappyVery Happy. Największa eksplozja!! Smile
BoRhap - Elvis żyje - Freddie z taśmy, reszta live - ludziska troche zaśpiewały, ale żywiołowość została w chacie. Ale pogibali sie - ujdzie Smile.
TSMGO - Paul pomylił sie chyba wszędzie gdzie sie dało - nie wiem ile razy, ale sporo. O dziwo - ogólnie wyszło nawet miło - czemu tak późno publika sie obudziła ze śpiewem nooooo!!! Very Happy
All Right Now - Poza Ouououłjeee i refrenem nie pamiętam - photo time, ale n Smile
WWRY i WATC - no znowu nowe tchnienie - publiczność ostatecznie wybodzona - piękne zakończenie - tylko Brian coś markotny, ale Niemiec mi go zasłonił, więc było dobrze Razz
God Save The Queen - Jedyny kawałek, który mam w całości na video RazzRazzRazzRazz

Papapapapapa i wyjście - na ulicy sprzedawcy - koszulki (lepsze) w cenie..... 3 razy niższej!!!!!!! Gdzie oni k**** byli na początku!!!!!!!!! Za moją jedną miałbym 3!!!!!!!!!! Szlag by trafiłRazz. Jeszcze dwa postery (jeden ładny - z PR+BM+RT a 2 obrzydliwy - z Fredem, ale okropny i w jakości i wykonaniu)- 2E sztuka... I to już naprawdę koniec....

Ogólnie najpiękniejszy dzień od dawna - na Queenzone piszą, że był to najgorszy koncert z tej trasy - być może - ja nie zauważyłem i z pewnością pozostanie dla mnie tym NAJ NAJ NAJlepszym - wciąż nie moge uwierzyć, że serio stałem 5 metrów od Bri i Rogera!!!!!! Very HappyVery Happy

Aha, mam te kilka ostrych ładnych zdjęć, postaram sie wrzucić w najbliższym czasie, ale może dopiero po egzaminach.....ehhh...... No nic, w każdym razie będą. Pozdrówka i życzę, żebyście.... żebyśmy Razz mieli jeszcze okazję być na jakimkolwiek koncercie Królowej.... Smile


Ostatnio zmieniony przez Szah-Al dnia Sro Kwi 20, 2005 4:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2005 11:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To mile,ze fani z Polsi tak licznie "udzielaja" sie przy okazji roznych koncertow Smile Czy ktos z forum byl jeszcze w Lispku?

Tez mam nadzieje, ze jeszcze dane bedzie nam to przezyc. W moim wypadku najpewniej w Londynie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crowly



Dołączył: 17 Kwi 2004
Posty: 1570
Skąd: z Trzebnicy

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2005 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I`m In Love With My Car - Bardzo bardzo bardzo (itede) zajefajnie - na Rodgerowokalu - muzycznie tylko troche coś nie teges...


Tym razem śpiewał to Rodgers? Skąd ta zmiana?
_________________
Organizator VII Ogólnopolskiego Zlotu Wielbicieli Zespołu Queen;
Queenowy Człowiek Roku 2008

www.ppa.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
q_michal



Dołączył: 15 Lis 2003
Posty: 2049
Skąd: Lubartów/Warszawa

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2005 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba tylo lieterowka Wink
" O jedno "d" za daleko" Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szah-Al



Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 210
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Kwi 20, 2005 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

crowley napisał:
Cytat:
I`m In Love With My Car - Bardzo bardzo bardzo (itede) zajefajnie - na Rodgerowokalu - muzycznie tylko troche coś nie teges...


Tym razem śpiewał to Rodgers? Skąd ta zmiana?

AAAAAAAAAAAAA Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Wiedziałem!! Wiedziałem, że gdzieś ich pomylę - wtopa Razz. Ale dziękuje za uważne przeczytanie mojego bełkotu Razz.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum.Queen.PL (tylko do odczytu) Strona Główna -> Queen - Live Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group. Dopracował: Piotr^ Kaczmarek